برگزیده های پرشین تولز

با این وسیله دیگر نگران خم شدن آیفون 6 و 6پلاس خود نباشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
باز اين بحث قديمي سامسونگ بازا شروع شد! :D

اقا كم گوشي بزنيد كم تنوع ايجاد كنيد هي صفحه يه هوا بزرگ ميشه مدل جديد ميشه! والا

مثل اپل يه گوشي بزنيد دنيارو باهاش بگيريد..

نه اينكه هر نيم ساعت يه مدل جديد گوشي ميدين بيرون! :general607:

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
والا شروع کردین به کپی کردن که این بلا سرتون اومد دیگه :D:D
همچین میگه یه گوشی میزنه انگار نه انگار شروع کرده راه سامی رو رفتن در رنج های مختلف گوشی ساختن! البته، بلدم نیست کپی کنه، خم میشه ;);)

z1

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
والا شروع کردین به کپی کردن که این بلا سرتون اومد دیگه :D:D
همچین میگه یه گوشی میزنه انگار نه انگار شروع کرده راه سامی رو رفتن در رنج های مختلف گوشی ساختن! البته، بلدم نیست کپی کنه، خم میشه ;);)

z1
تاپيك قبليا موجوده ميتونين مطالعه كنين :D:D:D

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
خیلی اعتماد به نفس می‌خواد که سامسونگ یخچال فریزر تلویزیون ماشین لباسشویی مانیتور جارو برقی و ...ساز رو از اپل بهتر بدونی! :general405:

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
خیلی اعتماد به نفس می‌خواد که سامسونگ یخچال فریزر تلویزیون ماشین لباسشویی مانیتور جارو برقی و ...ساز رو از اپل بهتر بدونی! :general405:

یعنی هر شرکتی فقط یه محصول میتونه تولید کنه ؟!؟ پول و تکنولوژیش رو داره میتونه، میزنه !! شما برو دست بیل از پاکستان وارد کن فعلا ایرانی عزیز که نشستی کل دنیا رو تحلیل میکنی !! :confused::confused::confused:
z1

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
یعنی هر شرکتی فقط یه محصول میتونه تولید کنه ؟!؟ پول و تکنولوژیش رو داره میتونه، میزنه !! شما برو دست بیل از پاکستان وارد کن فعلا ایرانی عزیز که نشستی کل دنیا رو تحلیل میکنی !! :confused::confused::confused:
z1
چشم، دیگه تحلیل نمی‌کنم! :general105:

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
من با هردوش کار کردن هم ای او اس هم اندروید
2 سال ایفون داشتم تازه 3جی اس که ضعیفم هست
واقعا راحت باش کار کردن هیچ کمبودی حس نمیکنی
اما وقتی میای تو اندروید انگار اختیاراتت یهو زیاد میشه اپشنات زیاد میشن احساس باز بودن میکنی...
اما

اما

اما

دیری نمی پاید باز هوای ایفون میکنی ;);)
لامصب یه چیز دیگست

My own Life!

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
من با هردوش کار کردن هم ای او اس هم اندروید
2 سال ایفون داشتم تازه 3جی اس که ضعیفم هست
واقعا راحت باش کار کردن هیچ کمبودی حس نمیکنی
اما وقتی میای تو اندروید انگار اختیاراتت یهو زیاد میشه اپشنات زیاد میشن احساس باز بودن میکنی...
اما

اما

اما

دیری نمی پاید باز هوای ایفون میکنی ;);)
لامصب یه چیز دیگست

My own Life!

من اصلا این پست شمارو خوندم متحول شدم سعید جان، خشتک دریدم الانم پیاده دارم میرم ایفون بخرم !!
امکانتش خوبه، اختیاراتت زیاده، همه چیش خوبه اما اما اما ایفون خوبه !! داغان کردی مارو
z1

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
من اصلا این پست شمارو خوندم متحول شدم سعید جان، خشتک دریدم الانم پیاده دارم میرم ایفون بخرم !!
امکانتش خوبه، اختیاراتت زیاده، همه چیش خوبه اما اما اما ایفون خوبه !! داغان کردی مارو
z1
والا من راضی نیستم تو این سرما خشتک در بیاری! :D
چون اگه دراریم باز ایفون بهتره :D:D

مطمعنا اگه ایفون قیمتی در حد این اندروید اشغالیا داشت الان همه دنیا ایفون دستشون بود و سامسونگ باید به فکر یخچال های جدید می بود! :D

My own Life!

kingPresident

Registered User
لایک‌ها
1,324
پ ن : انجمنهای پرشین تولز به دلیل تغییرات فنی برای مدتی غیر فعال است. از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم

پ ن : انجمنهای پرشین تولز به دلیل تغییرات فنی برای مدتی غیر فعال است. از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351

مطمعنا اگه ایفون قیمتی در حد این اندروید اشغالیا داشت الان همه دنیا ایفون دستشون بود و سامسونگ باید به فکر یخچال های جدید می بود! :D

My own Life!

والا اگه سامی و الجی واندروید نبود شما هنوز داشتی با اون ماشین حساب قدیمی کلنجار میرفتی سعید جان :D;) یادم نمیره اون ذوقی که تو چشمات دیدم برای اولین بار با واژه بلوتوث ، به عنوان یه ویژگی در دسترس روبرو شدی :D

رقابت تولید کننده ها سازندست، به نفع مشتری میشه همیشه.
z1

mehditab

Registered User
لایک‌ها
1,273
سری نوت سامسونگ خیلی خوبه اما تو اندرویدی ها!سامی جدیدا یه گوشی تایزنی زده 90 دلار!:D
اینجاست که گوشی تایزنی سامسونگ که 90 دلاره یک دهم آیفون 700 دلاری فروش بره موفقیت براش محسوب میشه.:D
اپل سیستم عامل اختصاصی خودش داره برای همین فعلا کسی نمیتونه باهاش رقابت کنه و حوزه ی فعالیتش مشخص هست مثل سامسونگ همه چی تولید نمیکنه.حتی ماکروسافت با اون عظمتش اجازه ساخت گجت های ویندوزفونی به کمپانی های دیگه میده!
من یه نوکیا از این ساده ها دارم اگه بخوام میتونم اسمارت فون بخرم اما غیر آیفون چیزی نمیخرم!
به قول انگلیسی ها هنوز اونقدر پولدار نشدم جنس ارزون بخرم.

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
من یه نوکیا از این ساده ها دارم اگه بخوام میتونم اسمارت فون بخرم اما غیر آیفون چیزی نمیخرم!
به قول انگلیسی ها هنوز اونقدر پولدار نشدم جنس ارزون بخرم.
وضعیتت که دقیقاً شبیه منه و خط دومتم عالی بود! ینی بجا ترین استفاده‌ای بود که میشد از این جمله کرد! :general601:

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453

یه عطر میخوام شیششو شکستم.شما دارین ازش؟؟؟؟؟:D

پ ن: اینجا رییس من هستم.هرچی من میگم من هستم

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453

My own Life!

@iSalar

من طرفدار هیچ برندی نیستم.اما جوری میگی یخچال و تلویزیون ساز انگار ساختن اینا مثل ساختن ادامسه:D
یه نگاه به تی وی های سامسونگ الجی و سونی و... بنداز ببین چجوری به اذن خدا تی وی هارو خم کردن ولی نمیشکنه.ولی اپل خم میشه و میشکنه:D
بعدش گفتی تلویزیون ساز یخچال ساز جارو برقی ساز ولی نگفتی cpu ساز رم ساز. همین سامسونگ اگه cpu و رم های اپلو نسازه اصلا نمیتونه گوشی بزنه بیرون:D حالا دیگه بگذریم نمایشگرو ال جی دیسپلی و دوربینو سونی و بقیه قطعاتو..... میزنه.در اینکه شرکتا بهم وابستن شکی نیست ولی نه دیگه اینکه خودت هیچکتری نکنی و بشینی گوشیو تحولت بدن یه سیستم عامل بریزی روش و بفرستی بازار و اسمشو بذاری تکنولوژی انحصاری:D

Last edited:

blake

Registered User
لایک‌ها
531
@iSalar

من طرفدار هیچ برندی نیستم.اما جوری میگی یخچال و تلویزیون ساز انگار ساختن اینا مثل ساختن ادامسه:D
یه نگاه به تی وی های سامسونگ الجی و سونی و... بنداز ببین چجوری به اذن خدا تی وی هارو خم کردن ولی نمیشکنه.ولی اپل خم میشه و میشکنه:D
بعدش گفتی تلویزیون ساز یخچال ساز جارو برقی ساز ولی نگفتی cpu ساز رم ساز. همین سامسونگ اگه cpu و رم های اپلو نسازه اصلا نمیتونه گوشی بزنه بیرون:D حالا دیگه بگذریم نمایشگرو ال جی دیسپلی و دوربینو سونی و بقیه قطعاتو..... میزنه.در اینکه شرکتا بهم وابستن شکی نیست ولی نه دیگه اینکه خودت هیچکتری نکنی و بشینی گوشیو تحولت بدن یه سیستم عامل بریزی روش و بفرستی بازار و اسمشو بذاری تکنولوژی انحصاری:D

درود خدمت دوستان
من راستش نه اپلی هستم و نه سامسونگی :D
ولی حرف این دوستمون واقعا حقیقته!!!!!!!!!!
سامسونگ اگر هم بد باشه بازم قطعاتشو خودش میزنه و واقعا تو این زمینه یه پیش رو هست
ولی این هم که بگیم اپل گوشی رو میگیره و یه سیستم عامل میریزه روش هم حرف بجایی نیست(مثل همون ساخت آدامس :D)
جنگ بین برند ها و مشخصاتشون واقعا هیچوقت تمومی نداره ولی باید اینو در نظر گرفت:
که یکی دوست داره پول زیاد بده و ساختار بسته ی اپل و با کیفیت بالا رو بخره
و یکی دوست داره به اندازه پول بده و یه اسمارت قون High End بخره و از ساختاره بازه آندروید استفاده کنه(ولی هیچ ارزونی بی علت نیست)
یکی از دوستان گفته بود من پول دارم اپل میخرم شما برو سامسونگ بخر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
این خیلی حرف ضعیفی هست(جهان سومی)
بین دوستام هستن کسی که 3 تا گوشی High End دستش هست(که حداقل 6 7 تومن پول همین 3 تا گوشی هست)
ولی آیفون نمیخره(کلا با ساختار باز حال میکنه)
و همینطور دارم دوستی که تاحالا جز آیفون هیچ گوشی نداشته(همیشه هم خریدار دو آتیشه محصولات اپله)
کلا این بحثها پایانی نداره ;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا