برگزیده های پرشین تولز

سرمايه گذاري روي سكه و طلا

Mina.4

Registered User
لایک‌ها
30
چه خوب بود اگه اطلاعاتی در مورد خرید و فروش از این سایت را دارین بگین نه اینکه صرفا تبلیغ این سایت رو بکنید.
تو خود سایت به اندازه کافی توضیح داده، قسمت پرسش و پاسخ

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58
تو خود سایت به اندازه کافی توضیح داده، قسمت پرسش و پاسخ

سایت خودشون! اگه خودتون تا الان با این سایت خرید و فروش کردین بنویسید نه حواله بدین به سایتشون که جز تعریف چیزی بلد نیستن بگن.

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
سایت خودشون! اگه خودتون تا الان با این سایت خرید و فروش کردین بنویسید نه حواله بدین به سایتشون که جز تعریف چیزی بلد نیستن بگن.
من با این سایت کار کردم http://www.zerik.ir/ و میتونم تاییدش کنم مدت زیادی هست که فعالیت میکنه.

همین چهارشنبه هفته پیش چنتا سکه خریدم 992،000 امروز فروختم 1،020،000
امکان تحویل حضوری سکه رو هم داره...

فقط روی اطلاعات شخصی خیلی گیر هستن اگر از کارت بانکی کسی که به نام شما نیست ازشون خرید کنید بشدت ازیتتون میکنن...

میزان خرید و فروش روزانه سایت و معرفی سایتشون توی صداوسیما نشون از اعتبار سایت داره...

مبنای قیمت خرید لحظه ای هست که دکمه خرید رو فشار دادید و فروش هم به مبنای قیمت همون لحظه ای که درخواست فروش دادید

تو زمانی که بازار بازه یعنی از 11 تا 5 بعد از ظهر تقریبا هر 20 تا 30 دقیقه یه بار قیمتا بالا پایین میرن

الان بخاطر افزایش +50 دلاری قیمت طلا قیمت سکه +20 هزار تومن بالا رفته

بعد از فروش سکه باید تایید کنن و بعد اگر درخواست واریز به حساب داده باشید به صورت پایا پولو براتون میریزن در کل بعد یکی دو ساعت بعد از فروش پول میاد تو حسابتون. اگر هم حساب کاربریتون رو شارژ کنید تا در زمانی که مناسب دیدید سکه بخرید. تو مدتی که پول تو حسابتون به صورت ریالی هست سود ده درصد برابر بانک به پولتون میدن.

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58
من با این سایت کار کردم http://www.zerik.ir/ و میتونم تاییدش کنم مدت زیادی هست که فعالیت میکنه.

همین چهارشنبه هفته پیش چنتا سکه خریدم 992،000 امروز فروختم 1،020،000
امکان تحویل حضوری سکه رو هم داره...

فقط روی اطلاعات شخصی خیلی گیر هستن اگر از کارت بانکی کسی که به نام شما نیست ازشون خرید کنید بشدت ازیتتون میکنن...

میزان خرید و فروش روزانه سایت و معرفی سایتشون توی صداوسیما نشون از اعتبار سایت داره...

مبنای قیمت خرید لحظه ای هست که دکمه خرید رو فشار دادید و فروش هم به مبنای قیمت همون لحظه ای که درخواست فروش دادید

تو زمانی که بازار بازه یعنی از 11 تا 5 بعد از ظهر تقریبا هر 20 تا 30 دقیقه یه بار قیمتا بالا پایین میرن

الان بخاطر افزایش +50 دلاری قیمت طلا قیمت سکه +20 هزار تومن بالا رفته

بعد از فروش سکه باید تایید کنن و بعد اگر درخواست واریز به حساب داده باشید به صورت پایا پولو براتون میریزن در کل بعد یکی دو ساعت بعد از فروش پول میاد تو حسابتون. اگر هم حساب کاربریتون رو شارژ کنید تا در زمانی که مناسب دیدید سکه بخرید. تو مدتی که پول تو حسابتون به صورت ریالی هست سود ده درصد برابر بانک به پولتون میدن.

ممنون دوست عزیز بنده هم 2 تا 3 بار با زریک کار کردم مشکلی ندیدم اما بدیش اینه که موقع خرید از درگاه ملت روز بعد تایید میکنن. و به نظر زیاد به امنیت کاربر اهمیت نمیدن! از رمزگذاری ssl برای سایتشون استفاده نمیکنن و نماد اعتماد الکترونیکی 1 ستاره دارن!و تا ساعت 5 عصر هم بیشتر کار نمیکنن! در یکی از فرومها هم کسی از زریک خرید کرده بود و از کارت خودش و یکی از فامیلش استفاده کرده بود که خریدش رو تایید کرده بودن اما بعد که روی سکه ها سود کرده بود موقع واریز وجهه سرش بامبول در آورده بودن که از کارت خودت استفاده نکرده بودی با اینکه شخص مورد نظر رو برده بود و گفته بود از کارت این شخص استفاده کرده بودم با مدارک شناسایی سوده سکه ها رو بهش نداده بودن و فقط اصل پول رو بهش داده بودن تازه طلب کار شوده بودن شانس آوردین که به پلیس فتا معرفیتون نکردیم حالا سوال اینکه که اگه روی سکه ها ضرر میکرد باز هم این کارو انجام میدادن مسلما نه.

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
ممنون دوست عزیز بنده هم 2 تا 3 بار با زریک کار کردم مشکلی ندیدم اما بدیش اینه که موقع خرید از درگاه ملت روز بعد تایید میکنن. و به نظر زیاد به امنیت کاربر اهمیت نمیدن! از رمزگذاری ssl برای سایتشون استفاده نمیکنن و نماد اعتماد الکترونیکی 1 ستاره دارن!و تا ساعت 5 عصر هم بیشتر کار نمیکنن! در یکی از فرومها هم کسی از زریک خرید کرده بود و از کارت خودش و یکی از فامیلش استفاده کرده بود که خریدش رو تایید کرده بودن اما بعد که روی سکه ها سود کرده بود موقع واریز وجهه سرش بامبول در آورده بودن که از کارت خودت استفاده نکرده بودی با اینکه شخص مورد نظر رو برده بود و گفته بود از کارت این شخص استفاده کرده بودم با مدارک شناسایی سوده سکه ها رو بهش نداده بودن و فقط اصل پول رو بهش داده بودن تازه طلب کار شوده بودن شانس آوردین که به پلیس فتا معرفیتون نکردیم حالا سوال اینکه که اگه روی سکه ها ضرر میکرد باز هم این کارو انجام میدادن مسلما نه.

بله اون موضوعی که گفتم روی اطلاعات حساب خیلی گیر هستن دقیقاً سر همون تایپکی بود که گفتید منم اون رو دیدم.

در مورد نماد الکترونیک با توجه به اینکه اطلاع دارم، اولین موضوع اینه که کلا بالاترین ستاره ای که تالا داده شده 2 ستاره هست و معیارهایی هم که برای دادن ستاره برای نماد الکترونیک لیست شدن انقدر مسخره هستن که بهش بچه بازی هم نمیشه گفت.

در مورد ssl حق با شماست . کلا خیلی بهتر میتونست باشه

در مورد درگاه من با پاسارگاد پرداخت میکنم به لحظه هم سکه میخرم...

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58
در مورد این سایت همه اگه کسی کارکرده توضیح بده به نظر بهتر از زریک میاد

با سلام بنده دو سه روز پیش برای تست مقداری کمی خرید ازشون داشتم که امتحان کنم امروز فروختم خیلی سریع پول به حسابم واریز شود حدودا 15 دقیقه به نظرم بهتر از سایت زریک اومد.

arashaj74

Registered User
لایک‌ها
1,070
سکه و طلا نسبت به قیمت جهانب حدود ۲٪حباب منفی دارند.کسی که سکه میخره ۱۰۳۵ انگار داره دلار رو به جای ۳۵۱۵ دوروبر ۳۴۴۵ میخره

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58
سکه و طلا نسبت به قیمت جهانب حدود ۲٪حباب منفی دارند.کسی که سکه میخره ۱۰۳۵ انگار داره دلار رو به جای ۳۵۱۵ دوروبر ۳۴۴۵ میخره

این حباب منفی به خاطر اینکه برادران قاچاقچی زحمت خارج کردن طلا و وارد کردن دلار رو بکشن.

joibari2

Registered User
لایک‌ها
29
سلام یه سوالی داشتم سایتایی که فروش سکه دارن مثلا اختلاف قیمت خرید و فروش سکه یک گرمی 6000تومنه. اگر من 50تا سکه گرمی بخرم و بفروشم سودش برام میشه 300تومن درسته؟
یا من اشتباه متوجه شدم برای خرید و فروش محدودیت هم دارند یا خیر؟

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
سلام یه سوالی داشتم سایتایی که فروش سکه دارن مثلا اختلاف قیمت خرید و فروش سکه یک گرمی 6000تومنه. اگر من 50تا سکه گرمی بخرم و بفروشم سودش برام میشه 300تومن درسته؟
یا من اشتباه متوجه شدم برای خرید و فروش محدودیت هم دارند یا خیر؟
اشتباه متوجه شدید
مثلا سایت زریک ، شما 50 تا سکه گرمی به قیمت 172 میخرید و اگر بخواهید همین لحظه 50 سکه رو بفروشید به قیمت 166 از شما خریداری میکنند و ضرر شما بجز کمیسیون 300 هزار تومان ضرر خواهد بود

محدودیت خرید و فروش رو اطلاع ندارم

joibari2

Registered User
لایک‌ها
29
اشتباه متوجه شدید
مثلا سایت زریک ، شما 50 تا سکه گرمی به قیمت 172 میخرید و اگر بخواهید همین لحظه 50 سکه رو بفروشید به قیمت 166 از شما خریداری میکنند و ضرر شما بجز کمیسیون 300 هزار تومان ضرر خواهد بود

محدودیت خرید و فروش رو اطلاع ندارم
پس چه سودی برای خریدار داره؟

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
پس چه سودی برای خریدار داره؟

خب شما به این امید 50 سکه خریداری میکنید که قیمت خرید سایت از شما بیشتر از 172 تومان شود (البته من کارمزد رو صفر در نظر گرفتم )

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251
اگر سکه و طلا رو بیشتر از یک سال نفروشید سود تضمینی داره اما اگر کمتر باشه احتمال ضرر زیاده ریسکش خیلی بالاست

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
اگر سکه و طلا رو بیشتر از یک سال نفروشید سود تضمینی داره اما اگر کمتر باشه احتمال ضرر زیاده ریسکش خیلی بالاست
من متوجه نشدم این سوال بود هشدار بود جواب سوال کسی رو دادید
ولی هیچ تظمینی در نگهداری طلا وجود ندارد
پارسال همین موقع طلا گرمی 150 هزار تومان بود اما الان گرمی 100 هزار تومان هست !

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,490
سلام.
وضع اونس طلا چطوره؟
اگر اونس کف باشه
دلار هم که وضعش معلومه:http://www.tabnak.ir/fa/news/473036/وزیر-نیرو-درآمد-صادرات-نفت-یک-پنجم-شد
پس افزایش قیمت خواهد داشت.(نمیدونم چرا هنوز بالا نرفته.شاید از بس که به دوران دولت قبل عادت کرده بودیم حالا یکم شرایط برامون عجیب شده!:general105:.شایدم قضیه چیز دیگه ای باشه و یهو قراره....:general112:)
موقع مناسبی برای خرید سکه هست؟؟

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
سلام.
وضع اونس طلا چطوره؟
اگر اونس کف باشه
دلار هم که وضعش معلومه:http://www.tabnak.ir/fa/news/473036/وزیر-نیرو-درآمد-صادرات-نفت-یک-پنجم-شد
پس افزایش قیمت خواهد داشت.(نمیدونم چرا هنوز بالا نرفته.شاید از بس که به دوران دولت قبل عادت کرده بودیم حالا یکم شرایط برامون عجیب شده!:general105:.شایدم قضیه چیز دیگه ای باشه و یهو قراره....:general112:)
موقع مناسبی برای خرید سکه هست؟؟
دلار قیمتش با توجه به وضع درآمد کشور خوبه و اونس هم قیمتش میشه گفت متوسط 2015 هست ولی تنها چیزی که ممکنه باعث ضرر بشه توافق هسته ای و برداشته شدن تحریم ها است که باعث پایین اومدن قیمت دلار میشه و ممکنه سکه به زیر 900 هم برسه

بالا