برگزیده های پرشین تولز

████████ پارس آنلاین را تحریم کنید ███████

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
دوستان لطفا بیاید اتحاد داشته باشیم و اگر اینترنت پارس آنلاین دارید درخواست تخلیه بدبد و اگر ندارید سمتش نیاید چون من خودم 3 سال مشترکش بودم ولی الان قطعی هام زیاد شده دانلود نامحدود حجمش یک سوم شده و خلاصه 10 روز دیگه قراردادم تمومو میشه و از شرش راحت میشم لطفا اتحاد داشته باشیم و این شرکت رو تحریم کنید تا حساب کار دستش بیاد

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
دوستان لطفا بیاید اتحاد داشته باشیم و اگر اینترنت پارس آنلاین دارید درخواست تخلیه بدبد و اگر ندارید سمتش نیاید چون من خودم 3 سال مشترکش بودم ولی الان قطعی هام زیاد شده دانلود نامحدود حجمش یک سوم شده و خلاصه 10 روز دیگه قراردادم تمومو میشه و از شرش راحت میشم لطفا اتحاد داشته باشیم و این شرکت رو تحریم کنید تا حساب کار دستش بیاد
سلام
داداش اگر این جماعت متحد میشدن الان ایرانسل تعرفه اش رو پایین می اورد :|
از این ملت ابی گرم نمیشه :|

bigbang001

Registered User
لایک‌ها
7
من سالهاست پارس انلاین دارم
خیلی وقته از ۲۵۶ نا محدودش استفاده میکردم
قبلا تا ۲۰ گیگ سرعت ۳ مگ و ۱۰ گیگ بعدش ۱ مگ و بعدش سرعت ۳۲ کیلوبایت میشد.
از اونجایی که معمولا مصرفم ۲۰ گیگ در ماهه خیلی برام خوب بود
بخصوص اینکه همیشه سرعتش ثبات خوبی داشت.
اما الان حجم دانلود با سرعت بالاشو کم کرده و جواب کار منو نمیده.
میخوام عوض کنم ولی سرویس درستی که سرعت دانلود و اپلود بالاو ثابت با حجم حدود ۲۰-۳۰ گیگ در ماه بده و قیمتش مناسب باشه پیدا نکردم.
به نظرتون جایگزین مناسب چی میتونه باشه.

Sent from my iPad Air (IOS 8.1)

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
مشکل ما در وضعیت اینترنت نیست مشکل ما در وضعیت افتضاح مملکت نیست. مشکل ما در دیکتاتوری است

diaclost

Registered User
لایک‌ها
82
خاک تو سر پارس آنلاین و مدیران احمقش. خاک تو سر مخابرات و امثال آن. الان که ایرانسل هم روی سیمکارت اینترنت نامحدود میده پارس آنلاین حتی اینترنت شبانه رو هم برداشته! مخابرات که بر پدرش لعنت.

بالا