برگزیده های پرشین تولز

فروش رادیو جیبی سونی دیجیتال ساخت ژاپن

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
یک عدد رادیو جیبی سونی دیجیتال ساخت ژاپن برای فروش موجود است. دارای چراغ قوه صفحه مانیتور . ساعت با قابلیت زنگ زدن و کوک کردن. رادیو FM . رادیو AM . پایه برای تکیه دادن . بند محکم برای آویزان کردن و...

خیلی کم کار کرده و در حد نو هست
از رادیو فیلم هم موجوده
قیمت پایه: 90 هزار تومان
اسپم ممنوع. درصورت فروش, در همین مطلب اعلام می کنم
به قیمن 80 هزار تومن هزینه ارسال هم به عهده خودم بود, در خارج از انجمن فروخته شد

۲۰۱۵۰۱۲۰_۱۶۴۹۳۸.jpg ۲۰۱۵۰۱۲۰_۱۶۵۱۴۰.jpg ۲۰۱۵۰۱۲۰_۱۶۵۴۱۰.jpg ۲۰۱۵۰۱۲۰_۱۶۵۵۰۳.jpg ۲۰۱۵۰۱۲۰_۱۶۵۹۳۳.jpg ۲۰۱۵۰۱۲۰_۱۷۰۰۲۶.jpg ۲۰۱۵۰۱۲۰_۱۷۰۴۵۴.jpg ۲۰۱۵۰۱۲۰_۱۷۰۸۴۳.jpg

Last edited:

Amjadnezam

Registered User
لایک‌ها
19
با درود: پیام دادم خدمتتون.منتظر پاسخ هستم.۰

Sent From amjadnezam : GT-P6800 By TapaTalk

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
به قیمن 80 هزار تومن هزینه ارسال هم به عهده خودم بود, در خارج از انجمن فروخته شد

lucifer_quest

Registered User
لایک‌ها
748
گيرندگيش در چه حده؟ باوجود پارازيتهايي كه ميفرستن، راديوهاي خارجي رو ميتونه بگيره؟

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
گيرندگيش در چه حده؟ باوجود پارازيتهايي كه ميفرستن، راديوهاي خارجي رو ميتونه بگيره؟
بله اصلا رادیو های ایران رو مگه کسی میگیره؟! با این پارازیت هایی که میندازن داخل محدوده شهر فقط شب ها رادیو های موردنظر رو میگیره ولی خارج از محدوده شهر مثلا داخل یه روستا چون پارازیتی وجود نداره 24 ساعته همه رادیو ها رو میگیره. این مورد فروخته شد اگر نیاز دارید بگید تا دوباره تهیه کنم

lucifer_quest

Registered User
لایک‌ها
748
بله اصلا رادیو های ایران رو مگه کسی میگیره؟! با این پارازیت هایی که میندازن داخل محدوده شهر فقط شب ها رادیو های موردنظر رو میگیره ولی خارج از محدوده شهر مثلا داخل یه روستا چون پارازیتی وجود نداره 24 ساعته همه رادیو ها رو میگیره. این مورد فروخته شد اگر نیاز دارید بگید تا دوباره تهیه کنم

من تهران هستم و با این حساب ینی روزا کلن تعطیله و فقط شبا میشه استفاده کرد.

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
من تهران هستم و با این حساب ینی روزا کلن تعطیله و فقط شبا میشه استفاده کرد.
هیچ رادیویی قادر به گیرندگی کانال های مورد نظر در روز نیست مگر در خارج از محدوده پارازیت, فقط گیرنده های ماهواره ای که پارازیت گیر دارن 24 ساعته درست کار میکنن

mohsen15930

Registered User
لایک‌ها
31
بله سونی بود و مدتی پیش فرخوته شده اگر شما مشتری سراغ دارید دوباره میتونم همین رو به قیمتی پایین تر براتون بیارم
جسارتاً فقط لوگوی سونی رو داره. کیفیت ساختش اصلاً شبیه سونی نیست. البته گفتم جسارتاً !!!

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
جسارتاً فقط لوگوی سونی رو داره. کیفیت ساختش اصلاً شبیه سونی نیست. البته گفتم جسارتاً !!!
کیفیت ساختش؟!! خریدارش شما بودی؟ استفاده کردی که کیفیتش رو ببینی؟!! این رادیو به شخصی دیگه خارج از فروم فروخته شد شما که از من نخریدی میگی کیفیتش بده .
اگر اون شخص خرج از انجمن شما بودی ادرس پستی خودتون رو بگید, فقط استفاده کننده میتونه بگه کیفیت نداشت نه کسی که فقط یه عکس از رادیو دیده. از روی یه تصویر که نمیشه گفت کیفیت داره یا نه

mohsen15930

Registered User
لایک‌ها
31
کیفیت ساختش؟!! خریدارش شما بودی؟ استفاده کردی که کیفیتش رو ببینی؟!! این رادیو به شخصی دیگه خارج از فروم فروخته شد شما که از من نخریدی میگی کیفیتش بده .
اگر اون شخص خرج از انجمن شما بودی ادرس پستی خودتون رو بگید, فقط استفاده کننده میتونه بگه کیفیت نداشت نه کسی که فقط یه عکس از رادیو دیده. از روی یه تصویر که نمیشه گفت کیفیت داره یا نه

چرا مثل اسفند از جات میپری؟! صبر داشته باش ! باور کن میگم اصلی نیست خب اصل نیست دیگه... چون کارم اینه... قاعدتاً نباید شماهم از چیزی که اطلاع زیادی ازش نداری ناراحت بشی. من 15 ساله که کارم اینه. اینی که عکسشو گذاشتی اون بالا فقط لوگوی سونی رو داره و نیاز به استفاده و امتحان برای من نداره. اگه ناراحت میشی کار اشتباهی میکنی. من بجای تو بودم بجای ناراحت شدن سعی میکردم اطلاعات خودمو بیشتر کنم و از تجربه هر کسی که باشه استفاده میکردم. گرچه میدونم بازم ناراحت میشی اما جدای از کیفیت ساخت و ظاهر این مدل رادیو که شبیه به هیچ کدام از محصولات سونی نمیباشد ، محض اطلاعت شرکت سونی همچین مدلی تابحال تولید نکرده و میتونی حتی از تو سایتهای مربوط به این موضوع پی به صحت حرف من ببری.
من بینهایت ازینکه ناراحتت کردم شرمندم اما چون اصرار و سماجت شمارو دیدم لازم دونستم راهنماییتون کنم. احیانا اگه مایل بودی یا لازم بود مشخصات فنی و دوره ساخت هر مدلی از رادیوهایی ژاپنی (سونی، ناسیونال/پاناسونیک و ...) را ازم بپرسی دقیق بهت میگم. موفق باشی عزیزم.

mohsen15930

Registered User
لایک‌ها
31
سلام،
با توجه به تجربه اي كه داريد، راه حلي براي فرار از پارازيت هايي كه روي راديوهاي خارجي ميفرستند سراغ داريد؟
... پارازیت ها رو بر اساس نوع و طیف فرکانس ایستگاه مورد نظر میفرستند. به بیانی فرکانس پارازیت ارسالی برابر با فرکانس همان ایستگاه است اما قدرت آن همواره بیشتر است. بعلت همسان بودن فرکانس فرستنده پارازیت با فرکانس فرستنده رادیو و یا ماهواره ، این دو فرکانس دقیقا روی هم سوار شده و شکل فرکانسی جدیدی ایجاد میکنند که شبیه به هیچکدام نخواهد بود . نتیجه واضح است ؛ در گیرنده دیجیتال به کلی قطعی خواهیم داشت و در گیرنده های آنالوگ سر و صدا و یا خر و خر و بصورت بصری اشکال درهم و غیر واضح. متاسفانه دوست عزیز راه فراری وجود ندارد. بطور کلی فرستنده رادیویی باید بصورت دائم شماره فرکانس ایستگاه خود را تغییر دهد تا کمتر در تهدید فرکانس مزاحم(پارازیت) باشد و یا اینکه عدد فرکانس خود را بسیار نزدیک به یک ایستگاه بین المللی مهم نماید . این امر باعث میشود تا در صورت ارسال پارازیت ، آن ایستگاه نیز در خطر قرار گرفته و بواسطه جدال و یا شکایت قانونی از فرستنده موج حامل پارازیت وی را متهم مینماید و تا حدودی این راه جواب داده است. توجه داشته باشید که همه این موارد خارج از اراده و یا توان کاربران و استفاده کنندگان بوده و در حد سازمانهای خاص میباشد. من یا شما تنها میتوانیم به توصیه های سازمان تولید کننده فرکانس مورد نظرمان (تولید کننده شبکه رادیویی یا تلویزیونی) گوش داده و از برنامه های مورد علاقه استفاده کنیم.

mohsen15930

Registered User
لایک‌ها
31
فقط یک نکته... اثر سوء فیزیولوزیکی امواج پارازیت بر روی بدن موجودات زنده مخصوصا انسان بحدی زیاد است که یکی از علل اصلی بروز سرطان و تومورهای مغزی شناخته شده و بسیاری از فعالان بهداشت و سلامت را به انتقاد از تولیدکنندگان پارازیت وا داشته است .

lucifer_quest

Registered User
لایک‌ها
748
فقط یک نکته... اثر سوء فیزیولوزیکی امواج پارازیت بر روی بدن موجودات زنده مخصوصا انسان بحدی زیاد است که یکی از علل اصلی بروز سرطان و تومورهای مغزی شناخته شده و بسیاری از فعالان بهداشت و سلامت را به انتقاد از تولیدکنندگان پارازیت وا داشته است .

قطعاتي كه به عنوان "بوستر" وجود داره تاثير خاصي ندارند پس، درسته؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا