برگزیده های پرشین تولز

مهم !!صحبت های من با Sony Live Assistance درباره طرح های Share کردن بازی ها PS4 ! کاملا غیر قانونی !

Mr.47

Registered User
لایک‌ها
121

ramin_m125

Registered User
لایک‌ها
163
آقا من داشتم رد میشدم اینو دیدم

استارتر عزیز والا چت شما تا اونجایی که انگلیسی من یاری میکنه بیشتر جنبه راپورت دادن داشت تا آمار گرفتن

Mr.47

Registered User
لایک‌ها
121
آقا من داشتم رد میشدم اینو دیدم

استارتر عزیز والا چت شما تا اونجایی که انگلیسی من یاری میکنه بیشتر جنبه راپورت دادن داشت تا آمار گرفتن
چه فرقی میکنه مهم غیر قانونی بودن کاره...این اسکرین شاتو دوباره میزارم که دیگه کسی پست الکی نده:
Image 6.png

amindead

Registered User
لایک‌ها
171
تابحال کسی بن شده بخاطر این موضوع؟

xboxha

Registered User
لایک‌ها
77
پس اگه این کارو نمیشه انجام داد و غیر قانونیه پس این طرح به چه دردی میخوره:general505: یعنی چجوری میشه بطور صحیح استفاده کرد ازش:general710:

Mr.47

Registered User
لایک‌ها
121
اقا ترجمه کن ببینم چی گفتی :D
حسین: آیا میتونم بازیمو با 2 یا 3 یا x تا اکانت شیر کنم...؟
داگلاس:من واقعا متاسفم حسین...متاسفانه گیم شیرینگ مورد تایید playstation نیست و مراقب باش چون تو میتونی بن بشی به خاطر این کار...

fardad72

Registered User
لایک‌ها
31
خیلی ممنون از اطلاع رسانیتون
بهتره ادم بجای شیرینگ بازی های دست دو بگیره.

Cr0w

Registered User
لایک‌ها
56
با تمام احترامی که واسه استارتر قائلم ! و دوستان دیگه

لطفا این بحث مسخره رو پایان بدید

هرکی حروم خورد ، جوابش و پس میده ! هرکی هم حلال خورد خدا خیرش بده !

مدیر اگه داره این انجمن خواهشا ببندید .. موجب تنش میان کاربران میشه :|

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
اقا یکی به من روش صحیح شیرینگو بگه

اصلا روشی به نام شیرینگ وجود نداره، اینجا بعضی افراد از یک قابلیت که سونی قرار داده سواستفاده میکنند.

مثلا شما یک اکانت PSN برای خودتون باز می کنید، و حالا شما این اکانت رو با ایمیل خودتون . ثبت شده به نام خودتون دارید، شما میتونید روی این بازی بخرید در اصطلاح لایسنس بازی رو به صورت دیجیتالی از سایت فروشگاه بازی سونی بخرید.
شما مثلا لایسنس بازی x , y رو خریدید ، شما روی هر کنسولی با اکانت PSN خودتون لاگین بشید، اگر ان بازی x y به صورت دیجیتالی روی ان نصب شده باشه، میتونید انی در ان کنسول ان بازی رو اجرا کنید.
در ان واحد یک اکانت فقط میتونه روی یک کنسول "لاگ این" بشه.
حالا سونی امده یک گزینه قرار داده به نام اکتیو کردن کنسول اصلی به عنوان primary برای اکانت اصلی، مثلا طرف اکانت اصلی خودش رو روی کنسول اصلیش اکتیو میکنه، و این میشه کنسول اصلی که توی سایت سونی این کنسول برای این اکانت رجیستر میشه، و حالا روی این کنسول اگر کس دیگر حساب PSN خودش رو وارد کنه، میتونه از لایسنس های اکانت اصلی که روی این کنسول اکتیو شده استفاده کنه، در اصل سونی این کار رو کرده که مثلا فرزند طرف و یا بچه های طرف با اکانت خودشون وارد کنسول باباشون بشن و از بازیهای که باباشون براشون خریداری کرده استفاده کنند در اکانت شخصی خودشون.
حالا میشه روی این کنسول که اکانت اصلی که بازی روش خریداری شده و روی این کنسول اکتیو شده، میشه هر اکانت دیگر وارد بشه و از لایسنهای بازی اکانت اصلی پرایمری شده استفاده کنه،
و همزمان هم صاحب اکانت اصلی میتونه روی هر کنسول دیگر دوباره وارد اکانت خودش بشه، و بازیهاش رو استفاده کنه، ولی دیگه نمیتونه اکانت خودش رو روی این کنسول هم اکتیو کنه. فقط میتونه از این کنسول به عنوان کنسول دوم استفاده کنه، کنسول اول همچنان کنسول اصلی او خواهد بود. تا زمانی که یا از سایت سونی یا از کنسول اول اکتیو بودن رو غیرفعال کنه. و روی کنسول دیگر ذوباره اکتیو کنه، اگر این کار رو بکنه طرف استفاده کننده دیگر بازیها براش قفل میشه چون اکانتی که روش بازی خریداری شده روی کنسول ان دیگر اکتیو نیست.
حالا این اکانت اصلی که باهاش بازی ها خریداری شده رو میشه به چند نفر ادم بدید، که باهاش لاگ این بشن و استفاده کنند، ولی باید با هم هماهنگ باشن، یعنی مثلا فرد اول صبح ها استفاده نفر بعدی عصر و یا نفر سوم فقط شبها. چون با لاگین شدن هر کس وارد حساب ان یکی اتوماتیک لاگ اوت میشه.

این چیزی هست که من فهمیم، شاید من اشتباه میکنم، و یا شاید این افراد کار دیگری انجام میدن، ولی اصل روش باید همین باشه.
سونی با اصل این کار مشکلی نداره، یعنی مثلا طرف میتونه حسابش رو به هر کس خواست بده و ان بابا از بازیهای خریداری شده روی ان اکانت استفاده کنه.

ولی موضوع چیز دیگری هست اینجا که ممکنه اگر اینطوری بره به مشکلات برخورد بشه، و این سواستفاده از این کارو باز کردن اکانتهای بیشمار هست که کار رو تابلو میکنه. مثلا فلان فروشنده یک بازی خریداری شده رو فقط میتونه به 2-3 نفر یا بیشتر بده، و برای اینکه همون بازی رو به نفر دیگر بده باید اکانت دیگه باز کنه و ان بازی رو دوباره به تعداد دیگه بده، و حالا درخواست بیشتر باشه، باید دوباره اکانت باز کنه و ان بازی رو روی ان اکانت بخره و به تعداد دیگه بده ... مثلا شما فرض کنید ما 10 تا فروشنده داریم که این کار رو می کنند. و حالا مثلا بازی GTA5 طرفدار زیاد داره، و حالا این 10 تا فروشنده هر کدوم حدود 20-30 تا مشتری داشته باشند که همشون GTA5 می خوان، حدودا باید هر کدوم از این تا 10 تا فروشنده باید 10 تا اکانت باز کنند فقط برای این بازی روش بخرن و بدن به مشتری ها، یعنی حدود 20 تا اکانت باز باز بشه، فقط برای خرید این بازی روی هر اکانت، و حالا برای بازیهای دیگر هم به همین ترتیب ...

اینجاست که تابلو میشه، و ممکنه سونی این اکانتهای مشکوک که روشون یک بازی خریداری شده رو بن کنه، البته باید از ان افراد پرسید دقبقا چی کار میکنند. حالا ممکنه مثلا فلان اکانت اصلی که برای دو یا 3 نفر شیر شده، ان 3 نفر با هم بازیهای رو انتخاب کنند که بازی رو اکانت اصلی خریداری بشه و اینطوری شاید مشکلی پیش نیاد و تعداد اکانتهایی که باز میشن هم کمتر بشه ...

طولانی شد ....

sasagolchin6563

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من مبخوام از پلاس پسر خالم استفاده کنم دو نفریم دیگه بازیاشم نمیخوام الان باید چیکار کنم نمیخوام در مورد درست یا غلط بودنش بحث کنم روش شیر پلاس دستگاه و اکانت مرجع رو

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
استارتر اهیانا همون بچه ای نیست که سر کلاس مدرسه ؛ می گفت : آقا مشقارو چک نکردید ؟
:general211::general312:

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
Last edited:

sfmousavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بله میخواسته اطلاع رسانی کنه.جز اینم نیست.ایشالا خیرتون قبول باشه فقط شما دیگه خیلی رویاییش کردی داستانو.هر بازی که تو یه اکانت خررداری میشه نهایتا به 3نفر داده میشه.اپن اکانتم فقط رو یه کنسول اکتیو میشه.هیچکسم غیر این نمیتونه کاری کنه.اینو مطمئن باشید.یاعلی

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
بله میخواسته اطلاع رسانی کنه.جز اینم نیست.ایشالا خیرتون قبول باشه فقط شما دیگه خیلی رویاییش کردی داستانو.هر بازی که تو یه اکانت خررداری میشه نهایتا به 3نفر داده میشه.اپن اکانتم فقط رو یه کنسول اکتیو میشه.هیچکسم غیر این نمیتونه کاری کنه.اینو مطمئن باشید.یاعلی
نخیر دوست عزیز شما اصلا یعنی اصلااااا در جریان نیستی !
نمیخوام بحث رو باز کنم دوباره چون خیلی وقت پیش شفاف سازی انجام شد و اونایی که باید میفهمیدن, فهمیدن
در همین حد بگم که یکی از دوستان توی همین فروم روی n تا کنسول با روشی شیر میکرد و میگفت نماینده سونیه بخاطر همین میتونه اینکارو بکنه :)))
منم وقتی این کارو کردم فقط میخواستم بگم که فاجعه ای در راه است همین ! چون خودم کنسول بن کردم میدونم چه حسی داره. تا الانم مطمعنم که سونی خیلیارو فلگ کرده و در آینده نزدیک هم بن ویو میده
من نمیگم کسی شیر بکنه یا نکنه. به من چه؟! فقط میگم ممکنه بن شن و همونایی که میومدن تو این تاپیک یه سری افسانه سرایی میکردن, حالا ۱کنسول ۱۴۰۰ میلیونی رو دستشون افتاده و n تومن پول برباد رفته بازی های شیرینگ !
میدونی این قضیه مثل داستان استرویید تو بدنسازی میمونه. همه میگن آقا نکن ضررشو ۱۰ سال دیگه میبینی ولی خیلیا با گول زدن خودشون و فرار از حقیقت میرن سمتش و در آینده دور هم ضررش رو میبینن ! تمام !

mohanadxbox

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام می خواستم یکچیزی عرض کنم من هنر جوی رشته ی کامپیوترم این کار واقعا یک کار غیر قانونیه ولی زیاد هم به ضرر ما و سازنده نیست الان خرید بازی دیجیتال خیلی زیاد شده بلاخره از هر سه نفر یه پوله بازی داره میره تو جیب سازنده و از هک و نخریدن بازی خیلی برای سازنده بهتره.. شما سعی کنید با ساپرت سونی تماس بگیرید و وضعیت فعلی ایرانو بگید .که دلار گرونه و یه بازی پوله 7 روز کاره یک کارگره ....اون ها خیلی به فکر همه چی هستن من خودم تو یه سایت خارجی که خیلی استفاده ازش گرون بود رفتم صحبت کردم گفتم ما امکان پرداخت نداریم و.... نوشت در طوله تاریخ سایت شما اولین کاربره رایگان هستید ....شاید به درخواست ما سونی دید این روش خیلی از رفتن به سمت هک و.... بهتره این روش رو برای منطقه ای قانونی کرد
ولی اینجوری خیلی خطر بن هستش مخصوصا روی ظرفیت 3 چون باید همش انلاین باشی
باتشکر

بالا