برگزیده های پرشین تولز

هزینه/ تعمیرکار - تعویض صفحه شکسته آیفون

niegrau

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
من 2 تا 4s دارم که صفحه هاشون شکسته شده در اثر افتادن. در تهران محل مناسب برای تعویض اسکرین با قیمت خوب کجاست؟

حدود هزینه ایش برای تعویض صفحه چقدر هست؟ حداقل/حداکثر !

خیلی ممنون از راهنماییتون

Anik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من 2 تا 4s دارم که صفحه هاشون شکسته شده در اثر افتادن. در تهران محل مناسب برای تعویض اسکرین با قیمت خوب کجاست؟

حدود هزینه ایش برای تعویض صفحه چقدر هست؟ حداقل/حداکثر !

خیلی ممنون از راهنماییتون
صفحش هنوز کار میکنه؟
تاچ اسکرین یا ال سی دی؟

Anik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اونیکه صفحش کار میکنرو می‌شه فقط شیششو عوض کرد، باید تعمیرکار که بلد باشه پیدا کنی‌، من خودم تو انگلیس هستم و این کار و انجام میدم. اونیکه صفحش روشن نمی‌شه هم باید تعمیرکار ببینه. اگر خواستی‌ من یکی‌ دو ماه دیگه میام ایران و می‌تونم دو تا صفحه دست دوم اصل بیارم. اگر خواستی‌ عوض کنی‌ بدون که صفحه نو اصل نیست همش کپی‌ هست.

Anik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
لوازم جانبی هم خواستی‌ بگو من دارم میام یه مقدار با خودم میارم

niegrau

Registered User
لایک‌ها
10
چشم حالا ببرم یه برآورد کنم تو بازار ببینم چقدر هزینه میگن در صورتی که نتونستم دیل خوبی انجام بدم از شما درخواست می کنم حتما. ولی بازهم اگر امکان داشت یه برآورد هزینه برای شیشه و ... که فکر می کنید لازمه برام پ.خ کنید ممنون میشم.
لوازم جانبی هم خواستی‌ بگو من دارم میام یه مقدار با خودم میارم

اونیکه صفحش کار میکنرو می‌شه فقط شیششو عوض کرد، باید تعمیرکار که بلد باشه پیدا کنی‌، من خودم تو انگلیس هستم و این کار و انجام میدم. اونیکه صفحش روشن نمی‌شه هم باید تعمیرکار ببینه. اگر خواستی‌ من یکی‌ دو ماه دیگه میام ایران و می‌تونم دو تا صفحه دست دوم اصل بیارم. اگر خواستی‌ عوض کنی‌ بدون که صفحه نو اصل نیست همش کپی‌ هست.

Sent from my GT-N7100

tukanet

Registered User
لایک‌ها
21
چشم حالا ببرم یه برآورد کنم تو بازار ببینم چقدر هزینه میگن در صورتی که نتونستم دیل خوبی انجام بدم از شما درخواست می کنم حتما. ولی بازهم اگر امکان داشت یه برآورد هزینه برای شیشه و ... که فکر می کنید لازمه برام پ.خ کنید ممنون میشم.
Sent from my GT-N7100

سلام
اگر مایل به فروششون با همین شرایط بودید به من پ.خ بدید

farhad9101

Registered User
لایک‌ها
45
دوست گرامی اگر مایل به فروش هستید قیمت خودتون را برام بفرسین

afoadi

Registered User
لایک‌ها
86

دوست عزیز توی ایران امکان تعویض تاچ به تنهایی نیست و تاچ و ال سی دی با هم عوض میشه - اگر ممکنه برای من قیمت تاچ و ال سی دی دست دوم -البته به شرط سلامت و بدون خط و خش بودن - برای 4اس و 5 اس رو پی ام کنید

Anik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا من تازه دیدم پست جدیدتو.
من الان ایران هستم

farnoosh-A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم شیشه آیفون 4S ام شکسته- همه جا میگند باید ال سی دی هم عوض شه- ممنون میشم اگه لطف کرده و بگید چه جوری میتونم با شما تماس بگیرم که کمکم کنید؟

بالا