برگزیده های پرشین تولز

بازگشت به صفحه اول گوگل

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
سلام

این یک تجربه شخصیه امیدوارم مفید باشه.
اگر شما هم (بعد از افت رتبه) بتازگی موفق به بازگشت به صفحه اول گوگل شده اید لطف کنید و توی این تاپیک تجربیات خودتون را بنوبیسد شاید کمکی باشه برای سایر دوستان.

وبسایت من بعد از تغییرات در اگوریتم گوگل (سختگیری در مورد لینکها) بتدریج از صفحه یک به صفحه دو نتایج جستجو رفته بود.
توی دوماه گذشته با سعی و خطا تلاش زیادی کردم و روشهای مختلفی را آزمایش کردم تا اینکه به صفحه اول برگشتم . امیدوارم که این برگشت گوگل دنس نباشه و در صفحه نخست بمونم.

مهم ترین قدم خانه تکانی اساسی در لینک ها
توضیح اینکه من تاکنون لینک نخریده ام و همه لینکها (چه خواسته ویا ناخواسته) بصورت طبیعی و بمرور زمان ایجاد شده اند.
تعداد زیادی از لینکهای خروجی را حذف کردم.
بقیه لینکهای خروجی را نوفالو کردم.
لینک به وبلاگها و وبسایتهای خودی را تا حد ممکن کم کردم.
شاید این بخش خیلی ریسکی (و خودزنی) باشه اما
بعنوان لینکهای بی ارزش و بی ارتباط، حدود 250 لینک از پیج رنک یک تا چهار را در گوگل وبمستر دیس الاو کردم.

قدمهای بعدی
ایجاد محتوای جدید
افزایش بازدید مصنویی
ببخشید اگر این آخری کمی خارج از عرف سئوی سفیده.
هر چند اعتقادی به بازدید کننده غیر واقعی نداشتم ولی این روش را هم امتحان کردم.

موفق باشید

Last edited:

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
خوب بک لینک هم خریدین؟ این اتفاق در چه مدت بازه زمانی اتفاق افتاد؟

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
خوب بک لینک هم خریدین؟ این اتفاق در چه مدت بازه زمانی اتفاق افتاد؟

خیر تاکنون لینک نخریده ام.
درست خاطرم نیست، حدودا چهار یا پنج ماه پیش به صفحه دوم رفتم.
سه ماه پیش آخرین لینکها را در گوگل وبمستر دیس الاو کردم.
و تازه به صفحه اول گوگل برگشتم.

موفق باشید

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
خوب منظورتون اینه سایت ها یا وبلاگ ها بی ارزش و بی ارتباط رو دیس کردین؟

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
بله.
مرز را هم محدود کردم به بی ارزش و بی ارتباط تا رنک چهار.
اما سایت ها و وبلاگهای هم محتوا با رنک پایین را نگهداشتم .

satiseven

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
شما در چه کلمه ای به صفحه ی دوم برگشتید؟در زول ۴یا ۵ماه می شه یک وب سایت جدید رو با کلمه ای که چگالی بالایی داره به صفحه ی اول آورد به نظر من شما از لحاظ زمانی خیلی متضرر شدید دوست من این کارهایی هم که کردید کاملا بی ارتباط بود با صفحه اولی شدن شما البته به غیر از تولید محتوا که اونم به محتواش بستش
اگه سایت خودتون رو می ذاشتید من عرض می کردم که مشکل وب سایت شما چیه و با حل کردن اون مشکل دیگه نیازی نبود شما انقدر صبر کنید

طراحی سایت

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
شما در چه کلمه ای به صفحه ی دوم برگشتید؟در زول ۴یا ۵ماه می شه یک وب سایت جدید رو با کلمه ای که چگالی بالایی داره به صفحه ی اول آورد به نظر من شما از لحاظ زمانی خیلی متضرر شدید دوست من این کارهایی هم که کردید کاملا بی ارتباط بود با صفحه اولی شدن شما البته به غیر از تولید محتوا که اونم به محتواش بستش
اگه سایت خودتون رو می ذاشتید من عرض می کردم که مشکل وب سایت شما چیه و با حل کردن اون مشکل دیگه نیازی نبود شما انقدر صبر کنید

طراحی سایت

ضمن خیر مقدم به همه کاربران جدید پی تی

این تاپیک بیشتر برای دوستانی است که ترجیح میدهند سئوی وبسایتشان را در حد امکان خودشان تجربه کنند.
مشکل من با همین اقدامات ظاهرا بی ارتباط فعلا رفع شده.
تجربه نشون داده که که گذاشن آدرس وبسایت توی بعضی انجمن ها اسپمش بیشتر از فوایدشه.
آموزش و ترفندهای سئو برای بالا اوردن وبسایت در کمترین زمان ممکنه (حداقل توی همین پی تی) کم نیستند.
در صورت امکان تجربیات خودتون را به اشتراک بگذارید.
بهر حال ممنون که وقت گذاشتید و توی این تاپیک شرکت کردید.

موفق باشید

satiseven

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
من هم عرض نکردم که مشکل شما رفع شده یا نه ، من عرض کردم که مشکل شما و حل شدن اون کاملا به کلمه ای که می خواید بیاید صفحه ی اول کاملا ارتباط مستقیم داره، مثلا من روی کلمه ی طراحی سایت ارزان کار می کنم و با این کارهایی که شما گفتید این کلمه نمی تونه تا ۱۰۰۰سال دیگه صفحه اولی بشه خودتون بهتر می دونید که در سئو بیشتر از جایگاه پیدا کردن کلمه مهم زمانی است که برای اون می گذارید و شما مطمئن باشید که صفحه اولی شدن شما کاملا با این کارهایی که انجام دادید بی ارتباط بوده ولی این کارهایی که کردید هم باید در هر وب سایتی قبل از سئو انجام بگیره
و در مورد قرار دادن لینک هم باید عنوان کنم که آره،در صورتی که حالت اسپم به لینک ها بدهیم و بیشتر از نوشته لینک بذاریم اسپم می شه و به ضرر وب سایته من فقط ۱یا ۲ لینک قرار می دم که اصلا اسپم محسوب نمی شه
اینم خدمت شما عرض کنم که کاربر جدید بودن بد نیست
به هر جال رزومه ی هر فردی نشان دهنده ی تخصص کاری اون هست من قصدم بحث کردن و چیز دیگه نیست شاید از دل این بحث ها مطلبی بیرون بیاد که برای کسی مفید واقع بشه و اینم عرض کنم که سئو سایت مبحثی نیست که هر کسی خودش این کارو بکنه(هر کسی را بهر کاری ساختند)
با تشکر از شما

طراحی سایت

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
چرا همیشه گوگل؟ برای من از AOL بیشتر ورودی میاد!

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
من هم عرض نکردم که مشکل شما رفع شده یا نه ، من عرض کردم که مشکل شما و حل شدن اون کاملا به کلمه ای که می خواید بیاید صفحه ی اول کاملا ارتباط مستقیم داره، مثلا من روی کلمه ی طراحی سایت ارزان کار می کنم و با این کارهایی که شما گفتید این کلمه نمی تونه تا ۱۰۰۰سال دیگه صفحه اولی بشه خودتون بهتر می دونید که در سئو بیشتر از جایگاه پیدا کردن کلمه مهم زمانی است که برای اون می گذارید و شما مطمئن باشید که صفحه اولی شدن شما کاملا با این کارهایی که انجام دادید بی ارتباط بوده ولی این کارهایی که کردید هم باید در هر وب سایتی قبل از سئو انجام بگیره
و در مورد قرار دادن لینک هم باید عنوان کنم که آره،در صورتی که حالت اسپم به لینک ها بدهیم و بیشتر از نوشته لینک بذاریم اسپم می شه و به ضرر وب سایته من فقط ۱یا ۲ لینک قرار می دم که اصلا اسپم محسوب نمی شه
اینم خدمت شما عرض کنم که کاربر جدید بودن بد نیست
به هر جال رزومه ی هر فردی نشان دهنده ی تخصص کاری اون هست من قصدم بحث کردن و چیز دیگه نیست شاید از دل این بحث ها مطلبی بیرون بیاد که برای کسی مفید واقع بشه و اینم عرض کنم که سئو سایت مبحثی نیست که هر کسی خودش این کارو بکنه(هر کسی را بهر کاری ساختند)
با تشکر از شما

طراحی سایت

دوست عزیز اگر به عنوان و متن پست دقت بیشتری کنید بیشتر پاسخ ها را میتونید توی همون پست اول پیدا کنید.
عرض کردم بازگشت به صفحه اول گوگل
منظور اینه که برای کیورد مورد نظر قبلا در صفحه اول گوگل بوده .
بمدت چند سال صفحه اول گوگل بوده پس به انداز کافی قبلا کار شده.

عرض کردم بعد از تغییرات در اگوریتم گوگل (سختگیری در مورد لینکها) بتدریج از صفحه یک به صفحه دو نتایج جستجو رفته بود.
پس کار روی لینک ها نمتونه بیمورد باشه و کاملا ربط داره.

چه اشکالی داره اگر کسی بتونه کار های سئو و بسایتش را خودش انجام بده و روی پای خودش بایسته و نیازی به منت دیگران نداشته باشه؟
بهر حال اگر شخصی بتونه سایتهای خودشو سئو کنه و (چند سال) توی صفحه یک گوگل نگهداره هرکسی نیست
بلکه علاقمند است که (بهر اینکار ساخته شده) و اکثر مطالب مربوط به سئو در فروم های مختلف را مطالعه میکنه
و آن بخشی را که قبول داره و مورد نظرش هست در حد امکان توی وبسایت هایش اجرا میکنه.

من فقط خیر مقدم به همه کاربران جدید عرض کردم. بهر حال خود ما هم یه روزی جدید بودیم (وبمون خیر مقدم میگفتند)!
در مورد بحث کلی سئو تاپیک زیاده میتونید نظرات خودتون را اونجا به اشتراک بگذارید و دوستان با تجربه و با حوصله زیادی هستند که توی این زمینه بحث میکنند.
منهم امیدوارم که از دل این بحث ها مطلبی بیرون بیاد و مفید باشه و مثل خیلی از تاپیک ها دیگه به کل کل و ... نرسه.

موفق باشید

Last edited:

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
چرا همیشه گوگل؟ برای من از AOL بیشتر ورودی میاد!

AOL توی آمریکا محبوبه و طرفدارانی داره.
شاید شما مطالبی منتشر میکنید که مورد علاقه آنهاست و بازدید کننده اونطرفی میاره.
بهر حال از هر سرچ انجینی که ورودی بیاد خوبه.

AOL از موتور جستجوی گوگل استفاده میکنه.
و چنانچه شما تبلیغ به گوگل بدهید توی AOL هم نمایش داده میشه.
قابل توجه دوستانی که تبلیغات ادورد گوگل را نمیتونند توی ایران ببینند، از AOL میتونند استفاده کنند.
ببخشید که از تاپیک خارج شدیم!

موفق باشید

Last edited:

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
سلام
ممنون از این که تجربیاتتون رو با دیگران به اشتراک میزارید.
فقط یه سوال: بازدید مصنوعی چطوری ایجاد کردید؟؟ پاپ آپ، تبلیغ بنری، ایفریم یا ...؟؟؟

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
سلام
ممنون از این که تجربیاتتون رو با دیگران به اشتراک میزارید.
فقط یه سوال: بازدید مصنوعی چطوری ایجاد کردید؟؟ پاپ آپ، تبلیغ بنری، ایفریم یا ...؟؟؟

سلام
خواهش میکنم دوست عزیز وظیفه است.
با نرم افزار مخصوص اینکار.
نرم افزار های مختلفی برای اینکار وجود داره.
یه جستجو توی نت و فروم های (خارجی) بزنید میبینید که صحبت میکنند این یکی بهترینه گزینه است.

Google Search Bot
بشرط آنکه با احتیاط کامل و همرا با یک چیز پی ان با آی پی متغییر مثل HMA استفاده بشه.
(بخصوص برای دوستانی که مثل من وبسایت بزبان انگلیسی دارند و نیاز به ورودی با آی پی مختلف خارجی دارند).

سازنده gsb ادعا میکنه که رفتار انسانی را در هنگام جستجو تقلید میکنه.
تنظیمات مختلف و زیادی داره: کیوردها ، آدرس سایتها، تعداد کلیکها، کدام موتور جستجو (گوگل محلی ویا گوگل جهانی)، زمانهای مختلف.
مثلا تنظیم میکنی که من میخوام توی google.co.uk یا google.com ویا بصورت رندوم توی تمام گوگل ها کیوردهایی را سرچ کنم.
و یا توی HMA تعریف میکنی من میخوام ویزیتورهام فقط از آلمان باشند ویا آی پی چند کشور اروپایی را داشته باشند.
با اولین کیورد شروع به جستجو توی گوگل میکنه وسایت مورد نظر شما را پیدا و روی اون کلیک میکنه (بشرط آنکه توی 10 صفحه اول باشه).
چند لینک ویا صفحه داخلی را بازدید کنه و چه مدت روی هر صفحه توقف کنه را میشه تنظیم کرد .
بعد از اجرای اولین کیورد، تمام کوکی ها را پاک میکنه تا ردی باقی نگذاره.
سپس به سراغ کیورد دوم میره و همین طور ادامه میده

از مزایا گفتم اما از معایب:
باگ و کرش زیاد داره.
اگر گوگل متوجه بشه ممکنه شما را جریمه کنه چون مخالف سئوی سفیده.
گوگل را نمیشه دست کم گرفت ولی هنوز راههایی برای شیطنت سئوی غیر سفید هست.

موفق باشید

Last edited:

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
سلام
خواهش میکنم دوست عزیز وظیفه است.
با نرم افزار مخصوص اینکار.
نرم افزار های مختلفی برای اینکار وجود داره.
یه جستجو توی نت و فروم های (خارجی) بزنید میبینید که صحبت میکنند این یکی بهترینه گزینه است.

Google Search Bot
بشرط آنکه با احتیاط کامل و همرا با یک چیز پی ان با آی پی متغییر مثل HMA استفاده بشه.
(بخصوص برای دوستانی که مثل من وبسایت بزبان انگلیسی دارند و نیاز به ورودی با آی پی مختلف خارجی دارند).

سازنده gsb ادعا میکنه که رفتار انسانی را در هنگام جستجو تقلید میکنه.
تنظیمات مختلف و زیادی داره: کیوردها ، آدرس سایتها، تعداد کلیکها، کدام موتور جستجو (گوگل محلی ویا گوگل جهانی)، زمانهای مختلف.
مثلا تنظیم میکنی که من میخوام توی google.co.uk یا google.com ویا بصورت رندوم توی تمام گوگل ها کیوردهایی را سرچ کنم.
و یا توی HMA تعریف میکنی من میخوام ویزیتورهام فقط از آلمان باشند ویا آی پی چند کشور اروپایی را داشته باشند.
با اولین کیورد شروع به جستجو توی گوگل میکنه وسایت مورد نظر شما را پیدا و روی اون کلیک میکنه (بشرط آنکه توی 10 صفحه اول باشه).
چند لینک ویا صفحه داخلی را بازدید کنه و چه مدت روی هر صفحه توقف کنه را میشه تنظیم کرد .
بعد از اجرای اولین کیورد، تمام کوکی ها را پاک میکنه تا ردی باقی نگذاره.
سپس به سراغ کیورد دوم میره و همین طور ادامه میده

از مزایا گفتم اما از معایب:
باگ و کرش زیاد داره.
اگر گوگل متوجه بشه ممکنه شما را جریمه کنه چون مخالف سئوی سفیده.
گوگل را نمیشه دست کم گرفت ولی هنوز راههایی برای شیطنت سئوی غیر سفید هست.

موفق باشید
استفاده از این نرم افزار ریسک بالایی داره و خطرناکه که اگه گوگل متوجه بشه معلوم نیست چه بلایی سر سایت بیاد!
بازم تشکر بابت پاسخ های کاملتون.

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
استفاده از این نرم افزار ریسک بالایی داره و خطرناکه که اگه گوگل متوجه بشه معلوم نیست چه بلایی سر سایت بیاد!
بازم تشکر بابت پاسخ های کاملتون.

بله حرف شما کاملا درسته.
قبلا هم توی معایبش عرض کردم ، اگر گوگل متوجه بشه ممکنه شما را جریمه کنه.
میزان جریمه ش را نمیدونم.
اما هنوز ترفند هایی داره و میشه خیلی با احتیاط با هاش کار کرد.
البته گوگل هم بیکار نمیشینه و شاید این روزنه ها را بزودی پیدا کنه و ببنده.
بقول یکی از دوستان همین انجمن، مبارزه تمام نمیشه فقط شکل ش عوض میشه!
توصیه نمیکنم کسی باهاش کار کنه. هیچی بپای رعایت اصولی قوانین سئو نمیرسه.
اینرا چون شما پرسیدید در پاسخ عرض کردم. میدونم بد آموزی داره!

موفق باشید

Last edited:

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
بله حرف شما کاملا درسته.
قبلا هم توی معایبش عرض کردم ، اگر گوگل متوجه بشه ممکنه شما را جریمه کنه.
میزان جریمه ش را نمیدونم.
اما هنوز ترفند هایی داره و میشه خیلی با احتیاط با هاش کار کرد.
البته گوگل هم بیکار نمیشینه و شاید این روزنه ها را بزودی پیدا کنه و ببنده.
بقول یکی از دوستان همین انجمن، مبارزه تمام نمیشه فقط شکل ش عوض میشه!
توصیه نمیکنم کسی باهاش کار کنه. هیچی بپای رعایت اصولی قوانین سئو نمیرسه.
اینرا چون شما پرسیدید در پاسخ عرض کردم. میدونم بد آموزی داره!

موفق باشید
سلام
این روشی که عرض کردید یکی از روش های سئو سیاه است و اگر اتفاقا درست انجام شود هیچوقت گوگل متوجه نمی شود، هر راهی حتی سئو سیاه اصول اساسی خاص خودش را دارد. زمانی که شما سوار پورشه شوید تخت گاز یعنی ناشی بازی و گوگل جلوی شما را میگیرد، اگه شما یک سئوکار حرفه ای باشید می دانید در جاده گوگل کی گاز بدید کی آهسته پیش بروید.
در این زمینه نیازی به نرم افزاری که شما استفاده کردید یا معرفی کردید نیست چون همانطور که گفتید کامل نیست و کراش زیادی داره و همچنین شما از آی پی هایی استفاده می کنید که عمومی هستند، سئوکاران فوق حرفه ای که در زمینه بلک هت استفاده میکنند این نرم افزارهای بچه بازی را اصلا نگاه نمی کنند اونها از چیزهایی استفاده میکنند که در نت فارسی حتی اسمشان یکبار نیامده است و خوب طبیعتا نظیر هر رمز و راز سئو چه سفید و چه سیاه بنده هم آن را بازگو نمی کنم.
سیاه سئو اتفاقا خیلی هم دلنشین است ولی باید طبق هدف انجام شود و دنیای سئو سیاه در اختیار روس ها و هند ها است.
بگذریم.
راستی من پست شما را دیدم یاد ایمیلتان افتادم همینجا عذرخواهی میکنم جواب نداده بودم به کل به علت مشغله های ذهنی و کاری فراموش کرده بودم، الان جواب میدم.

roz70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوستان خوشحال میشم منو در زمینه ی تبلیغات گوگل راهنمایی کنید.

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
سلام
این روشی که عرض کردید یکی از روش های سئو سیاه است و اگر اتفاقا درست انجام شود هیچوقت گوگل متوجه نمی شود، هر راهی حتی سئو سیاه اصول اساسی خاص خودش را دارد. زمانی که شما سوار پورشه شوید تخت گاز یعنی ناشی بازی و گوگل جلوی شما را میگیرد، اگه شما یک سئوکار حرفه ای باشید می دانید در جاده گوگل کی گاز بدید کی آهسته پیش بروید.
در این زمینه نیازی به نرم افزاری که شما استفاده کردید یا معرفی کردید نیست چون همانطور که گفتید کامل نیست و کراش زیادی داره و همچنین شما از آی پی هایی استفاده می کنید که عمومی هستند، سئوکاران فوق حرفه ای که در زمینه بلک هت استفاده میکنند این نرم افزارهای بچه بازی را اصلا نگاه نمی کنند اونها از چیزهایی استفاده میکنند که در نت فارسی حتی اسمشان یکبار نیامده است و خوب طبیعتا نظیر هر رمز و راز سئو چه سفید و چه سیاه بنده هم آن را بازگو نمی کنم.
سیاه سئو اتفاقا خیلی هم دلنشین است ولی باید طبق هدف انجام شود و دنیای سئو سیاه در اختیار روس ها و هند ها است.
بگذریم.
راستی من پست شما را دیدم یاد ایمیلتان افتادم همینجا عذرخواهی میکنم جواب نداده بودم به کل به علت مشغله های ذهنی و کاری فراموش کرده بودم، الان جواب میدم.

سلام

بله بیشتر مطلب شما تایید میشه و بهمین منظور عرض کردم میشه با احتیاط با هاش کار کرد.
توضیح اینکه ورژن جدید GSB بهتر شده و کمتر باگ و کرش داره و همچنین HMA - Pro از آی پی ثابت و عمومی استفاده نمیکنه.
بهرحال این تاپیک هم قصد و تمایلی نداره وارد بحث سئو سیاه بشه و رعایت اصولی سئو عمومی را بهترین گزینه میدونه.

با تشکر

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
سلام

بله بیشتر مطلب شما تایید میشه و بهمین منظور عرض کردم میشه با احتیاط با هاش کار کرد.
توضیح اینکه ورژن جدید GSB بهتر شده و کمتر باگ و کرش داره و همچنین HMA - Pro از آی پی ثابت و عمومی استفاده نمیکنه.
بهرحال این تاپیک هم قصد و تمایلی نداره وارد بحث سئو سیاه بشه و رعایت اصولی سئو عمومی را بهترین گزینه میدونه.

با تشکر
بحث مختومه فقط بنده لاینس مادام العمر هاید مای اس را برای دریافت ای پی دارم یکی از مضخرف ترین سرویس دهنده ها در اینترنت برای این منظور است :)
زمانی خوب بود ولی الان خیر.
همانطور که شما گفتید برای کار درست اصول درست، سئو سیاه مباحثی است که جای خودش باید به کار گرفته شه و برای مقاصد خاص.

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
بحث مختومه فقط بنده لاینس مادام العمر هاید مای اس را برای دریافت ای پی دارم یکی از مضخرف ترین سرویس دهنده ها در اینترنت برای این منظور است :)
زمانی خوب بود ولی الان خیر.
همانطور که شما گفتید برای کار درست اصول درست، سئو سیاه مباحثی است که جای خودش باید به کار گرفته شه و برای مقاصد خاص.

شاید داریم درباره دو موضوع مختلف صحبت میکنیم؟
اونی که من عرض میکنم هیچ مشکلی نداره و بخوبی کار میکنه.
من از HMA-pro-+PN dashboard (بجای + حرف V بگذارید) صحبت میکنم که اشتراک سالانه داره.
تنظیمات زیادی داره، بصورت خودکار آی پی عوض میکنه، کشور و زمان تعویض آی پی را انتخاب میکنید و ...
این بخش (لاینس مادام العمر هاید مای اس را برای دریافت ای پی) را که شما میگی من اطلاعی ندارم.

موفق باشید

بالا