برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع شیائومی ردمی نوت (xiaomi redmi note) آموزش و پرسش و پاسخ

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
ببین منو عجله نکن با نرم افزار ام تی کا دروید تولز از گوشیت بکاپ بگیر بعد فایل boot.img رو یه جا آپلود کن لینکش رو بده من تا یه جواب قطعی بهت بدم -در ضمن بنچمارک 16000 ربطی به فیک بودن نداره چون اگه شما فرکانس پردازنده رو بزارین رو 728 بنچمارک یه چیزی تو همین مایه ها در میاد (که این مشکل توی یکی از رام های ردمی نوت که یادم نیست از کجا دانلود کرده بودم وجود داشت که پیش فرض کلاک پردازنده رو اورده بود پایین )

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
ولی زیادم امیدوار نباش ها چون منم گفتم بزار یه چیز قطعی بهت بگم چون خودت بالا گفتی که رام رسمی روش نصبه شک کردم چون اگه فیک باشه عمرا نصب نمیشه چون اصلا پردازنده هاش یکی نیستن

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
ببین منو عجله نکن با نرم افزار ام تی کا دروید تولز از گوشیت بکاپ بگیر بعد فایل boot.img رو یه جا آپلود کن لینکش رو بده من تا یه جواب قطعی بهت بدم -در ضمن بنچمارک 16000 ربطی به فیک بودن نداره چون اگه شما فرکانس پردازنده رو بزارین رو 728 بنچمارک یه چیزی تو همین مایه ها در میاد (که این مشکل توی یکی از رام های ردمی نوت که یادم نیست از کجا دانلود کرده بودم وجود داشت که پیش فرض کلاک پردازنده رو اورده بود پایین )
برنامه ی انتوتو مین و ماکز سرعت و کلاک شده ی سی پی یو رو حساب میکنه که ماله این دوستمون 1.6 زده شده که این خودش نشون دهنده اینه که 100% مثل ماله ما نیست بعدم اینکه برنامه اور کلاک نریختن روش که لیمیت شه رامم که کاستوم نیست با او تی ای اپ شده که دستکاری شده باشه...
چیپ رو کوالکوم هم نمینویسه پس ال تی ای هم نیست
پس چه نتیجه ای میشه گرفت آیا؟

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
نه خیر دقیقا اشتباهت همینجاست برنامه انتتو مین ومکس رو مینویسه ولی شما اگه توی همون بخش بری داخل اونجایی که نوشته اطلاعات هسته ها اونجا معلوم میشه که داره با چه سرعتی کار میکنه یعنی الان که گوشی خودم رو 1365 بازم تو همون صفحه اصلی انتوتو نوشته 1.6چون....(حسش نیست توضیح بدم )

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
در ضمن واسه پایین اوردن کلاک سی پی یو حتما نیازی به نصب برنامه نیست اگه خواستی کرنل دستکاری شده رو واست اپ کنم به نصب رو لیواعشق کن زیادم فرقی نمیکنه تو سرعت گوشی ولی یه ذره باتریشو بهتر میکنه

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
من فقط شک ام رو 1 درصده که شاید اصل باشه وگرنه 99 درصد هم فکر میکنم فیک باشه ولی خب از قدیم گفتن کار از محکم کاری عیب نمیکنه -راستی شاید ردمی نوتم رو فروختم مشتری داشتید بگید بهم

miscal

Registered User
لایک‌ها
20
سلام.این نرم افزار رو باز کردم گوشی رو هم به pc وصل کردم ولی چیزی نشون نمیده.
میشه کمی در مورد کارکردن باهاش توضیح بدین؟؟

miscal

Registered User
لایک‌ها
20
دوتا مشکل جدید:
1-وقتی از تو ریکاوری مود apply sd card رو میزنم بجای اینکه حافظه خارجی که تو گوشی انداختم رو نشون بده حافظه داخلی خود گوشی رو نشون میده.
2-توی حالت بالا وقتی فایل اپدیت رو انتخاب میکنم وسطای عملیات مینویسه partition does not match, mision abort

cenzo

Registered User
لایک‌ها
7
دوستانی که این گوشی دارن میخواستم بپرسم آیا این گوشی بد دسته ؟
میگن زیادی سنگین و ضخیمه ؟
جنس بدنش چطوره ؟

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
ببین کجای تهرانی من سمت سه راه افسریه ام بیار ببینم داستانش چیه یا اینکه اون فایل بوت ایمج به هر نحو ممکن بهم برسون تا جواب قطعی رو بهت بدم

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
سلام دوستان عزیز
بنده میخوام یه ردمی نوت 4g بگیرم .
واقعا مفت شده 650 تومن . جالبه مشخصاتش بالاتر از desire 820 هست ولی 300 تومن ارزونتره
فقط مشکل اینه که هزار تا review خوندم راجع بهش ولی از نزدیک دیدن کی بود مانند دیدن
میخوام بدونم کسایی که استفاده کردن آیا این گوشی خوشدسته یا نه ؟ اکثر بررسی ها میگن نسبت به گوشی های دیگه 5.5 اینچی بزرگتر و سنگین تره و ضخامتش اذیت کنندس
یه مسئله دیگه هم کیفیت ساختش چطور هست ؟
البته میدونم که اینجا اکثرا ردمی نوت 3g دارن .
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

سلام عزیز
ایشالا که میخری و راضی میشی ازش
من با هردوتاش کار کردم
3جی رو خودم دارم و 4جی رو خانومم
از لحاظ خوشدستی که شکی توش نیست من ک دوسش داشتم ظاهرش هم با 3جی مو نمیزنه
از لحاظ بزرگیش بش عادت میکنی 2/3هفته که،دستت باشه و وزن هم از نوت2 فقط 20گرم سنگین تر هست ک اونم عادت میکنی
ضخامتشم خوبه تو این سایز این ضخامت عادی هست
کیفیت ساختش هم از سامسونگ بهتره بنظر من

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
اقا هرکی لینک لوازم جانبی داره واسه ردمی (منظورم داخل ایرانه ها ) بزاره اینجا دم همگی پیشاپیش گرم.

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
ببین یه چیزی میخوام به جای در پشت گوشی قرار بگیره اگه چیزی به چشمت خورد امار بده بهم دمت گرم

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
اگه منظورت ازین قابای شیشه ایه نخر
خیلی خشکله اما بخوره زمین ترک بر میداره الکی 50تومن پول میدی فقط
من خریدم خشکل بود اما نمی ارزید
الان کیف چرمی گرفتم واسش

arshux

Registered User
لایک‌ها
37
به نظر من بهترین و زیباترین محافظ واسش بامپره، من ی نقره ایشو گرفتم خیلی شیک و عالی شده...محافظ خوبی هم هستش...ی بار از ارتفاع 1/5متری از دستم افتاد عیب نکرد...

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
به نظر من بهترین و زیباترین محافظ واسش بامپره، من ی نقره ایشو گرفتم خیلی شیک و عالی شده...محافظ خوبی هم هستش...ی بار از ارتفاع 1/5متری از دستم افتاد عیب نکرد...

عکس میذازی با بامپر از گوشی؟
ببینیم روش که هست چه شکلی میشه؟

arshux

Registered User
لایک‌ها
37
عکس میذازی با بامپر از گوشی؟
ببینیم روش که هست چه شکلی میشه؟
بفرما داداش....الان حدود 4-5 ماه هستش که روی گوشیمه، اون قسمتی رو که مشخص کردم بابت افتادن از ارتفاعیه که گفتم...خیلی مقاومه به نظرم...روشم گلاس انداختم...
راستی خبر ندارین این میو6 قابل استفاده نشد؟! کی نسخه نهاییش میاد؟!
IMG_7229.JPG IMG_7231.JPG IMG_7232.JPG IMG_7233.JPG IMG_7234.jpg

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
بفرما داداش....الان حدود 4-5 ماه هستش که روی گوشیمه، اون قسمتی رو که مشخص کردم بابت افتادن از ارتفاعیه که گفتم...خیلی مقاومه به نظرم...روشم گلاس انداختم...
راستی خبر ندارین این میو6 قابل استفاده نشد؟! کی نسخه نهاییش میاد؟!
مشاهده پیوست 749726 مشاهده پیوست 749727 مشاهده پیوست 749728 مشاهده پیوست 749729 مشاهده پیوست 749733
فکر کنم الان وزنش سر به فلک زده نه؟
میوی سیکس رو من گفته بودم وسطای اون ماه استیبل میاد نفط جان گفت هفته پیش...
الان ورژن 24داده بدک نیست اما فاینال نیست هنوز جا کار زیاد داره
عجله نکن داداش

arshux

Registered User
لایک‌ها
37
فکر کنم الان وزنش سر به فلک زده نه؟
میوی سیکس رو من گفته بودم وسطای اون ماه استیبل میاد نفط جان گفت هفته پیش...
الان ورژن 24داده بدک نیست اما فاینال نیست هنوز جا کار زیاد داره
عجله نکن داداش
نه محسوس نیست...آلمینیومه، از کیف چرمی و قاب سیلیکنی به نظرم خیلی خیلی سبک تره....وزنش کردم 11گرمه.
مرسی.

بالا