برگزیده های پرشین تولز

واقعا 200 هزار بازی میخرید

synthesizer

Registered User
لایک‌ها
242
ممنون
این سیستم توصیه شده بازی assassin creed unity از سایت گیم فا
سیستم پیشنهادی و توصیه شده:

• (OS: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bit operating system required
  • Processor: Intel Core i7-3770 @ 3.4 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or better
  • Memory: 8 GB RAM
  • (Graphics: NVIDIA GeForce GTX 780 or AMD Radeon R9 290X (3 GB VRAM
  • Hard Drive: 50 GB available space
  • Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
  • Additional Notes: Supported video cards at the time of release: NVIDIA GeForce GTX 680 or better, GeForce GTX 700 series; AMD Radeon HD7970 or better, Radeon R9 200 series — Laptop versions of these cards may work but are NOT officially supported.
خوبی کنسول اینه که حداقل 6 سال نیاز به دادن پول سخت افزار نیست ولی همین سیستم نهایتا 1 سال جواب بده
به نظرم کنسول کم خرج تره. فقط باید یه جا ( بیشتر مغازه) واسه تعویض بازی ها پیدا کنم
کاملا دراشتباهی دوست من
من دارم الان همین بازی وتمام بازی های روزمثله سرزمین میانه ورایز و...رودارم باسیستمم بازی میکنم بدون افت کیفیت
مشخصاتشم پردازنده amdچهارهسته یی وگرافیکgtx560
سیستمم ماله 4سال قبله که حتی اون موقع هم سیستم شاخی نبوده وکاملا متوسط بوداون موقع
ولی میبینید که الان حتی بااینکه نسل عوض شده بازهم همه بازی هارو راحت بدون افت فریم باتنظیمات متوسط اجرامیکنه
اونوقت شمااومدی سیستم بالاکه درنوع خودش خوب حساب میشه وازسیستم داغون ماچندین پله بالاتره رومیگی تا1 سال دیگه بیشتر جواب نمیده؟؟؟
یاخدامگه باسیستمت میخوای چیکارکنی؟

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
کاملا دراشتباهی دوست من
من دارم الان همین بازی وتمام بازی های روزمثله سرزمین میانه ورایز و...رودارم باسیستمم بازی میکنم بدون افت کیفیت
مشخصاتشم پردازنده amdچهارهسته یی وگرافیکgtx560
سیستمم ماله 4سال قبله که حتی اون موقع هم سیستم شاخی نبوده وکاملا متوسط بوداون موقع
ولی میبینید که الان حتی بااینکه نسل عوض شده بازهم همه بازی هارو راحت بدون افت فریم باتنظیمات متوسط اجرامیکنه
اونوقت شمااومدی سیستم بالاکه درنوع خودش خوب حساب میشه وازسیستم داغون ماچندین پله بالاتره رومیگی تا1 سال دیگه بیشتر جواب نمیده؟؟؟
یاخدامگه باسیستمت میخوای چیکارکنی؟
من خودم لپ تاپ dell xpls L501 رو سه سال پیش گرفتم و در زمان خودش لپ تاپ خوبی بود. تا یک سال و نیم بازی رو رو high جواب داد. یک سال ونیم هم رو مینیمم (مثلا همین black flag رو مینیمم خوب میومد به جز هوای طوفانی که اسلو میشد). همین بازی رو هم نصب کردم اینسری رو مینیمم در همه حالتها اسلوموشن میومد.
intel core i7 1.73
رم 6
گرافیک geforce gt435m

amid_ps

Registered User
لایک‌ها
29
روی سیستم ضعیفتر از اون هم میادش unity تاجایی که میدونم :

69436.png

شاید به جای 760 کارت 280x بهتر باشه

البته در اینکه خود کنسول حدود 6 سال احتمالا دوام داره به نظرم شکی نیست تقریبا و این مثلا یکی از مزیتهای مهمش هست
ممنون
اقا من سیستمم اینه ولی افت فریم شدید دارم!
cpu:AMD FX-8350
GPU:R 7 260X
RAM:8
windows:7 ultimate

sadegh1993

Registered User
لایک‌ها
82
اقا من سیستمم اینه ولی افت فریم شدید دارم!
cpu:AMD FX-8350
GPU:R 7 260X
RAM:8
windows:7 ultimate
سی پی یو شما خوبه به نظرم و میزان رمتون هم خوبه به نظرم
گرافیکتون متوسط به بالاست به نظرم اما انگار یوینتی گرافیک high end میخواد تقریبا به بالا
شاید بشه گفت بازیش هم سنگینه ؟
جزییات و رزولیشن رو پایین پایین گذاشتید ؟
ممنون

amid_ps

Registered User
لایک‌ها
29
سی پی یو شما خوبه به نظرم و میزان رمتون هم خوبه به نظرم
گرافیکتون متوسط به بالاست به نظرم اما انگار یوینتی گرافیک high end میخواد تقریبا به بالا
شاید بشه گفت بازیش هم سنگینه ؟
جزییات و رزولیشن رو پایین پایین گذاشتید ؟
ممنون
بله بازی سنگینه
گرافیکو فریم روهم که تا اخرین حد امکان که تو تنظیمات هست میارم پایین ولی فرق انچنانی نمیکنه

JunkC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
نه عزیز هفته اول بازی ها گرون هستن ، یکم که میگذره کمتر میشه . من خودم هفته دوم GTA V رو 185 گرفتم . یکی هم که هر بازی رو که تموم کردی میفروشیش .
به طور متوسط هر بازی 30 هزار تومان برات آب می خوره اگر بازی کنی و بفروشی .
می تونی دست دوم هم بخری که دیگه خیلی ارزونتر در میاد . بازی های 3 ماه پیش حدود هفتاد هزار تومان قیمت دارن الان

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
نه عزیز هفته اول بازی ها گرون هستن ، یکم که میگذره کمتر میشه . من خودم هفته دوم GTA V رو 185 گرفتم . یکی هم که هر بازی رو که تموم کردی میفروشیش .
به طور متوسط هر بازی 30 هزار تومان برات آب می خوره اگر بازی کنی و بفروشی .
می تونی دست دوم هم بخری که دیگه خیلی ارزونتر در میاد . بازی های 3 ماه پیش حدود هفتاد هزار تومان قیمت دارن الان
الان شما از کجا بازی دست دو میخری و همونو کجا میفروشی

JunkC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3

HomeFront

Registered User
لایک‌ها
92
آره داداش این دوست بالایی خوب حرفی میزنه. یا کرایه کن یا صبر کن دست دوم ارزونتر بخر بعد بازی کردن ردش کن بره.
اینطوری بی دردسر آنلاینم میزنی

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
این قضیه کدهاش چیه. شنیدم هر بازی 3 تا کد روشه. با این کدا آنلاین بازی میکنن؟ میدونم باید اکانت psn داشته باشی. منظورم اینه ثلا فقط 3 نفر میتونن با این کدا آنلاین بازی کنن یا چیز دیگه ایه؟

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
کنسول اگه کپی خور نشه و قرار باشه 200 - 250 پای هر بازی بدی واسه اکثر ایرانی جماعت بخاطر پایین بودن ارزش پول ملی و قدرت خرید نمی ارزه
فعلا همون PC با بازیهای کرکی برامون کفایت می کنه تا ببینیم هکرا می تونن کنسول ها رو مثل نسل قبل کپی خور کنن یا نه

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
مرفه های بی درد.....چه خبره بابا...

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
واقعا من که PS4 دارم از بابت 200 هزار تومن راضی م:general601: از شَر ها و دردسرهای PC هم به دورَم:general602: کارت گرافیک و CPU یی که رفرنسش مثل PS4 باشه رو باید 5تومن خرج کرد براش!ولی یه کنسول ـه 400دلاری :general504:

البته یه بازی بیشتر ندارم:D یدونه فیفاست همش ولی خوب لذتی که در PSN و آنلاین PS4 هست در هیچی نیست! اینقدر با همین یدونه بازی حال میکنی میبینی یک سال گذشت!

جدا از اون میتونید بازیهارو دیجیتالی بخرید ارزونتر بیفته! یا کرایه کنید هفته ای 30تومن!

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
درضمن هر بازی 200تومن نیست! (منظور پلم هست) 250 الی 280تومنــــــه:D

نیست ک درهم شده 1000 تومن! پوفیوزپلنگها با درهم مییارن با دلار روز میفروشن:general208:

استارترت سالی یک بار برو امارات بره اندازه یک سالت بازی بخر مسافرتی بیار راحت :rolleyes:

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
درضمن هر بازی 200تومن نیست! (منظور پلم هست) 250 الی 280تومنــــــه:D

نیست ک درهم شده 1000 تومن! پوفیوزپلنگها با درهم مییارن با دلار روز میفروشن:general208:

استارترت سالی یک بار برو امارات بره اندازه یک سالت بازی بخر مسافرتی بیار راحت :rolleyes:
اتفاقا امکان گرفتن بازی از امارات رو دارم. البته اونجا هم باید دلار چنج کنم. قیمتش خیلی فرق داره؟

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
اتفاقا امکان گرفتن بازی از امارات رو دارم. البته اونجا هم باید دلار چنج کنم. قیمتش خیلی فرق داره؟

نه باوو اونجا با درهم میتونی بخری! البته اگه خودت شخصا حضوری بخری نه اینکه واسطه بفرسته:D ماشین رو دارن ملت با درهم میخرن میارن اینکه چیزی نی!

تو عمده ش خیلی فرق داره!

مثلا PES ـه 159 درهم که درهمی هزار بگیر میشه 159 هزار تومن

http://uae.souq.com/ae-en/ps4/s/

حالا همون pes ـه 59دلارـه ! ضبدر 3500 ش کن

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
نه باوو اونجا با درهم میتونی بخری! البته اگه خودت شخصا حضوری بخری نه اینکه واسطه بفرسته:D ماشین رو دارن ملت با درهم میخرن میارن اینکه چیزی نی!

تو عمده ش خیلی فرق داره!

مثلا PES ـه 159 درهم که درهمی هزار بگیر میشه 159 هزار تومن

http://uae.souq.com/ae-en/ps4/s/

حالا همون pes ـه 59دلارـه ! ضبدر 3500 ش کن
آخه چه فرقی میکنه؟ من میرم بندرای امارات به ایجنت معادل دلاری درهم رو میدم. مثلا طرف میخره 159 حالا بگیم 6 درهم هم واسه خودش بر داره. بعد من 165 درهم رو دلار میکنم بهش میدم.

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
آخه چه فرقی میکنه؟ من میرم بندرای امارات به ایجنت معادل دلاری درهم رو میدم. مثلا طرف میخره 159 حالا بگیم 6 درهم هم واسه خودش بر داره. بعد من 165 درهم رو دلار میکنم بهش میدم.

من میگم مسافرتی شما میگی ایجنت!

شما بخوای سفر تفریحی بری امارات اینجا ریالتو با دلار چنج نمیکنی که! با درهم چنج میکنی !

اگه دقت کنی و تجربه داشته باشی میبینی خیلی از بازی هایps4 یک هفته الی 10روز زود تر از عرضه جهانی تو ایران پیدا میشن! فک میکنی چرا! چون دلال های ایرانی میرن امارات ب Store های اونجا پینشهادات بالا میدن اوناهم کارتن کارتن میدن ب ایرانی ها!

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
من میگم مسافرتی شما میگی ایجنت!

شما بخوای سفر تفریحی بری امارات اینجا ریالتو با دلار چنج نمیکنی که! با درهم چنج میکنی !

اگه دقت کنی و تجربه داشته باشی میبینی خیلی از بازی هایps4 یک هفته الی 10روز زود تر از عرضه جهانی تو ایران پیدا میشن! فک میکنی چرا! چون دلال های ایرانی میرن امارات ب Store های اونجا پینشهادات بالا میدن اوناهم کارتن کارتن میدن ب ایرانی ها!
بر اساس این سایت https://www.mataf.net/fa/currency/converter-AED-USD تو همین لحظه 159 درهم میشه 43.29 دلار.
تو همین لحظه هر درهم امارات تو ایران بر اساس سایت ارزلایو 9327 ریال که 159 درهمش میشه 1482993 ریال که ما رند میکنیم میگیم 150 هزار
تو همین لحظه هر دلار آمریکا بر اساس سایت ارز لایو 34290 ریال که 43.29 دلارش میشه 1484414 ریال که ما رندش میکنیم میشه 150 هزار
حالا من متوجه نمیشم چطور تفاوت قیمت پیش میاد اگه جنسی رو در امارات از ریال به درهم بخریم یا از دلار به درهم. لطفا بیشتر توضیح بدین. (البته منظور من از گرفتن جنس به صورت عمده نیس بلکه نهایتا 5- 6 بازی)

بالا