برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد طراحی وب

reza0421

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
از اونجا که هیچجایی برای اموزش طراحی وب پیدا نکردم خواستم سوال کنم
بنده میخوام یه سایت طراحی کنم اولین بارمه و برای همین اطلاع کافی ندارم.
برای اینکه کد نویسی بلد نیستم خواستم با نرم افزارای طراحی ک بدون کد میشه وب نوشت استفاده کنم
اولین سوال کدوم بهترین نرم افزار برای طراحی وب؟بی اشکال ترین . کاملترین؟
دومین سوال اینکه کارایی ک باید انحام بدم ثبت دامین+خرید هاست
باقیشو باید چیکار کنم؟
و سومین سوال اینکه اگر من با جوملا کار کردم.خوشم نیومد .میتونم از یه نرم افزار دیگه استفاده کنم؟ مثه easy design web pro؟؟
ممنون

reza0421

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چقد جواب :||||||||||||||||||

phpir4659

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
123
سلام دوست عزیز وبسایت های مثل دانشجویار یا لرن فایل یا از کتاب های مختلف در این زمینه طراحی وب و....که بسیار هستند همشون در زمینه طراحی وب فعالیت دارن پس شما متهم هستید چون جستجوگر خوبی نیستید .
و همچین بعد از تهیه هاست و دامنه >>>باید سایت رو طراحی کنید (بهتره روی لوکال طراحی وکد نویسی خودتون رو تست کنید با نرم افزارXAMPP ) حالا کدوم نزم افزار کامله ؟خب در این مورد خودم هم زیاد اطلاعات ندارم ولی من ازNetBeans IDE 7.2.1 و Adobe Dreamweaver CS6 استفاده میکنم برای php ولی برای asp بهتره از آخرین ورژن ویژوال استدیو استفاده کنید!!! حال تعجب کردین ؟یا سردگم شدین؟که از کدام زبان استفاده کنید ؟بهتون پیشنهاد میکنم که phpباشه و همچین بهتره برای شروع روی html ,css,jvascript مانور بدید این جمله منه که به همه دوستان میگم بهترین روش برای یک طراح و کد نویس خوب شدن روش آزمون خطا هست .
راستش یک پیشنهاد هم دارم اونم اینه که بهتره از همه ی این موارد فاکتور بگیریم و یک راه میانبر برگزینم اونم اینه که شما برید سراغ وردپرس
نکته :هیچ وقت به فکر ایجاد سایت ایستا نباشید چون بعد از گذشت زمان احساس پشیمانی میکنید

خب حالا میتونید شروع کنید و من هم به عنوان یک دوست جدید شما در کنار شما هستم .
به امید موفقیت شما .

Last edited:

aalirezaa1376

Registered User
لایک‌ها
455
اولین سوال کدوم بهترین نرم افزار برای طراحی وب؟بی اشکال ترین . کاملترین؟Adobe Dreamweave
باقیشو باید چیکار کنم؟ بستگی به سایتی که میزنی داره . . .
و سومین سوال اینکه اگر من با جوملا کار کردم.خوشم نیومد .میتونم از یه نرم افزار دیگه استفاده کنم؟ مثه easy design web pro؟؟
ببین اون برنامه ای که گفتی برای طراحی یه وب استاتیک ممکنه کارآمد باشه ولی اصلا خوب نیست . . .
به نظر من وردپرس از همه بهتره . . .
آسون هم هست و باهاش هر نوع سایتی هم میشه زد . . .
اها راستی جوملا با easy design web pro خیلی فرق داره ها!!!
جوملا مدیریت محتوا هست و اون برنامه تحت ویندوز . ..
برای اطلاع بهتر با نرم افزار wamp server یه وردپرس رو کامپیوترت نصب کن و مدتی باهاش کار کن تا آشنا بشی . . .

اگه میخوای طراح وب بشی :
1- کدنویسی رو باید یاد بگیری HTML و CSS و js و مقداری php و بعدها باید CSS3 و HTML5 رو یاد بگیری . . .
2-با سئو آشنا باشی برای اینکه طرحی که میزنی موفق بشه . . .
3-مهم تر از همه ایده و خلاقیت هستش که اگه داشته باشی یه طراح موفق خواهی شد
4-با کد ها و هک های وردپرس آشنا باشی که بتونی یه قابلب برای وردپرس طراحی کنی و سایتت رو بر پایه وردپرس راه اندازی کنی

هر جایی مشکلی داشتی به من پ.خ بده تا راهنماییت کنم . . .

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
داداش بی خیال طراحی و اینا ی وردپرس نصب کن کارتو راه میندازه

reza0421

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز وبسایت های مثل دانشجویار یا لرن فایل یا از کتاب های مختلف در این زمینه طراحی وب و....که بسیار هستند همشون در زمینه طراحی وب فعالیت دارن پس شما متهم هستید چون جستجوگر خوبی نیستید .
و همچین بعد از تهیه هاست و دامنه >>>باید سایت رو طراحی کنید (بهتره روی لوکال طراحی وکد نویسی خودتون رو تست کنید با نرم افزارXAMPP ) حالا کدوم نزم افزار کامله ؟خب در این مورد خودم هم زیاد اطلاعات ندارم ولی من ازNetBeans IDE 7.2.1 و Adobe Dreamweaver CS6 استفاده میکنم برای php ولی برای asp بهتره از آخرین ورژن ویژوال استدیو استفاده کنید!!! حال تعجب کردین ؟یا سردگم شدین؟که از کدام زبان استفاده کنید ؟بهتون پیشنهاد میکنم که phpباشه و همچین بهتره برای شروع روی html ,css,jvascript مانور بدید این جمله منه که به همه دوستان میگم بهترین روش برای یک طراح و کد نویس خوب شدن روش آزمون خطا هست .
راستش یک پیشنهاد هم دارم اونم اینه که بهتره از همه ی این موارد فاکتور بگیریم و یک راه میانبر برگزینم اونم اینه که شما برید سراغ وردپرس
نکته :هیچ وقت به فکر ایجاد سایت ایستا نباشید چون بعد از گذشت زمان احساس پشیمانی میکنید

خب حالا میتونید شروع کنید و من هم به عنوان یک دوست جدید شما در کنار شما هستم .
به امید موفقیت شما .
سلام و بسیار ممنونم از پاسخ
حق با شماست.زیاد جستجو نکردم شاید.
پس با این توضیحات انتخاب من ورد پرس هست.کجا میتونم قالب هاشو پیدا کنم؟
اولین سوال کدوم بهترین نرم افزار برای طراحی وب؟بی اشکال ترین . کاملترین؟Adobe Dreamweave
باقیشو باید چیکار کنم؟ بستگی به سایتی که میزنی داره . . .
ببین اون برنامه ای که گفتی برای طراحی یه وب استاتیک ممکنه کارآمد باشه ولی اصلا خوب نیست . . .
به نظر من وردپرس از همه بهتره . . .
آسون هم هست و باهاش هر نوع سایتی هم میشه زد . . .
اها راستی جوملا با easy design web pro خیلی فرق داره ها!!!
جوملا مدیریت محتوا هست و اون برنامه تحت ویندوز . ..
برای اطلاع بهتر با نرم افزار wamp server یه وردپرس رو کامپیوترت نصب کن و مدتی باهاش کار کن تا آشنا بشی . . .

اگه میخوای طراح وب بشی :
1- کدنویسی رو باید یاد بگیری HTML و CSS و js و مقداری php و بعدها باید CSS3 و HTML5 رو یاد بگیری . . .
2-با سئو آشنا باشی برای اینکه طرحی که میزنی موفق بشه . . .
3-مهم تر از همه ایده و خلاقیت هستش که اگه داشته باشی یه طراح موفق خواهی شد
4-با کد ها و هک های وردپرس آشنا باشی که بتونی یه قابلب برای وردپرس طراحی کنی و سایتت رو بر پایه وردپرس راه اندازی کنی

هر جایی مشکلی داشتی به من پ.خ بده تا راهنماییت کنم . . .
ممنون از جواب کاملت.ورد پرس رو چجوری برای تست استفاده کنم؟
سایت احتمالا برا یه موسسه مذهبی هست.انتظارات قالب مذهبی و قسمت بندی و این چیزاس...
+ برای یاد گرفتن طراحی وب بهترین سایت اینه === http://w3schools.com/
ممنون رفیق.میبینم
داداش بی خیال طراحی و اینا ی وردپرس نصب کن کارتو راه میندازه
جله داداش.مرسی از جواب

aalirezaa1376

Registered User
لایک‌ها
455
سلام و بسیار ممنونم از پاسخ
حق با شماست.زیاد جستجو نکردم شاید.
پس با این توضیحات انتخاب من ورد پرس هست.کجا میتونم قالب هاشو پیدا کنم؟

ممنون از جواب کاملت.ورد پرس رو چجوری برای تست استفاده کنم؟
سایت احتمالا برا یه موسسه مذهبی هست.انتظارات قالب مذهبی و قسمت بندی و این چیزاس...

ممنون رفیق.میبینم

جله داداش.مرسی از جواب

این لینک رو ببین :
https://www.google.com/search?q=آموزش+نصب+وردپرس+با+wamp+server&ie=utf-8&oe=utf-8

omid 47

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
آقا یه وبلاگ درست کن مثلا توی بلاگفا یا رزبلاگ... منتصل کن به دامنه و حالشو ببر! همین کارتو راه میندازه

بالا