برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
بچه ها رقیبمون (!) کمبریج یونایتد هم به لوتون تاون 2-3 باخته!
سه شنبه شب ساعت 11:15 باهاش بازی داریم که بدبختانه احتمال داره بخاطر یه بازی از ایتالیا اینم پخش زنده نشه
این تیمو باید کیسه ی گلش کنیم
هی یادش بخیر یک زمانی دوره فرگی با زیر ۲۱ ساله ها چلسی رو زمین گیر میکردیم اون پیره مرد معجزه میکرد حالا با ترکیب اصلی کمبریجو میخوایم کیسه گل کنیم

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
فروش فلچر منتفی شد!!
فن خال:
من فکر کردم این یک قرارداد دائمی است، اما آنها به دنبال انتقال قرضی بودن و به همین دلیل این انتقال منتفی است. من نمیدانم در لندن چه اتفاقی افتاده است اما انتقال فلچر تا این لحظه (شنبه) منتفی است.

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
دوستان بردو تبریک میگم خیلی دلچسب بود انصافا بخصوص با گلزنی فالکی

پ ن: اینجا رییس من هستم.هرچی من میگم من هستم

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوباره لحظات آخر نقل و انتقالات و شایعات دور تیم ما از همه بیشتر هستش و جالبه که انگار تحرک باشگاه تو لحظات آخر(دقیقه 90) اتفاق میوفته...
مارکوینوش و دراگوویچ تو لیست هستن ولی بعید هستش که مثل اول فصل چیزی اتفاق بیوفته، انگار که خوشبختانه از گرفتن هوملز نا امید شدن...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب استروتمن هم 5 ماه دور از فوتبال خواهد بود!!!!!!!! به نظر من دیگه فوتبالش تمام شده دیگه با این مصدومیتی که داره و احتمال مصدومیت چندین باره هم زیاد هستش...(حداقل برای ما)
دیگه کدوم ابلهی میره سراغ استروتمن!!!!
ببینیم، حالا اسم کی رو میخوان بیارن...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب این هم خودش یک خبر خیلی خوب میتونه باشه به اندازه خرید رونالدو!!!!!!!!!!!!!:
Anderson to join Internacional on Monday

Anderson will leave Manchester United for Internacional on Monday. The Brazilian midfielder has been offered a four-year deal worth £25,000-a-week, with a £650,000 yearly bonus, by the Porto Alegre club.​

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
با اینکه سوم موندیم ولی به نظرم هنوز خیلی باید تلاش کنیم تا سهمیه رو بگیریم. امیدوارم بازیکن ها همه بازی ها رو جدی بگیرن.
آره واقعا
این سومی فقط اسمش سومیه
4 تا تیم در محدوده ی 3 امتیازی هم فشرده شدن تنها نتیجه یک بازی می تونه به کل رتبه ها رو بهم بریزه از اون طرف لیورپول هم افتاده رو دور برد
خوب این هم خودش یک خبر خیلی خوب میتونه باشه به اندازه خرید رونالدو!!!!!!!!!!!!!:
Anderson to join Internacional on Monday

Anderson will leave Manchester United for Internacional on Monday. The Brazilian midfielder has been offered a four-year deal worth £25,000-a-week, with a £650,000 yearly bonus, by the Porto Alegre club.​
یه نون خور اضافی کم شد!

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
خوب مثل اینکه امروز روز آخر نقل و انتقالات هستش و چندتا خبرو شایعه رو تا این لحظه از روز میریم که داشته باشیم :D
پالاس مثل اینکه بر سر انتقال دائمی زاها به توافق رسیده. مبلغش ذکر نشده ولی فکر کنم همون 3+3 میلیون پوند باشه. البته هنوز رسمی نشده.
فلچر داره میره ولی کجا هنوز معلوم نیست. علاوه بر وستهام گفته میشه وست برومویچ هم تمایل نشون داده.
کلورلی رو من نفهمیدم فروخیتم یا تابستون مفت از دستش میدیم! تقصیره اورتون شد تابستون! استون ویلا داشت میخریدش ها که یهو اورتون گفت ما میخوایمش و استاد هم گفتن من میخوام برم اورتون. پیشنهاد اورتون 5 و استون ویلا 7/5 بود و باشگاه با انتقالش به اورتون موافقت نکرد و نهایتا قرضی رفت استون ویلا. اون زمان گفته میشد که توی قراردادش بندی برای دایمی کردن قراردادش تو ژانویه است به مبلغ 7/5 میلیوت پوند ولی الان خبری از انتقال دایم نیست و گفته میشه استون ویلا میخواد تابستون تام رو بصورت بازیکن ازاد جذب کنه!
اندرسون داره میره و گفته میشه امروز قرارداد میبنده و مبلغ خریدهم 2/5 میلیون پوند هستش.
بن آموس هم قرضی یکماهه رفت.
پیرسون دیروز اولین گلش رو واسه تیم جدیدش زده که حدود 70 یارد با توپ حرکت کرده. گلش رو دیدم چیز خاصی نداشت ولی اون 70 یارد رو واقعا از جلو دروازه خودشون توپ رو گرفت و تا دروازه حریف روی یک ضدحمله دوید و شوتید که توپ خورد به پای مدافع و تغییر جهت داد یک کم و رفت تو گل.
دراگوویچ دیگه خبری ازش نبود امروز صبح!
امروز صحبت از اشنایدر هست به مبلغ 15 میلیون پوند.
صحبت از هوملس هست به مبلغ 37 میلیون پوند.
صحبت از هافبک بلژیکی رم هست به مبلغ 30 میلیون پوند.
گفته میشه دخیا میخواد قرارداد جدید رو امضا کنه ولی اصرار داره که بند آزادسازی توی قراردادش گنجونده بشه.
دیگه خبر خاصی نبود تا بعد از ظهر ببینیم چی پیش میاد.

Aventador1988

Registered User
لایک‌ها
455
به گزارش گل. منچستر یونایتد و کریستال پالاس به توافقات اولیه برای انتقال زاها به این تیم رسیده اند

زاها از زمان انتقال قرضی به کریستال پالاس تا کنون ۱۶ بازی در لیگ برتر انجام داده است و اکنون این انتقال نهایی و در روز دو شنبه به طور رسمی اعلام خواهد شد.

زاها از زمان پیوستن به یونایتد جایی در ترکیب اصلی این تیم نداشته و فصل پیش یک نیم فصل را نیز به طور قرضی در کاردیف سیتی گذراند.

زاها تنها ۲ بازی به طور رسمی برای یونایتد انجام داده است که به جام خیریه و اتحادیه ۲۰۱۳ باز میگردد.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب انتقال فلچر که کاملا کنسل شده(وستهم(ببخشید وست بروم) پشیمون شده!!!)، شایعه اسنایدر زیاد شده دوباره(موندم هر موقع اسم بازیکن دیگه ای وجود نداره اسم این اسنایدر میاد وسط!!!!!!!)
میگن که پیشنهاد منچستر واسه مارکوینوش رد شده و شایعه شده که امروز منچستر برای دبروین و هوملز پیشنهاد بده به قیمت 67 میلیون پوند برای هردوتا...!!!!
چلسی هم دوباره برگشته رو خط واران که باز هم بعید میدونم رئال از دستش بده...
هری کین هم یه قرارداد 5.5 ساله جدید میبنده که دیگه جایی نره با قیمت مفت...

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ورمیجل!!!!!!!!!!(سخته تلفظ اسمش!!!) هم از تیم جدا شد و شورله هم از چلسی جدا شد و به ولفسیورگ رفت...
هیچ خریدی نکردیم تو ژانویه، به فن خال هم هیچ خورده ای نمیتونیم بگیریم، چون اکثر خریدهاش تا الان افتضاح بودن و من هم جاش باشم دیگه خریدی نمیکنم که بعدا سوژه نشم که با این همه خرج هیچی نتونسته بشه، البته همین الان هم کم خرج نکرده و چندتا رکورد رو زده...

Last edited:

Aventador1988

Registered User
لایک‌ها
455
پنجره زمستانی نقل و انتقالات سر انجام امشب بسته می شود و در این ساعات باقیمانده می توان انتظار داشت که حداقل یکی از بازیکنان زیر به یونایتد بپیوندد :

مت هوملز :

باشگاه : دورتمند / بارین مونیخ

ملیت : آلمان

افتخارات : قهرمانی بوندسلیگا در سال های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ – حضور در فینال چمپیونز لیگ – قهرمانی در جام جهانی در سال ۲۰۱۴

لینک شده به باشگاه های : منچستریونایتد و آرسنال

قیمت احتمالی : ۳۷ ملیون پوند

مارکینوش :

باشگاه : پاریسن ژرمن / کوئیرنتس – روم

ملیت : برزیل

افتخارات : Copa Libertadores 2012, Ligue 1 title 2013/14, Coupe de Liga 2014, Trophee des Champions 2014

لینک شده به باشگاه های : منچستریونایتد

قیمت احتمالی : ۳۵ ملیون پوند

رون فلار :

باشگاه : استون ویلا / فاینورد – آلکمار

ملیت : هلند

افتخارات : KNVB Cup 2008-عنوان سومی در جام جهانی

لینک شده به باشگاه های : منچستریونایتد – لیورپول – ساوتهمپتون

قیمت احتمالی : یک و نیم ملیون پوند

کوین دی بروین :

باشگاه : ولسفبورگ / خنک – چلسی – وردبرمن

ملیت : بلژیک

افتخارات : Belgian Cup 2009, Belgian Pro League 2010/11 – بازیکن سال یوندیسلگا در سال ۲۰۱۳

لینک شده به باشگاه های : منچستریونایتد – منچستر سیتی – آرسنال

قیمت احتمالی : ۳۰ ملیون پوند

سامی خدیرا :

باشگاه : رئال مادرید / اشتوتگارد

ملیت : آلمان

افتخارات : قهرمانی بوندسلیگا در سال ۲۰۰۷ – قهرمانی لالیگا در سال ۲۰۱۲ – قهرمانی جام حذفی اسپانیا در سال ۲۰۱۱ و ۲۰۱۴ – قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا در سال ۲۰۱۴ – قهرمانی در جام جهانی در سال ۲۰۱۴

لینک شده به باشگاه های : منچستریونایتد – چلسی – آرسنال – پاریسن ژرمن

قیمت احتمالی : ۱۸ ملیون پوند

Aventador1988

Registered User
لایک‌ها
455
البته شاید امشب بالاخره هافبک هلندی گلاتاسرای یعنی وسلی اسناید به منچستریونایتد بپیوندد .
این بازیکن ۳۰ ساله در دوران حضور خود در اینتر بارها به یونایتد لینک شد . او در اینتر به یکی از بهترین بازی ساز های دنیا تبدیل شد اما سرانجام در انتقالی دور از انتظار به گالاتاسرای پیوست .

پس از آنکه لویس فن گال سکان هدایت منچستر یونایتد را بر عهده گرفت بار دیگر بازار شایعه های مربوط به انتقال اسنایدر به یونایتد قوت گرفت و اکنون خبرگذاری مترو حتی ادعا می کند در ساعات باقیمانده از مهلت نقل و انتقالات علی رغم علاقه شدید یونتوس به اسنایدر می توانیم شاهد توافق بین او و شیاطین سرخ باشیم .

البته باشگاه ایتالیایی مدت زیادی است که از به خدمت گرفتن او نا امید شده است و تمرکز خود را بر روی خرید میخیتاریان قرار داده است .

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
بالا