برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع بازیکنان کلش آف کلنز

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
کلش آف کلنز چیست?
کلش آف کلنز یک بازی انلاین مولتی پلیر است که در سال ۲۰۱۲ توسط شرکت Supercell ساخته شده۰بازی کلش آو کلنز در آوریل ۲۰۱۳ توانست به همراه بازی هی دی (به انگلیسی: Hay day) توانست درآمد خالصی ۲۷۹ میلیون دلاری کسب کند. درآمد روزانه این بازی ۲٫۴ میلیون دلار است که از ۸٫۵ میلیون کاربر این درآمد را کسب نموده است. اپلیکیشن این بازی در بازه دسامبر ۲۰۱۲ تا می ۲۰۱۳ جز ۵ اپلیکیشن برتر از نظر دانلود بوده است. اپلیکیشن این بازی سومین بازی پرفروش در اپ استور و گوگل پلی بوده است.
در این تاپیک عکس های بیس خودتون مپ های بدرد بخور؛ کلیپ های جالب ، ترفندها ، اخبار و مطالب مفید درباره این بازی پرطرفدار قرار بدین۰
با تشکر
CoC_titlescreen_2013_1440_727_c1.jpg

Last edited:

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
نرم افزار bluestacks برای اجرای بازیهای اندروید :
با این نرم افزار کلش آف کلنز رو داخل کامپیوتر اجرا بدین.
لینک دانلود
BlueStacks 0.9.6.4092 به شما این امکان را می دهد تا برنامه ها و بازی های اندروید خود را بصورت تمام صفحه در کامپیوتر ها و تبلت ها اجرا کنید. همچنین می توانید بصورت فوری و بدون نیاز به راه اندازی مجدد، بین اندروید و ویندوز سوئیچ کنید. همچنین می توانید آیکون های برنامه های اندروید را بر روی دسکتاپ رایانه خود قرار دهید. توسط این برنامه میتوانید نرم افزارهای اندروید را بدون داشتن گوشی یا تبلت اندروید، دقیقا به همان صورت در کامپیوتر خود امتحان و استفاده کنید.در اختیار داشتن Bluestacks می تواند آنچه پیش از این روی گوشی خود یا دوستان می دیدید از این پس بر روی کامپیوتر و پیش رویتان است، که این بدان معنی است که می توانید از برنامه ای که روی دسکتاپ در حال نمایش است درست مثل زمانی که روی تلفن همراه خود با آن کار می کردید تعامل داشته و از امکاناتش بهره بگیرید. علاوه بر این، قابلیت همگام سازی برنامه به شما این اجازه را می دهد تا از برنامه ها و اطلاعات ذخیره شده درون آن روی گوشی بتوانید روی رایانه خود پشتیبان بگیرید.
قابلیت های نرم افزار BlueStacks :
اجرای بازی ها و برنامه های اندروید در ویندوز و تبلت ها
دارای تمامی ویژگی های اندروید
پشتیبانی از بسیاری برنامه های اندروید
دارای گرافیک بالا و HD
برنده جایزه در CES
قابلیت همگام سازی برنامه
امکان پشتیبان گیری از برنامه ها و اطلاعات ذخیره شده درون آن روی گوشی بر روی کامپیوتر
دارای گدجت برای ویندوز
امکان اتصال به اینترنت
و …

Last edited:

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
TH رو خیلی زود آپگرید کردی.باید همه رو به سقف میرسوندی بعد اونو آپ میکردی.الان لوت های خیلی کمتر و سخت تر میشه.

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
TH رو خیلی زود آپگرید کردی.باید همه رو به سقف میرسوندی بعد اونو آپ میکردی.الان لوت های خیلی کمتر و سخت تر میشه.
آره حق با شماست. بد جو گیر شدم. :general607: من دیدم خیلی ها اصلا دیوارها رو آپدیت نمیکنن چرا ؟ دلیلش چیه ؟ حتی دیدم طرف لیدر هم بوده

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
آره حق با شماست. بد جو گیر شدم. :general607: من دیدم خیلی ها اصلا دیوارها رو آپدیت نمیکنن چرا ؟ دلیلش چیه ؟ حتی دیدم طرف لیدر هم بوده
مشکلی نیست.میشه جبران کرد اما یه مقدار زمان میبره.والا این که اصلا دیوار ها رو آپ نکنند که درست نیست.معمولا دیوار از لول 6 یا 7 به بعد خیلی گرون میشن و تغییری محسوسی در دفاع ندارند.احتمالا دلیلش قیمت بالای اوناست.به نظر من تا لِول 6 یا 7 کافیه.مگر اینکه دیگه طلای اضافی داشته باشید و ندونید چطوری خرج کنید.
بعضی ها چون لیدر هستند الزاما الگو و بهترین نیستند.

بالا