برگزیده های پرشین تولز

فروش هندزفری حرفه ای این ایر IE80 تنها هندزفری دارای قابلیت تیون شدن در دنیا

Me.n.KHOF4SH

Registered User
لایک‌ها
48
دوست عزیز ببخشید آف تایپیک سوال میپرسم.. شما تو رنچ 200 تا 300 شما چه مدلی رو پیشنهاد میدید؟

mansour_shajari

Registered User
لایک‌ها
35
دوست عزیز ببخشید آف تایپیک سوال میپرسم.. شما تو رنچ 200 تا 300 شما چه مدلی رو پیشنهاد میدید؟

سلام.خواهش میکنم...بسته به سبک آهنگ شما و کیفیت آهنگهاتون و همچنین پخش کننده شما هست...لطفا اطلاعات کامل ارائه بدین تا بتونم بهتر راهنماییتون کنم....در ضمن میخواین ریموت داشته باشه یا مهم نیست؟؟

Me.n.KHOF4SH

Registered User
لایک‌ها
48
سلام.خواهش میکنم...بسته به سبک آهنگ شما و کیفیت آهنگهاتون و همچنین پخش کننده شما هست...لطفا اطلاعات کامل ارائه بدین تا بتونم بهتر راهنماییتون کنم....در ضمن میخواین ریموت داشته باشه یا مهم نیست؟؟

پخش کننده که G3 دارم، اکثرن دابستپ و ترنس گوش میدم. کیفیتم که همه 320 هستش. ریموت داشته باشه خیلی بهتره.

mansour_shajari

Registered User
لایک‌ها
35
پخش کننده که G3 دارم، اکثرن دابستپ و ترنس گوش میدم. کیفیتم که همه 320 هستش. ریموت داشته باشه خیلی بهتره.

شما برین به این آدرس :
http://iranheadphone.com/style/in-ear-headphones?sort=p.price&order=DESC&limit=100
همه چیز اونجا وجود داره...هم قیمت....هم نظرات مختلف...هم مدلهای بسیار زیاد و تنوع خیلی خوب....

raskho99

Registered User
لایک‌ها
208
قیمت آخر با تمام تخفیفات برای بنده بفرستید با تمام توضیحات و اینکه الان فکر کنم ۲ سال شده از اک درامده
پ.خ کنید

mansour_shajari

Registered User
لایک‌ها
35
قیمت آخر با تمام تخفیفات برای بنده بفرستید با تمام توضیحات و اینکه الان فکر کنم ۲ سال شده از اک درامده
پ.خ کنید

یه جوری نوشتی که من جرات ندارم قیمت آخر پ خ کنم:general307:
پ خ گردید....

ebi6141

Registered User
لایک‌ها
46
سلام .چون فرمودید هدفون وایر فون های خوب زیاد و بلا استفاده دارید میپرسم من یه چیز خوب و متوسط واسه پلیرم میخوام قیمتم زیاد نمیخوا باشه مثلا مثل این مورد که البته ارزشمند و بینظیره بدون شک! پلیرام ای ریور e300 , s100 هست به نسبت پلیر هام یه چیز مناسب میخوام موردی دارید که بهم پیشنهاد بدید دوست گرامی؟؟! ممنون.

mansour_shajari

Registered User
لایک‌ها
35
سلام .چون فرمودید هدفون وایر فون های خوب زیاد و بلا استفاده دارید میپرسم من یه چیز خوب و متوسط واسه پلیرم میخوام قیمتم زیاد نمیخوا باشه مثلا مثل این مورد که البته ارزشمند و بینظیره بدون شک! پلیرام ای ریور e300 , s100 هست به نسبت پلیر هام یه چیز مناسب میخوام موردی دارید که بهم پیشنهاد بدید دوست گرامی؟؟! ممنون.

خدمتتون عارضم که باید ابتدا سبک موسیقیتون رو بدونم....
در ضمن هدفون خوب دیگه کمه کمش از ۵۰۰ تومن شروع میشه که با توجه به فرموده ی شما بنطر میرسه که بهتره یه سری به این سایت بزنید:
http://iranheadphone.com/style/in-ear-headphones?sort=p.price&order=DESC&limit=100

قیمتها و نظرات خیلی خوبی هست که میتونه در سبک مورد نظرتون کمک دهنده باشه....

miladIII

Registered User
لایک‌ها
129
سلام
پخش ماشین معاوضه میکنید؟ بقیشو سر میدم

Getcha

Registered User
لایک‌ها
261
یه دونه از این IE ها بگرید تا اخر عمرتون بی نیاز می شید ، برای من IE8i
مثل سگ کار کرده سیمش پاره شد عوضش کردم. توی اب افتاد مشکلی براش نیافتاد و...

هرکی یه دونهه از اینا بخر هیچ وقت پشیمون نمی شه.

اپ حساب کن

mansour_shajari

Registered User
لایک‌ها
35
یه دونه از این IE ها بگرید تا اخر عمرتون بی نیاز می شید ، برای من IE8i
مثل سگ کار کرده سیمش پاره شد عوضش کردم. توی اب افتاد مشکلی براش نیافتاد و...

هرکی یه دونهه از اینا بخر هیچ وقت پشیمون نمی شه.

اپ حساب کن

وافعا همینطوره...خیلی خوب و با کیفیت طراحی شدند...سنهایزر توی کیفیت محصولات هیچ چیزی کم نداره...

reza_004

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
لطفا قیمت نهایی رو با احتساب تمام تخفیفات برای من پ.خ کنید.

Farhad07

Registered User
لایک‌ها
9
سلام داداش قیمت اخری که برا هدفونت دادی چنده ؟؟ درضمن کارکردش چقدره ؟؟ چون خیلی وقته تاپیک فروش زدی......
درضمن من ایفون دارم میخوام یدونه هدفون حرفه یی هم داشته باشم دنبال beats بودم چون با apple قرار داد داره
فک میکنم محصولاتش رو apple بهتر مچ بشه.نظر شما چیه ؟

mansour_shajari

Registered User
لایک‌ها
35
سلام داداش قیمت اخری که برا هدفونت دادی چنده ؟؟ درضمن کارکردش چقدره ؟؟ چون خیلی وقته تاپیک فروش زدی......
درضمن من ایفون دارم میخوام یدونه هدفون حرفه یی هم داشته باشم دنبال beats بودم چون با apple قرار داد داره
فک میکنم محصولاتش رو apple بهتر مچ بشه.نظر شما چیه ؟
پ خ شد خدمتتون...

بالا