برگزیده های پرشین تولز

ب نظر شما کدوم بهتره؟لطفا بفرمایید داخل عرض میکنم ------------------------------------------------

mohandes --

Registered User
لایک‌ها
15
سلام دوستان
من میخام گوشی بگیرم
اول سونی تی2 اولترا پسندم شد و بعد هواوی جی 7 دیدم ازش خوشم اومده حالا میترسم هواوی بگیرم بگن چیه خریدی مارک نیست که
حالا به نظر شما بین هواوی جی 7
سونی تی 2 اولترا
گلکسی اس3 نئو کدومو بگیرم؟

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
واسه خودت میخوای بخری چه اهمیتی داره بقیه چی بگن.
بستگی به استفاده شما داره.بودجه شما چقدر هست؟

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
سلام دوستان
من میخام گوشی بگیرم
اول سونی تی2 اولترا پسندم شد و بعد هواوی جی 7 دیدم ازش خوشم اومده حالا میترسم هواوی بگیرم بگن چیه خریدی مارک نیست که
حالا به نظر شما بین هواوی جی 7
سونی تی 2 اولترا
گلکسی اس3 نئو کدومو بگیرم؟
سلام. به نظر من از بين اين سه تا اگر دنبال بيشتر وبگردي هستيد طبيعتا بزرگتر بودن صفحه حسن بزرگيه كه Sony Xperia T2 Ultra بهتره.اما اگر دنبال اين نباشيد و وزن كم براتون اولويت باشه S3 Neo بهتره.

esmail4030

Registered User
لایک‌ها
9
فقط سونی

mohandes --

Registered User
لایک‌ها
15
سلام. به نظر من از بين اين سه تا اگر دنبال بيشتر وبگردي هستيد طبيعتا بزرگتر بودن صفحه حسن بزرگيه كه Sony Xperia T2 Ultra بهتره.اما اگر دنبال اين نباشيد و وزن كم براتون اولويت باشه S3 Neo بهتره.
ممنون پس هواوی رو نگیرم؟

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
بستگی به خودت داره داداش
اما سونی بازدهیه خیلی کمی داره نسبت به قیمتش فقط اسم برنده به زودی هم به خاطره همین ضرراش داره قسمت موبایلشو واگذار میکنه
فکر کن اومده تو سه نسل از موبایلش z1 / z2 / z3 از ادرنو 330 استفاده کرده!!! خوب چرا باید 1 تومن اختلاف قیمت باشه!!!
سونی دیگه سونی قدیم نیست گوشیاش نمیتونه رقابت کنه
من جی 7 هواوی رو دست نگرفتم اما هواوی جی 750 رو دست گرفتم نسبت به کاکردش خیلی از هم سطح سونی خودش بهتره
هواوی هم فکر نکنم برند کمی باشه اسند میت 7 این شرکن که شاخ داره میشکونه

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
ممنون پس هواوی رو نگیرم؟
نه عزيز. اصلا با اين دو برند قابل قياس نيستش. چه از نظر سابقه و چه از نظر كيفيت. به نظر من Huawei فقط رده هاي پايين ارزان قيمتش مقرون بصرفه هست.

♛AMIN♛

Registered User
لایک‌ها
30
دوست عزیز تا از چیزی مطمئن نیستید با قاطعیت نظر ندید و دید مردمو عوض نکنین برند های که شما ازش حرف می زنید فقط به خاطر کلاسشون رو بورسن اما در صورتی که گوشی های هوآوی با توجه به قیمتشون بازده بسیار بالا تری نسبت به اونایی که ازشون نام بردین دارن .
بعضی ها چون فقط با مدل های پایین این برند کار کردن فکر می کنند که همه ی مدل هاش اینطورند.و همین افکارشون رو به مردم انتقال میدن!!!!!!!!!!!!
کافیه مدل های همرده این برند ها رو با هم مقایسه کنید.

Alef.Bamdad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
درسته که پولت بی ارزشه ، اما هرچی باشه ، حیفه که بدیش سامسونگ و کاملا به شخصیتت توهین شه .
با اون دوستمون کاملا موافقم توی این رنج قیمت ، خرید GOOGLE NEXUS 5 from LG برای چهار-پنج سال آینده ، کم نداری از بازار .
اگه هرچی عیب براش گفتن رو نشنوی ( فروشنده ها بخاطر ِ نداشتن و نشناختن ِ این گوشی ،حرف بد میزنن).. من برای داداشم گرفتم و به دوستم هم گفتم و گرفت .. راضی هستن شدییید.
ویرایش:
فقط توجه کن که بخاطر ِ سری ِ ساختش ، گارانتی ِ مدیا پردازش باشه و بگیری .

بالا