برگزیده های پرشین تولز

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
ترم تابستون چند واحد میدن؟
من الان معدلم 18.5 هست میتونم 24 واحد بردارم؟(هنوز نمره هام کامل نیومده)
نه نمره هات باید کامل بیاد بعد بری نامه بگیری.
دوسنان سلام یک سوالی داشتم میخواستم نظر شمارو هم بدونم من قبولی مهر ارشد دانشگاه جنوبم ولی چون یک ترم از درسم مونده بود مهر ثبت نام نکردم الان ثبت نام ورودی های جدید ارشد رو تو سایت زده شنبه و یکشنبه ولی متاسفانه درس وصیت من هنوز نمرش تو سایتم نیمده و ساید تو هفته بعد هم نیاد و تا وقتی کل درسها نیاد تو کارنامه گواهی اتمام تحصیل بهم نمیدن به نظرتون تهران جنوب اجازه میده چند روز دیرتر ثبت نام کنم?یا کلا چی کار باید بکنم به نظرتون?, ممنونم
ثبت نام موخرین 11 ام یعنی شنبه اس.
محمد احمدی برنامه نویسی کامپیوتر رو کی می شناسه؟ خوبه؟
من باهاش ریاضی گسسته داشتم بدون اینکه بفهمم درس در مورد چیه پاسم کرد.
این چه دانشگاهیه من از 20 واحدی که امتحان دادم فقط 3 تاش نتایجش اومده بود من انتخاب واحد کردم ! به هرکی گفتم از خنده ترکید ... :(
عادت میکنی :دی
البته خیلی دانشگاه ها همینه اوضاع. کلن قانوناً تا حذف و اضافه باید نمره ها رو بدن.

alinana

Registered User
لایک‌ها
551
دوستان من الان ۹واحد برداشتم رکوردمم بستس
تو ثبت نام با تاخییر باز میکنن؟
راستی یازدهم از چه ساعتی ثبت نام با تاخییر شروع میشه؟

plamber

Registered User
لایک‌ها
479
یه سوال
Musketeer
تربیت بدنی 2 با احمد فلاحی (تنیس روی میز) برداشته بودم اما عوض کردن با وحید ایمانی پور دادن(تنیس روی میز) چطوره یکم توضیح بده درموردش

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
دوستان من الان ۹واحد برداشتم رکوردمم بستس
تو ثبت نام با تاخییر باز میکنن؟
راستی یازدهم از چه ساعتی ثبت نام با تاخییر شروع میشه؟
اگه واحدا زیر 12 تاس به کارشناس آموزش بگو برات برداره. ولی اون با هر استادی عشقش بکشه برات بر میداره، حذف و اضافه اگه بدهی نداشته باشی باز میشه رکوردت.
یه سوال
Musketeer
تربیت بدنی 2 با احمد فلاحی (تنیس روی میز) برداشته بودم اما عوض کردن با وحید ایمانی پور دادن(تنیس روی میز) چطوره یکم توضیح بده درموردش
والا اگه کد عوض کردن که معنیش اینه اون استاد به حد نصاب نرسیده و ادغام کردن، که تا قبل حذف و اضافه بعیده. ولی اگه کد همونه و استاد جایگزین کردن که یه مشکلی چیزی برا استاده پیش اومده یکی دیگه گذاشتن جاش.

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
این چه دانشگاهیه من از 20 واحدی که امتحان دادم فقط 3 تاش نتایجش اومده بود من انتخاب واحد کردم ! به هرکی گفتم از خنده ترکید ... :(
راستی کسی استاد مدار ستاری میشناسه ؟ باهاش برداشتم مجبوری ! درس دادن و نمره ایناش چطوره ؟
اگر همون ستاری باشه که میشناسم خیلی ادم باحالیه. کلن کلاس رو هواس . فقط اروم باش . ینی هر کاری خواستی سر کلاس انجام بده فقط سر و صداش کم باشه.:D خوب تصحیح می کنه . درس هم بدک نمی ده. کلن برای من که بد نبود.

rezakarimi0000

Registered User
لایک‌ها
7
سلام من معدلم 19.30 شد بالاخره شب ساعت 11.58 شب تونستم 14 واحد بردارم حالا استاتیک ورنداشتم یعنی پر بود نتونستم بردارم چیکار کنم؟ برم پیش مدیر گروه یا کارشناس اموزش برمیداره چون 14 واحد کمه ، یا صبر کنم تا حذف و اضافه

The First

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
اقا ریاضی حجت الله عبادی زاده کسی میشناسه؟چطوریاست

sahy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
واقعن نتونستم جلو خودمو بگیرم!
دوست عزیز شما قبل از اینکه دیگران رو گمراه کنی یبار با شفیعی موسوی یا محسن راد درس بگیر، اون عذاب رو تجربه کن ببینم دیگه همچین حرفی میزنی؟ :دی

دوست عزیز فک کنم این دفعه باید جلو خودتو میگرفتی...;)
توی درسای پایه ک امتحانا یکیه (طبق تجربه شخصیه خودم تو این دانشگاه) نباید خیلی خودشو اذیت کنه ،وگرنه همینجوری باید تا آخر این درسهای پایش ادامه داشته باشه و هیچ وق تمومم نمیکنه! (لااقل انرژیشونو بزارن سره تخصصیا :D) در صورتی ک تو درسای اصلیو تخصصی باید اتفاقا بدونی با کی درس برمیداری تا اذیتت نکنن!
این دوتاییم ک گفتی تعریفاشونو زیاد شنیدم:confused: ولی باهمینام دوستام با 16 اینا آمارو معادلاتو باهاشون پاس کردن...

sahy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
من فیزیک 2 با زهرا چراغی ورداشتم (اول احمدی زاده بود بعد عوض کردم)
معادلات رو هم با نرگس طاهری ( اول سهرایی سوان بود با طاهری عوض کردم )

خواهشا بگین
خوبن این استادا ؟؟؟؟ ؟
یا قبلیا بهتر بود ؟؟؟؟؟

من با چراغی فیزیک 1 داشتم.حضور غیاب میکنه دیرم بری برات تاخیر میزنه حساسه...
جزوم نمیگه ولی خوب درس میده کلاسشم خیلی خسته کننده نیس تقریبا شوخی میکنه کلاس از خشکی درسش دربیاد
من خودم واسه امتحان هالیدی خوندم امتحانمم خیلی خوب ندادم ولی دسش درد نکنه پاس کردوکلن بگم استاد خوبیه به درس دادنش مسلطه بدیش همون جزوه نگفتنشه .چن تا سوالم میگه براش ببریت حل شده اا به عنوان تمرین، اونم نمره داره .از هر فصل فک کنم 10 تا بود.

rezakarimi0000

Registered User
لایک‌ها
7
سلام من معدلم 19.30 شد بالاخره شب ساعت 11.58 شب تونستم 14 واحد بردارم حالا استاتیک ورنداشتم یعنی پر بود نتونستم بردارم چیکار کنم؟ برم پیش مدیر گروه یا کارشناس اموزش برمیداره چون 14 واحد کمه ، یا صبر کنم تا حذف و اضافه
لطف کنید جواب بدید

The First

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
لطف کنید جواب بدید
صبر کن تا حذف و اضافه فکر نکنم کاری از پیش ببری پیش مدیر گروه

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
دوست عزیز فک کنم این دفعه باید جلو خودتو میگرفتی...;)
توی درسای پایه ک امتحانا یکیه (طبق تجربه شخصیه خودم تو این دانشگاه) نباید خیلی خودشو اذیت کنه ،وگرنه همینجوری باید تا آخر این درسهای پایش ادامه داشته باشه و هیچ وق تمومم نمیکنه! (لااقل انرژیشونو بزارن سره تخصصیا :D) در صورتی ک تو درسای اصلیو تخصصی باید اتفاقا بدونی با کی درس برمیداری تا اذیتت نکنن!
این دوتاییم ک گفتی تعریفاشونو زیاد شنیدم:confused: ولی باهمینام دوستام با 16 اینا آمارو معادلاتو باهاشون پاس کردن...
رفیق شما یه لطفی کن تجربه شخصیت رو شخصی نگه دار :دی حداقل تو تهران جنوب باید استادا رو خوب بشناسی و درست برداری، عمومی و تخصصی و پایه و عملی نداره. آره داریم کسایی که با شفیعی موسوی هم پاس میکنن، ولی اون عزیزان تو اقلیت زیر 10 درصدی هستن :D این رو فقط من نمیگم. ;)
یاد بگیریم از فاروم چطوری استفاده کنیم :general208: همیشه ساز مخالف زدن کلاس نداره.

sahy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
رفیق شما یه لطفی کن تجربه شخصیت رو شخصی نگه دار :دی حداقل تو تهران جنوب باید استادا رو خوب بشناسی و درست برداری، عمومی و تخصصی و پایه و عملی نداره. آره داریم کسایی که با شفیعی موسوی هم پاس میکنن، ولی اون عزیزان تو اقلیت زیر 10 درصدی هستن :D این رو فقط من نمیگم. ;)
یاد بگیریم از فاروم چطوری استفاده کنیم :general208: همیشه ساز مخالف زدن کلاس نداره.

هم دانشگاهی عزیز فکر میکنم اینجا همه داریم از روی تجربه های شخصی و اتفاقاتی ک با استادایه مختلف بدس آوردیم به دیگران نظرمونو میگیم ،کله فروم داره با این نظرات پیش میره.وگرنه طرف علم غیب نداره ک راجبه یکی یهو نظر بده.
یکی قبول کنه یکی نه.من وقتی میگم خیلی روی استادا خودتونو اذیت نکنین ینی ی چن سال تو این ... بودم، با دانشگاهو استادا بیشتر آشناییی دارم یکی قبول میکنه یکی ام میگه من دوس دارم حرص بخورم و دنباله استاد باشم...
من خودم این حرص خوردنو میزارم روی درسایی ک میدونم از این پایه ها پاس کردنش مشکلتره.بالاخره ریاضیو فیزیک جزء درساییه ک قبلنم باش آشنایی داشتیم ی پیش زمینه ای تو ذهنمونه ولی بقیه درسایه تخصصیو این پیش زمینه اطلاعاتی ،وجود نداره.
آدمه عاقلم تو محیطه مجازی تریپ کلاس برنمیداره!!!

rezakarimi0000

Registered User
لایک‌ها
7
دعا می کنم هرکی سوال من کامل جواب بده سلام بچه ها ببخشید زیاد سوال می پرسم من ورودی 93 ترم 2 میشه الان دیگه استاتیک می خواهم ولی پر ظرفیت ندارند ظرفیت را رو 20 تا بستن حالا من چیکار کنم معدلم هم بالای شد 19.30 برم پیش مدیر گروه یا کارشناس اموزش بهم میده یا حذف و اضافه امید هست بهم برسه
ممنون

mammad72

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
محمد احمدی برنامه نویسی کامپیوتر رو کی می شناسه؟ خوبه؟
سلام
اخلاق درست و حسابی نداره
درس دادنش تعریف نداره
اگر خودت بخونی میتونی نمره بیاری و گرنه به استاد هیچ امیدی نیست

The First

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دعا می کنم هرکی سوال من کامل جواب بده سلام بچه ها ببخشید زیاد سوال می پرسم من ورودی 93 ترم 2 میشه الان دیگه استاتیک می خواهم ولی پر ظرفیت ندارند ظرفیت را رو 20 تا بستن حالا من چیکار کنم معدلم هم بالای شد 19.30 برم پیش مدیر گروه یا کارشناس اموزش بهم میده یا حذف و اضافه امید هست بهم برسه
ممنون
دوست من اگه عجله داری برو پیش مدیر گروه اما اگه میخوای حداقل استاد خودت انتخاب کنی صبر کن تا حذف و اضافه قطعا اون موقع میتونی برداری خیلی ها چند واحدشون رو حذف و اضافه برمیدارن به هر حال اگه بازم مشکلی هست میتونی بری یونی بپرسی انقدر وسواس نداشته باش

بالا