برگزیده های پرشین تولز

فوری: اینترنت همراه اول یا ایرانسل یا رایتل بهتره؟

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
سرعت رایتل
قیمت ایرانسل (برای مصرف کم، بسته های ترکیبی هفتگی عالیه)

hassannak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
بستگی به فاصلتون داره از دکل های مخابراتی هر کدوم از این شرکت ها
ولی تو شهر ما اول رایتله بعد ایرانسل بعد .... بعد همراه اوله

hamedmohamadi

Registered User
لایک‌ها
50
مسلما بهترین گزینه رایتل پینگ بالا و سرعت خوب ولی پوشش نامناسب که بعضی جاها انتن نمیده بعدش ایرانسل همراه اولم که ولش کن به نظر میرسه به اینترنت کاری نداره پینگش وحشتناک بالاس

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
ایرانسل بهتر از رایتل و همراه اوله. رایتل فرقی با همراه اول نداره...

hamedmohamadi

Registered User
لایک‌ها
50
شمایی که میگی رایتل بده من پلنه ۱۲۸ کیلو بایت دارم اینم سرعته دانلودمه
a74315d2807a54c8ffd882005dde9b6f.jpg
[/IMG]

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
رایتل (فقط اگه محلتون آنتن میده!!!)
اگه هم نمیده بازم رایتل چون سوئیچ میشه رو اپراتورهای دیگه

mehnaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان . من تجربه تلخ و بدی از ایرانسل دارم که عرض میکنم خدمتتون. دفعه اولی که بسته اینترنتی ایرانسل 3G خریدم سرعتش معمولی بود. ولی سری های بعد اینقدر سرعتش افتضاح بود که اصلا انگار وصل نبودم کلا در ماه فقط 7 روز میتونستم ازش استفاده کنم اکثر اوقات قطع بود و برای بار آخر هم که بسته اینترنتی خریدم پولم رو ایرانسل دزدید و اینترنتم وصل نشد جز یک روز . بیشتر از این می سوزم که کلی پیگیری براش کردم کارشناساشون که اینقدر بی تربیت بودندکه اصلا نمی ذاشتند حرف بزنی (رشته خودم IT هست) فقط یک سری سوالات کلیشه ای می پرسیدند و بعدش هم قطع می کردند می گفتند بررسی میشه. اونقدر پیگیری کردم تا آخرش تونستم با سرپرست بخش فنی ایرانسل صحبت کنم عذرخواهی کرد و قبول کرد که مشکل از تنظیمات دستگاه من یا پوشش دهی منطقه نیست گفت مشکلتون بررسی بشه سرتون رو درد نیارم اینترنتم که وصل نشد هییییچ ...حاضر هم نشدند در اقبال ندادن سرویس حداقل پولم را بهم برگردوند هییییچ ... به خودشون حتی زحمت ندادند دوباره بهم زنگ بزنند. من قبل از این از رایتل استفاده می کردم بد نبود ولی خیلی خوب هم نبود ولی وااااااااقعا از ایرانسل خییییییلی بهتر بود. اینترنت همراه اول هم که به شخصه استفاده نکردم نظری نمیدم.
موفق باشید

ArshiaMansouri

Registered User
لایک‌ها
60
رایتل خیلی خوبه آنتن دهیش با دوستان رفته بودیم ماهشهر ایرانسل یکی بسته گرفت اول سفر تا آخر سفر به زور استفاده کرد H هم نمیگرفت با یه خط سرعت 10 کیلوبایت بود ! ولی من همون اول سفر یه بسته 15 تومنی گرفتم آخر سفر که چه عرض کنم تا آخر ماه داشتم با سرعت 200 کیلوبایت استفاده میکردم التماس میکردند هات اسپات کنم :D

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
من هم یکی از شهر های اصفهان به نام دهاقان رفته بودم که ایرانسل اصلا اینترنت نداشت همراه اول هم E بود فقط رایتل خوب کار میکرد با H فقط باطری زیاد مصرف میکرد
یه سوال فنی این دوستم که سیم رایتل رو گوشیش بود مدام این دیتاش روشن بود هر چی هم خاموش میکردم بازم فعال میشد رایتل همینجوری هست یا نه ایراد از گوشی یا برنامه خاصی بوده؟
گوشیش هم از این چینیا بود

ArshiaMansouri

Registered User
لایک‌ها
60
یه سوال فنی این دوستم که سیم رایتل رو گوشیش بود مدام این دیتاش روشن بود هر چی هم خاموش میکردم بازم فعال میشد رایتل همینجوری هست یا نه ایراد از گوشی یا برنامه خاصی بوده؟
داداش من فنی نمیتونم حوابتو بدم ولی خودم تا حالا به همچین مشکلی بر نخوردم با رایتل !

SANDER S.B.Z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من الان می خوام گوشی بخرم سیم کارت هم همراش می خوام بخرم نمی دونم همراه اول بخرم ایرانسل بخرم یا رایتل

SANDER S.B.Z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از نظر سرعت اینترنت میگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
من الان می خوام گوشی بخرم سیم کارت هم همراش می خوام بخرم نمی دونم همراه اول بخرم ایرانسل بخرم یا رایتل
از همه مهمتر اینه که تو خونه و محل کار کدوم بیشتر آنتن داره و سرعت بهتری داره.
چون بیشتر وقت رو تو این دو محل هستیم.
اینم که کدوم بهترن تو این دو تا محل رو کسی بهتون نمیتونه از اینجا بگه. بسته به نزدیکی شما به دکل و تعداد مصرف کننده از اون دکل داره
باید یا با سینکارتهای دیگران تست کنید. یا حداقل نقشه پوشش سیگنال محلهایی که گفتم رو از سایت امراتورها چک کنید. هر کدوم بهتر سرعت داشت اونو بگیرید.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

SANDER S.B.Z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از همه مهمتر اینه که تو خونه و محل کار کدوم بیشتر آنتن داره و سرعت بهتری داره.
چون بیشتر وقت رو تو این دو محل هستیم.
اینم که کدوم بهترن تو این دو تا محل رو کسی بهتون نمیتونه از اینجا بگه. بسته به نزدیکی شما به دکل و تعداد مصرف کننده از اون دکل داره
باید یا با سینکارتهای دیگران تست کنید. یا حداقل نقشه پوشش سیگنال محلهایی که گفتم رو از سایت امراتورها چک کنید. هر کدوم بهتر سرعت داشت اونو بگیرید.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk[/QU ممنون

loosari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

فایل های ضمیمه

• ایرانسل یا رایتل.jpg
    ایرانسل یا رایتل.jpg
    278.4 KB · نمایش ها: 6
بالا