برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
پینگ رو نگاه فقط! انگار بورکینافاسائو زندگی میکنم :eek::general712::general304:
4159895734.png

aseman abi

Registered User
لایک‌ها
178
4160134697.png

امروز فهمیدم سرویس 512 هست که ماهی هم 20 هزار تومان....

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
دوستان من یه 3 سالی هست از مخابرات سرویس 512 نامحدود می گیرم و تو این مدت هیچ مشکلی نداشتم. متأسفانه تو منطقه ما تو تهران هیچ شرکتی پوشش نمی ده و فقط مخابرات هست. الان 2 ماه هست که برگردون بوده تو منطقه و شماره هامون عوض شده. تو این زمان برگردون من اشتباها دو روز اینترنت 4 مگ داشتم که خودشون فهمیدن و درستش کردن. ولی بعد از اون سرعت دانلود من شده 28 کیلوبایت و آپلود هم 8 کیلوبایت! من تو این 2ماه چندین بار با پشتیبانی تماس گرفتم جدا از اینکه این اپراتوراشون هیچی بارشون نیست آخر سر یه کارشناس اومد و گفت خطوط داخلی خونه نویز داره. من از بیرون خونه تست گرفتم و دیدم بازم مشکل از سیم کشی داخل نیست. چند روز پیش رفتم سرویسم رو کردم 1 مگ و حجمی ولی بازم سرعتم همونه. تازه قبض هم برام اومده و همون پول 512 رو ازم گرفتن. واقعا نمی دونم مشکل از چیه و به هیچ وجه هم رسیدگی نمی کنن. حالا می خواستم از کسانی که در این زمینه اطلاعات دارن مشورت بگیرم ببینم چی کار کنم با این وضعیت؟ به نظرتون برم کلا سرویسم رو قطع کنم یا منتظر وایسم؟
منم تایید میکنم بهترین کار برای شما قطع و وصل سرویس هست چون اونجوری 1 پورت دیگه براتون وصل میکنن تو مواردی شبیه مورد شما با این کار مشکلشون حل شده
فقط دقت کنید که حتما پورت خالی داشته باشن!!اینجا حساب کتاب نداره 2 روز دیگه میگن دیگه پورت ندارم اینم مطمئن نیستم ولی فکر میکنم یه تایمی باید بین قطع و وصل 2 تا اشتراک باشه
اگر برید اونجا تو مرکز مخابراتی خودتون بگید مشکلتونو و بخواهید ازشون 2 باره خط رانژه کنن شاید درست بشه(اگه ادم باشن میکنن این کارو)

M3hR@n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
منم تایید میکنم بهترین کار برای شما قطع و وصل سرویس هست چون اونجوری 1 پورت دیگه براتون وصل میکنن تو مواردی شبیه مورد شما با این کار مشکلشون حل شده
فقط دقت کنید که حتما پورت خالی داشته باشن!!اینجا حساب کتاب نداره 2 روز دیگه میگن دیگه پورت ندارم اینم مطمئن نیستم ولی فکر میکنم یه تایمی باید بین قطع و وصل 2 تا اشتراک باشه
اگر برید اونجا تو مرکز مخابراتی خودتون بگید مشکلتونو و بخواهید ازشون 2 باره خط رانژه کنن شاید درست بشه(اگه ادم باشن میکنن این کارو)
ممنون از راهنمایی هر 2 عزیز.
فقط دوستان یه سوالی. من چرا هر دفعه تست سرعت می گیرم اسم میزبان رو یه چیزی می زنه؟ مگه مخابرات از ISPهای دیگه می گیره؟ یه بار برای من می زنه ایرانسل یه بار داتک یه بار سپنتا.

irajchevelle

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من ساکن مشهد منطقه مصلی مرکز مخابرات عدالت هستم. من تا یه ماه پیش ساکن مرکز مخابرات امت بودم از اینترنت پیشگامان استفاده میکردم به مدت 3 سال.
الان در این منزل جدید قصد خرید اشتراک اینترنت دارم. پیشگامان که تو این مرکز مخابرات عدالت تجهیزات نداره. چون راضی بودم از این شرکت.
حالا موندم از چه شرکتی بگیرم. مخابرات رفتم و استعلام خطمو گرفتم خط آزاد و سیمی است. فیبر نوری نیست.
حالا به نظر شما تو اون منطقه مخصوصا مشهد adsl مخابرات خوبه؟ من طرح یک مگ تا 5 گیگ یکساله با ترافیک شباه رایگانو انتخاب کردم.
اون منطقه قطعی نداره؟ بعد از یه هفته سرعت پایین نمیاد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

Last edited:

irajchevelle

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست من
متاسفانه به دلیل عدم وجود نیروی متخصص در کشور این اتفاقات میوفته . متاسفانه وقتی از فیبر نوری استفاده میشه به جای اینکه بهتر بشه اینجا بدتر میشه دلیلش هم نگهداری نا مناسب از فیبر هست و شکستگی های زیادی که در حوضچه فیبر داره اتفاق میوفته . باید صبر کنیم تا کشور چند تا متخصص فیبر به خودش ببینه :(
روی سیم مسی کاربران الان تا 20مگ سرعت میگیرند . پینگ همین الان خودم از 4.2.2.4 دقیقا 151ms هست که فک میکنم خدایی عالی باشه
بازم موردی بود در خدمتم

سلام من ساکن مشهد منطقه مصلی مرکز مخابرات عدالت هستم. من تا یه ماه پیش ساکن مرکز مخابرات امت بودم از اینترنت پیشگامان استفاده میکردم به مدت 3 سال.
الان در این منزل جدید قصد خرید اشتراک اینترنت دارم. پیشگامان که تو این مرکز مخابرات عدالت تجهیزات نداره. چون راضی بودم از این شرکت.
حالا موندم از چه شرکتی بگیرم. مخابرات رفتم و استعلام خطمو گرفتم خط آزاد و سیمی است. فیبر نوری نیست.
حالا به نظر شما تو اون منطقه مخصوصا مشهد adsl مخابرات خوبه؟ من طرح یک مگ تا 5 گیگ یکساله با ترافیک شباه رایگانو انتخاب کردم.
ممنون میشم راهنمایی کنید

reza.ntg

Registered User
لایک‌ها
66
ممنون میشم راهنمایی کنید
به نظر من بهترین اینترنت در مشهد شاتل هستش و بعدش صبانت ... سمت مخابرات نرو .. چون نه پشتیبانی درستی داره نه کیفیت خوبی ..

irajchevelle

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من بهترین اینترنت در مشهد شاتل هستش و بعدش صبانت ... سمت مخابرات نرو .. چون نه پشتیبانی درستی داره نه کیفیت خوبی ..
تشکر از راهنمایی شما دوست عزیز...
من واسم دانلود رایگان شبانه خیلی مهمه... که بعد چند روز خیلی افتضاح سرعتش کم نشه.
من همیشه ساعات رایگان رو متداوم میزارم رو دانلود. میخوام اگر سرعتش کم میشه حداقل از یک هشتم کمتر نشه.
به نظرتون کدوم بهتره. ازش اشتراک بگیرم؟

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
من واسم دانلود رایگان شبانه خیلی مهمه... که بعد چند روز خیلی افتضاح سرعتش کم نشه.
من همیشه ساعات رایگان رو متداوم میزارم رو دانلود. میخوام اگر سرعتش کم میشه حداقل از یک هشتم کمتر نشه.

من کرمان مخابرات دارم شبانه اصلا افت سرعت نداره 1مگ سرعت ثابت روز و شب 400 حدودا

reza.ntg

Registered User
لایک‌ها
66

اگر فقط واسه دانلود میخواید وایمکس ایرانسل طرح های نامحدود داره ولی واقعا عالیه .. شبانه روز هیچ افت سرعتی نداره ، من 1مگ ناحدود داشتم سرعت دانلود 130 تکون نمیخورد ولی ماهی 80 تومن پول میدادم :D:D

912

Registered User
لایک‌ها
472
دوستان با نت مخابرات یه پینگ از 8888 بگیرید بزارید ممنون

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
دوستان با نت مخابرات یه پینگ از 8888 بگیرید بزارید ممنون

مخابرات تهران مرکز قدوسی، ساعت حدوداً 6 بعد از ظهر:

33341425838785263653.jpg

خاطر نشان کنم که پینگ ثبات نداره، الان 2 ماهه که پینگ پایینی داره میده، دور و بر 100، ولی 3 ماه پیش نزدیک 300 میداد تا چند ماه قبلش، بعضی وقت ها نزدیک 80 میده، و خیلی وقت ها هم بین 80 تا 2000 میچرخه (کاملاً نا مشخص، کاملاً نا معین، کاملاً بی ملاحظه!)

912

Registered User
لایک‌ها
472
مخابرات تهران مرکز قدوسی، ساعت حدوداً 6 بعد از ظهر:

33341425838785263653.jpg

خاطر نشان کنم که پینگ ثبات نداره، الان 2 ماهه که پینگ پایینی داره میده، دور و بر 100، ولی 3 ماه پیش نزدیک 300 میداد تا چند ماه قبلش، بعضی وقت ها نزدیک 80 میده، و خیلی وقت ها هم بین 80 تا 2000 میچرخه (کاملاً نا مشخص، کاملاً نا معین، کاملاً بی ملاحظه!)
شما یه زحمت بکش با سرور داخلی هم یه پینگ بزار مثلا از ورزش3 بگیر
ممنون

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
شما یه زحمت بکش با سرور داخلی هم یه پینگ بزار مثلا از ورزش3 بگیر
ممنون

نیمه شب به بعد تا حدود 10 صبح شبکه های داخلی معمولاً دور و بر 8 تا 10 میلی ثانیه پینگ میده، بعد از ظهر ها هم میره 10 تا 12 میچرخه.

الان ساعت 1 و نیم بعد از ظهر:
18599012805656732820.jpg

پینگ داخلی اش خدا رو شکر هیچوقت بد نبوده، فقط یه دوره چند روز پکت لاست داشت که خود پشتیبانی گفت مشکل شبکه دارند و در حال رفعش هستند و حل هم شد. هر وقت هم پینگ خارجی اش بالا میره معمولاً من از اکانت igame استفاده میکنم برای بازی هام که پینگ رو دوباره میرسونه به همون دور و بر 100 تو سرورهای اروپایی.

باز هم بگم، اینترنت تو ایران مثل هندونه در بسته است، اگه شما همسایه دیوار به دیوار من هم باشید و از همین سرویس دهنده سرویس بگیرید، تفاوت میتونه بین زمین تا آسمون باشه.

rfadayi

Registered User
لایک‌ها
83
مخابرات مشهد هم گندشو در آورده!
مثلِ اینکه سیستم گلدنت کلا عوض شده،از موقعی که اون عوض شده سرعت شبانه من حتی از سرورهای داخلی به 90 نمیرسه
در صورتی که قبلا ثابت 250 بود.

9527

Registered User
لایک‌ها
104
سلام خدمت دوستان عزیز...
بنده میخام از مخابرات سرویس بگیرم و شیراز هم هستم...حالا چنتا سوال داشتم:
1.هزینه رانژه چهقدره؟
2.نامحدود 2 مگ داخل سایتشون زده ماهی 42.000 تومان. آیا صحت داره؟
3.سرویس 2 مگ نامحدود چند کیلوبایت سرعت دانلود میده؟
4.پینگ با آیپی 8.8.8.8 یا 4.2.2.4 چهقدره؟
5.آیا میشه اینترنتی پرداخت کرد هزینه سرویس رو یا میاد روی قبض تلفن؟
دوستانی که شیراز هستن ممنون میشم راهنمایی کنن...
با تشکر

javadkaka8

Registered User
لایک‌ها
34
مخابرات مشهد هم گندشو در آورده!
مثلِ اینکه سیستم گلدنت کلا عوض شده،از موقعی که اون عوض شده سرعت شبانه من حتی از سرورهای داخلی به 90 نمیرسه
در صورتی که قبلا ثابت 250 بود.

برای منم همین مشکل وجود داره. سرعت دانلود شبانه م قبلا تا 400 میرفت ولی دوشب پیش تست کردم نهایت تا 140 میرفت.... کسی میدونه این وضعیت موقتیه یا نه ؟ ممکنه که کم کم طرح های شبانه رایگان هم حذف بشن ؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,719
بالا