برگزیده های پرشین تولز

دوران مدرسه تقلب می کردی؟

دوران مدرسه تقلب می کردی؟

• Total voters
    253

shoojats

Registered User
لایک‌ها
2
بنده خیلی تقلب کردم مخصوصا دوره راهنمایی که البته یکی از خوشانسیام بغل دستیم شاگرد اول کلاس بود که دمش گرم همیشه تقلب رو میرسوند.. برگه امتحانات میان ترم که پخش میکردن بمن میگفت اسم فامیلت ننویس فقط یکم با برگه بازی کن که مثلا داری ج میدی بعد ازین که معلم روش اونور میکرد برگه منو با خودش عوض میکرد بجای من جواب میداد...
دوره 3راهنمایی معلم قران ی پسر 30 ساله خلی جوون که ب قیافش نگاه میکردیم میشه فهمیدچیزی بارش نیس
وقتی میومد تو کلاس برپاکه میگفت مفسر همه باهم میگفتیم ممد چرا دیر کردی اسمش ممد بود همیشه هم دیر میومدهیچی نمیگفت تمام شوخیا رو باهاش انجام میدادیم
منو داداشم تو ی کلاس بودیم ی سال مردود شده بود داداشم.هربار ک اسم داداشم میگفت برای قراءت من میخوندم که نمره رو ب داداشم میداد تا اینکه یروزفهمید یک سیلی زد تو گوشم برق از چشمام پرید
بیشتر روزهای امتحان ک داخل کلاس برگزار میشد قبل ازینکه معلم بیاد رو نیمکت با مداد تقلب مینوشتم ی صحفه کامل میشد میزمون اهنی بود رنگ قهویی اصلامعلوم نمیشد اما کافی بود زاویه دید عوض کنی تا دیده بشه بخاطر تابش نور بیشتر درسهای ادبیات تاریخ ریاضی و مخصوصا سولایی ک خیلی طول دراز مهم بود مینوشتم که همیشه 17 یا 19 میشدم

kima

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
150
من در دوران تحصیل خیلی تقلب کردم
اما به بار سر امتحان عربی امتحانم رو با کمک تقلب ها خوب دادم و حین بیرون اومدن یه پسری به اسم رحمانی گفت فلانی من هیچی بلد نیستم تقلبت رو به منم بده
منم دلم براش سوخت و دادمش و اومدم بیرون و هفته بعد دیدم نمره امتحان بهم -۰- دادن
من که منتظر نمره ۱۷-۱۸ بودم رفتم پیگیری و دیدم این پسره خنگ بعد از اینکه منرفتم بلد نبوده تقلب کنه ازش گرفتن و اینم در کمال نامردی گفته این تقلبه مال فلانی هست
هم به خودش صفر دادن و هم به من
همین مورد داخل کل زندگی شد تجربه که در کار خلاف دلم واسه کسی نسوزه

peyman5002

Registered User
لایک‌ها
132
من اره یادمه از اول ایتدایی تا به الان که دانشجویم تقلب میکنم :D
دست از تقلب هم نمیکشیدم. یعنی اگه یه بار بگیرن دوباره تقلب میکنم
در حد نیمه حرفه ای بودم توی برگه های کوچیک مینوشتم تو جیبم میزاشتم
سره جلسه امتحان در میاوردم میزاشتم کف دستم مینوشتم به همین راحتی :D

Mr.mohandes

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
71
یه تقلب که خیلی بهم چسبید این بود که از توی کمد معلم برگه امتحان و برداشتم و نوشتم سر امتحان برگه پر شده رو عوض کردم
خیلی چسبید

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749
من یکی دو بار تو دانشگاه که گاز فلفل می افشاندن تقل زدم ولی بد یمن بود طوری شد که ورق جواب سوالاتو بهم میدادن نمیگرفتم و نون بازوی خویش میخوردندی! اگه بدونید تو این شرایط چه استرسی میگرفتم

http2iran

Registered User
لایک‌ها
1,772
من یکی دو بار تو دانشگاه که گاز فلفل می افشاندن تقل زدم ولی بد یمن بود طوری شد که ورق جواب سوالاتو بهم میدادن نمیگرفتم و نون بازوی خویش میخوردندی! اگه بدونید تو این شرایط چه استرسی میگرفتم
:D امضات !
زوم کردم ایول:general208:

باشرف

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
50
همه تقلب کردند کسی نداریم که تقلب نکرده باشه
اصلا شیرینی امتحانات به تقلبشه

l0w

Registered User
لایک‌ها
266
اول دبیرستان درس زیست شناسی یا یه چیزی تو همین مایه ها بود امتحان خرداد !
من برداشتم رو پوشه ای که به جای زیر دستی میبردیم سر جلسه تقلب نوشتم
عربی و دین و زندگی هم به همین روش امتحان داده بودم جواب داده بود !
بدبختی هیچکدوم چیزایی که نوشته بودم تو سوالا نیومده بود :general208:
وسط جلسه مچ یکی دیگه که همین کارو کرده بود گرفتن بعدم همون مراقبه اومد سمت من خواست پوشمو بگیره
یه سمت پوشه رو مراقبه گرفته بود یه سمتشو من هی اون میکشید میگفت بده ببینم من میکشیدم میگفتم اقا بخدا هیچیش نیومده تو امتحان :general304:
خلاصه داستان شد
یکی از بچه ها هم یه ماشین حساب داشت که جای کاغذ داشت یه چیزی شبیه کاغذ رسید atm ها ، نامرد به هیچکس هم نمیدادش :general304:

diaclost

Registered User
لایک‌ها
82
تمام کتاب رو روی به برگه 10 در 8 سانت نوشتم اینقدر ریز نوشتم که چشمام درد اومد

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
چه قدر تقلب میدادم نامردا یک نفر هم به من تقلب نرسوند...

مرد خدا

Registered User
لایک‌ها
91
من فقط تفلب میرسوندم

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
شاه کار ترین تقلب من !
دوم راهنمائی این درس ادبیات کلی شعر حفظی داشت و ما هم از قضا توی دروس حفظی اونم شعر خر بودیم !!

حلاصه دیدم 2 نمره داره نمی شه ازش گذشت مام دیدیم زیاده نمی شه نوشت برد ضایع می شیم

بر داشتم همشو تایپ کردم و بعد پرینت کردم با فونت ریز !! 90 تا بیت بود انگار شایدم بیشتر همش توی به برگه کوچیک !!

خیلی ترسیدم

من اصلا" تقلب کافذی بلد نیستم خلاصه معلمه دید کاغذه را تا دید کفش برید گفت بنویس بعد ازم گرفت گفت یادگاری نگهش می دارم تا حالا همچین نقلبی ندیده بود
من هم خیلی از این روش استفاده کردم. بچه ها میگفتن نانو پیپر. اگه نبود یه چندتا درس میفتادم

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
جاتون خالی یه بار ریاضی بردم 2 ترم بعدی با ماژیک روی دیوار نوشتم برج ها دوغلوی 11 سپتامر تو*** استاد

Mirho3ein

Registered User
لایک‌ها
73
آره باااو بدون تقل که حال نمیده امتحان اصلا به نیت هیجان تقلبش میرم امتحان مبدم :D
بنده با افتخار اعلام میدارم که سر کنکور هم تقلب کردم..... :)

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
یه بار فقط تقلب کردم همون یه بارم رسوا شدم:general304::D:general705:

ivioji

Registered User
لایک‌ها
170
نمره با تقلب حال میده و گرنه همه می تونن درسو بخونن بیست بشن

بالا