برگزیده های پرشین تولز

خدمات ویژه ترکیه (بیا بخون ضرر نمیکنی :) )

Araturkey

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
با سلام خدمت اعضای محترم
هدف از ارایه این تاپیک ارایه خدمات مشاوره ای رایگان و یا انجام خدمات مورد نظر برای دوستان عزیز می باشد و به هیچ عنوان قصد ترغیب برای مهاجرت و .... نیست .
خدماتی که بنده میتونم اطلاعات خودم رو در اختیارتون بزارم و اگر خواستید من هم براتون انجامش بدم :

1- برنامه ریزی برای سفر ارزان به کشور ترکیه (مناسب تر از بعضی از تورها و ....) شامل کلیه خدمات از رزرو و صدور بلیط تا محل اقامت و تورهای داخلی شهری و ...
2- مشاوره رایگان و اخذ ویزای توریستی بلند مدت
3- مشاوره رایگان و اخذ ویزای دانشجویی قابل تمدید تا دوسال از طریق دوره های آموزش زبان ترکی
4- مشاوره رایگان و اخذ ویزای دانشجویی در مقاطع مختلف تحصیلی ( کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکترا )
5- خدمات مالی ترانسفر مالی پول از ایران به ترکیه و همچنین از ترکیه به ایران ( برای ساکنین تهران و ارومیه امکان ارسال از طریق صرافی مجاز و همکار)
6- خدمات مشاوره افتتاح حساب و دریافت کارت های ارزی ( مستر و ویزا) فقط برای دارندگان هر نوع اقامت
7- مشاوره در زمینه کاریابی و اشتغال در ترکیه ( آنکارا و استانبول)
8- تدریس خصوصی آموزش زبان ترکی و روسی
9- خدمات دانشجویی نقل و انقال و پرداخت های دلاری و دیگر ارزها به تمام نقاط جهان با سورس بانکی
10- خدمات رزرو و صدور بلیط برای تمامی نقاط دنیا با قیمت های ویژه از ترکیه
11- خدمات وقت سفارت ها در آنکارا
12- رزرو و اجاره انواع خانه ویلا و سوییت کوتاه مدت و بلند مدت با مناسب ترین قیمت ها
13 - خدمات پی پال و اسکریل

دوستان عزیز باز هم عرض میکنم خدمتتان که اگر هم خواستید میتونید فقط از بنده بدون هیچ هزینه ای مشاوره رایگان بگیرید حداقل منفعتش برای من اینه که آگاهانه برای خودتون تصمیم گرفتید ( حتی میتونید از من راهنمایی بگیرید بعدش برید از یه شرکت سایت یا موسسه ای دیگه همین خدمات رو درخواست کنید) اما خواهش میکنم بدون داشتن اطلاعات کافی هیچوقت تصمیم برای آینده خودتون بخصوص مهاجرت نگیرید.
خداروشکر بنده کارم اینجا چیز دیگست و به اندازه گذران زندگیم درامد دارم (زیاد نیست ولی خداروشکر)
امکان ارتباط از طریق وایبر و اسکایپ هم هست
خواهشا در این تاپیک از بحث های متفرقه بپرهیزید ( یعنی نه تبلیغ خدمات موسسه یا شرکتی رو بفرمایید و نه اگر دلخوری دارید اینجا اعلام کنید)
امیدورام بتونم با اندک اطلاعات و یا خدمات کمکی به هموطنان عزیزم داشته باشم
شماره تماس : 00905459759959
برای تماس تلفنی و یا وایبر

Last edited:

mobilebaz

Registered User
لایک‌ها
187
سلام
امکان خرید از سایت های ترکیه ای رو هم دارید ؟ یه قطعه الکترونیکی میخوام.

mmft

Registered User
لایک‌ها
58

Araturkey

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام
امکان خرید از سایت های ترکیه ای رو هم دارید ؟ یه قطعه الکترونیکی میخوام.

سلام دوست عزیز
بله امکان خرید از سایت های ترکیه و همچنین کلیه سایت هایی بین المللی که خدمات شیپینگ به ترکیه رو داشته باشند میسر می باشد.
برای برسی دقیق تر لینک و مشخصات محصولی رو که مدنظر دارید رو ارسال بفرمایید
مرسی

Araturkey

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام. خودت اونجایی؟ مسافرخونه تمیز و امن و ارزون قیمت توی استامبول، آنکارا و شهرهای توریستی ترکیه قیمت میدی؟ الان قیمت بلیط قطار ترکیه چنده؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام
بله بنده خودم ساکن ترکیه هستم در حال حاظر آنکارا ولی خب هر چند روز به استانبول و شهرهای دیگه هم میرم.
قیمت ها متفاوته از 15 لیر به بالا . تنهایی میخواهید بیاید ترکیه یا با همراه و خانواده؟ و مدت تقریبی اقامتتون خواستید اطلاعات رو برام خصوصی ارسال کنید تا با توجه به برنامتون بهترین راهنمایی رو براتون انجام بدم. بلیط قطار حدود 195 هزارتومن بوده . البته با توجه به روزی که میخواید بیاید شاید بشه بلیط هواپیما هم در همین حدود تا کمی بیشتر تهیه کرد . اتوبوس وی آی پی هم حدود 200 هزارتومن .
البته بشه توی همین حدود بلیط هواپیما تهیه کرد خیلی بهتره با هواپیما بیاید با اتوبوس و قطار حدود دو سه روز تو سفر و خستگی بعد از اونو دارید. جزییات برنامه مدنظرتونو بفرمایید تا پاسخ بدم خدمتتون.
میتونید پیام خصوصی ارسال کنید خواستید بگید اسکایپ و یا شماره تماس (وایبر) رو براتون ارسال میکنم.
موفق و پیروز باشید

mobilebaz

Registered User
لایک‌ها
187
سلام دوست عزیز
بله امکان خرید از سایت های ترکیه و همچنین کلیه سایت هایی بین المللی که خدمات شیپینگ به ترکیه رو داشته باشند میسر می باشد.
برای برسی دقیق تر لینک و مشخصات محصولی رو که مدنظر دارید رو ارسال بفرمایید
مرسی
سلام
پ.خ دادم.

Araturkey

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
بهترین زمان سفر به ترکیه ( آنتالیا ) چه زمانی می باشد
خودتون تور هم می فروشید؟
با سلام خدمت شما
بنده خیر مستقیم تور نمیفروشم البته بخواهید براتون کارای بلیط و رزرو هتل سویت یا اتاق رو میدونم انجام بدم که در بعضی زمانها مناسب تر از تور در میاد . ( بستگی به تایم سفرتون + تعدادتون + تعداد روزهایی که میخواهید بمونید و شهرهایی که میخواهید اقامت داشته باشید داره).
خب نمیشه زمان خاصی گفت ولی طبیعتا از نظر هوا بهتره زمستان نباشه بتونید راحت تر به گشت و گذار بپردازید مخصوصا برای شهرهای مثل آنتالیا که میتونید از تفریحات دریایی استفاده کنید ، و بهتره برنامه سفرتون در تایم های زمانی باشه که فصل شلوغ نیست مثلا تعطیلات خاص یا عیدها که خب طبیعتا قیمت تورها هم میره بالاتر و برخی هتل ها و مراکز اقامتی.
و یک مورد دیگه : تورها خب معمولا یه شهر خاص هست مثلا استانبول،آنکارا، و آنتالیا و... که میتونید با برنامه ریزی خودتون مثلا دو سه تا شهر رو بیاید و بگردید در این صورت خوب بهتر از تور در میاد.
اگر برنامه سفر مشخصی داشتید اطلاع بدید براتون دقیق بررسی کنم

Araturkey

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام
پ.خ دادم.
بله
فردا براتون تماس میگیرم قیمت رو ارسال میکنم دوست عزیز
فقط چه تعدا میخواهید؟ و اینکه برای تهران باید از ترکیه ارسال بشه؟
مرسی

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
بدون کارت پایان خدمت چه جوری بریم؟
دیکتاتوری مانع میشه

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
مشاوره در زمینه کاریابی و اشتغال در ترکیه ( آنکارا و استانبول)

دوست عزیز
برای مهاجرت و زندگی ترکیه واسه کسی که کارش برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل هست جای خوبیه ؟
من میخام یه مدت توریستی همراه با دوستم بیام فقط اوضاع رو ارزیابی کنم و بعدش زندگی کنم همونجا

Araturkey

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
مشاوره در زمینه کاریابی و اشتغال در ترکیه ( آنکارا و استانبول)

دوست عزیز
برای مهاجرت و زندگی ترکیه واسه کسی که کارش برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل هست جای خوبیه ؟
من میخام یه مدت توریستی همراه با دوستم بیام فقط اوضاع رو ارزیابی کنم و بعدش زندگی کنم همونجا
سلام و عرض احترام
ببینید در حوزه برنامه نویسی و وب اگر صاحب تخصص های لازم و تجربه های خوبی داشته باشید بله البته نیاز هست حداقل بتونید به زبان انگلیسی یا ترکی استانبولی صحبت کنید.
دقیقا کار درست هم همینه شما باید بیاید خودتون ببینید محیط رو و بعدش برای آیندتون تصمیم بگیرید به هر شکل تصمیم به شروع زندگی در یه کشور جدید اونهم برای اقامت طولانی بدون شناخت کامل از فرهنگ و شرایط اون کشور کار صحیحی نیست.
به قول معروف نمیشه برای همه یه نسخه رو پیچید ;)
اگر میشه برام پ خ شماره تماستون رو اگر وایبر دارید بفرستید با هم در مورد شرایط کار اینجا صحبت کنیم .
یا به شماره من در وایبر پیام دهید
با تشکر

Last edited:

Araturkey

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
شماره تماس برای ارتباط بهتر با شما دوستان در پست اول قرار گرفت.
00905459759959
میتونید هم تماس بگیرید تلفنی یا از طریق وایبر در خدمتتون هستم

kingPresident

Registered User
لایک‌ها
1,324
لباس ترک دونه ای میخوام راهنمایی بفرمایید....
این چند روزه چند ژرنال دیدم واقعا وارد کننده ها رفتن هرچی کار چیپه دست گرفتند...
میخوام خودم مستقیم اقدام کنم

Sent From my IPHONE Via Tapatalk

Araturkey

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
لباس ترک دونه ای میخوام راهنمایی بفرمایید....
این چند روزه چند ژرنال دیدم واقعا وارد کننده ها رفتن هرچی کار چیپه دست گرفتند...
میخوام خودم مستقیم اقدام کنم

Sent From my IPHONE Via Tapatalk
سلام و عرض ادب خدمت شما
برای خرید و ارسال محصولات پوشاک دونه ای و یا عمده مشکلی وجود نداره من در خدمتتون هستم
چطور میتونم راهنماییتون کنم؟ چه اطلاعاتی لازم دارید؟

kingPresident

Registered User
لایک‌ها
1,324
سلام و عرض ادب خدمت شما
برای خرید و ارسال محصولات پوشاک دونه ای و یا عمده مشکلی وجود نداره من در خدمتتون هستم
چطور میتونم راهنماییتون کنم؟ چه اطلاعاتی لازم دارید؟

من نحوه ی سفارشش رو میخوام
مثلا الان از چین از علی اکسپرس خرید میکنم آدرس واسطمو تو چین میدم برا اون میره اون برام با ems میفرسته ایران یه کارمزدیم میگیره
حالا من اصلا نوع خرید ترکیه رو نمیدونم به چه صورته...

saba.nasim

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
سلام خدمت شما دوست عزیز!
داداش قیمت لپ تاپ Asus G75VW چند در میاد برامون بگیری و به نحوی به ما برسونی!؟
در خصوص دستمزد شما هم روی چشم!
لطفا شرایط و ... پ خ شود
تشکر از شما

Araturkey

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
من نحوه ی سفارشش رو میخوام
مثلا الان از چین از علی اکسپرس خرید میکنم آدرس واسطمو تو چین میدم برا اون میره اون برام با ems میفرسته ایران یه کارمزدیم میگیره
حالا من اصلا نوع خرید ترکیه رو نمیدونم به چه صورته...
سلام عرض احترام
خدمت شما عرض کنم اینجا مثل همونه به دو نحو میتونید از ترکیه از طریق بنده خرید بفرمایید.
1- کالا رو تو سایت ببینید و به من مدل و لینک بدید بنده براتون خرید میکنم اینجا تحویل میکنم و میفرستم ایران که سریع میرسه دستتون کمتر از 1 هفته.
2 - مدل خاصی بخواهید و به من بگید من براتون اینجا پیدا کنم عکس و قیمتاش رو بفرستم و بعد از تایید خرید انجام بشه و براتون ارسال بشه به ایران.
برای پرداخت هم شما میتونید ریالی واریز بفرمایید و نیاز به چنج و اینا ندارید.
بر حسب خریدتون کارمزد هم باهم کنار میایم نگران این مورد نباشید.

Araturkey

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام خدمت شما دوست عزیز!
داداش قیمت لپ تاپ Asus G75VW چند در میاد برامون بگیری و به نحوی به ما برسونی!؟
در خصوص دستمزد شما هم روی چشم!
لطفا شرایط و ... پ خ شود
تشکر از شما
سلام و احترام
کلا لوازم برقی بخصوص تجهیزات کامپیوتری و سخت افزار و گوشی موبایل که خود ترکیه اینقدر قیمتش بالاست که من این لوازم رو هم از ترکیه خرید نمیکنم(البته به جز گوشی که مجبورم اینجا بخرم که در شبکه ترکیه فعال باشه). محصول مورد نظر شما رو میشه از فروشگاهها یا سایت های بین المللی خرید کرد و من ترکیه تحویل بگیرم و براتون بفرستم ایران،میشه هم خرید کرد و اگر ارسال مستقیم به ایران داشته باشه مستقیم به آدرس شما در ایران ارسال بشه. که البته فکر میکنم بیاد ترکیه و من بفرستم ایران سریعتر بشه.
اگر لینک دارید برای خرید محصولتون با کانفیگ مورد نطرم برام بفرستید بررسی کنم اگر هم نه مشخصات کامل محصولی رو که میخواهید بهم بگید براتون پیدا کنم و اگر مناسب بود و در صورت تمایل شما و سفارش در خدمتتون باشم.
مرسی

Rain man1374

Registered User
لایک‌ها
88
جناب کارمزد شما حدودا چقدر هست!؟ هزینه پست از ترکیه به ایران به صرفه هست یا نه؟!

@sparda

بالا