برگزیده های پرشین تولز

کسی هست به من در مورد 3D MAX 2014 کنه

beloti274

Registered User
لایک‌ها
106
سلام من چندتا DVD آموزشی تصویری خوب میخوام شروع بع کار کردن کردم برای راه افتادن چند تا آموزش نیاز دارم
کسی مغازه ای
سایتی
خرید اینترنتی

....
میدونه راهنمایی کنه

hadiforever

Registered User
لایک‌ها
815
چه قدر کامپیوتر بلدی"؟؟؟؟؟؟

hadiforever

Registered User
لایک‌ها
815
با سلام
دوست عزیز من نسبت به شما هیچ اشنایی ندارم ممکن یک مجموعه خیلی خوب به شما معرفی کنم اما چون زبان اصلی باشه شما متوجه نشید یا یک مجموعه به شما معرفی کنم برای شما خیلی ساده باشه پس چون وقت و سرمایه ات هدر نشود:
1 میزان تحصیلات
2 مشخصات کامل سیستم
3 هدف از یادگیری
کدامیک از سه گزینه زیر به شما نزدیک تر است
1 روزی یک یا دو ساعت پشت کامپیوتر هستم بیشتر بازی و فیلم انجام می دهم
2 روزی سه تا 5 ساعت پشت کامپیوتر هستم بیشتر برنامه نویسی مثل سی سی شارپ پیتون و .... کارمیکنم
3 گزینه 3 هم که نیستی

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
سلام ، برای آشنایی با نرم افزار ( رابط ، ابزار ها ، ترفند ها و ...) آموزش های زیادی هست ، اما اصل کار با این نرم افزارها علم شناخت متریال ، آناتومی و توان طراحی است
پس دو مورد
1 - اول باید شما با نرم افزار و قابلیت های اون آشنا بشید
2- شما باید بتونید طراحی انجام بدی که من فکر نمی کنم هیچ سی دی و دی وی دی آموزشی این مورد رو آموزش بده و شما بعد از فرا گرفتن ابزارها و یادگیری کار با نرم افزار باید بصورت تجربی کار کنید و اگر می خاید در سطح پیشرفته کار کنید که باید مطالعاتی در مورد آناتومی تکسچر سازی حالت دهی داشته باشی
http://persiangfx.com/fa/other/products/3dsmax-2013-comprehensive-training/
من بتو قول میدم اگر بچسبی بهش نرم افزار رو کامل کمتر از 1 ماه یاد بگیری ولی وقتی بهت میگن آقا یه دست طراحی کن باید بتونی اونو اتد بزنی و بهش متریال بدی و بعدش حرکت( طبیعی )بهش بدی

ATABAK68

Registered User
لایک‌ها
10
سلام برادر.
تو قسمت آموزش های تصویری زبان فارسی بنده آموزشی ندیدم که مناسب مبتدی ها باشه ولی بگی نگی محصول شرکت "گردو" بدک نیست ولی یکم محدوده البته همه آموزش های فارسی محدود هستن
اگر اهل خواندن هستید و حوصله شو دارید کتاب "مرجع تصویری 3Ds MAX 2014 مقدماتی-پیشرفته" (در معماری و عمران) نوشته مهندس محمد دیدبان میتونه کمک بسیار خوبی براتون باشه قیمتش هم 24000 تومانه ناشر هم ترنم بهار هستش
بنظر بنده کتاب بهتره بشرط تمرین و اینکه ذهن خلاق داشته باشید
با امید موفقیت برای شما.

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
سلام. به نظر من اگر گیرتون بیاد مجموعه آموزشی شرکت Eniac رو تهیه کنید. در حالی که درس میده همزمان ازتون امتحان هم میگیره و تا اقدام عملی که ازتون خواسته رو انجام ندید و تصحیح نکنید آموزش بعدی رو شروع نمی کنه. خیلی جالبه مجموعه های آموزشیش.

بالا