برگزیده های پرشین تولز

سایت خارجی کسب درآمد بالا با استفاده از راههای متنوع(میکروجاب و سورف و لایک و....)

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
دوستان یه سایت خارجی امروز دیدم که واقعن جالبه برای کسب درآمد کلی راه متنوع برای کسب درآمد از اینترنت داره و پرداخت به پیپال و پرفکت مانی و بیتکوین داره. نیاز به سرمایه گذاری هم نداره.
راههای کسب درآمد
سورف
ثبت نام
نوشتن مقاله
جستجوی سایتها
لایک فیسبوک و تویتر و یوتیوب
بازی
نصب برنامه روی کامپیوتر
پست در فرومها
و . .

البته هرکاری که انجام میدید بین یک روز تا یک هفته تائیدش طول میکشه که در قسمت پایانی هر JOB شما میتونید زمان تائید رو که در متن ضخیم شده رو مشاهده کنید.

حداقل پرداخت سایت هم 20 دلار هستش.

با ارتقا کاربریتون هم میتونید درآمدتون رو افزایش بدید

میتونید زیر مجموعه هاتون هم بفروشید

کلی راه متنوع کسب درآمد هستش که میتونید تو خود سایت مشاهده کنید

از منوی سمت چپ به قسمت JOB برید:

Jobs

Job Offers : در این قسمت میتونید کارهارو مشاهده کنید که با کلیک بر روی هر گزینه میتونید اونهارو ببینید

Surf Sites: برای مشاهده سایتها به شما پول میدهد.

ثبت نام و مشاهده سایت

خب دوستان برای آموزش اول من قسمت click on site رو براتون آماده کردم همیشه آفری یا کاری رو انتخاب کنید که قسمت Average Payout مقدارش نزدیک به قسمت Reward باشه چون در این حالت پرداختیش مطمئن تره.
توضیحات کلی این قسمت
در این قسمت شما باید در گوگل کلمه مورد نظر رو سرچ کنید سیس از روی نتائج سایت مورد نظر رو پیدا میکنید به قسمت مربوطه میروید و اونجا کدی رو که بهتون میده رو وارد میکنید.
pbw03yjattazxkxcgbry.jpg

برای آزمایش یکی از آفرهارو انتخاب کردم که به صورت تصویری بهتون میگم چیکار باید بکنید
اول روی آفر کلیک میکنید بعد وارد صفحه میشید که یه سری توضیحات برای انجام آفر هستش. با توجه به اون توضیحات اون کار رو انجام میدهیم. توجه داشته باشید که قبل از اینکه به سایت گوگل برید و کلمه رو جستجو کنید حتمن دکمه start this job رو بزنید.

2o0q8g26jqb3s7bzf9rp.jpg

1- - در قسمت اول باید کلمه buy links رو در صفحه موتور جستجوی گوگل جستجو کنیم.
2- درنتایج جستجو سایتی رو باید پیدا کنیم که به چنین حروفی بخورد دقت کنید که علامت های سئوال یا نقطه چینها حروف پنهان سایت هستند که ما باید به اون حروف مشخصی که داریم در نتایج جستجو به لینکها نگاه کنیم و سایت رو پیدا کنیم. که من این سایت رو در صفحه 3 جستجو پیدا کردم.
ph22z38b0qll7xa6vm3k.jpg

3- روی سایت کلیک میکنیم و به قسمت faqs میرویم که خیلی سایتها همینطوری این قسمت رو اختصاری نوشتند یا کل کلمه رونوشتند:Frequently asked questions (FAQ)
4-به انتهای صفحه میروید پس از پایان شمارشگر کد را کپی کرده( یادتون باشه کد رو کامل کپی کنید بدون هیچ فضای خالی در انتها و ابتدای کد)

j3an3t6rvfpos5dx7soy.jpg

6z5nnckef2mv2gyu10nw.jpg

کد رو در فضای خالی مربوطه وارد میکنیم و دکمه سبز رو میزنیم.
7gihitpzfi6uefgt2tos.jpg

دوستان پس از زدن دکمه سبز یه صفحه میاد که میگه رای خودتون رو بزنید با کلیک رو کلمه opinion.. میتونید رای خودتون رو ثبت کنید.به این ترتیب شما پول انجام اینکار رو دریافت میکنید

این پست هم با دریافت آمورش و راههای کسب درآمد بروز میشود

Last edited:

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
دوستان برای درآمدد از زیر مجموعه دست خودماست که چند درصد از پول زیر مجموعه به ما برسه از 10 تا 60 درصد داره که من خودم بالا سریم 50 درصد از درآمدم متعلق به اون میشه یعنی کلن از حسابم کم میشه من خودم برای دوستان روی حداقل گذاشتمش و روی ده درصد گذاشتمش. یعنی ده درصد از درآمد شما به بنده میرسه

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
دوستان آموزش تصویری براتون قرار دادم. امیدوارم براتون مفید باشه

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
یه چنتا payment proof هم بزار

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
reward و avrage payout چی هستن ؟

raibo

Registered User
لایک‌ها
41
...
چرا حاضری ۵۰ درصد از حسابت کم بشه خوب یه اکانت دیگه درست کن؟!

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
تو اینترنت یه تحقیق کردم، این سایت اسکم و وقتی به حداقل مبلغ برداشتی برسی حسابتو میبنده ! ( باز خودتون یه تحقیق بکنید قبل شروع )

بالا