برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,681
میشه از اوراق بی نام عام بانکها استفاده کرد هم سودش22 درصد
و هم راحتتر قابل واگذاری به دیگران است و سریع هم تبدیل به پول نقد میشه در صورت احتیاج

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
در حال حاضر بیشترین سود سپرده یک ساله رو کدوم بانک یا موسسه معتبر میده؟

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
میشه از اوراق بی نام عام بانکها استفاده کرد هم سودش22 درصد
و هم راحتتر قابل واگذاری به دیگران است و سریع هم تبدیل به پول نقد میشه در صورت احتیاج
من از اوراق اطلاعی ندارم یه توضیح بده لطفا
از کحا بگیریم و چطوری بفروشیمش و سودشو چطوری بگیریم

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,681
من از اوراق اطلاعی ندارم یه توضیح بده لطفا
از کحا بگیریم و چطوری بفروشیمش و سودشو چطوری بگیریم
هر چند وقت یکبار بانکهای مختلف این اوراق می فروشند
الان بانک کشاورزی
http://ebinews.com/news/125461/فروش-گواهی-سپرده-سرمایه-گذاری-عام-بانک-کشاورزی-با-نرخ-۲۲-درصد

afshar62

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
کدوم بانک بیشترین سود برای یک ساله میده؟ به طوری که در صورت برداشت قبل از یک سال مثلا بعد ازشش ماه بهش جریمه نخوره و همون سود، برای باقیمانده محاسبه بشه؟
مبلغ بالا نیست. حدود بیست میلیون.
لطفا راهنمایی کنید. به راهنماییتون نیاز دارم.

mdchicho

Registered User
لایک‌ها
12
کدوم بانک بیشترین سود برای یک ساله میده؟ به طوری که در صورت برداشت قبل از یک سال مثلا بعد ازشش ماه بهش جریمه نخوره و همون سود، برای باقیمانده محاسبه بشه؟
مبلغ بالا نیست. حدود بیست میلیون.
لطفا راهنمایی کنید. به راهنماییتون نیاز دارم.
دوست من حتما یک سر به بانک دی بزن طرحی داره که بعد از یک ماه از پولت بر میداری و جریمه هم نمیشی.سودی هم که میدن بستگی به رئیس شعبه داره 25 هم بهت میده.فقط حتما برو پیش رئیس شعبه.

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
با اينرنت بانك پارسيان(بدون توكن) تا چه مبلغي ميشه حواله پايا فرستاد؟باهاش كار كردين؟

savoj

Registered User
لایک‌ها
289
اول اسمش بانک ملت هست
اولا منظورش بانک سینا هست. چون تا جایی که من میدونم فقط سینا کف 20 تومنی داشت.
ثانیا ملت کفش 10 تومن بود که دیگه باز نمی کنن.
ثالثا ملت بیش تر از 20 هزار نیرو داره در سراسر کشور. با ی سرچ ساده میتونی بفهمی اینو داداش.

Aras11

Registered User
لایک‌ها
217
اولا منظورش بانک سینا هست. چون تا جایی که من میدونم فقط سینا کف 20 تومنی داشت.
ثانیا ملت کفش 10 تومن بود که دیگه باز نمی کنن.
ثالثا ملت بیش تر از 20 هزار نیرو داره در سراسر کشور. با ی سرچ ساده میتونی بفهمی اینو داداش.

بانک سینا با بیش از 1000 شعبه ؟ گوشی آیفون با سیستم عامل اندروید ؟ :confused:

خصوصی
بیش از 1000 شعبه
ملت
رفاه
تجارت
صادرات

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
پرداخت سود روزشمار این‌بار 24 درصد !
کدخبر:9740 شنبه، ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۴:۱۳ 8032 بازدید

پرداخت سود بالا توسط بانک ها و موسسات مالی و اعتبار مجاز و غیر مجاز هر روز ابعاد تازه تری به خود می گیرد و در تازه ترین این موارد یکی ...

پرداخت سود بالا توسط بانک ها و موسسات مالی و اعتبار مجاز و غیر مجاز هر روز ابعاد تازه تری به خود می گیرد و در تازه ترین این موارد یکی از موسسات اعتباری همچنان به حساب ها کوتاه مدت پیشین خود سود 24 درصدی پرداخت می کند.

این موسسه اعتباری که اواخر سال گذشته مجوز رسمی خود از بانک مرکزی به عنوان یکی از سه موسسه اعبتاری مجاز را دریافت کرد اقدام به تخلف در پرداخت نرخ سود نموده است.

اواخر سال گذشته و همچین اوایل سال جاری این موسسه اقدام به افتتاح نوعی حساب کوتاه مدت برای مشتریان خود کرد که به این حساب ها نرخ بسیار جذاب 24 درصدی بصورت روزشمار پرداخت می شد. از سیزدهم اردیبهشت ماه سال جاری و با ابلاغ بانک مرکزی مبنی بر کاهش نرخ سود سپرده ها در بانک ها و موسسات اعتباری این موسسه دیگر نسبت به افتتاح حساب فوق اقدام نکرد اما همچنان به حساب های پیشین خود سود 24 درصد پرداخت می نمود.

در ابتدای شهریور ماه بانک مرکزی از تمامي موسسات و بانک ها خواست نرخ سود های کوتاه مدت افتتاحی پیشین خود را نیز کاهش و به 10 درصد برسانند اما موسسه فوق از این دستور سرپیچی کرد. البته این سرپیچی از دستور بانک مرکزی تنها مختص به این موسسه نبود و بسیاری از موسسات و بانک ها نیز همچنان به حساب های کوتاه مدت افتتاحی پیشین خود سود بالا پرداخت می کردند.

بانک مرکزی ابتدای دی ماه سال جاری در اطلاعیه دیگری بار دیگر از بانک ها و موسسات خواست نسبت به کاهش نرخ سود های خود اقدام کنند در غیر اینصورت با آنها برخورد جدی خواهد کرد. اما این موسسه همچنان از این دستور سرپیچی و به مشتریان خود عنوان کرده که از زمان تاریخ افتتاح حساب تا ۱۸ ماه آینده همچنان به حساب های خود سود 24 درصدی پرداخت می کند.

savoj

Registered User
لایک‌ها
289
بانک سینا با بیش از 1000 شعبه ؟ گوشی آیفون با سیستم عامل اندروید ؟ :confused:

خصوصی
بیش از 1000 شعبه
ملت
رفاه
تجارت
صادرات
پس منظورش رفاهه.
چون ملت بالای 24 هزار پرسنل داره. در ضمن کف حساباش 10 تومن بود.

Tom.Cruise

Registered User
لایک‌ها
168
دیروز متوجه شدم بانک قوامین سود حساب روزشمارم که 18% بود رو کرده 10 درصد و پیامکی که همیشه واریز سود رو اعلام میکرد نفرستاد!
رفتم شعبه گفت آره شده 10% ولی اگه پولت بالای 10 میلیون باشه حساب بلند مدت با سود 22% برات باز میکنیم که قابلیت برداشت بعد از یکماه داره ولی قابلیت واریز نداره!
نامردا پیامک نزدن بلکه مردم متوجه نشن و دیرتر پولشون رو بردارن!!!

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
دیروز متوجه شدم بانک قوامین سود حساب روزشمارم که 18% بود رو کرده 10 درصد و پیامکی که همیشه واریز سود رو اعلام میکرد نفرستاد!
رفتم شعبه گفت آره شده 10% ولی اگه پولت بالای 10 میلیون باشه حساب بلند مدت با سود 22% برات باز میکنیم که قابلیت برداشت بعد از یکماه داره ولی قابلیت واریز نداره!
نامردا پیامک نزدن بلکه مردم متوجه نشن و دیرتر پولشون رو بردارن!!!

پیامک بانک قوامین تراکنش های بالای 10 تومن رو میفرسته .
برم ببینم چه خبره

Washington20015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
51
دوست من arashhamidi2014 و tom cruise
اگه رفتی قوامین تونستی سوال کن ببین برای بالای 50 میلیون یا 100 میلیون سود بالاتری میدن؟ بلند مدت

بالا