برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام دوست عزیز من اینا رو تستشون رو میخوام
توباکو وانیل-بلک ارکید-رالف لورن-بی دلیشس-تافی شکلات-وان میلیون اینتنس-اگزریوس جیونچی-ال هوم-پگاسوس-تام فورد توسکان لدر-دانهیل آلفرد-د وان دیزایر دولس اند گابانا-این ویکتوس پاکو رابان- اکوا دی جیو-سیلور سنت بوگارت-اسکار دلارنتا-212 -لالیک انسر نویر (لالیک مشکی)-بلک افغان
این 3تارو تو ظرفهای 15 میل اسپری دار میخوام
تق هرمس
دیور هوم اینتنس
کرید اونتوس

کول واتر و بلک ایکس اس رو ندارید ؟
و اینکه نظرتون راجبه این عطر های امارتی میگن کپی درجه 1 هست چیه قیمتاشون هم حدود 20 هزار تومان هست؟
سلام بر شما. با تشکر از توجهتون به این تاپیک؛ کول واتر رو کار نمی کنم. بلک ایکس اس هم انشالله اوایل اسفند.
عطرهای اماراتی رو ندیدم و نظری در خصوصش ندارم. رایحه های عربی دارن؟ من فقط یک ورساچ عود نویر دارم که خوشبختانه مثل تمام کارهای ورساچ ملایمه و بوی عودش اصلا تو ذوق نمی زنه.
در خصوص باقی موارد پ خ میدم خدمت تون.

homo

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
40
با سلام خدمت دوست عزیز
بسته من رسید
فعلا فقط اندازه یه تست کوچولو استفاده کردم موندگاری خیلی خوبی دارن رایحشونم عالیه.
ممنون

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
بلو شنل (نسبتا خنک و تلخ) ؛مونت بلانک لجند؛چمپیون دیویدف (خنک و تلخ)؛ و ورساچ عود نویر (ملایم ترین بوی عود؛ بخاطر ورساچ بودنش!) در کنار ورساچه آبی (فرش) جدیدترین عطرهایی هستن که دارم روشون کار می کنم. بخاطر نزدیک شدن بهار و بعدش تابستون ( حالا کو تا تابستون!) دنبال چند تا بوی خنک توپم!
پی نوشت: تام فورد عود وود رو زدم رو دستم؛ الان زمانی ازش گذشته بوی خیلی جالبی پیدا کرده. حقیقتا اسم تام فورد وقتی میاد حتی اگه روی عود کار کرده باشه عطرش محشر میشه.

Last edited:

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
سلام بر شما. با تشکر از توجهتون به این تاپیک؛ کول واتر رو کار نمی کنم. بلک ایکس اس هم انشالله اوایل اسفند.
عطرهای اماراتی رو ندیدم و نظری در خصوصش ندارم. رایحه های عربی دارن؟ من فقط یک ورساچ عود نویر دارم که خوشبختانه مثل تمام کارهای ورساچ ملایمه و بوی عودش اصلا تو ذوق نمی زنه.
در خصوص باقی موارد پ خ میدم خدمت تون.
رایحه عربی که ندارن کپی از عطرهای ارژینال هستند که شیشه هاشون دقیقا کپی برابر اصله

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
رایحه عربی که ندارن کپی از عطرهای ارژینال هستند که شیشه هاشون دقیقا کپی برابر اصله
مهم تر از شیشه رایحه است. رایحه هاش چطور از آب در اومدن؟ چقدر شبیه اصل بو هستن؟ پخش بو و ماندگاری شون چطوره؟

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
مهم تر از شیشه رایحه است. رایحه هاش چطور از آب در اومدن؟ چقدر شبیه اصل بو هستن؟ پخش بو و ماندگاری شون چطوره؟

رایحه هاش نمیتونم 100 درصد بگم چون اصلشون رو نداشتم راجبه پخش و ماندگاریشون کم هستش ولی بوشون رو لباس خوب میمونه
اگه سعادت شد رسیدم خدمتتون با خودم یکی 2 تاشو میارم

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
رایحه هاش نمیتونم 100 درصد بگم چون اصلشون رو نداشتم راجبه پخش و ماندگاریشون کم هستش ولی بوشون رو لباس خوب میمونه
اگه سعادت شد رسیدم خدمتتون با خودم یکی 2 تاشو میارم

اگه منظورتون از عطر عربی کالکشن های ریو و اسمارت هست ، کارشون کپی کارهای اورجینال هست

تاحدودی کپی های ریو بهتر از اسمارت هستند ولی اسمارت تنوع بیشتری داره

همه کارهاشون هم عالی نیستند ولی بعضی از از کپی ها رو هم خوب کار کردن

Sent from my iPhone using Tapatalk

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
اگه منظورتون از عطر عربی کالکشن های ریو و اسمارت هست ، کارشون کپی کارهای اورجینال هست

تاحدودی کپی های ریو بهتر از اسمارت هستند ولی اسمارت تنوع بیشتری داره

همه کارهاشون هم عالی نیستند ولی بعضی از از کپی ها رو هم خوب کار کردن

نه دوست عزیز منظورم ریو یا اسمارت نیست گفتم که شیشه هاش کپی برابر اصل هست

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
نه دوست عزیز منظورم ریو یا اسمارت نیست گفتم که شیشه هاش کپی برابر اصل هست

یعنی شیشه و اسم هم همون اورجیناله؟
لینکی ازش دارید؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
من متوجه نمیشم مگه عطری هم داریم که مخصوص کشور های عربی تولید بشه؟
همین اودکلنهای فیک که دوست مون گفت. یکی از دوستان انجمن همسایه که تصویر نوشته اش رو گذاشتم (لینک به آنجا ممنوعه) تجربه خودشو از خرید ده تا از این اودکلنهای عربی نوشته و آخرش گفته که بهتره آدم اسانس بخره.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
تو نوشته اش نوشته "ورژن تولید شده برای کشورهای عربی" یعنی مثلا تری ماگلر میاد یه ادکلن رو در دو نسخه متفاوت تولید می کنه؟!!!
نمیدونم والا من اینطور برداشت کردم

lovely72

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
با اجازه از آقا رضا... يه مدتى دستى در آتش داشتم دوستان. اصلا عطرى که با غلظت کمتر توليد بشه براى کشور خاصى وجود نداره
اين نوع ادکلن ها تو شيشه هاى اصلى در کشور امارات و چين پر ميشه که اماراتى 2 نوع داره و چينيش اصلن ارزش خريد نداره
بهترين نوع اماراتيش روى پوست حدود ١ ساعت پخش بو داره و رو لباس 7-8 ساعت ضعيف ميمونه...
نت ها اصلا رعايت نشده و بعضيهاش مثل ورساچه اروس شباهتى 40 درصدى هم نداره. در ضمن از لحاظ بهداشتى هم تاييد نميشه. ينى اسمش فيک هست که بعضى فروشندگان محترم با اسم هاى قشنگ قشنگ ميفروشنش ميره. کسى که يه بار اسانس استفاده کنه اصلا نميتونه ازونا استفاده کنه

lovely72

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
البته ادکلن هايى مثل عربين وود تامفورد هست که براى سليقه کشور هاى عربى توليد شده اما اين کجا و آن کجا...

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
خوب اینا همون ادکلن های تقلبی هستند دیگه که چیز تازه ای نیست
منم از همین تعجب کردم
حس کردم یجای کار مشکل داره وگرنه مگه ایفونه که ورژن کشورهای عربی داشته باشه

lovely72

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دقيقا همينطوره آرش جان. گفتم که همون فيک هستش ينى تقلبى...
اما درجه بندى داره
بهترين نوعش چون بسته بندى کاملا مطابق اصل هست... و رايحه و ماندگاريشون بيشتره به کسانى که اطلاعاتى ندارن با اسم هاى قشنگ يا حتى به جاى اصل فروخته ميشه. ولى اگه از من بپرسى اسمشو ميذارم آب الکل معطر!

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
یه سوال فنی خودم خیلی تحقیق کردم ولی به نتیجه کامل نرسیدم
ایا عطر های تقلبی میتونن بارکد رو هم جعل کنند؟

lovely72

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
آره اکثرا بارکد رو که ميبينن اصن چک نميکننش.. ولى اين دوستان چند جعبه ى اصلى رو تعداد زياد کپى ميگيرن که بارکد روش خورده و به صورت رندوم ميفرستن ميره..

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
آره اکثرا بارکد رو که ميبينن اصن چک نميکننش.. ولى اين دوستان چند جعبه ى اصلى رو تعداد زياد کپى ميگيرن که بارکد روش خورده و به صورت رندوم ميفرستن ميره..
خوب همونم نمیشه برای همه محصولات جعل کرد
البته بارکدهای دوبعدی جدید دیگه قابل جعل نیستند و رمزنگاری میشن

بالا