برگزیده های پرشین تولز

انتخاب انجمن ساز خوب برای انجمن گرافیک

کدام یک از انجمن ساز های زیر رو برای سایت گرافیک پیشنهاد میدید؟

• Total voters
    7

designerz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان
مشورت میخواستم برای راه اندازی یک انجمن گرافیک! که برام راه اندازی بخش vip ش حائز اهمیت هس.
انجمنی که کاربر بعد از پرداخت حق عضویت، بصورت خودکار به رنک *کاربر ویژه* دربیاد و از امکانات بخش vip در انجمن استفاده کنه!

خوب میون xenforo - ipb - vbulletin کدومو پیشنهاد میدید؟
خودم نظرم رو ای پی بی هست نظر شما اساتید رو میخواسم بدونم و دلیلتون......

Dark.Knight

Registered User
لایک‌ها
745
شک نکنید زنفورو!
اگر نیاز داشتید، میتونم براتون راه اندازی کنم.

designerz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
شک نکنید زنفورو!
اگر نیاز داشتید، میتونم براتون راه اندازی کنم.
موافقم شدید! ولی این اسکریپت معایبی داره یکیش اینه که اسکریپت پرداخت براش نوشته نشده تا حال....
سوال: تبدیل ipb به xenforo آسونتره یا برعکس؟

عصر فرمانروایی ویبولتین رو به زوال هست و به زودی شاهد افت چشمگیر این سیستم خواهیم بود، ویبولتین بخاطر پشتیبانی قوی که در ایران داره انقدر محبوبه! وگرنه در کشورهای دیگه Xenforo و IPB و دیگر سیستم ها رایج ترند....
امنیت و سئو میخواید فقط زنفورو! ولی متاسفانه ساپورت قابلی تو ایران نداره انجمن پشتیبانیش هم مثل ویبی ایران نتونسته آنچنان فال باشه

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
سلام دوستان
مشورت میخواستم برای راه اندازی یک انجمن گرافیک! که برام راه اندازی بخش vip ش حائز اهمیت هس.
انجمنی که کاربر بعد از پرداخت حق عضویت، بصورت خودکار به رنک *کاربر ویژه* دربیاد و از امکانات بخش vip در انجمن استفاده کنه!

خوب میون xenforo - ipb - vbulletin کدومو پیشنهاد میدید؟
خودم نظرم رو ای پی بی هست نظر شما اساتید رو میخواسم بدونم و دلیلتون......

IPB در حالت عادی گزینه ای و تنظیماتی برای پرداخت و انتقال اتوماتیک کاربر به گروه کاربری مد نظر شمارو نداره
با نصب برنامه Commerce فکر میکنم بتونید به همچین خواسته ای برسید و یک فروشگاه ایجاد کنید یا فایل های موجود در انجمن رو بعد از پرداخت وجه برای دانلود قرار بدید ! ولی دقیق نمیدونم میشه کاربر رو هم بعد از پرداخت وجه به گروه کاربری خاصی منتقل کرد یا نه !
VB که سیستم منقرض شده ای هست , کاربرانی که لایسنس نسخه های قدیمیشو داشتن باید برای نسخه 5 دوباره هزینه خرید لایسنس رو بپردازن :general304:
ولی IPB در نسخه های جدیدش با علم روز برنامه نویسی , باز نویسی شد یا اگر درست بگم از نو نوشته شد که نشون دهنده قدرت این انجمن سازه
با سیستم xf هم کار نکردم برای همین نظر نمیدم در مورد کاراییش ولی تعریف سرعت لود بالا و سبک بودن سیستمش رو بسیار شنیدم که وسوسه کننده س :general704:
ولی در کل خود بنده سیستم xf رو میپسندم اگر بخوام روزی دوباره سایت یا انجمنی راه اندازی کنم حتما xf رو امتحان میکنم , چون اگر سیستم خوبی نبود persian tools ازش استفاده نمیکرد

بالا