برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
دوستان الان هم قوامین برای حساب های بالای 30 تومن سود روز شمار 25 درصد میده یا نه؟

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
دوستان الان هم قوامین برای حساب های بالای 30 تومن سود روز شمار 25 درصد میده یا نه؟
آشنا پارتی داشته باشی میده نداشته باشی محکم میگن نمیدیم بالاتر از 22 درصد کلا هر چیزی از بانکهایی که دستشون بازه برمیاد امثال بانک آینده قوامین و موسساتی مثل نور که حتی 30 درصد هم سپرده میکنند اما دارند مجوز هم میگیرند و بسیار قانونی هم فعالیت کرده اند!!! کلا وضعیت کشور ما همینه بیشترین تخلف همیشه در بخشی صورت میگیره که بالاترین مجوزها رو دارند...

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
آشنا پارتی داشته باشی میده نداشته باشی محکم میگن نمیدیم بالاتر از 22 درصد کلا هر چیزی از بانکهایی که دستشون بازه برمیاد امثال بانک آینده قوامین و موسساتی مثل نور که حتی 30 درصد هم سپرده میکنند اما دارند مجوز هم میگیرند و بسیار قانونی هم فعالیت کرده اند!!! کلا وضعیت کشور ما همینه بیشترین تخلف همیشه در بخشی صورت میگیره که بالاترین مجوزها رو دارند...
ممنون به جز قوامین کدوم بانک سود بیشتری میده ؟

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
قوامین یه حسابی داشت با سود 24.5 درصد برای هرمبلغی اسمش سپرده اردیبهشت بود دیگه باز نمیکنن ( مثل سپرده کلید طلایی شش ماهه کوثر ) .

نمیدونم برای اونایی که حساب باز کردن تمدیدش میکنن یا نه .

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
صندوق یکم بانک کشاورزی یه صندوق بورسی با در امد ثابت و سود تضمینیه هیچ ربطی هم به افت بورس نداره شما سر ماه سود تو میگیری . فقط باید برای بستنش 4 روز زود تر به بانک اعلام کنید.
سودش چه قدره ؟ ثابته یا متغیر ( منظورم سودش هست )

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
ممنون به جز قوامین کدوم بانک سود بیشتری میده ؟
توی بانک های مجوز دار همیشه قوامین و آینده دستش بازتر بوده تا بانک های دیگه من ندیدم بانکهای دیگه سودهای 25 تا 27 درصدی بدهند اما قوامین و اینده میدادند
همین الان که میکن نمیدیم بالار از 22 درصد یکی دوستان 500 میل داشت در قوامین میخواست برداشت کنه تا 28 هم راضی شدند که بذاره باشه که برداشت نکنه ببره بانک دیگه ای
کلا وضعیت کشور ما اینجوریه هر چی بیشتر پول داشته باشی بیشتر بهت میرسن. و بهت هم بیشتر سود میرسونن و بیشتر هم احترام میذارن و......

shantia67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سودش چه قدره ؟ ثابته یا متغیر ( منظورم سودش هست )
بستگی به عملکرد بورس هر ماه یه سودی در حد 20 به بالا میریزند ولی در پایان برای تسویه همه رو همان 20 درصد حساب می کنند

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
ولی من از بانک کشاورزی پرسیدم گفتن اصل و سود پول تضمین میشه ممکنه دروغ بگن برای ترغیب باز کردن حساب؟میشه ازشون رسیدی بگیریم که اصل و سود پول تضمین شده هست

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,815
ورود برعکس رمز کارت راهکار فرار از زورگیری
معاون وزیر ارتباطات که طی سالهای گذشته عضو هیات مدیره بانک ملی نیز بوده به ارائه توضیحاتی درباره امنیت شبکه بانکی پرداخته
معاون وزیر ارتباطات در بخش دیگری از صحبتهای خود در پاسخ به این سوال که گاهی شنیده می شود هنگام حمله سارقان اگر افراد شماره کارت بانکی خود را به طور برعکس وارد کنند، امکان برداشت وجه از کارت آنها میسر نمی‌شود، توضیح داد: این موضوع درست است اما این سیستم به آن شکل است که در این شرایط با وارد کردن شماره رمز به شکل برعکس، دستگاه خود پردازد رقم درخواستی را پرداخت می‌کند اما پس از آن کارت بلوکه می‌شود
معاونت اجتماعی پلیس فضاي توليد وتبادل اطلاعات ناجا در گزارشي اعلام كرد
امکان اینکه شما با واردکردن برعکس رمز خود قادر به هشدار به پلیس باشید کاملا صفراست؛ کلیک کنید
کدام صحیح است ؟ متلا کسی که رمز 1221 یا 3333 و ... است دستگاه خود پرداز ATM جواب میده؛آیا؟

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119
سلام دوستان الان کدوم بانک سود روزشمار بالاتری میده؟کدوم موسسه؟ سه ماهه هم باشه مشکلی نیس...مبلغ هم بالای ۲۰ میل هست...

فرستاده شده از IdeaTab S6000-Hِ من با Tapatalk

the_master

Registered User
لایک‌ها
259
سلام دوستان الان کدوم بانک سود روزشمار بالاتری میده؟کدوم موسسه؟ سه ماهه هم باشه مشکلی نیس...مبلغ هم بالای ۲۰ میل هست...

فرستاده شده از IdeaTab S6000-Hِ من با Tapatalk
قوامین 22 درصد. موسسه ثامن الحجج هم واسه مبلغ بالای 20 تومن 23-24درصد میده ولی دیگه کارت ندارن.

shantia67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ولی من از بانک کشاورزی پرسیدم گفتن اصل و سود پول تضمین میشه ممکنه دروغ بگن برای ترغیب باز کردن حساب؟میشه ازشون رسیدی بگیریم که اصل و سود پول تضمین شده هست
ما تو بدترین دوران بورس یعنی از برج 9 سال 92 تا مرداد امسال تو این صندوق مبلغ بالایی پول داشتیم . صندوق ان زمان حتی در ماههایی سود 20 درصد را هم درامد نداشت ولی برای ما حدود 20 درصد می ریختند که ان زمان واریزها هر سه ماه یک بار بود در انتها نیز کل پول را بعد از 4 روز از در خواست واریز کردند

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
ما تو بدترین دوران بورس یعنی از برج 9 سال 92 تا مرداد امسال تو این صندوق مبلغ بالایی پول داشتیم . صندوق ان زمان حتی در ماههایی سود 20 درصد را هم درامد نداشت ولی برای ما حدود 20 درصد می ریختند که ان زمان واریزها هر سه ماه یک بار بود در انتها نیز کل پول را بعد از 4 روز از در خواست واریز کردند
این چه مزیتی نسبت به حساب بانکی داره که آدم ریسک کنه؟
اونطور که من فهمیدم پول رو که در لحظه نمیدن. سود هم 20 درصده (2 درصد کمتر از بانک) و تضمین شده نیست(اگه هم باشه بازم کمتر از بانک یا حداکثر مساوی بانکه) . خوب چرا شما پولتو تو بانک نذاشتید؟

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
قوامین 22 درصد. موسسه ثامن الحجج هم واسه مبلغ بالای 20 تومن 23-24درصد میده ولی دیگه کارت ندارن.
ما اومدیم تماس بگیریم این اررورو داد
Your feedback could not be sent to some or all of the intended recipients, please try again later:
در تنظیمات SMTP Server شما مشکلی وجود دارد. ایمیل ارسال نشد.

اومدیم در مورد حساب هاش ببینم چیا داره فقط یه عکس گذاشته

اومدم سودو حساب کنم http://www.samen-alhojaj.ir/tabid/84/Default.aspx هر چی میزنی هیچ چیزی نمایش نمیده

اومدم بانکداری الترونیکیشو هم که (صفحه در حال طراحی و مطلب گذاری می باشد)

واقعاً کسی پیدا میشه بره سراغ این موسساتی که اینجا معرفی میشه؟!

اگه میشه منم برم فردا یه موسسه بزنم :D

Washington20015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
51
بچه ها کسی اطلاع از بانک گردشگری داره
که یک ساله یا 5 سالشو چقدر میده؟

irbroker

Registered User
لایک‌ها
253
بچه ها کسی اطلاع از بانک گردشگری داره
که یک ساله یا 5 سالشو چقدر میده؟
22 درصد
اگر مبلغتون بالای 100 میلیون باشه گفته تا 23.5 هم میدیم
قوامین بهتره برای مبالغ بالا 25 میده

wolfmoon

Registered User
لایک‌ها
197
خدا رو شکر پولامو از آینده کشیدم بیرون
امروز رفتم عابر بانک ملی کارت آینده رو وارد کردم ببینم ته حسابم چیزی مونده گفت : "بانک صادر کننده کارت شما موجود نمی باشد"

amirbarca

Registered User
لایک‌ها
97
خدا رو شکر پولامو از آینده کشیدم بیرون
امروز رفتم عابر بانک ملی کارت آینده رو وارد کردم ببینم ته حسابم چیزی مونده گفت : "بانک صادر کننده کارت شما موجود نمی باشد"
نه اینجوری نیست.شبکه شتاب بعضی وقتا جواب نمیده.من با کارتهای ملی و مسکنم این مشکل برام پیش اومده.

بالا