برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت با رنک الکسای 5 هزار و بازدید بالا

Premiumi611

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
به نام خدا
سلام من مدیر سایت پریمیومی 611 هستم و قصد دارم سایت خود را بفروشم . ( دلیل فروش سایت در پایین خدمت شما عرض میشود )
توضیحاتی راجب سایت
در سایت پریمیومی 611 اکانت سایت های دانلود ، لیچرها و سایت های دانلود و آپلود کرک میشود .
کرک سایت های توسط برنامه های مخصوص انجام میشود که به خریدار به صورت کامل به و صورت ( تصویری و صوتی ) در 1 هفته آموزش داده میشود .
سایت نیازمند مدیر خوب است یعنی نمیشه بگی من پول میدم و میخرم ماهیانه خودش پول در میاره ، نه اینطور نیست باید مدیریت صحیح داشته باشید که چم و خم کار هم آموزش داده میشه و حتی تا 1 الی 2 ماه به صورت رنک مدیر اسبق همراهیتان خواهم کرد .
بازدید روزانه سایت
سایت روزانه +6000 هزار بازدید در وبگذر ثبت شده و همچنین +700 بازدید ای پی دارد .
رنک الکسا سایت هم که خودتون میتونید مشاهده کنید . http://www.alexa.com/siteinfo/premiumi611.ir
ورودی گوگل +200 ای پی
کاربران آنلاین در سایت کاملا وقعی میباشد .
سایت به صورت برترین سایت در تخصصی کرک در سایت پیوند ها ثبت شده که میتوانید مشاهده کنید . http://peyvandha.ir/3-4.htm
قدمت سایت
سایت در تاریخ 1392/10/01 به صورت رسمی افتتاح شد و شروع به کار کرد .
درامد سایت
درامد سایت از طریق اشتراک ویژه میباشد . http://premiumi611.ir/thread1333.html
از تاریخی که سایت افتتاح شد تا کنون دقیقا مبلغ 3,650,000 هزار تومان درامد داشته البته بدون در نظر گرفت درامد از راه تبلیغات ( لازم به ذکر است من زیاد تبلیغات نمیگریم )
اثبات دارمد موجود است .
درامد ماهیانه سایت در ابتدا چیزی حدود ماهیانه 100 الی 15 بود بعدا رشد داشت و به حدود ماهیانه 350 رسید و در حال حاضر چیزی حدود 500 الی 600 تومان میباشد که این مبلغ به صورت ثابت نیست و میانگین ماهی 500 تومان است .
پ.ن : به خاطر اینکه درامد سایت 1 ماه خیلی خیلی خوبه یک ماه متوسطه به این خاطر میگم میانگین
مخارج سایت
فقط ماهیانه 40 هزار تومان هزینه هاست از شرکت هاست دی ال میپردازم .
کاربران سایت
سایت دارای تعداد 9000 کاربر میباشد که از این بین حدود 1800 تا کاربر فیک میباشند .
پ.ن : به خاطر اینکه سایت یک بار توسط فردی مورد حمله قرار گرفت و به صورت خودکار درحال ساخت یوزرنیم بود که پاک کردن آن ها سخت شده بود .
کاربران ویژه سایت تا امروز حدود 400 نفر بودند که از این تعداد در حال حاضر تعداد 50 کاربر ویژه 1 ماه 39 کاربر ویژه 2 ماهه 3 کاربر 3 ماهه و 4 کاربر 6 ماهه و 2 کاربر 12 ماهه دارد .
دلیل فروش سایت
رفن به دانشگاه
قیمت فروش سایت
سایت بی شک ارزش خوبی دارد و مطمئن این قیمتی که مد نظر من هست خیلی پاین تر از قیمت اصلی سایته ولی من میخوام سایت رو کسی بخره که همین طوری ادامه بده و کاربران رو راضی نگه داره
قیمت توافقی است .

راه های ارتباطی با من از طریق سایت در صورت لذوم شماره همراه داده میشود .
ID Telegram : https://telegram.me/ali_mo7

Last edited:

best101

Registered User
لایک‌ها
46
دوست عزیز اثبات درامد ارسال شود

Premiumi611

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
پست اول ویرایش شد .
اضافه گردید
مخارج سایت
فقط ماهیانه 40 هزار تومان هزینه هاست از شرکت هاست دی ال میپردازم .​

us12

Registered User
لایک‌ها
410
قیمت پایه را خیلی بالا گفتید .
یک قانون نانوشته میگه برای فروش سایت درآمد 6 ماه گذشته را جمع می کنند ( البته برای سایت هایی که ریسک دارند حتی 3 ماه یا 2 ماه در نظر میگیرند )
خوب اگر ما 6 ماه گذشته شما هر ماه فیکس 500 در نظر بگیریم قیمت فروش میشه 3 تومن .

با این حال اگر کمتر از 2 خواستی رد کنی با من در ارتباط باش ;)

Premiumi611

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
من اثبات درامد دارم
خیر با این قیمت نمیفروشم ؛ شاید تخفیف بدم یه مقدار اما نه اینقدر :)
در ضمن من نمیخوام سایت رو رد کنم بره :) میخوام واگذار کنم به کس دیگه

Premiumi611

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
حاضر به فروش سایت به زیر قیمت 5 میلیون هستم .
قیمت سایت مقداری کمتر شد کسانی که قصد خرید دارند پیغام بدهند .

M0jtaba77

Registered User
لایک‌ها
35
سلام لطفا اثلات درامد رو ارسال کنید

iphone.htc.sam

Registered User
لایک‌ها
45
قیمت پایه ای که گذاشتین خیلی بالا هست درضمن داداش کسی 5 تومن نمیاد بدون اعتماد سازی به شما بده درصورتی شما هیچ سابقه ای تو انجمن پرشین تولز نداری این سایت شما نهایتا اگر دارمد صدردصد بالای 400 تومن داره 2500 ارزش داره که من با ایجاد اعتماد سازی خریدارم مطمئن باشید با این قیمت یا حتی 4 میلیون نمیتونید تو پرشین تولز بفروشید چند وقت پیش انجمن ویندوز فون سنتر میتونید برید ببینید چه انجمن توپی هست که تا اون زمان 50 هزار کاربر داشت و رتبه اش 900 ایران بود ولی چون درامد زیادی نداشت حدود ماهی 500 تا 800 تومن فروخت 4.500.000 تومن

Premiumi611

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
قیمت پایه ای که گذاشتین خیلی بالا هست درضمن داداش کسی 5 تومن نمیاد بدون اعتماد سازی به شما بده درصورتی شما هیچ سابقه ای تو انجمن پرشین تولز نداری این سایت شما نهایتا اگر دارمد صدردصد بالای 400 تومن داره 2500 ارزش داره که من با ایجاد اعتماد سازی خریدارم مطمئن باشید با این قیمت یا حتی 4 میلیون نمیتونید تو پرشین تولز بفروشید چند وقت پیش انجمن ویندوز فون سنتر میتونید برید ببینید چه انجمن توپی هست که تا اون زمان 50 هزار کاربر داشت و رتبه اش 900 ایران بود ولی چون درامد زیادی نداشت حدود ماهی 500 تا 800 تومن فروخت 4.500.000 تومن
سلام عزیزم بابت اعتماد سازی خیالتون راحت باشه :)
شما اگر خریدار واقعی باشید گفتگویی را با بنده آغاز کنید با هم صحبت میکنیم ، نهایتا با به نتیجه میرسیم یا خیر
مذاکره کردن رایگانه پس اگر موافقید تا با هم گفتگو کنیم ؟

Premiumi611

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سایت با گوشی +iphone 6 معاوضه میشود .
ترجیها 64 گیگ

Takpar_R

Registered User
لایک‌ها
177
This Account Has Been Suspended

up-down

Registered User
لایک‌ها
76
اثبات درآمد رو برای من هم بفرستید
با اس 5 چی تعویض میکنی ؟

Premiumi611

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
رتبه سایت از در الکسا از 5 هزار به 3 هزار کاهش یافت .

بالا