برگزیده های پرشین تولز

سایت بهتره یا وبلاگ...راهنمایی

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
سلام
دوستان من میخوام یه سایت بازکنم ولی ندارم هزینه هاس دانلود اینارو بدم میخوام کپی پست کنم
به نظرتون وبلاگ یهتره یا همون سایت باز کنم
مثلا سایت موزیک یا اندروید میخوام کپی پست کنممیگم وبلاگ دهی بلاگ زود بالا میاد
الان موندم جیکار کنم به نظرتون کدوم بهتره ..شاید وبلاگ بازدید خوب بگیره ببندن
درکل راهنمایی کنید ممنون میشم
ایا کپی پست کنم ورودی گوگل میگیرم
چون هزینه هاس دانلود سرور مجازی ندارم

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
درست ولی میگم تو وبلاگ که مطالب کپی پست کنی خیلی زودتر از سایت میاد بالا
چون وبلاگ زورتر ایندکس میشه مطلبش و کپی هم باشه زودتر بازدید میگره حالا موندم رو وبلاگ شروع کنم یا سایت

imperialmax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سایت خوب بزنی،سئو قالب اوکی باشه، میزبانی بدون قطعی باشه، خوب کپی پیست کنی تغییر خوبی باشه با سالی 40 هزار تومان هم میتونی یه هاست خیلی عالی بگیری شروع کنی! وبلاگها هرموقع کار و بارت که بگیره میزنن ساسپند میکن وبلاگت رو! فایده نداره وقت گذاشتن واسه یکی دیگه! درواقع وبلاگ زدن یعنی وقتتو زمانتو انرژیتو بزاری برای یکی دیگه!!! آخرشم همه چی دست ادمین سیستم وبلاگدهیه

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
سایت خوب بزنی،سئو قالب اوکی باشه، میزبانی بدون قطعی باشه، خوب کپی پیست کنی تغییر خوبی باشه با سالی 40 هزار تومان هم میتونی یه هاست خیلی عالی بگیری شروع کنی! وبلاگها هرموقع کار و بارت که بگیره میزنن ساسپند میکن وبلاگت رو! فایده نداره وقت گذاشتن واسه یکی دیگه! درواقع وبلاگ زدن یعنی وقتتو زمانتو انرژیتو بزاری برای یکی دیگه!!! آخرشم همه چی دست ادمین سیستم وبلاگدهیه
حرف شما صحیح هست راستش مشکلم هزینه هاست نیست وبا دامنه فقط نمیخوام سرور مجازی یا هاست دانلود بگیرم منم میخواستم اینکار بکنم ولی میگن وبلاگ بازدید خوبی میگره تا سایت ...چون من میخوام کلا کپی پست کنم..اگه من اینکارو بکنم بازدید میگره سایتم ..اگه نگیره نذارم

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,683
کپی پیست معمولا وبلاگ سریع تر بالا میاد! (سایت شاید اصلا بالا نیاد)
مخصوصا blog.ir

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
کپی پیست معمولا وبلاگ سریع تر بالا میاد! (سایت شاید اصلا بالا نیاد)
مخصوصا blog.ir
بابت راهنمایی ممنون
بیشتر از این بابت میگم من وقت طلف کنم زحمت بکشم بعد بازدید گرفت وبلاگ رو ببنده وبلاگ دهی

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,683
بابت راهنمایی ممنون
بیشتر از این بابت میگم من وقت طلف کنم زحمت بکشم بعد بازدید گرفت وبلاگ رو ببنده وبلاگ دهی
اگه خلاف قوانین عمل نکنید، دلیلی نداره ببندن!

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
اگه خلاف قوانین عمل نکنید، دلیلی نداره ببندن!
اخه میگن وبلاگ های که بازدید میگرن الکی دمبال بهونه هستن تا صاحب وبلاگ دهی از دستشون دربیارن؟؟منم میخوام موزیک وفیلم بذارم واز سایت های مختلف کپی میکنم شاید اونا رعایت نکنند ووبلاگ منم بسته بشه
راستی میتونم یه دامنه به وبلاگ اختصاص بدم ایا اون موقع از بازدید ویلاگم کم میشه یا فرقی نداره

bolormusic

Registered User
لایک‌ها
97
وبلاگ رو هیچوق وبلاگ دهی نمیبنده چون توهرچقد زحمت بکشی داری سایت ارائه دهنده وبلاگ رو مطرح میکنی نه وبلاگت رو*وبلاگ تو یک صفحه ازسایت وبلاگدهی هست
اصلاخودت سایت وبلاگدهی بزن
درکل سایت بزن

بروسایت زیر داره هاست ودامنه و.....باهزارتومن میده سایت مطرحی هم هست ازاینجاسایت بخر
bolorhost.com

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
وبلاگ خوبه مثلا وبلاگ من. سایت از نظر سئو و بازدید خیلی بهتر از وبلاگه ولی اگر هاست رایگان از xzn بگیرید بعدا سایت شما را حذف میکنند و تمام ذحماتتان به باد میرود .

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
من فکر میکنم سایت دیر بازدید میگره ولی وبلاگ خیلی زود میگکره برای همین میگم وبلاگ بحث هزینه نیس با 20تومن میشه هم هاست سالانه گرفت هم دامنه ولی وبلاگ جون میان نظر میدن تو وبلاگ دهی ها هردفعه ایدیت کردی میاد بالا برای همین میگم وبلاگ

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
به نظر من وبلاگ به خصوص سرویس blog.ir

nmihan-milad

Registered User
لایک‌ها
41
سلام سایت بهتر است
به نظر من اگر سیستم مدیریت محتوا وردپرس و دامین ای ار استفاده کنی خیلی خوب میشه
اگر هم سئو و هاست میخواهی من میتوانم با 50هزار تومان یک سای خوب و حرفه ای براتون راه اندازی کنم

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
برای همین میگم وبلاگ وگرنه بحث باز کردن سایت نیس سایت بخوای بیاری بالا خیلی سخت از وبلاگ هست
ولی وبلاگ راحتره

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
دوست عزیز سایت خوب باید زیاد خرجش کنی که هیچ اونجوری که وبلاگ مطالب کپی میکنی میاد بالا هیچ وقت سایت بالا نمیاد وبلاگ رو یه هفته میزنی چقدر ای پی ورودی میگره ولی سایت باید یه مدت طولانی چشم بپوشی از بازدید

nmihan-milad

Registered User
لایک‌ها
41
اصلا اینجوری نیست .سایت همه چیزش در اختیار خودت است ولی وبلاگ بدون اجازه مدیر نمیتونی کاری کنی تازه تا مطلب غیر همخوان با قوانین میگذاری سریع مسدودت میکنن .ما سایت راه اندازی کردیم در عرض یه هفته کلی ورودی گوگل داتشه باید بدونی چه جوری بیاریش بالا همینجوری که نیست

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
باشه تو یه سایت بیار بالا ورودگوگل بگیره من خریدارم حله!!!!!!!!

بالا