برگزیده های پرشین تولز

آخرین عکسی که گرفتم - نسخه تصاویر دوربین (قوانین در پست اول)

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
و همچنان ماییم و پرندگان و خونه ی همسایه!
aacalplveavrwliqklw6.jpg

AGATE

Registered User
لایک‌ها
186
دوستان عزیز من این تصویر را بدون پایه و بدون تنظیم دستی گرفتم , جدا از اینکه لطفا بگین برای بهتر شدن چه نکاتی را میبایست رعایت کنم

میخواستم بدونم برای شارپ تر بودن نقاط فوکوس یعنی مهره های دستبند مشکل از لرزش دست و عدم استفاده از پایه بوده یا چون حالت اتومات بوده اینجوری شده ؟

Canon EOS 1200D
f 5.6
1.80 sec

IMG_0659.jpg

kiavash661

Registered User
لایک‌ها
534

hosseinb13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
از این سافت باکستون هم میشه یه عکس بذارید ؟
بفرما عزیز
البته سافت باکس نما هست و گرنه جعبه کفشو چه به این حرفا :D
میشد داخل سافت باکس (پشت لامپ) ورق الومینیومی گذاشت تا نور بخوبی بازتاب شه
اون تصویر پایینی هم یک سافت باکس برای فلاش داخلی هست

Untitled-1.jpg

gulmish

Registered User
لایک‌ها
4,458
میخوام d3200 بخرم نظر دوستان چیه؟

مشاهده پیوست 754275
جناب popco@ بستگی به نوع عکاسیتون داره البته با شناختی که در این تاپیک از عکاسی شما دارم مطمئنا از این موضوع با اطلاع هستید که عکاسی با دوربین های slr بیشتر تابع لنز است به خصوص دوربینی با چنین تراکم پیکسلی که به نظرم بهتره از لنزهایی با شارپنس بالاتر استفاده کنید. البته با توجه به شارپنسی که لنزهایی چون 105-18 در تمام فوکال رنج ها ارائه میده میتونید تا مدتی عکسهای موفقی رو با این لنز بگیرید 55-18 هم روی این بدنه در حدود قیمت خودش مناسبه اما نه برای ادامه کار .در خصوص این دوربین اطلاع دارید که نیکون بعضی قابلیت ها رو روی این بدنه حذف کرده که مهمترینشون براکتینگ HDR است البته میتونید با خرید یک remote یا عکاسی با سه پایه این مشکلو حل کنید.در مورد فعالیت نویزی این دوربین حد اکثر ظرفیت ایزو که نویز کنترل شده ای داشته باشید،بنده به صورت تجربی ایزوی 400 رو بدست اوردم که به نظرم اگر نخوایم زیاد سخت گیر باشیم برای دوربینی در این سطح و این حدود قیمت مناسبه .پس با این تفاسیر به نظرم دوربین خوبیست وامیدوارم از خریدتون راضی باشید . بنده با بدنه های مختلفی کار کردم d3200 رو یک دوست بهم هدیه داد که بعدها به دلیل مشکل مالی مجبور به فروش بدنه های قبلیم شدم و چند ماهی هست با d3200 کار میکنم و تا الان هم راضی بودم. موفق باشید
-------------------------
پست خالی نباشه:

Last edited:

agarb98

Registered User
لایک‌ها
179
یه عکس از طبیعت

فایل های ضمیمه

• IMG_0629.JPG
    IMG_0629.JPG
    138.7 KB · نمایش ها: 29

popco

Registered User
لایک‌ها
14,932
جناب popco@ بستگی به نوع عکاسیتون داره البته با شناختی که در این تاپیک از عکاسی شما دارم مطمئنا از این موضوع با اطلاع هستید که عکاسی با دوربین های slr بیشتر تابع لنز است به خصوص دوربینی با چنین تراکم پیکسلی که به نظرم بهتره از لنزهایی با شارپنس بالاتر استفاده کنید. البته با توجه به شارپنسی که لنزهایی چون 105-18 در تمام فوکال رنج ها ارائه میده میتونید تا مدتی عکسهای موفقی رو با این لنز بگیرید 55-18 هم روی این بدنه در حدود قیمت خودش مناسبه اما نه برای ادامه کار .در خصوص این دوربین اطلاع دارید که نیکون بعضی قابلیت ها رو روی این بدنه حذف کرده که مهمترینشون براکتینگ HDR است البته میتونید با خرید یک remote یا عکاسی با سه پایه این مشکلو حل کنید.در مورد فعالیت نویزی این دوربین حد اکثر ظرفیت ایزو که نویز کنترل شده ای داشته باشید،بنده به صورت تجربی ایزوی 400 رو بدست اوردم که به نظرم اگر نخوایم زیاد سخت گیر باشیم برای دوربینی در این سطح و این حدود قیمت مناسبه .پس با این تفاسیر به نظرم دوربین خوبیست وامیدوارم از خریدتون راضی باشید . بنده با بدنه های مختلفی کار کردم d3200 رو یک دوست بهم هدیه داد که بعدها به دلیل مشکل مالی مجبور به فروش بدنه های قبلیم شدم و چند ماهی هست با d3200 کار میکنم و تا الان هم راضی بودم. موفق باشید
-------------------------
پست خالی نباشه:

ممنون دوست عزیز.خیلی مفید بود برام

900 (2).jpg

بالا