برگزیده های پرشین تولز

satiseven

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
خیلی جالبه که دوستان سئوکار در مورد قیمت سئو نظر دادن و خیلی ها گفتن که وردپرس سئو نمی خواد، اولا اینکه منظورتون از سئو دقیقا چیه؟منظورتون بهینه سازیه؟اینکه کدهای یک سایت و مشکلات اون رفع بشه منظور شماست؟یا اینکه بخواید هم این کار رو بکنید و هم کلمه ی خواسته شده رو سئو کنید؟در دنیای سئو هیچ کسی جرات نداره که قبل از دریافت کلمه سئو قیمت اونو بده ، متاسفانه بعضی از سئوکارها باعث نابودی ذهنیت مردم شدن ، دوستی که گفته بودن باید خودم سئو یاد می گرفتم در جواب باید بگم که هر کسی را بهر کاری ساختند ،متاسفانه در ایران وقتی کسی اسم یک چیزی رو می شنوه میگه من فلان چیزو بلدم ، سئو یک علم بسیار تخصصیه،اگه می خواید کارتون و به یک سئوکار بسپرید اول درجه ی کلمه ی خودتونو برسی کنید شاید اصلا نیاز نباشه که کلمه ی شما به یک سئوکار حرفه ای سپرده بشه که هزینه ی شما هم سرسام آور بشه ، البته کلماتی هستند که کمتر سئوکاری حاضره که کار کنه
در صورتی که میاز به مشاوره در زمینه ی سئو داشتید خوشحال می شم با من در ارتباط باشید!از طریق لینک های زیر شماره تماس های شرکت رسا دیتا در اختیار شماست
طراحی سایت طراحی سایت ارزان طراحی سایت در تبریز طراحی سایت مدرسه

mn_issar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
خیلی جالبه که دوستان سئوکار در مورد قیمت سئو نظر دادن و خیلی ها گفتن که وردپرس سئو نمی خواد، اولا اینکه منظورتون از سئو دقیقا چیه؟منظورتون بهینه سازیه؟اینکه کدهای یک سایت و مشکلات اون رفع بشه منظور شماست؟یا اینکه بخواید هم این کار رو بکنید و هم کلمه ی خواسته شده رو سئو کنید؟در دنیای سئو هیچ کسی جرات نداره که قبل از دریافت کلمه سئو قیمت اونو بده ، متاسفانه بعضی از سئوکارها باعث نابودی ذهنیت مردم شدن ، دوستی که گفته بودن باید خودم سئو یاد می گرفتم در جواب باید بگم که هر کسی را بهر کاری ساختند ،متاسفانه در ایران وقتی کسی اسم یک چیزی رو می شنوه میگه من فلان چیزو بلدم ، سئو یک علم بسیار تخصصیه،اگه می خواید کارتون و به یک سئوکار بسپرید اول درجه ی کلمه ی خودتونو برسی کنید شاید اصلا نیاز نباشه که کلمه ی شما به یک سئوکار حرفه ای سپرده بشه که هزینه ی شما هم سرسام آور بشه ، البته کلماتی هستند که کمتر سئوکاری حاضره که کار کنه
در صورتی که میاز به مشاوره در زمینه ی سئو داشتید خوشحال می شم با من در ارتباط باشید!از طریق لینک های زیر شماره تماس های شرکت رسا دیتا در اختیار شماست
طراحی سایت طراحی سایت ارزان طراحی سایت در تبریز طراحی سایت مدرسه

با این دوستمون کاملا موافقم سئو تقریبا میشه گفت دو مرحله کار
یکی بهینه کردن کدهای سایت که خب روی هر سایتی باید انجام داد و یکی که مهمتر است به دست آوردن جایگاه خوب در جستجوهاست که با توجه به هر کلمه ای میتونه متفاوت باشه و ....
اینم بگم که ما در زمینه سئو نمونه کارهامون رو ارئه میکنیم و با اون ها ادعا میکنیم که کارمون رو تقریبا بلدیم
نمونه کارهای ما
دانلود بازی
دانلود آهنگ

emperatoor73

Registered User
لایک‌ها
115
دوستان سئوکار برای من یه مشکلی پیش اومده
لطفا کمکم کنین
تو گوگل وب مستر سایتم بخش
Links to Your Site
مقدار total link 490 بود
حدود یک هفته پیش شد 3 و بعد یک و امروز وقتی که چک کردم نوشته شده
Total links
No data available.
مثل سایتی شده که تازه تاسیسه و هیچ لینکی دریافت نکرده
اینم بگم که رتبه سایتم تو گوگل افت نکرده و حتی یک دو رتبه هم افزایش پیدا کرده
بک لینک هایی را هم که داشتم تا الان تمدید کردم
این مشکل از چی میتونه باشه؟ اخطاری هم از گوگل دریافت نکردم. سایتم را هم چک کردم پنالتی نشده
لطفا کمکم کنین
این هم آدرس سایتم : www.98irancell.com

satiseven

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
لطفا کمکم کنین
Links to Your Site
مقدار total link 490 بود
Total links
No data available.
این مشکل از چی میتونه باشه؟ اخطاری هم از گوگل دریافت نکردم. سایتم را هم چک کردم پنالتی نشده
لطفا کمکم کنین
درسته می شه دوست عزیز!احتمالا در تمدید لینک هات کمی دیر اقدام کردی یا کردن!

طراحی سایت

emperatoor73

Registered User
لایک‌ها
115

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
لطفا کمکم کنین
Links to Your Site
مقدار total link 490 بود
Total links
No data available.
لطفا کمکم کنین

سایتتون رو توی وب مستر تولز با www یا بدون www ثبت کردید؟؟؟
چون اگه با Www ثبت کرده باشید و بک لینک روی حالت بدون www خریداری کرده باشید بهتون لینک ها رو نشون نمیده و No data available. نشون میده.

emperatoor73

Registered User
لایک‌ها
115
سایتتون رو توی وب مستر تولز با www یا بدون www ثبت کردید؟؟؟
چون اگه با Www ثبت کرده باشید و بک لینک روی حالت بدون www خریداری کرده باشید بهتون لینک ها رو نشون نمیده و No data available. نشون میده.
سلام
سایتم را با www. در وب مستر ثبت کردم و حدود 90 درصد بک لینک ها را با www. خریداری کردم

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
سلام
سایتم را با www. در وب مستر ثبت کردم و حدود 90 درصد بک لینک ها را با www. خریداری کردم
مطمئنید؟؟؟!!
چون الان من با ahref بررسی کردم حدود 4400 بک لینک روی حالت بدون www و تعداد خیلی کمی بک لینک که اون هم عمدتاً از همین pt هم هست روی حالت با www رفته!
یه مشکل دیگه که سایتتون داره اینه که هم با www و هم بدون www سایت لود میشه باید یکی از حالت ها ریدایرکت بشه روی اون یکی.

emperatoor73

Registered User
لایک‌ها
115
مطمئنید؟؟؟!!
چون الان من با ahref بررسی کردم حدود 4400 بک لینک روی حالت بدون www و تعداد خیلی کمی بک لینک که اون هم عمدتاً از همین pt هم هست روی حالت با www رفته!
یه مشکل دیگه که سایتتون داره اینه که هم با www و هم بدون www سایت لود میشه باید یکی از حالت ها ریدایرکت بشه روی اون یکی.
میشه راهنمایی کنین چطوری ریدایرکت کنم؟ مثلا میخوام کلا بدون wwwلود بشه. هاستم هم دایرکت ادمین هست
اگر سایتم را از وب مستر حذف کنم و بدون www ثبت کنم مشکلی پیش نمیاد؟

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
میشه راهنمایی کنین چطوری ریدایرکت کنم؟ مثلا میخوام کلا بدون wwwلود بشه. هاستم هم دایرکت ادمین هست
اگر سایتم را از وب مستر حذف کنم و بدون www ثبت کنم مشکلی پیش نمیاد؟
یه فایل توی روت هاستت به اسم .htaccess ایجاد میکنی و یا اگه موجود هست کد زیر رو داخلش قرار میدی با این کد هر وقت آدرس سایتت با www درخواست بشه به حالت بدون www ریدایرکت میشه.
کد:
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.(.*)$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://%1/$1 [R=301,L]
RewriteCond %{HTTP_USER_AGENT} libwww-perl.*
RewriteRule .* – [F,L]

سوال دومت: سایتت رو هم با www و هم بدون www توی وبمستر تولز ثبت میکنی و بعد به این قسمت از وب مستر تولز میری :
https://www.google.com/webmasters/tools/settings?hl=en&siteUrl=http://98irancell.com/
و حالا تیک Display URLs as 98irancell.com رو بزن و روی save کلیک کن.

emperatoor73

Registered User
لایک‌ها
115
یه فایل توی روت هاستت به اسم .htaccess ایجاد میکنی و یا اگه موجود هست کد زیر رو داخلش قرار میدی با این کد هر وقت آدرس سایتت با www درخواست بشه به حالت بدون www ریدایرکت میشه.
کد:
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.(.*)$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://%1/$1 [R=301,L]
RewriteCond %{HTTP_USER_AGENT} libwww-perl.*
RewriteRule .* – [F,L]

سوال دومت: سایتت رو هم با www و هم بدون www توی وبمستر تولز ثبت میکنی و بعد به این قسمت از وب مستر تولز میری :
https://www.google.com/webmasters/tools/settings?hl=en&siteUrl=http://98irancell.com/
و حالا تیک Display URLs as 98irancell.com رو بزن و روی save کلیک کن.
سلام
من کارهایی را که گفتین یک به یک انجام دادم
وقتی که سایت را بدون www ثبت کردم و وریفای کردم و گزینه Display URLs as 98irancell.com
را تیک زدم و ذخیره کردم
تو بخش
Links to Your Site
مقدار 8900 نمایش داده شده و تمامی بک لینک ها به نمایش در اومدن
همچنین کدهایی را که دادین به فایل .htaccess اضافه کردم و الان دامین به 98irancell.com ریدایرکت میشه
خیلی خیلی از راهنمایی که کردین ممنونم و صمیمانه تشکر میکنم
جالب اینه که سئو کار از من مبلغ 500 هزار تومان گرفته و هیچ یک از این کار ها را انجام نمیده
من یک هفته هست که به ایشون میگم این مشکل را دارم برام حل کنین ایشون میگن تحقیق کنم ببینم از چی هست
هنوز هم چیزی نگفتن. متاسفانه فقط پول الکی گرفتن
یک سوال دیگه هم داشتم خدمتتون
من سایت مپ را اوایل تاسیس سایت ایجاد کردم و چون اسکریپت سایتم اختصاصی هست
مثل وردپرس اتوماتیک مطالب اضافه نمیشن. میخواستم بدونم الان که سایت حدود 100 تا مطلب داره
باید سایت مپ را دستی از اول ایجاد کنم و به وب مستر معرفی کنم یا خیر؟
ممنون از راهنمایی

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
سلام
من کارهایی را که گفتین یک به یک انجام دادم
وقتی که سایت را بدون www ثبت کردم و وریفای کردم و گزینه Display URLs as 98irancell.com
را تیک زدم و ذخیره کردم
تو بخش
Links to Your Site
مقدار 8900 نمایش داده شده و تمامی بک لینک ها به نمایش در اومدن
همچنین کدهایی را که دادین به فایل .htaccess اضافه کردم و الان دامین به 98irancell.com ریدایرکت میشه
خیلی خیلی از راهنمایی که کردین ممنونم و صمیمانه تشکر میکنم
جالب اینه که سئو کار از من مبلغ 500 هزار تومان گرفته و هیچ یک از این کار ها را انجام نمیده
من یک هفته هست که به ایشون میگم این مشکل را دارم برام حل کنین ایشون میگن تحقیق کنم ببینم از چی هست
هنوز هم چیزی نگفتن. متاسفانه فقط پول الکی گرفتن
یک سوال دیگه هم داشتم خدمتتون
من سایت مپ را اوایل تاسیس سایت ایجاد کردم و چون اسکریپت سایتم اختصاصی هست
مثل وردپرس اتوماتیک مطالب اضافه نمیشن. میخواستم بدونم الان که سایت حدود 100 تا مطلب داره
باید سایت مپ را دستی از اول ایجاد کنم و به وب مستر معرفی کنم یا خیر؟
ممنون از راهنمایی
خواهش میکنم دوست من.
سعی کنید سئو رو خودتون یاد بگیرید.
اگه میتونید که یه برنامه برای تولید سایت مپ بنویسید و الا که دستی سایت مپ سایتتون رو بسازید.
راستی لینک های داخلی سایتتون رو هم اصلاح کنید الان تمام لینکهای داخلی www دارند.

emperatoor73

Registered User
لایک‌ها
115
خواهش میکنم دوست من.
سعی کنید سئو رو خودتون یاد بگیرید.
اگه میتونید که یه برنامه برای تولید سایت مپ بنویسید و الا که دستی سایت مپ سایتتون رو بسازید.
راستی لینک های داخلی سایتتون رو هم اصلاح کنید الان تمام لینکهای داخلی www دارند.
سلام
خیلی ممنون از راهنمایی هایی که کردین
من همه ی لینکهای داخل پست ها و صفحه اصلی سایت را ویرایش کردم.
سایت مپ هم دستی آپدیت کردم.
خیلی مچکرم

amin7s

Registered User
لایک‌ها
116
سلام دوستان,
من نیاز دارم تا آمار بازدید کننده های روزانه یک سایت رو بالا ببرم.ابازدیدکننده ها فقط و فقط باید از کشورهای اروپایی یا آمریکا باشه(ترجیحا فرانسه و آمریکا)
حال اگه این بازدید کننده ها واقعی باشن خیلی بهتره اما اگه برنامه,نرم افزار و یا هر شیوه ای وجود داشته باشه که به طور مصنوعی بازدیدکننده واسمون داشته باشه مساله ای نداره.
نکته:1-بازدید کننده با آی پی ایران برای ما مناسب نیست,همون طور که عرض کردم بازدید کننده فقط و فقط از اروپا و آمریکا ترجیحا از فرانسه,بریتانیا و آمریکا
2-تعداد آمار مورد نظر ما دستکم هزار نفر در روز هست.
اگه کسی راهکاری داره اعلام آمادگی کنه.ممنون

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
@amin7s
دقیقاً عنوان کنید بازدیدکننده ها رو برای چه موردی میخواین؟ الکسا؟ افزایش آمار مندرج در آمارگیر؟ افزایش آمار کنتور تعداد بازدید سایت؟

بالا