برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
بی خود نیست سابسکریبشنمو قطع کرده بود خود سایت!
فکر کردم خبری نیست اینجاااا!
امروز با تپاتاک اومدم :eek: شدم!
تا یه جاهائیم خوندم پستارو ولی بعدش حوصلم سر رفت دیگه:p
بحثاتون بی نتیجه و از اون بدتر بی معنیه یکم :D ببخشید من مثل علی آقا سعی در ادب ندارم!
فعلاً بشینید بازیا رو ببینید اگه خوب بود تعریف کنید اگه بد بود بد و بیراه میگیم دیگه :p
قرار نیست کل باشگاه رو که ماها مدیریت کنیم!

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
بی خود نیست سابسکریبشنمو قطع کرده بود خود سایت!
فکر کردم خبری نیست اینجاااا!
امروز با تپاتاک اومدم :eek: شدم!
تا یه جاهائیم خوندم پستارو ولی بعدش حوصلم سر رفت دیگه:p
بحثاتون بی نتیجه و از اون بدتر بی معنیه یکم :D ببخشید من مثل علی آقا سعی در ادب ندارم!
فعلاً بشینید بازیا رو ببینید اگه خوب بود تعریف کنید اگه بد بود بد و بیراه میگیم دیگه :p
قرار نیست کل باشگاه رو که ماها مدیریت کنیم!
آره انصافا
یه مدته بحث های حاشیه ای تاپیک خیلی زیاد شده هر چقدر هم سعی کنی بیرون گود باشی و نگاه کنی باز پات کشیده میشه داخل
این بحث ها نه تنها بی نتیجه و خسته کننده ست بلکه یکم باعث دلخوری بین بچه ها میشه به هر حال نظرات و سلایق متفاوته هر چند که اهداف یکیه! این میلاد هم انگار تا خون فن خال رو نریزه ول کنش نیست :D
راستی این امضای جدیدت چیه کلک:D

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
آره انصافا
یه مدته بحث های حاشیه ای تاپیک خیلی زیاد شده هر چقدر هم سعی کنی بیرون گود باشی و نگاه کنی باز پات کشیده میشه داخل
این بحث ها نه تنها بی نتیجه و خسته کننده ست بلکه یکم باعث دلخوری بین بچه ها میشه به هر حال نظرات و سلایق متفاوته هر چند که اهداف یکیه! این میلاد هم انگار تا خون فن خال رو نریزه ول کنش نیست :D
I sold out to the corporate world man, i sold out :((( [emoji1] [emoji1]

Sent from my XT910 using Tapatalk

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
آره انصافا
:D:D:D:D:D
به چشم، اگه به دوستان برمیخوره، من یکی دیگه فقط تعریف میکنم از تیم و سرمربی!!!!!(البته تا آخر فصل:general703::general703::general703::general703::general703:)

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
دوستان راجع به پوگبا و حقوق دریافتیش کنجکاو شدم و یه سرچی کردم، نتیجه حاصله این شد:
قضیه قرارداد حقوق هفتگی 23 هزار پوندی پوگبا اینه که وقتی از تیم ما جدا شد یک بازیکن جوون بود که روی هم رفته 90 دقیقه هم فکر نکنم واسه یونایتد بازی کرده بود و تنها یکی از بازیکنهای خوب آکادمیمون بود که انصافا زمان جدا شدنش کمتر کسی میشناختش. این 23 هزار پوند مربوط به قرارداد اولیه پوگبا با یووه بود که تا 2016 اعتبار داشت. خوب یووه به پوگبا میدون داد و با توجه به استعدادش و بهایی که یووه بهش داد پیشرفت کرد. چند وقت پیش یووه با پوگبا قرارداد جدیدی امضا کرده که تا 2019 اعتبار داره و حقوق دریافتی پوگبا بر اساس سایتهای مختلف بین 60 تا 70 هزار پوند در هفته هستش. حالا یک نکته جالب اینکه یک سایت نوشته بود با توجه به قوانین مالیاتی متفاوت دو کشور انگلیس و ایتالیا، اگه پوگبا میخواست معادل همچین حقوقی که در قرارداد جدیدش با یووه میگیره رو در یک تیم لیگ برتری بگیره باید هفته ای 120 هزار پوند دریافت کنه.
در رابطه با خرید پوگبا با توجه به مشتریهای زیاد و متمولی که داره، خریدش خیلی سخته مگه اینکه خودش دلش با یک باشگاه خاص باشه وگرنه رئال، پاریس، سیتی و چلسی برای خریدش دست به نقد منتظرن. تازه بایرن هم هست ولی واقعا یعنی بایرن 100 میلیون یورو میده؟

Aventador1988

Registered User
لایک‌ها
455
مدیر برنامه های پل پوگبا هافبک فرانسوی باشگاه یوونتوس طی اخرین گفت و گویی که انجام داد اعلام کرد که در حال حاضر پوگبا در ایتالیا خواهد ماند و یووه را ترک نخواهد کرد.

پوگبا خود در اکادمی منچستریونایتد شروع به فعالیت کرده است بازیکن یونایتد بوده است اما دو سال پیش سران یونایتد او را به باشگاه یوونتوس با مبلغ ناچیزی فروختند و او در ایتالیا و باشگاه یوونتوس پیشرفت بسیار قابل توجهی را داشته است و حال تیم های بزرگ اروپایی رئال مادرید و چلسی و یونایتد و بسیاری از تیم ها خواهان به خدمت گرفتن این هافبک ۲۱ ساله هستند.

ماینو رایولا مدیر برنامه های پوگبا در گفت و گویی با شبکه تلویزیونی اسکای اسپورت گفت:

در حال حاضر پوگبا بازیکن یوونتوس میباشد و او قراردادی ۵ ساله با باشگاه امضاکرده است اما هیچ چیز مشخص نیست تابستان اینده باید ببینیم که چه اتفاقی خواهد افتاد.پوگبا در پنجره نقل و انتقالات زمستانی تیم را ترک نخواهد کرد و در ایتالیا خواهد ماند اما من هیچ خبری از اینده ندارم و اینکه پل در تابستان بعدی باشگاه را ترک میکند یا نه به خود باشگاه یوونتوس بستگی دارد.

وی افزود:

با تجربه ای که از نقل و انتقالات و فوتبال دارم باید بگویم که هیچ چیز مشخص نیست همه چیز خیلی سریع اتفاق می افتد پوگبا هافبکی اینده دار و در سطح کلاس جهانی میباشد و بازیکن گران قیمتی میتواند باشد به شرط انکه وارد بازار نقل و انتقالات شود.به هر حال انتقال بزرگی خواهد بود کار چندان اسانی نمیباشد البته تعداد باشگاه هایی که خواهان به خدمت گرفتن پوگبا هستند زیاد نیست.

او ادامه داد:

خب مسلما تیم هایی بزرگی خواهان به خدمت گرفتن پوگبا هستند زیرا او بازیکن بزرگی میباشد و در باشگاه بزرگی نیز توپ میزند اما نمیتوانم نام ان تیم ها را به شما بگویم.هرکسی که از فوتبال سر رشته داشته باشد میداند که فقط ۸ تیم در دنیا توانایی به خدمت گرفتن پوگبا را دارد و این ۸ تیم باید برای به خدمت گرفتن وی با هم رقابت کنند.در فوتبال همه چیز رقابت است.

وقتی که از ماینو رایولا در مورد بازگشت پوگبا به یونایتد سوال شد وی اینگونه پاسخ داد:

پوگبا عاشق یونایتد است و خاطرات خوشی را از این باشگاه دارد و هیچ گونه کینه و نفرتی را نسبت به این باشگاه ندارد و این را خودش نیز چند وقت پیش اعلام کرده بود. باز هم میگویم من نمیدانم چه اتفاقی خواهد افتاد ولی او ممکن است تابستان اینده به یونایتد بازگردد.

منبع: پایگاه هواداران منچستریونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
امروز سایت طرفداری خبر زده که مارکینیوش هم از نیمکت نشیتی تو پی اس جی خسته شده و مدیر برنامه هاش هشدار داده که ممکنه تصمیم بگیره تیمش رو ترک کنه

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
توی آخرین صحبت هاش یه جورایی یه چشمکی به منچستر زده و ظاهرا بدش نمیاد دوباره برگرده اولدترافورد
بیشتر بازار گرمیه هر چند تو منچستر بهش فرصت کافی داده نشد تا بتونه خودشو ثابت کنه یکم حق داره دلخوره بشه
ولی مطمئن باش تیمی مثل رئال اگه بخواد این بازیکن رو بگیره چنان پولی جلوی پاش می ریزه که بیاد بگه من از کودکی آرزوی بازی در رئال رو داشتم!

Aventador1988

Registered User
لایک‌ها
455
بیشتر بازار گرمیه هر چند تو منچستر بهش فرصت کافی داده نشد تا بتونه خودشو ثابت کنه یکم حق داره دلخوره بشه
ولی مطمئن باش تیمی مثل رئال اگه بخواد این بازیکن رو بگیره چنان پولی جلوی پاش می ریزه که بیاد بگه من از کودکی آرزوی بازی در رئال رو داشتم!
با این حرفت موافقم

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
خوب قرعه کشی مرحله بعدی جام حذفی هم انجام شد:
Preston North End or Sheffield United v Cambridge United or Manchester United
Derby County v Reading
Blackburn Rovers v Rochdale or Stoke City
Bradford City v Sunderland or Fulham
West Bromwich Albion v West Ham
Aston Villa v Leicester City
Arsenal v Middlesbrough
Crystal Palace v Liverpool or Bolton
پ.ن: نکته جالب اینکه درصورت صعود بازهم میزبان نخواهیم بود!

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
بچه ها زیر نویس فارسی کسی داره واسه مستند گیگز؟
البته مستند زندگیش انگار نیست فقط دو سه ساله اخیر. در هرصورت امشب رفت صف دانلود صبح می بینم چیسته

Aventador1988

Registered User
لایک‌ها
455
قرارداد ستاره جوان برزیلی یونایتد در تابستان پیش رو به پایان می رسد ، یونایتد در تلاش است تا بعد از رد شدن پیشنهاد قبلی ، با این ستاره جوان بر سر قراردادی جدید به توافق برسد.
پاریسنت جرمن تنها تیمی نیست که برای جذب وی علاقه مند است بلکه ای سی میلان و آ اس رم نیز دیگر تیم هایی هستند که علاقه خود را برای جذب وی نشان داده اند.

آندرس پریرا از پدر و مادری برزیلی در بلژیک متولد شده است و در پست هافبک تهاجمی بازی می کند.

وی فوتبال حرفه ای را از پی اس وی آیندهون هلند شروع کرد و خیلی زود مورد توجه استعداد یاب های لیورپول ، چلسی و آرسنال قرار گرفت ؛ اگرچه دیدار شخصی با سرالکس فرگوسن او را مجاب کرد تا در ۱۶ سالگی به کارینگتون منتقل شود.

او همچنان عملکرد تاثیر گذار خود را ادامه داد ، تورنومنت میلک کاپ ، لیگ قهرمانان جوانان اروپا ، زیر۱۸ ساله ها و زیر۲۱ ساله های یونایتد ، حضور در تیم زیر۲۰ سال برزیل و در نهایت اولین بازی برای بزرگسالان زیر نظر لوییز فن خال در لیگ کاپ در مقابل میلتون کینز دانز.

آندرس پریرا در اوایل این فصل به رسانه های برزیلی درمورد تمدید قرارداد خود گفت:

“مدیر برنامه های من مسئول همه چیز است ، من از اون درمورد کارهایی که انجام می دهد پرسیدم او هیچ چیز به من نگفت ، تا تمرکز من در زمین بازی حفظ شود.

او می خواهد به من یک فرصت بدهد زیرا من استعداد بالایی دارم، هر وفت وارد باشگاه می شود با او صحبت می کنم ، او همیشه این کار را انجام می دهد.”

پریرا در پیشرفتش شکست خورده است ، یونایتد در تیم اصلی مهره های خوبی در پست او دارد.

شرایطی مشابه با زمان پول پوگبا وجود دارد، اما یونایتد نمی تواند ضمانتی به آندرس و پدرش[هافبک سابق] ارائه کند تا از پیشنهاد دیگر باشگاه ها قابل تامل تر باشد.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
در لیگ زیر 21 سال که 2-1 لیورپول رو با گلهای نیک پاول و مک نیر بردیم والدس اولین بازیش رو برای منچستر انجام داد روی گلی که خورده میگن مقصر بوده
گلهای بازی رو اگه پیدا کردم میزارم

بالا