برگزیده های پرشین تولز

فروش انواع پارچه ..... عمده .....

Ismail.yk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام قربان من میخوام یه مغازه پارچه فروشی تو شهرستان بزنم کلا حدود چهارده پونزده تومن سرمایم هستش اول اینکه کجا وچطوری میتونم ازتون خرید کنم و قیمتاتون چطوریه بعدم که شما که تواین کاری مثل یه برادر لطفا راهنماییم کن که آیا سرمایه ام از بین نره تو این کار آخه کل دارو ندارم همین سرمایه اس اگه از دستم بره بیچاره میشم

greenliving

Registered User
لایک‌ها
265
سلام قربان من میخوام یه مغازه پارچه فروشی تو شهرستان بزنم کلا حدود چهارده پونزده تومن سرمایم هستش اول اینکه کجا وچطوری میتونم ازتون خرید کنم و قیمتاتون چطوریه بعدم که شما که تواین کاری مثل یه برادر لطفا راهنماییم کن که آیا سرمایه ام از بین نره تو این کار آخه کل دارو ندارم همین سرمایه اس اگه از دستم بره بیچاره میشم

دوست عزیز پارچه فروشی سرمایه زیادی میخواد بنجولش هم زیاده
یک طاقه گوچیگ 100 یاردی بگیری خدا تومن میشه حساب کن ببین یک مغازه چند طاقه جنس داره؟؟
میتونی عمده فروشی پارچه کنی
از مرز بیاری
تو شهر خودتون بفروشی به پارچه فروشها...............

Ismail.yk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوست عزیز پارچه فروشی سرمایه زیادی میخواد بنجولش هم زیاده
یک طاقه گوچیگ 100 یاردی بگیری خدا تومن میشه حساب کن ببین یک مغازه چند طاقه جنس داره؟؟
میتونی عمده فروشی پارچه کنی
از مرز بیاری
تو شهر خودتون بفروشی به پارچه فروشها...............
شهرستانمون کوچیکه قربان کلا یکی دوتا پارچه فروش بیشتر نیست که بخوام براشون جنس از مرز بیارم اینجا یعنی با این سرمایه نزنم تو این کار درسته؟
خیلی ممنونم بابت راهنماییتون لطف میکنید

greenliving

Registered User
لایک‌ها
265
دوست عزیزم، البته عرایض حقیر و هرکس دیگری تنها بخش کوچکی از کاره و تصمیم گیرنده نهایی خودتون هستید اما خیلی خوبه که اهل شور و مشورتید که کسی از مشورت کردن تا حالا ضرر نکرده.
بزرگی فرموده اند:
«هیچ کس نیست که با فردی مشورت کرد مگر اینکه به راه درست هدایت گردید.» مشورت باعث می‌شود که انسان با نظر دیگری هم آشنا شود و می‌تواند نظر او را با نظر دیگری مقایسه نماید. این فرایند باعث می‌گردد که پیچیدگی‌ها از موضوع کنار برود و جوانب گوناگون موضوع روشن شود. به گونه‌ای که انسان در موضع گیری خود به راه درست رهنمون گردد.
حقیقت ماجرا این است که خرده فروشی(متر فروشی) پارچه سود بسیار خوب و عالی دارد
شاید باورش برایتان سخت باشد حقیر کسی را میشناختم پارچه هندی را لب مرز میخرید یاردی 1000 تومن که متری میشود 1100 تومان با کرایه حمل باربر تضمینی درب مغازه پایش در می امد 1500 تومان
همان پارچه را میفروخت 45 هزار تومان آنهم سال 84 تقریبا 10 سال پیش!!
الان همان پارچه کار شده متری 300 تا 400 هزار تومن است......این را گفتم که بدانید سود این کار حساب کتاب و نرخ خاصی ندارد مگر در اقلام خاص مثل ساتن و حریر و .....
حالا شما باید اول ببینید از کار پارچه چقدر سر رشته دارید؟
باید حتی رایگان هم شده حداقل 2 ماه در یک پارچه فروشی کار کنید
تا متر کردن طاقه پیچی برش و مهمتر سلیقه مشتری دستتان بیایید..........

greenliving

Registered User
لایک‌ها
265
نکته بعدی نو اوری شما در این شغل است مثلا فرض میکنم شما در یکی از شهرهای مرکزی هستید یا جنوبی مثلا:
بنده در سفرم به شهرهای مرکزی دیده ام پارچه کار شده و خاص خیلی گران و کمیاب است
میتوانید در این ضمینه مانور بدهید...................
در شهرهای مرکزی مثلا دلیحجان خانمها اکثرا چادری هستند میتوانید روی پارچه مشکی ساده حریر السود
مانور خوبی بدهید
و.............................................

Ismail.yk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوست عزیزم، البته عرایض حقیر و هرکس دیگری تنها بخش کوچکی از کاره و تصمیم گیرنده نهایی خودتون هستید اما خیلی خوبه که اهل شور و مشورتید که کسی از مشورت کردن تا حالا ضرر نکرده.
بزرگی فرموده اند:
«هیچ کس نیست که با فردی مشورت کرد مگر اینکه به راه درست هدایت گردید.» مشورت باعث می‌شود که انسان با نظر دیگری هم آشنا شود و می‌تواند نظر او را با نظر دیگری مقایسه نماید. این فرایند باعث می‌گردد که پیچیدگی‌ها از موضوع کنار برود و جوانب گوناگون موضوع روشن شود. به گونه‌ای که انسان در موضع گیری خود به راه درست رهنمون گردد.
حقیقت ماجرا این است که خرده فروشی(متر فروشی) پارچه سود بسیار خوب و عالی دارد
شاید باورش برایتان سخت باشد حقیر کسی را میشناختم پارچه هندی را لب مرز میخرید یاردی 1000 تومن که متری میشود 1100 تومان با کرایه حمل باربر تضمینی درب مغازه پایش در می امد 1500 تومان
همان پارچه را میفروخت 45 هزار تومان آنهم سال 84 تقریبا 10 سال پیش!!
الان همان پارچه کار شده متری 300 تا 400 هزار تومن است......این را گفتم که بدانید سود این کار حساب کتاب و نرخ خاصی ندارد مگر در اقلام خاص مثل ساتن و حریر و .....
حالا شما باید اول ببینید از کار پارچه چقدر سر رشته دارید؟
باید حتی رایگان هم شده حداقل 2 ماه در یک پارچه فروشی کار کنید
تا متر کردن طاقه پیچی برش و مهمتر سلیقه مشتری دستتان بیایید..........
عزیز تشکر برا راهنمایی و توصیه هات خیلی آقایی ایشالا همین جوری که شما میگید باشه
راستی جالبه هم شهریم هستیم

greenliving

Registered User
لایک‌ها
265
در مورد سرمایتان 15 تومن پول زیادی است در این زمانه اما برای این کار زیاد نیست
شما میتوانید نیم طاقه خرید کنید از تاجرها(باید اشنا شوید یا یک شناس داشته باشید)
میتوانید حاجی ارزانی بزنید
بسیاری از تاجرها همیشه پارچه انباری سالم دارند که مثلا از بورس افتاده
میتوانید کیلویی خرید کنید از انها
مثلا حراج بزنید یک قسمت را متری فقط 2 یا سه تومن (باور کنیید سر پارچه دعوا میشود)
البته تا یاد م نرفته اول ببینید خانمهای شهر شما که مشتری و بازار هدفتان هستند پارچه خر هستند یا اماده پوش؟؟
میتوانید از همسر یا خواهر و اعضای خانواده امار بگیرید..................
منیتوانید با تاجرها مدتی کار کنید و ...............خیلی کارهای دیگر.................

greenliving

Registered User
لایک‌ها
265
عزیز تشکر برا راهنمایی و توصیه هات خیلی آقایی ایشالا همین جوری که شما میگید باشه
راستی جالبه هم شهریم هستیم

خواهش میکنم از لفظ و کلام شما میشد حدس زد که از دیار ازاد مردان هستید.........
به هر حال هر سوال و کمکی لازم داشتید با کمال میل در خدمتم"

Ismail.yk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خواهش میکنم از لفظ و کلام شما میشد حدس زد که از دیار ازاد مردان هستید.........
به هر حال هر سوال و کمکی لازم داشتید با کمال میل در خدمتم"[/QUOTE
باعث افتخارو سعادته هم کلام شدن باشما الان مزاحم شما نباشم ایشالا اگه وقتشو داشتید فردا یا فردا شب بیشتر ازتون کمک و راهنمایی بگیرم اگه دوس داشتین شماره تلفنم بدین که بیرون فضای مجازیم اگه مایل بودین و مزاحم نبودم از وجودتون بهره ببرم

Ismail.yk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
راستی عزیز شما خودتون تو این کارید؟ یا عمده فروش یا تاجر منصفی که هوای منه تازه کار و ناشی رو داشته باشه و باقیمت خوب و راهنماییشون بتونم راه بیافتم تو این کار سراغ دارید؟

alirezabazandeh

Registered User
لایک‌ها
170
سلام برای خرید های عمده با شرکت تماس بگیرید
شماره تلفن تو سایت هستش ...
www.crepenazco.com

بالا