برگزیده های پرشین تولز

FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر | توضیحات در پست اول

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
همه سایت های آپلود بعدا فایل ها رو پاک میکنن. بخصوص فایل های حجیم. فریب تبلیغاتشان را نخورید

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
همه سایت های آپلود بعدا فایل ها رو پاک میکنن. بخصوص فایل های حجیم. فریب تبلیغاتشان را نخورید
نمی دونم منظورتون دقیقا چی بوده
اما فایل گیر یک لیچر هست، آپلودسنتر نیست.
ضمنا این تاپیک هم برای پاسخگویی به سوالات کاربران سایت هست.

BahmaNvidia

Registered User
لایک‌ها
233
سلام
چرا 1 هفته هست که دانلود از Upstore مشکل پیدا کرده؟ قرار نیست درست بشه؟

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
چرا 1 هفته هست که دانلود از Upstore مشکل پیدا کرده؟ قرار نیست درست بشه؟
سلام
نه متاسفانه، این سایت سرویس دهی به ما رو یکطرفه قطع کرده بود، تماس هایی هم باهاش داشتیم هیچ پاسخی اصلا نداد، که چند روز پیش ناچار شدیم اون رو از لیست ساپورت خارج کنیم، دیگه این سایت ساپورت نخواهد شد مگر اینکه جواب تماس های قبلی ما رو بده که بعید هست.
با سپاس

scott

Registered User
لایک‌ها
5
این پست را بابت تشکر از مدیر گرامی فایل گیر بابت پیگیری و توجه به درخواست کاربرفایل گیر ( اینجانب - miladd ) از ایشان ارسال میکنم. امیدوارم بزودی شاهد راه اندازی سرویس جدید باشیم . با تشکر از ایشان و تیم فایل گیر و موفقییتشان در کار و زندگی.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
این پست را بابت تشکر از مدیر گرامی فایل گیر بابت پیگیری و توجه به درخواست کاربرفایل گیر ( اینجانب - miladd ) از ایشان ارسال میکنم. امیدوارم بزودی شاهد راه اندازی سرویس جدید باشیم . با تشکر از ایشان و تیم فایل گیر و موفقییتشان در کار و زندگی.
خواهش می کنم دوست من، اون درخواستتون چیزی بود که کاربران دیگه ای هم منتظرش هستند، در هر صورت ما کاری جز انجام وظیفه در قبال محبت شما دوستان نمی کنیم.
با توجه به اینکه بهتون گفته بودم تا پایان این هفته به احتمال بسیار زیاد اون ابزار به فایل منیجر اضافه میشه، اگر احیانا تا پایان هفته نتونستیم اضافه کنیم، اما با توجه به اینکه همین الان هم بستر نرم افزاری بیس این کار آماده هست (ولی اضافه کردنش به صورت یک ابزار در فایل منیجر نیازمند این هست که جوانب زیادی رو هم در نظر بگیریم تا ابزار هوشمندانه کار کنه) برای همین از همین حالا هم شما می تونید فایل های صدا و ویدئوی یوتیوب رو در پنل خودتون مستقیم کنید و برای ترکیب اونها کافی هست به ما از طریق پشتیبانی سایت اطلاع بدین، ما خیلی راحت براتون اونها رو تبدیل به یک فایل کامل صوتی تصویری می کنیم، چون همونطور که عرض کردم بستر نرم افزاری هسته کار کاملا آماده هست و فقط اضافه کردنش بصورت یک ابزار در فایل منیجر هست که یک مقدار کاز جداگانه می بره، این رو گفتم برای اینکه اگر تا پایان این هفته نتونستیم این ابزار رو اضافه کنیم، خللی در کار شما وارد نشه.
با سپاس

scott

Registered User
لایک‌ها
5
با سپاس از توضیحات شما مدیر گرامی . من منتظر میمونم تا یک ماه دیگه هم شد اشکالی نداره.
موفق باشید.

Baila Moreno

Registered User
لایک‌ها
29
با سلام.
هاست uploadto.us تو لیست ساپورت وجود داره.
ولی میتونید یه تست انجام بدید اگه در حال حاضر کار میکنه ، من حجم خریداری کنم؟
ممنون میشم.

چون از سرویس دهنده دیگه یی اکانت داشتم ولی متاسفانه چند روزه این هاست و نمیتونه ساپورت کنه و جوابی هم نمیدن!

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
با سلام.
هاست uploadto.us تو لیست ساپورت وجود داره.
ولی میتونید یه تست انجام بدید اگه در حال حاضر کار میکنه ، من حجم خریداری کنم؟
ممنون میشم.

چون از سرویس دهنده دیگه یی اکانت داشتم ولی متاسفانه چند روزه این هاست و نمیتونه ساپورت کنه و جوابی هم نمیدن!
سلام
نه متاسفانه، این سایت فعلا از مبداء مشکل داره.
با سپاس

Redfild

Registered User
لایک‌ها
205
درود
حدود چند شب هست که ترافیک کمی از فایل گیر دانلود میکنم . اول فکر کردم ممکنه سرعت دانلودم کاهش داشته باشه ولی ظاهرا مثلا از تاپ دانلود به راحتی دانلود شبانه دارم .
الان با یه بررسی متوجه شدم فایل ها گاهی از وسط قطع میشن و دوباره از اول شروع به دانلود میشن ، یک چیزی مثل ریست شدن زمانشون که جلوی سینک شدن رو میگیره و دانلود منیجر دوباره از نو شروع میکنه .
این مشکل رو من با p30download هم قبلا داشتم که الان فایل گیر هم اضافه شده .
من روی سرور 2 یا همون fs2 لیچ میکنم و در حالت عادی و با فیل شکن هم تست کردم .
اگر راه حل منطقی مد نظرتون هست ( اینها نه : تعویض دانلود منیجر ، ویندوز ، مشکل از مخابراته ... ) بفرمایید سپاسگذار میشم .

** خودم به تنها موردی که شک دارم اینه که یک فایل حجیم رو در دانلود منیجر دوستم ( با ست یوزرنیم و پسورد ) دانلود گذاشتم و بقیه اینجا ، گرچه قبلا هم اینکار رو کردم و مشکلی پیش نیومده بود ، ولی گفتم شاید جدیدا احراز هویت از دو آی پی مجزا این مشکل رو به وجود میاره !

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
درود
حدود چند شب هست که ترافیک کمی از فایل گیر دانلود میکنم . اول فکر کردم ممکنه سرعت دانلودم کاهش داشته باشه ولی ظاهرا مثلا از تاپ دانلود به راحتی دانلود شبانه دارم .
الان با یه بررسی متوجه شدم فایل ها گاهی از وسط قطع میشن و دوباره از اول شروع به دانلود میشن ، یک چیزی مثل ریست شدن زمانشون که جلوی سینک شدن رو میگیره و دانلود منیجر دوباره از نو شروع میکنه .
این مشکل رو من با p30download هم قبلا داشتم که الان فایل گیر هم اضافه شده .
من روی سرور 2 یا همون fs2 لیچ میکنم و در حالت عادی و با فیل شکن هم تست کردم .
اگر راه حل منطقی مد نظرتون هست ( اینها نه : تعویض دانلود منیجر ، ویندوز ، مشکل از مخابراته ... ) بفرمایید سپاسگذار میشم .

** خودم به تنها موردی که شک دارم اینه که یک فایل حجیم رو در دانلود منیجر دوستم ( با ست یوزرنیم و پسورد ) دانلود گذاشتم و بقیه اینجا ، گرچه قبلا هم اینکار رو کردم و مشکلی پیش نیومده بود ، ولی گفتم شاید جدیدا احراز هویت از دو آی پی مجزا این مشکل رو به وجود میاره !
سلام
از طرف فایل گیر که خیالتون راحت باشه مشکلی وجود نداره، شما می تونید لینکهای خودتون رو (بصورت خصوصی) به دوستانتون بدین دانلود کنند و تست کنند، که البته لینکهای مستقیم شده فایل گیر هیچ گونه محدودیتی هم ندارند و هر کسی می تونه دانلودشون کنه و اصلا نیاز به وارد کردن یوزر و پسورد در دانلود منیجر هم نیست که اگر هم این کار رو بکنید یک کار کاملا بیهوده هست و هیچ تأثیری نداره.
با این توضیحات بهتر هست خودتون این مشکل رو شناسایی کنید که مطمئنا از سمت کامپیوتر یا اینترنت خودتون هست.
با سپاس

Baila Moreno

Registered User
لایک‌ها
29
با سلام.
این مشکل رو منم دقیقا به نوع دیگه یی دارم (البته نه با فایل گیر ) ...
چند بار تا حالا شده صبح که چک میکنم می بینم فایلم 99.99% دانلود شده!!
منم میزنم ادامه دانلود ولی در کمال تعجب می بینم که دوباره از اولای فایل مثلا درصد 5 یا 10 شروع میکنه به دانلود!
این مشکل رو به پشتیبانیشون گفتم ، میگن شاید نویز افتاده برو تعداد کانکشن های دانلود منجرت رو کمتر کن که با این مساله برخورد نکنی .
این راه حل هم که دوست عزیز برای من و شما بی معنیه :دی

البته تازه چند روزه از فایلگیر اشتراک گرفتم امیدوارم مشکلی نباشه که تا حالا هم نبوده ...

murder

Registered User
لایک‌ها
7
سلام و وقت بخیر

بنده فایلی 14 بخشی با حجم تقریبی 5 گیگ رو از رپید گِیتور مستقیم کردم

ولی سرعت دانلود من بسیار پایین و نهایت به 170 میرسه

درصورتی که همزمان از سرور های دیگه مثل سرور سایت سافت98 با سرعت بالای 400 دانلود دارم بسته به شرایط اینترنتم

فایل های مستقیم شده قبلیم از سایر سرور ها رو هم تست کردم و فایل گیر برای همشون سرعت نهایت 200 رو میده

به دلیل ازدیاد فایل ها و حجم آن مدت زمان دانلود بسیار افزایش یافته

علت چیست؟ و لطفا این مشکل رو رفع کنید

با تشکر

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام و وقت بخیر

بنده فایلی 14 بخشی با حجم تقریبی 5 گیگ رو از رپید گِیتور مستقیم کردم

ولی سرعت دانلود من بسیار پایین و نهایت به 170 میرسه

درصورتی که همزمان از سرور های دیگه مثل سرور سایت سافت98 با سرعت بالای 400 دانلود دارم بسته به شرایط اینترنتم

فایل های مستقیم شده قبلیم از سایر سرور ها رو هم تست کردم و فایل گیر برای همشون سرعت نهایت 200 رو میده

به دلیل ازدیاد فایل ها و حجم آن مدت زمان دانلود بسیار افزایش یافته

علت چیست؟ و لطفا این مشکل رو رفع کنید

با تشکر
سلام
ما که هیچ گونه محدودیتی نذاشتیم و مشکل کندی هم اصلا نداره فایل گیر.
مطمئنا مشکل از اینترنتتون هست که سرعتش نسبت به بعضی دیتاسنترهای خارج از ایران کند شده، سایت فایل گیر در دیتاسنتر مشهور لیزوب (لوکیشن آلمان) قرار داره، لینک زیر لینک تست سرعت خود دیتاسنتر لیزوب هست:
http://mirror.de.leaseweb.net/speedtest/100mb.bin
اگر سرعتتون برای دانلود این لینک هم پایین هست مسلما سرویس دهنده اینترنتتون فعلا مشکل داره.
با سپاس

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
mux.jpg

ابزاری برای " ترکیب کردن فایلهای صدا و تصویر مستقیم شده از یوتیوب " در فایل منیجر فایل گیر اضافه شد.
کاربرد این ابزار برای دانلود کیفیت هایی از ویدئوهای یوتیوب هست که معمولا ویدئوهای بدون صدا هستند، مثل کیفیتهای 1080p و بالاتر و همینطور کیفیت 480p
اکنون با کمک این ابزار می توانید فایل کامل صوتی تصویری را برای این کیفیتها در پنلتان بصورت رایگان تولید کنید و سپس آن را دانلود کنید.
البته می بایست هر دو فایل صدا و ویدئوی بدون صدا را از قبل در پنلتان مستقیم کرده باشید و سپس از این ابزار برای ترکیب این دو فایل استفاده کنید.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
با سلام و خسته نباشید
امکان مستقیم کردن این لینک وجود داره؟
http://dl.vmall.com/c05gdwqx73
سلام
نه متاسفانه، این سایت ساپورت نمیشه.
http://pan.baidu.com/s/1jGh4KGu
لینک های این سایت هم مشکل مستقیم شدن دارند
ممنون میشم اگه رسیدگی کنید
این لینکی که دادین رو گذاشتم در پنل خودم و در حال مستقیم شدن هست، منتها از مبداء سرعتش شدیدا پایین هست و بهتر هست لینکهای این سایت رو اگر حجیم هستند در فایل گیر مستقیم نکنید، چون بخاطر کیفیت بسیار بد سرورهاش احتمالش کم هست که فایل بتونه کامل منتقل بشه.
با سپاس

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
با سلام
بنده از Turbobit چندين پارت گرفتم ولی يکی از پارت ها روی 96 درصد گير کرد و يک گيگ از حجم خريداری شده تلف کرد! اين در حالی که در تلاش دوّم همان پارت مانند ديگر پارت ها 100 درصد بارگيری شد. لطفا رسيدگی فرماييد.

بالا