برگزیده های پرشین تولز

انقلابی در دانلود فایل | هرآن چه که در اینترنت به آن نیاز دارید را براحتی داشته باشید !

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
با سلام
با استفاده از سرویسِ دانلود و تحویل دربِ منزل رسیور دی ال می توانید فایل های خود را از 10 مگابایت تا 10 ترابایت را با سرعتِ 150 مگابایت بر ثانیه براحتی دانلود کنید و آن ها را در DVD و هاردِ اکسترنالِ خود تحویل بگیرید.
با استفاده از این سرویس جدید رسیور دی ال می توانید فیلم و سریال ها ، نرم افزار ها ، آهنگ ها و ... را به راحتی و با سرعت بسیار بالا دانلود کنید و روز بعد آن ها را درب منزل خود تحویل بگیرید.
بطروِ خلاصه : کاربر حسابِ خود را شارژ می کند، لینک های دانلود خود را برای ما می فرستد، ما آن ها را ابتدا دانلود و سپس در DVD رایت کرده و برای کاربر ارسال می کنیم.
نکته : تمامیِ هزینه های جانبی اَعَم از : هزینه ارسال، هزینه DVD ، هزینه رایت بر روی DVD و ... بر عهده شرکت می باشد و کاربر تنها هزینه گیگ را می پردازد
هزینه هر گیگ بطورِ تقریبی کمتر از 700 تومان در نظر گرفته شده است که در صورتِ درخواست دانلود با حجمِ بالا به طورِ قابلِ توجهی کمتر می شود
آموزشِ استفاده :
اول از طریقِ بخش " سرویس ویژه " اقدام به خرید ترافیک کرده بعد از خریداری حجم مورد نیازِ خود به شما یک کد فعال ساز ارسال می شود. سپس روی " درخواست ارسال فایل " کلیک کرده و کد فعال ساز را وارد می کنید و بعد به راحتی تمامی لینک های خود را برای دانلود قرار می دهید.
آدرس سایت : http://receiverdl.ir/
پ.ن: دانلود کاملا رایگان و بدون نیاز به اکانت VIP از سایت های زیر نیز انجام می شود.
Iran Film
Tiney Moviez
Warez55.in
Uploadboy.com
Uploadbaz.com
Filemoney.com
دانلود کاملا رایگان از تورنت
+ دانلود از یوتیوب
اما در صورتی که دانلود های شما در سایتِ دیگری باشد و آن سایت برای دانلود نیاز به اشتراک ویژه داشته باشد برای دانلود با سرعتِ بالا باید نام کابری و رمز عبور اشتراک ویژه را در اختیارِ ما گذاشته تا با حداکثر سرعت شروع به دانلود کنیم.
فایل های شما بعد از فرستادنِ لینک برای ما، در کمترین زمانِ ممکن ( حداکثر 48 ساعت ) ارسال می شود تا به دست شما برسد.
ضمنا در سرویس های بالای 60 گیگ شما می توانید دو بار درخواستِ ارسال فایل بدهید.
در صورتِ داشتنِ هرگونه سوال می توانید از طریقِ پیام خصوصی & شماره گیری : 09393501324 & یا با این ایمیل در ارتیاط
باشید :[email protected]

سفارش مجددا پذیرفته می شود

Last edited:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
خیلی کار خوبی کردید! بخصوص النکه به تازگی بیشتر شرکت ها پلن نامحدود رو برداشتند و دانلود حجم بالا هزینه بالا داره!!
آخرین فیلمی که دانلود کردم رو یادم نمیاد :(
در مورد هزینه ها که دقیقاً هز گیگ چثدر میفته؟ بیشتر بشه هزینش کمتر میشه؟

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
سفارش از لینک ها وسرورهای دیگه امکان داره؟ عمدا لینک های psn یا همون PlaystationNetwork

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
خیلی کار خوبی کردید! بخصوص النکه به تازگی بیشتر شرکت ها پلن نامحدود رو برداشتند و دانلود حجم بالا هزینه بالا داره!!
آخرین فیلمی که دانلود کردم رو یادم نمیاد :(
در مورد هزینه ها که دقیقاً هز گیگ چثدر میفته؟ بیشتر بشه هزینش کمتر میشه؟
درود
100% هزینه کمتر میشه، تو سایت قیمت ها زده شده ... تمامی پنل ها قیمت شون زیرِ 500 تومان در میاد به عنوانِ مثال کاربر از ما سرویسِ 60 گیگ بگیره معادلِ = 28 هزار تومان
ما تمامِ فایل هاشون رو دانلود می کنیم و در 14عدد DVD ( هر DVD + 4 گیگ فایل ) رایت کرده و برای شان ارسال می کنیم. ضمنِ این که کاربر می تواند در سفارش های بالای 60 گیگ 2 بار درخواستِ ارسالِ فایل دهد + اگر حتی بعد از این دو بار هم باز حجمی از سرویس شون باقی ماند این حجم در سرویس های بعدی که بخرند لحاظ داده خواهد شد
در نهایت ما برای تمامیِ این مراحلی که عرض کردم همون هزینه سرویس رو که 28 هزار تومان هست میگیریم.
+ در هارد هم اطلاعات میریزیم که هزینه ارسال رفت و برگشتِ هارد به عهده شرکت هست و هزینه هر گیگ هم مسلما کمتر از گیگ های معمولی است
موفق باشید

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
سفارش از لینک ها وسرورهای دیگه امکان داره؟ عمدا لینک های psn یا همون PlaystationNetwork

با سلام و احترام
بله بیش از 30 درصد از سفارشات ما بازی PS4 هستند فقط باید لینک ها بصورت یک فایل txt ارسال کنید زیرا لینک ها بسیار طولانی هستند.

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
واسه اونایی که مشکل محدودیت دانلود دارن خیلی خوبه :general601:

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
WOW!!!! عالیه! هر گیگ واسه ما به شرکت اشتراک ADSL بدیم درمیاد 2500 به بالا!!!!! شما هر گیگ رو 500 میگیرین با ارسال رایگان و اینا عالیه!!!!

آقا پول حسابی دستت اومد یه شرکت خدمات ADSL بزن هر گیگ رو بزار 500 تومان کل ایران پا میشن ازت اشتراک بگیرن D:

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
WOW!!!! عالیه! هر گیگ واسه ما به شرکت اشتراک ADSL بدیم درمیاد 2500 به بالا!!!!! شما هر گیگ رو 500 میگیرین با ارسال رایگان و اینا عالیه!!!!

آقا پول حسابی دستت اومد یه شرکت خدمات ADSL بزن هر گیگ رو بزار 500 تومان کل ایران پا میشن ازت اشتراک بگیرن D:
الانارزونترین اینترنت ( های وب ) با طرح فشفشه حدود 800 تومان می افته برای هرگیگ !
اما قیمت استار تر عالیه ....یک سوال از استارتر عزیز : طرح 1 ترابایت حدودا 250 تا دی وی دی میخواد با رایت و ... ! ( برای همین طرح هارد اکسترنال هم ارائه میدین یا نه ؟)
چون الان هزینه 250 تا دی وی دی + رایت = خیلی زیاد میشه ... همینو میشه داخل هارد اکسترنال بریزید و از یوزر ما بالتفاوت هزینه هارد و دی وی دی رو بگیرین ؟

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
الانارزونترین اینترنت ( های وب ) با طرح فشفشه حدود 800 تومان می افته برای هرگیگ !
اما قیمت استار تر عالیه ....یک سوال از استارتر عزیز : طرح 1 ترابایت حدودا 250 تا دی وی دی میخواد با رایت و ... ! ( برای همین طرح هارد اکسترنال هم ارائه میدین یا نه ؟)
چون الان هزینه 250 تا دی وی دی + رایت = خیلی زیاد میشه ... همینو میشه داخل هارد اکسترنال بریزید و از یوزر ما بالتفاوت هزینه هارد و دی وی دی رو بگیرین ؟

درود
های وب حدودا 700 میوفته :دی ولی خب بخواید هزینه اون وقتی که برا دانلود می زارید و ... حساب کنید خیلی بیشتر میشه
درود، برا ما هیچ فرقی نداره داخلِ DVD باشه یا هاردِ اکسترنال، هزینه رفت و برگشتِ هارد هم به عهده شرکت میوفته
این که خودمون هم هاردِ اکسترنال بفروشیم به همراهِ دیتا، تو برنامه هامون هست ولی در حالِ حاضر اگه مشتری هارد بفرسته براش فایل هاش رو میریزیم، و خودمون فعلا هارد نمی فروشیم
چه 60 گیگ و چه 600 گیگ ما می تونیم داخل هارد یا DVD بنا به درخواست کاربران مون بزاریم، که خب مسلما قیمت داخلِ هارد بسیار ارزان تر میشه
من منظورِ سوال تون رو اینطوری فهمیدم اگه اشتباه جواب دادم و متوجه نشدم سوال اصلی تون رو بگید تا اصلاح کنم

کارادایی

Registered User
لایک‌ها
109
سرویس اپلود هم میتونیم سفارش بدیم؟قیمت هر گیگ اپلود؟
60 گیگ دانلود امکانت دانلود یک جا دایروکتوری دارید؟و اگربخوایم از یک دایرکتوری با یک کیفیت خاص دانلود بشه میتونید؟

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
های وب به گفته شما گیگش ارزونه اما تو شهر من سرعتش خیلی خیلی پایینه یه سایتی مثل ورزش 3 رو 15 ثانیه طول میکشه تا بالا بیاره فکر کنید دیگه چیه!!!

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
سرویس اپلود هم میتونیم سفارش بدیم؟قیمت هر گیگ اپلود؟
60 گیگ دانلود امکانت دانلود یک جا دایروکتوری دارید؟و اگربخوایم از یک دایرکتوری با یک کیفیت خاص دانلود بشه میتونید؟

بله سفارش آپلود هم داریم، فقط هنوز پنل هاشو واردِ سایت نکردیم اما سفارش قبول می کنیم. قیمت هم بسته به حجمِ تون و نوعِ اطلاعات ( این که 1- اطلاعاتی که می خواید آپلود بشه داخلِ کامیپوتر تون هست یا 2- در فضای نت موجود هست ) متغیر هست. تفاوتِ خاصی با همون دانلود نداره از لحاظِ قیمت. حجمی که می خواد و اطلاعات رو بفرمایید چطوری هست تا قیمت رو ارسال کنم براتون.
بله امکانِ یکجا و دانلود با یک کیفیت خاص هم موجود هست.

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
های وب به گفته شما گیگش ارزونه اما تو شهر من سرعتش خیلی خیلی پایینه یه سایتی مثل ورزش 3 رو 15 ثانیه طول میکشه تا بالا بیاره فکر کنید دیگه چیه!!!
سلام من مشهد استفاده میکنم ... سرعت خیلی خوبه ... دانلود 900 کیلو بایت تا 1 مگ !
درود
های وب حدودا 700 میوفته :دی ولی خب بخواید هزینه اون وقتی که برا دانلود می زارید و ... حساب کنید خیلی بیشتر میشه
درود، برا ما هیچ فرقی نداره داخلِ DVD باشه یا هاردِ اکسترنال، هزینه رفت و برگشتِ هارد هم به عهده شرکت میوفته
این که خودمون هم هاردِ اکسترنال بفروشیم به همراهِ دیتا، تو برنامه هامون هست ولی در حالِ حاضر اگه مشتری هارد بفرسته براش فایل هاش رو میریزیم، و خودمون فعلا هارد نمی فروشیم
چه 60 گیگ و چه 600 گیگ ما می تونیم داخل هارد یا DVD بنا به درخواست کاربران مون بزاریم، که خب مسلما قیمت داخلِ هارد بسیار ارزان تر میشه
من منظورِ سوال تون رو اینطوری فهمیدم اگه اشتباه جواب دادم و متوجه نشدم سوال اصلی تون رو بگید تا اصلاح کنم

ممنون بابت پاسخگویی !
منظور اینه که من میام 1 ترا بایت سفارش دانلود میدم ! شما اینو دانلود می کنید .. تا اینجا که نکته مبهمی نداره :D ..
خوب حالا میمونه رسیدن فایل ها به من !
دو حالت داره یا هارد یا دی وی دی ! خب تا اینجا که مشکلی نیست .. حالا ادامه ش !
من میگم برای سفارشات بالا مثلا 1 ترابایت شما باید هزینه دی وی دی ها ( 250 عدد ) + رایت دی وی دی ها +هزینه های برق و اصطلاک + وقت زیاد داشته باشین = شما بجای همه اینها که مطمئنا هزینه داره براتون هارد اکسترنال به مشتری بدین و تفاوت قیمتو از یوزر بگیرین! مثلا همه این هزینه ها میشه 150 تومان شما بجاش = اطلاعاتو تو هارد بریزین و سرویس 1 ترابایتی رو 100 هزار تومن گرونتر کنید. !

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
ممنون بابت پاسخگویی !
منظور اینه که من میام 1 ترا بایت سفارش دانلود میدم ! شما اینو دانلود می کنید .. تا اینجا که نکته مبهمی نداره :D ..
خوب حالا میمونه رسیدن فایل ها به من !
دو حالت داره یا هارد یا دی وی دی ! خب تا اینجا که مشکلی نیست .. حالا ادامه ش !
من میگم برای سفارشات بالا مثلا 1 ترابایت شما باید هزینه دی وی دی ها ( 250 عدد ) + رایت دی وی دی ها +هزینه های برق و اصطلاک + وقت زیاد داشته باشین = شما بجای همه اینها که مطمئنا هزینه داره براتون هارد اکسترنال به مشتری بدین و تفاوت قیمتو از یوزر بگیرین! مثلا همه این هزینه ها میشه 150 تومان شما بجاش = اطلاعاتو تو هارد بریزین و سرویس 1 ترابایتی رو 100 هزار تومن گرونتر کنید. !

درود
فهمیدم :دی
اتفاقا ما بخشِ زیادی از فروش مون بر روی هارد هست. ولی فعلا این هم وقت نشده سرویس هاش رو داخلِ سایت وارد کنیم
مثلا این دو مدل هارد را ما موجود داریم و فروششان نسبت به قیمت و همه چیز بسیار بالاست :
http://www.digikala.com/Product/DKP...ديسک-وسترن-ديجيتال-مدل-المنتز-ظرفيت-1-ترابايت

http://www.digikala.com/Product/DKP...ديجيتال-مدل-ماي-پاسپورت-الترا-ظرفيت-1-ترابايت

تقریبا این طرح، با همون هزینه داخلِ DVD یکی در میاد و تفاوتِ محسوسی نداره. یعنی 1 ترابایت روی هارد یا روی DVD به اون صورت تفاوتِ خاصی نداره از لحاظِ قیمت
البته شرطِ گیگ هم مهم هست سفارشاتِ 1 ترا به بالا رو ارزان تر حساب می کنیم

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
درود
فهمیدم :دی
اتفاقا ما بخشِ زیادی از فروش مون بر روی هارد هست. ولی فعلا این هم وقت نشده سرویس هاش رو داخلِ سایت وارد کنیم
مثلا این دو مدل هارد را ما موجود داریم و فروششان نسبت به قیمت و همه چیز بسیار بالاست :
http://www.digikala.com/Product/DKP-23580/Western-Digital-Elements-External-Hard-Drive-1TB/هارد-ديسک-وسترن-ديجيتال-مدل-المنتز-ظرفيت-1-ترابايت

http://www.digikala.com/Product/DKP-24024/Western-Digital-My-Passport-Ultra-External-Hard-Drive-1TB/هارد-ديسک-وسترن-ديجيتال-مدل-ماي-پاسپورت-الترا-ظرفيت-1-ترابايت

تقریبا این طرح، با همون هزینه داخلِ DVD یکی در میاد و تفاوتِ محسوسی نداره. یعنی 1 ترابایت روی هارد یا روی DVD به اون صورت تفاوتِ خاصی نداره از لحاظِ قیمت
البته شرطِ گیگ هم مهم هست سفارشاتِ 1 ترا به بالا رو ارزان تر حساب می کنیم
ببخشید اینقدر سوال میپرسم ;)
ببینید الان من بیام 1 ترا سفارش بدم شما روی دی وی دی رایت کنید یا 1 ترا سفارش بدم شما یک هارد تهیه کنید و روی اون بریزین هزینه اش یکی هست ؟
اگه اینطور باشه که خیلی عالیه !

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
ببخشید اینقدر سوال میپرسم ;)
ببینید الان من بیام 1 ترا سفارش بدم شما روی دی وی دی رایت کنید یا 1 ترا سفارش بدم شما یک هارد تهیه کنید و روی اون بریزین هزینه اش یکی هست ؟
اگه اینطور باشه که خیلی عالیه !

خواهش می کنم وظیفه مونه همه سوالات شما رو پاسخ بدیم
شما 1 ترا سفارش بخواید بدید بنا به درخواستِ خودتون چه تو DVD و چه تو هارد براتون زده میشه و هزینه داخل هارد ( تهیه هارد و ریختن اطالعات ) فقط چند درصدِ خیلی خیلی کم بیشتر از قیمت هزینه DVD باشه.
در صورتی که می خواید استفاده کنید از این سرویس پ.خ بدید تا توضیحات و اطلاعات کامل و نحوه محاسبه قیمت رو خدمت تون عرض کنم
موفق باشید

killer01

Registered User
لایک‌ها
32
سلام
اگر تمامی کلیپ های فارسی و انگلیسی یک سایت رو بخوام , میتونید حجم تقریبی اش رو محاسبه کنید و هزینه اش رو بهم بگید ؟
سایت نصر تی وی !

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
سلام
اگر تمامی کلیپ های فارسی و انگلیسی یک سایت رو بخوام , میتونید حجم تقریبی اش رو محاسبه کنید و هزینه اش رو بهم بگید ؟
سایت نصر تی وی !
درود
لطف کنید لینک سایت رو بدید بررسی کنیم
سپاس

killer01

Registered User
لایک‌ها
32
درود
لطف کنید لینک سایت رو بدید بررسی کنیم
سپاس

سپاس
این هم ادرس سایتها خدمت شما ^_^

http://fa.nasrtv.com/
http://www.nasrtv.com/index.php

لطفا سایت را بررسی کنید و اگر براتون مقدور هست تعداد کلیپ ها به تفکیک زبان ( چندتا فارسی و چندتا انگلیسی میباشد ) + حجم کلی + هزینه کل دانلود فایل ها را به صورت پیام خصوصی ارسال نمایید
با تشکر

بالا