برگزیده های پرشین تولز

مشکل در تصویر شاخص وردپرس

reza- z

Registered User
لایک‌ها
80
سلام من یک قالب دارم که تصاویر شاخص ان به صورت دو تکه نشون داده میشه یعنی تصاویر کامل نیست لطفا کدها رو بررسی کنید و ببینید مشکل از کجاست کمک کنید تا مشکل حل شود و تصویر دوتکه نشود ادرس سایت هم در امضا است گالری عکس

phpir4659

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
123
سلام در خدمتتون هستم اطلاعات دسترسی به هاست رو برای من پ خ کنید تا کد های و استایل های قالب رو بررسی کنم انشا الله که درست میشه نگران نباشید با تشکر .

reza- z

Registered User
لایک‌ها
80
سلام در خدمتتون هستم اطلاعات دسترسی به هاست رو برای من پ خ کنید تا کد های و استایل های قالب رو بررسی کنم انشا الله که درست میشه نگران نباشید با تشکر .
سلام نمی تونم اطلاعات هاست رو بدم اگر شما مشکل رو می دونید بگید تا حل کنم .

moslem_f

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
به نام خدا
عرض سلامو خسته نباشید لطف آدرس وب سایتتون رو بگید تا بررسی بشه با تشکر
ارادتمند : مسلم فلاح نیت

phpir4659

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
123
سلام دوست عزیز اول برید فایل استایل رو بررسی کنید و ببینید برای تصویر شاخص چه اندازه ای تعریف شده بعد بیایید در تنظیمات رسانه که د رپنل تنظیمات وردپرس هست با اون اندازه های استایل هماهنگ کنید . و همچنین میتونید فایل فانکشن قالب رو بررسی کنید و ببینید که برای تصاویر شاخص به صورت پیشفرض از کدام کد php استفاده شده اگر یکم جستجو تو نت درباره تصاویر شاخص وردپرس سرچ کنید بیشتر به موضوع و مشکلتون مسلط میشود
موفق باشید

moslem_f

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
در صورت لزوم هم میتونید به وب سایت amoozesh98.com برید شش قسمت آموزش 320 دقیقه کامل هست میتونید تمام توابع مربوط به تصاویر شاخص رو به طور کامل با زبان فارسی یاد بگیرید و اگر مشکلی بود همین جا تو انجمن مطرح کنید تا هم به شما توضیح بدم یاد بگیرید هم در آینده دوستان نیاز داشتن یاد بگیرن. با تشکر

reza- z

Registered User
لایک‌ها
80
سلام دوست عزیز اول برید فایل استایل رو بررسی کنید و ببینید برای تصویر شاخص چه اندازه ای تعریف شده بعد بیایید در تنظیمات رسانه که د رپنل تنظیمات وردپرس هست با اون اندازه های استایل هماهنگ کنید . و همچنین میتونید فایل فانکشن قالب رو بررسی کنید و ببینید که برای تصاویر شاخص به صورت پیشفرض از کدام کد php استفاده شده اگر یکم جستجو تو نت درباره تصاویر شاخص وردپرس سرچ کنید بیشتر به موضوع و مشکلتون مسلط میشود
موفق باشید

همه این کارها رو قبلا انجام دادم ولی مشکل حل نمیشه .

در صورت لزوم هم میتونید به وب سایت amoozesh98.com برید شش قسمت آموزش 320 دقیقه کامل هست میتونید تمام توابع مربوط به تصاویر شاخص رو به طور کامل با زبان فارسی یاد بگیرید و اگر مشکلی بود همین جا تو انجمن مطرح کنید تا هم به شما توضیح بدم یاد بگیرید هم در آینده دوستان نیاز داشتن یاد بگیرن. با تشکر

سلام به شما دوست عزیز من بیشتر موارد رو بلدم فقط مشکلات کوچکی هست که نمی تونم حل کنم من 70% با تمام توابع و کد نویسی وردپرس واردم ولی بعضی مواقع با مشکلاتی گیر می کنم . ادرس سایت هم در امضا موجود است گالری عکس .

phpir4659

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
123
دوست عزیز شاید مشکل از توابع وردپرس نباشه شاید استایل شما در مورد تصئیر شاخص داره رپیت (تکرار)میشه .اون رو هم چک بکنید

reza- z

Registered User
لایک‌ها
80
دوست عزیز شاید مشکل از توابع وردپرس نباشه شاید استایل شما در مورد تصئیر شاخص داره رپیت (تکرار)میشه .اون رو هم چک بکنید

حالا باید از کجا بفهمم تصویر شاخص تکرار شده کدها رو بررسی کردم چیزی تکرار نشده بود .

reza- z

Registered User
لایک‌ها
80
اگر شما نگاه کنید همه عکس ها دوتکه نمیشه فقط عکس های دوتکه میشه که کوچک باشند و کیفیتشون کم باشه .

phpir4659

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
123
بله من از اول متوجه این مورد هستم
میگم برید فایل استایل قالب رو بررسی کنید و ببنید که برای thumbnail-div که تصویر به صورت مستقیم تعریف شده باید به این صورت باشه background:url() no-repeat
اگر نمیتونید دسترسی بدید براتون درست کنم .​

reza- z

Registered User
لایک‌ها
80
بله من از اول متوجه این مورد هستم
میگم برید فایل استایل قالب رو بررسی کنید و ببنید که برای thumbnail-div که تصویر به صورت مستقیم تعریف شده باید به این صورت باشه background:url() no-repeat
اگر نمیتونید دسترسی بدید براتون درست کنم .​

این فایل css قالب است شما نگاه کنید .
http://s4.picofile.com/file/8167709500/css.zip.html

moslem_f

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
داداش من که الان دارم سایت گالری رو بررسی می کنم مشکلی نمی بینم میشه یکی از لینک هایی که مشکل داره رو نشون بدین ؟ با عکسی چیزی تا ببینم چه طور میشه کمکتون کرد با تشکر

Farzamc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به کلاس thumbnail-div کد زیر رو اضافه کنید :

background-size:cover;

moslem_f

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
من الان واقعا مشکلی نمی بینم که نیازی به گذاشتن هر نوع کدی باشه ! با فایر فاکس دارم می بینم

Farzamc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
مشکل ایشون اینه که تصویر شاخصشون کوچکتر از باکس عکس هست واسه همین ریپیت میشه ...

فایل های ضمیمه

• Untitled.png
    Untitled.png
    266 KB · نمایش ها: 1

phpir4659

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
123
دوست عزیز
HTML:
<div class="thumbnail-div" style="background-image: url('http://www.aks20.ir/wp-content/uploads/2015/01/pnbujmmf-300x169.jpg');">
                            <div class="info"> <span class="info-titles"><a href="http://www.aks20.ir/%d8%b9%da%a9%d8%b3-%d9%87%d8%a7%db%8c-10-%d8%ae%d9%88%d8%af%d8%b1%d9%88%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d9%82%db%8c-%d8%af%d9%86%db%8c%d8%a7.html" title="لینک دائمی به عکس های ۱۰ خودروی برقی دنیا">

عکس های ۱۰ خودروی ...                                </a></span>

عکس های ۱۰ خودروی برقی برتر دنیا,خودروهای برقی از آن دسته فناوری های نوظهور به...                            </div>
<div class="mahbob-title">
<a href="http://www.aks20.ir/%d8%b9%da%a9%d8%b3-%d9%87%d8%a7%db%8c-10-%d8%ae%d9%88%d8%af%d8%b1%d9%88%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d9%82%db%8c-%d8%af%d9%86%db%8c%d8%a7.html" rel="bookmark" title="عکس های ۱۰ خودروی برقی دنیا">عکس های ۱۰ خودروی برقی دنیا</a>
</div>
                             </div>
تو قسمت کد بالا
thumbnail-div
تصویر را از طریق فایل ایندکس شما مستقیماً به قالب معرفی میشه
اینم کد استایل باکس تصویر شاخص شما هست .
.thumbnail-div {
width: 200px;
height: 300px;
float: left;
شما تنظیمات رسانه رو برای تصاویر به 200*300 تغییر بدید
اگر حل نشد
برید به فایل ایندکس در کد زیر
<div class="thumbnail-div" style="background: url('http://www.aks20.ir/wp-content/uploads/2015/01/pnbujmmf-300x169.jpg') no-repeat;
البته این قسمت باید تو کد های اصلی قالب با تگ img یک کد پی اچ پی باشه که تصویر شاخص رو فراخوانی میکنه
اگر بازهم دست نشد
برو به فایل استایل قالبت
بعد این استایل رو بهش تعریف کن
.thumbnail-div img {
background-repeat:no-repeat;
background-size:cover;
}
اگر باز هم درست نشد باید تصاویر را با حداقل اندازه هایی تعریف کنی که به صورت خودکار تکرار نشه یعنی باید تصاویری که اضافه میکنی حداقل اندازه 200*300 باشه

phpir4659

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
123
دوست من مشکل شما خیلی جزئی هست و من فقط میتونم روش آزمون خطا در کد ها و تنظیمات رو بهتون پیشنهاد کنم طبق پ خ که دادم خدمت شما من هدفم برطرف شدن مشکل شما هست ولی نمیدونم چرا شما دسترسی به قالب رو برای حل مشکلتون نمیدید من که نمیتونم از طریق پنل وردپرس قالب شما رو بردارم . به هر حالا اگر از طریق کد های و توضیحات بالا نتونستید درستش کنید . بگید تا از روش های دیگه استفاده کنم . بلاخره باید مشکل درست بشه .

phpir4659

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
123
.thumbnail-div {
float: left;
background-repeat: no-repeat;
}
این کد رو هم تو فایل استایل قالبتون به جای class قبلی جایگذین کنید بعد از طریق تنظیمات پنل رسانه در وردپرس اندازه ها رو با این اندازه ها هماهنگ کنید شاید درست بشه چون من وقتی با فایر فاکس و المنت های قالب شما کار میکنم مشکل تکرار تصویر رو این background-repeat: no-repeat; درست میکنه فقط مشکل اینه که تصویر شما کوچک هست و پایینش رنگ سیاه (خالی )هست شاید با تغییر اندازه رسانه درست بشه که من دسترسی ندارم . آرزوی موفقیت

بالا