برگزیده های پرشین تولز

خدمات اقامت و سفر به ترکیه و .... (مشاوره کاملا رایگان)

Araturkey

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
با سلام خدمت اعضای محترم
هدف از ارایه این تاپیک ارایه خدمات مشاوره ای رایگان و یا انجام خدمات مورد نظر برای دوستان عزیز می باشد و به هیچ عنوان قصد ترغیب برای مهاجرت و .... نیست .
خدماتی که بنده میتونم اطلاعات خودم رو در اختیارتون بزارم و اگر خواستید من هم براتون انجامش بدم :

1- برنامه ریزی برای سفر ارزان به کشور ترکیه (مناسب تر از بعضی از تورها و ....) شامل کلیه خدمات از رزرو و صدور بلیط تا محل اقامت و تورهای داخلی شهری و ...
2- مشاوره رایگان و اخذ ویزای توریستی بلند مدت
3- مشاوره رایگان و اخذ ویزای دانشجویی قابل تمدید تا دوسال از طریق دوره های آموزش زبان ترکی
4- مشاوره رایگان و اخذ ویزای دانشجویی در مقاطع مختلف تحصیلی ( کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکترا )
5- خدمات مالی ترانسفر مالی پول از ایران به ترکیه و همچنین از ترکیه به ایران ( برای ساکنین تهران و ارومیه امکان ارسال از طریق صرافی مجاز و همکار)
6- خدمات مشاوره افتتاح حساب و دریافت کارت های ارزی ( مستر و ویزا) فقط برای دارندگان هر نوع اقامت
7- مشاوره در زمینه کاریابی و اشتغال در ترکیه ( آنکارا و استانبول)
8- تدریس خصوصی آموزش زبان ترکی و روسی
9- خدمات دانشجویی نقل و انقال و پرداخت های دلاری و دیگر ارزها به تمام نقاط جهان با سورس بانکی
10- خدمات رزرو و صدور بلیط برای تمامی نقاط دنیا با قیمت های ویژه از ترکیه
11- خدمات وقت سفارت ها در آنکارا
12- رزرو و اجاره انواع خانه ویلا و سوییت کوتاه مدت و بلند مدت با مناسب ترین قیمت ها
13 - خدمات پی پال و اسکریل

دوستان عزیز باز هم عرض میکنم خدمتتان که اگر هم خواستید میتونید فقط از بنده بدون هیچ هزینه ای مشاوره رایگان بگیرید حداقل منفعتش برای من اینه که آگاهانه برای خودتون تصمیم گرفتید ( حتی میتونید از من راهنمایی بگیرید بعدش برید از یه شرکت سایت یا موسسه ای دیگه همین خدمات رو درخواست کنید) اما خواهش میکنم بدون داشتن اطلاعات کافی هیچوقت تصمیم برای آینده خودتون بخصوص مهاجرت نگیرید.
خداروشکر بنده کارم اینجا چیز دیگست و به اندازه گذران زندگیم درامد دارم (زیاد نیست ولی خداروشکر)
امکان ارتباط از طریق وایبر و اسکایپ هم هست
خواهشا در این تاپیک از بحث های متفرقه بپرهیزید ( یعنی نه تبلیغ خدمات موسسه یا شرکتی رو بفرمایید و نه اگر دلخوری دارید اینجا اعلام کنید)
امیدورام بتونم با اندک اطلاعات و یا خدمات کمکی به هموطنان عزیزم داشته باشم

بالا