برگزیده های پرشین تولز

trafficmonsoon | سایت جدید برای سرمایه گذاری و تبلیغات هدفمند ( کسب 0.2$ روزانه )

Armin79

Registered User
لایک‌ها
107
trafficmonsoon سایت جدید برای سرمایه گذاری و تبلیغات هدفمند

دریافت سود روزانه 2%
حداقل سرمایه گذاری 50 دلار و دریافت 110% در مجموع
حداقل پرداخت 2$
و پرداختی ها هم به صورت instnat به پیزا و پی پال پرداخت میشه

با معرفی سایت سرمایه گذاری trafficmonsoon در خدمتتون هستم که هم سود مناسبی میدهد هم از payment های مختلف ساپورت می کند.لازم به ذکر هست که این سایت یه سایت تبلیغاتیست! و سرمایه گذاری نام نمیگیره و تمام اینجور سایت ها ریسکی می باشد.ولی این سایت بخاطر طراحی و وقتی که روش گذاشته شده + سود دهی معقول + ادمین شناخته شده + حداقل سرمایه گذاری 5$ + SSL و اینکه حساب STP, Payza, PayPal ش وریفای معقول و معتبر هست.
سایت از ژون 2014 شروع به کار کرده و تمام پرداخت هاش تا به الان انجام شده و مینیمم برداشت در سایت 2 دلار هستش.

اینم اطلاعات و روش های کسب درآمد سایت :

شما با خرید هر سهم trafficmonsoon ad Pack به قیمت 50 دلار روزانه 2 درصد سود دریافت می کنید تا زمانی که در کل 110 درصد دریافت کنید.

همچنین از قسمت Surf & Earn تبلیغات رو مشاهده فرمایید.

دارای تبلیغات 1 و 2 سنتی :

کارمزد واریز و برداشت به پیزا:

(3.9% + 0.3)/0.96 = کارمزد واریز
کارمزد برداشت = 0

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ثبت نام در trafficmonsoon

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
شما 100% از کلیک زیرمجموعه ها بر روی تبلیغ ها رو دریافت میکنید. یعنی اگه یه زیرمجموعه داشته باشید که روزانه بر روی 4 تا تبلیغ کلیک کنه، شما 0.1$ ( معادل 100% درآمد همان زیرمجموعه ) دریافت میکنید. حالا اگه فقط 10 زیرمجموعه داشته باشید که روزانه همین کار رو انجام بده، یعنی 1$.
شما فقط با کلیک بر روی 4 تبلیغ به صورت روزانه، 0.1$ دریافت میکنید و برای کسب درآمد از زیرمجموعه ها هم باید روزانه 10 سایت رو سورف کنید.
این هم اولین سند برداشتیم که در همون لحظه واریز شد:

Untitled.png

این هم دومین سند پرداختی که در همون احظه واریز شد:
Untitled.png
برداشت سوم که در همون لحظه واریز شد
Snap1.jpg

این هم برداشت چهارم:
Snap3.jpg

این هم برداشت پنجم:
Snap2.jpg

برداشت انی دیگر :
Snap1.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

البته به نظر من سایت با روشی که به کار گرفته تا چند ماه آینده، بهتر از paidverts هم میشه و همه به سمت این سایت میان.
البته نگران دریافت پول از این سایت هم نباشید، چون در این انجمن هم افراد بسیار زیادی هستن که حساب پی پال و پیزا دارن که شما میتونید از حساب اونا برای دریافت پول استفاده کنید یا مستقیما به حساب پرفکت مانی یا ریال تبدیل کنید.

Last edited:

Armin79

Registered User
لایک‌ها
107
این هم درآمد من بعد از یک روز کار کردن:
Untitled.png

mrs1390

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
51
این هم اولین سند برداشتیم که در همون لحظه واریز شد:
Untitled.png
اگه من به عنوان زیر مجموعه فعالیت کنم حساب پیزا یا سولید تراست میتونید برای من پیدا کنید.تا به تومان تبدیل کنم.

No1Back

Registered User
لایک‌ها
171
چطوری میشه آدرس حساب پیزا رو تغییر داد ؟؟

mazi3fic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
با لینک ریفر شما عضو شدم دوست عزیز تا ببینیم چی میشه

Armin79

Registered User
لایک‌ها
107
اگه من به عنوان زیر مجموعه فعالیت کنم حساب پیزا یا سولید تراست میتونید برای من پیدا کنید.تا به تومان تبدیل کنم.
بله. اصلا شما میتونید یه حساب solidtrustpay برای خودتون درست کنید و نیازی هم به وریفای نداره ( solidtrustpay تحریمش رو از ایران برداشته ) و بعد از طریق صرافی های انلاین به تومان تبدیلش کنید

mrs1390

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
51
بله. اصلا شما میتونید یه حساب solidtrustpay برای خودتون درست کنید و نیازی هم به وریفای نداره ( solidtrustpay تحریمش رو از ایران برداشته ) و بعد از طریق صرافی های انلاین به تومان تبدیلش کنید
lمنم زیرمجموعتون شدم.

naser007

Registered User
لایک‌ها
206
مطمئنی؟؟؟

Armin79

Registered User
لایک‌ها
107
این هم دومین سند پرداختی که در همون احظه واریز شد:
Untitled.png

arezoo2020

Registered User
لایک‌ها
69
من بر روی تبلیغاتش کلیک میکنم داخل بالانسم چیزی اضافه نمیشه

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
50 روز- ده درصد سود؟ یعنی 50 دلار بذاری بعد 50 روز 55 دلار برداشت میکنی؟

Armin79

Registered User
لایک‌ها
107
50 روز- ده درصد سود؟ یعنی 50 دلار بذاری بعد 50 روز 55 دلار برداشت میکنی؟
بله. البته ممکنه تا 70 روز هم طول بکشه. به خاطر همین سود دهی معقوله که سایت در لیست مطمئن ترین سایت ها برای سرمایه گذاری قرار گرفته

بالا