برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

rt912

Registered User
لایک‌ها
392
جالبه ملوان كلا يه برد داره اونم از ما بوده! ببينيد پرسپوليس به چه روزي افتاده
حداقل اين بازي رو ببر ديگه

• Like
Reactions: usl

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
مربی ملوان بعد مساویش مصاحبه کرده میگه جای نگرانی نیست پرسپولیس رو میبریم!
بعله دیگه
از تیمای مثل ما امتیاز جمع نکنن از کی جمع بکنن

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
عاقایون به دلیل قطعی اینترنت زودتر نتونستم بیام و گیر بدم

خوب من هم یه کم ناله کنم

1 - این چه وضع خرید بازیکن بود !

2 - تادئو که بود و چه کرد ؟

3 - درخشانی که اینهمه به دایی و کیروش گیر میدی خودت چه گلی به سر ما زدی !! تازه میگه انتظار قهرمانی نداشته باشید !!!

4 - تیم تا خصوصی نشه بدهی ها صاف نشه کل هیئت مدیره و مربی و سر مربی و کادر فنی و غیر فنی و بازیکنا و ..... اخراج و از اول ساخته نشه درست نمیشه خیالتون راحت !!!

و در اخر
5 - یحیی ! ! ! :general503::general503:

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
درخشان: قلعه نویی سرمایه فوتبال ایران است، قدرش را بدانید/ با دلال ها هیچ رابطه ای ندارم
چه به هم پاسکاری میکنن
مرد حسابی که گفته تو با دلال جماعت سر کار داری تو خود یکی از بزرگترین دلالی بازیکن تو ایرانی که وقتی که تو هستی مگه دلال دیگه ای جرات داره دور ور پرسپولیس پیداش بشه

فنونی‌زاده: تادو را از نازی‌آباد برزیل آورده‌اند!/ ایران 9 نفره وارد زمین می‌شد

Last edited by a moderator:

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
این پرسپولیس پرسپولیس رویایی منه
ناشناخته ترین پرسپولیس تاریخ
٢٣بازیکن بنجل
تیم محلات شده.

پ ن: اینجا رییس من هستم.هرچی من میگم من هستم

• Like

manager_66

Registered User
لایک‌ها
1,573
بندازن بیرون این صادقیانو خیال ما رو هم راحت کنن . یا مصدومه یا محرومه یا حاشیس . اون آذری %%%$%$ گیر داده میگه حق رشدش رو بدین . ولمون کن عامو

آذری : حق رشد صادقیان را میگیرم

Last edited:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453

یو اس ال: درخشان بهتر است به جای مصاحبه علیه کی روش به فکر جمع کردن تیم خود باشد

پاویلیون: اگر در مزایده برنده شوم و مالک پرسپولیس شوم همه را اخراج میکنم.فقط علی پروین

مهربونی: دیگر فقط مانده خودم پا به توپ شوم و گل بزنم./ فوتبال کثیفی داریم با سافتلن هم پاک نمیشود

منیجر۶۶: پارسال این موقع تیم دست من مدعی قهرمانی بودیم.یکی به داد تیم برسد/ کی روش چیزی به فوتبال ما اضافه نکرد

جواد یزدانی: پرسپولیس مدیریت ندارد / ٨ماه است هیچ پولی نگرفته ام. نیم فصل از الزرافه پیشنهاد داشتم بخاطر هواداران نرفتم

کنستانتلی: هواداران صبور باشند.مطمئن باشید اگر تیم نتیجه نگیرد قطعا به لیگ یک سقوط میکند اگر نتیجه بگیرد در لیگ باقی می ماند/ کی روش برای من مانند پدر است/ ۶ماه است بخاطر اخراج رحیمی سیبیل هایم را نزده ام

مسکوت: اول فصل شرایط خوب بود اخر فصل شرایط بد بود وسط فصل شرایط مناسب نیست/ تادو مثل گوریل فقط میخورد.به هیچ وجه بار فنی ندارد/تکذیب میکنم. خیر به هیچ وجه اصلا

مدیر ورزش پی تی: بازی با ملوان اخرین فرصت درخشان است.درصورت باخت به ملوان قرارداد درخشان به مدت سه سال تمدید میشود/ کی روش باید بماند چون او سرمربی است/سیاسی فعلا در بن به سر میبرد و به این زودی ها از جزیره ازادش نخواهم کرد

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
حامد كاويانپور چقدر تغيير كرده :(
da27224f03a2eede01b4434fb439b450_1076_.jpg

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
جورایف گزینه جدید پرسپولیس

درخشان: هر کاری می‌کنیم قیمت ضرغام اسماعیل پایین نمی‌آید

پ ن : فقط دلم میخواد زار بزنم... نه فقط برای اینکه بهترین دفاع چپ جام ملتها رو نمیخوایم، برای اینکه رسما ما رو نادان فرض کردن و پول و اعصاب و اعتبار ما رو دور میریزن و هیچکس نظارتی نداره و ادعاشون گوش فلکو کر کرده...

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
1920008_854724784580241_9112829444281228020_n.jpg

امشب شب ایمون زاید است. در کنار نیلسون دو ستاره ای که غیرت را برای بازیکنان بومی پرسپولیس تعریف کردند.
امشب شب 10 دقیقه 10 نفره 3 گل است. به همراه 4-1 سال 1350 که پس فردا سالروز آن است و 6-0 سال 52 ، روز 13 بهمن و 10+10=3 همیشه سالروز دارد.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
ایمون زاید پژو پارس داشت تو ایران؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
فیروز کریمی همچنان با ادبیات خاص خود مورد توجه اهالی فوتبال است، وقتی یکی از خبرنگاران در مورد بازی این هفته ی پرسپولیس و ملوان از او پرسید فیروز خان با خنده گفت: "درخشان هوای همه ی همکارانش را دارد و طبق هماهنگی های انجام شده قرار است جمعه هم به ما ببازد".

خخخخخخخخخخخخخخخ

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
درخشان: بگویند برو، بدون حرف می‌روم

سرمربي تيم پرسپوليس مي‌گويد براي حضور در اين تيم قرارداد ميلياردي نبسته است. او همچنين مي‌گويد تا زماني که در اين تيم حضور دارد با تمام وجودش تلاش مي‌کند تا با پرسپوليس بهترين نتايج را بگيرد.
00991634.jpg

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، حمید درخشان درباره وضعیت این روزها و همین‌طور حواشی باشگاه پرسپولیس صحبت کرد.

در ادامه متن این گفت‌وگو را می‌خوانید:

- پس از شکست مقابل ذوب آهن در حال حاضر شرایط پرسپولیس چگونه است؟

الحمدالله تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم اما متاسفانه برای دیدار مقابل ملوان محرومانی داریم که نمی‌توانند در کنار ما باشند. امیدوارم که مقابل ملوان بتوانیم بازی خوبی به نمایش بگذاریم و فرصت‌هایمان به گل تبدیل شود.

-چه بازیکنانی را برای دیدار مقابل ملوان در اختیار ندارید؟

محمد نوری، مهدی طارمی را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم و پیام صادقیان و رضا نورمحمدی نیز با مشکل مصدومیت مواجه هستند. البته حضور پیام صادقیان در دیدار مقابل ملوان به طور کامل منتفی است زیرا او باید مصدومیتش کامل برطرف شود.

-چه شناختی از ملوان دارید؟‌ این تیم در دور رفت پرسپولیس را شکست داده است.

شرایط حال ما با زمانی که در بازی رفت مقابل پرسپولیس انجام داد متفاوت است. آن زمان مربی دیگری هدایت پرسپولیس را بر عهده داشت و الان من هستم. ملوان تیم با انگیزه‌ای است و می‌خواهد با شکست پرسپولیس از انتهای جدول فاصله بگیرد. ان‌شاءالله ما مقاومت آن‌ها را می شکنیم و 3 امتیاز بازی را می‌گیریم.

-در مورد جذب بازیکن ازبک توضیح می‌دهید؟

یک بازیکن ازبک قرار است به جمع ما اضافه شود. او قرار است به تهران بیاید تا در تمرینات ما شرکت کند و سپس قراردادش امضا شود. البته مذاکره با ضرغام اسماعیل هم کماکان ادامه دارد.

-قبول دارید در حال حاضر شرایط نتیجه گیری پرسپولیس خوب نیست؟

من این موضوع را قبول دارم اما در نظر بگیرید وقتی توپی وارد دروازه نمی‌شود شرایط بد می‌شود و وقتی توپ وارد دروازه می‌شود همه چیز خوب است. از ابتدای فصل تا به امروز با مصدومان و محرومان زیادی مواجه بودیم. برای بازی با ذوب آهن محرومی نداشتیم اما متاسفانه محمد نوری و مهدی طارمی برای دیدار مقابل ملوان محروم هستند. اگر بدشانسی از ما دور شود و توپ‌هایمان به گل تبدیل شود شرایط مساعد خواهد شد. ما فرصت‌های گلزنی زیادی روی دروازه حریفان خلق می‌کنیم اما توپ‌هایمان به گل تبدیل نمی‌شود. مگر یک مهاجم چند فرصت گلزنی باید به دست بیاورد تا توپ‌هایش گل شود؟ اگر بدشانسی دست از سر ما بردارد با همین بازیکنان شرایط‌مان روز به روز بهتر خواهد شد.

- در روزهای گذشته انتقاداتی به بازیکنان جدیدتان مطرح شده است. خیلی‌ها می‌گویند این بازیکنان در حد و اندازه نام پرسپولیس نیستند. آیا این موضوع را قبول دارید؟

شرایط بازیکنان ما حتما بهتر خواهد شد. ما به بازیکنی مثل تادئو فشار زیادی آورده‌ایم. زمانی که او به پرسپولیس آمد با اضافه وزن روبرو بود و ما مجبور بودیم تمرینات سختی برایش درنظر بگیریم. طبیعی است که در این فشار بدن او از لحاظ قدرت افت می‌کند. من نمی‌توانم به او یک آمپول تزریق کنم تا بدنش برای بازی آماده شود. برای اینکه بدن به شرایط مسابقه برسد نیازمند گذر یک تا دو هفته زمان است. اگر او به شرایط بازی برسد مطمئنا به ما کمک خواهد کرد. شرایط گابریل هم کاملا خوب است. او وضعیت بهتری دارد و برای تیم ما مثمر ثمر خواهد بود. ان شاءالله با اضافه شدن بازیکن ازبک شرایط ما روز به روز بهتر و بهتر می‌شود. پاسخ من به انتقادات دوستان این است که مگر در دوره سرمربی‌گری علی دایی و حمید استیلی یا کرانچار و همین‌طور دنیزلی بهترین بازیکنان برای پرسپولیس خریداری شدند؟‌ آن زمان هم بازیکنانی می‌آمدند که انتقاداتی به آن‌ها مطرح بود. زمانی ما می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم که همه بازیکنان را در اختیار داشته باشیم. به طور مثال وقتی که تیم امروز بازی کرد و نتیجه گرفت دیگر نباید به ترکیب تیم دست بزنیم اما متاسفانه اینگونه نیست و ما مجبور هستیم هر هفته تغییری در ترکیب داشته باشیم. هر هفته با بازیکنان محروم و مصدوم زیادی مواجه هستیم. به طور مثال اگر تیم بایرن مونیخ را به یک مربی حرفه‌ای بدهید و هر هفته 5 بازیکنش تغییر کند مطمئنا این تیم هم دچار مشکل خواهد شد. متاسفانه در حال حاضر در تیم ما ثبات لازم وجود ندارد. تیم ما در حال حاضر بازی خوبی به نمایش می‌گذارد و فرصت‌های گلزنی خوبی خلق می‌کند. اگر فرصت گلزنی خلق نمی‌کردیم من ایرادات تاکتیکی را قبول داشتم. اما وقتی فرصت گلزنی خلق می‌کنیم و مهاجمان توپ ها را به گل تبدیل نمی‌کنند پس مشکل جای دیگری است. این موضوع برای من خیلی سخت است. من از این موضوع عذاب می‌کشم. از نظر من تیم سازی 3 مرحله دارد. اول آمادگی جسمانی و بعد از آن تاکتیک است. و وقتی این دو کامل می‌شود بخش حساس و مهم آن این است که توپ‌ها به گل تبدیل شود و شما نتیجه بگیرید. من فکر می‌کنم ما در این قسمت مشکل داریم. بعضی اوقات بازیکن در شرایط روحی مناسبی نیست یا از نظر بدنی در شرایط مناسبی نیست. این نوع مشکلات باعث می‌شود توپها به گل تبدیل نشود. ما روی این نقیصه کار می‌کنیم تا مشکلمان را حل کنیم و توپ هایمان به گل تبدیل شود.

-شایعاتی مبنی بر اینکه مبین میردورقی با رابطه و لابی به پرسپولیس آمده مطرح شده است. واکنش شما به این شایعات چیست؟

من می‌خواهم با یک سوال جواب این شایعات را بدهم. آیا تمام بازیکنانی که تا به حال به پرسپولیس آمده اند بهترین بازیکنان بوده اند؟ من به خیلی از بازیکنان شانس می دهم تا خودشان را نشان دهند. از رده امید و همین طور جوانان بازیکن می آورم و بازی می‌دهم. باید بین بازیکنان رقابت وجود داشته باشد تا هرکسی که تلاش کرد در ترکیب ثابت قرار بگیرد. شما به مبین میردورقی اشاره کردید. من می‌خواهم بروید و ببینید مبلغ قرارداد او چقدر است؟‌ آیا بازیکنی است که میلیادری پول گرفته است؟ او به اندازه یک بازیکن امید پول گرفته است. این دیگر اینقدر حاشیه سازی ندارد. حالا اینکه بعضی از روزنامه‌ها مطلب می‌نویسند دیگر نظر شخصی خودشان است. مطالبی عنوان شده بود مبنی بر اینکه این بازیکنان در لیست 18 نفره نبودند و با لابی و رانت آمده اند. من می خواهم بپرسم در بازی مقابل ذوب آهن آیا میلاد کمندانی و افشین اسماعیل زاده در لیست 18 نفره ما بودند. حال که آن‌ها در لیست 18 نفره ما نبوده‌اند پس با لابی به پرسپولیس آمده‌اند؟ کیفیت بازی مبین میردورقی در حد خودش و به عنوان یک بازیکن جوان خوب است و من او را قبول دارم. او با مربیانی چون فرهاد کاظمی و مجید جلالی و چرخابی کار کرده است. آیا مبین میردورقی با لابی به تیم این مربیان رفته است؟ درباره مبین میردورقی باید بگویم حرف‌هایی که برخی دوستان مطرح می‌کنند، سلیقه ‌ای است.

-تا چه زمانی اجازه می‌دهید که از شما بابت خریدهایی که انجام دادید انتقاد کنند و پاسخی به آن‌ها ندهید؟

من به همه نظرها احترام می‌گذارم. همه می‌توانند نظر بدهند زیرا صحبت کردن آزاد است. من نمی‌توانم به کارشناس یا پیشکسوتی بگویم که چرا درباره این موضوع صحبت کردید. من به همه نظرها گوش می‌دهم و به آن‌ها احترام می‌گذارم. مگر الان پیشکوستان صحبت نمی‌کنند؟! هرکدام از آن‌ها با عناد صحبت می‌کنند. با این حال من دست آن‌ها را می‌بوسم و فقط کار خودم را می‌کنم. آن‌قدر تلاش می‌کنم تا زمانی که تیمم برد خود آن‌ها بفهمند که من چه کار کرده‌ام. من جواب هیچ انتقادی را نمی‌دهم. فقط به پرسپولیس آمده‌ام تا به این تیم کمک کنم. من جوانی‌ام را برای پرسپولیس گذاشته‌ام و در حال حاضر هم اعتبار 50 ساله‌ام را به این تیم آورده‌ام. آقایان بدانند روزهایی که من برای پرسپولیس بازی کردم حتی یک ریال هم دریافت نکرده‌ام. الان هم قرارداد میلیاردی نبستم. فقط و فقط به عشق پرسپولیس آمده‌ام تا به این تیم کمک کنم.

-در انتهای فصل پرسپولیس چه رتبه‌ای کسب خواهد کرد؟

من نمی توانم این موضوع را پیش‌بینی کنم. اگر هفته به هفته بازی‌ها را با پیروزی پشت سر بگذاریم پس قطعا رتبه‌مان در جدول بهتر خواهد شد. ما تلاش می‌کنیم تا حداقل سهمیه آسیا را بگیریم.

در حال حاضر پرسپولیس با مشکلات مالی هم روبروست. این مشکل چه زمانی قرار است حل شود؟

متاسفانه نسلی که الان فوتبال بازی می‌کند با نسل ما خیلی متفاوت است. زمانی که من فوتبال بازی می‌کردم کسی به دنبال پول نبود. ما به دنبال این بودیم که فوتبال را بازی کنیم تا هواداران از آن لذت ببرند اما متاسفانه الان آن قدر مشکلات اقتصادی زیاد شده است که مشکلات زیادی برای بازیکن به وجود می‌آید. در حال حاضر وقتی بازیکن مشکل مالی دارد ذهنش درگیر می‌شود و این موضوع روی روند کاری او تاثیر مستقیم دارد. الان در فوتبال حرفه‌ای دنیا پول حرف اول را می‌زند. این قضیه برای بازیکن آرامش فکری ایجاد می‌کند. بازیکن باید بدون دغدغه و مسائل فکری فقط تمرین کند. در مدتی که باشگاه به صورت هفتگی حقوق بازیکنان را پرداخت می‌کرد ما هیچ مشکلی نداشتیم اما از زمانی که برای آقای سیاسی مشکل ایجاد شده باشگاه نتوانسته حقوق بازیکنان را پرداخت کند. کادر فنی و تمام بازیکنان همه درگیر مسائل مالی هستند. باور کنید قبل از تمرین چند بازیکن پیش من می‌آیند و از مشکلات مالی گلایه می‌کنند. به نظر شما من باید چه کاری انجام دهم؟ البته نباید فراموش کنیم هیات مدیره و همین‌طور آقای طاهری تلاش می‌کنند تا مشکلات مالی برطرف شود. آن‌ها به دنبال جذب اسپانسر هستند اما دیگر کسی حاضر نیست اسپانسر باشگاه پرسپولیس شود. ان‌شاءالله امیدواریم تلاش‌های آن‌ها به نتیجه برسد و مشکلات مالی حل شود. من قول می‌دهم با حل مشکلات‌مان روند بهتری را پیش‌رو خواهیم داشت.

- در روزهای گذشته شایعات زیادی در رابطه با اخراج شما مطرح شده است. اما این موضوع را خودتان تکذیب کرده‌اید. تا چه زمانی پشت نتایج پرسپولیس می‌ایستید و حاضرید در این تیم کار کنید؟

من تا جایی که جان در بدن داشته باشم و مرا بخواهند در پرسپولیس کار می‌کنم. مطمئن باشید آن قدر تلاش خواهم کرد که پرسپولیس مشکلاتش حل شود. من دل به این نبستم که حتما باید سرمربی پرسپولیس باشم. تا زمانی که از من بخواهند در این تیم می‌مانم. هر زمانی هم که به من بگویند برو با همه خداحافظی می‌کنم و به راحتی کنار می‌روم. حتی اگر یک ساعت دیگر به من زنگ بزنند و بگویند برو مطمئن باشید می‌روم.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
این مجید جلالی فقط تیم ما رو میبره همیشه بازندست در مقابل اون تیم .

• Like

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
یو اس ال: درخشان بهتر است به جای مصاحبه علیه کی روش به فکر جمع کردن تیم خود باشد

پاویلیون: اگر در مزایده برنده شوم و مالک پرسپولیس شوم همه را اخراج میکنم.فقط علی پروین

مهربونی: دیگر فقط مانده خودم پا به توپ شوم و گل بزنم./ فوتبال کثیفی داریم با سافتلن هم پاک نمیشود

منیجر۶۶: پارسال این موقع تیم دست من مدعی قهرمانی بودیم.یکی به داد تیم برسد/ کی روش چیزی به فوتبال ما اضافه نکرد

کنستانتلی: هواداران صبور باشند.مطمئن باشید اگر تیم نتیجه نگیرد قطعا به لیگ یک سقوط میکند اگر نتیجه بگیرد در لیگ باقی می ماند/ کی روش برای من مانند پدر است/ ۶ماه است بخاطر اخراج رحیمی سیبیل هایم را نزده ام

مسکوت: اول فصل شرایط خوب بود اخر فصل شرایط بد بود وسط فصل شرایط مناسب نیست/ تادو مثل گوریل فقط میخورد.به هیچ وجه بار فنی ندارد/تکذیب میکنم. خیر به هیچ وجه اصلا

مدیر ورزش پی تی: بازی با ملوان اخرین فرصت درخشان است.درصورت باخت به ملوان قرارداد درخشان به مدت سه سال تمدید میشود/ کی روش باید بماند چون او سرمربی است/سیاسی فعلا در بن به سر میبرد و به این زودی ها از جزیره ازادش نخواهم کرد

اگر در مزایده برنده شوم و مالک پرسپولیس شوم همه را اخراج میکنم.فقط علی پروین :D:general304:

پ ن :: کوبانی تنها نیست :general106::general606:

بالا