برگزیده های پرشین تولز

الان اینو دیدم از زندگیم تقریبا سیر شدم :( صحبت های پرزیدنت اوباما در مورد اینترنت...

آیا از اینترنت کشورتون به طور کلی راضی هستید؟

• بله

Votes: 3 10.0%
  • خیر

Votes: 27 90.0%

• Total voters
    30

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
لینک از یوتیوب و با زیرنویس فارسیه.
http://goo.gl/k4z9BW

پرزیدنت اوباما داره در مورد سرعت اینترنت توی کشورشون با مردمش صحبت میکنه.
تازه این نارضایتی که میگه دانشجو ها و تجار و خیلی ها از اینترنت پایین شهرهای بزرگ توی آمریکا صدمه میبینن منظورش اینترنت ۵۰۰مگابیتیه یعنی اینترنت یک مگی که بنده دارم که هرگز به یک مگ نرسیده ۵۰۰برابرش! من اگه با ۱۱۰کیلوبایت نهایتا بتونم دانلود کنم یعنی منظور اونا از اینترنت سرعت پایین دانلود با سرعت ۵۵مگابایت در ثانیه هستش!!!!! :eek: من توی کامپیوترمم با این سرعت نمیتونم فایل جابجا کنم (نهایتا ۳۳مگ در ثانیه بشه)

اصن من از زندگیم سیر شدم.... آخه ما هم اینترنت داریم ما هم مسئولین مربوطه داریم (بجز دروغ و کم کاری و دزدی چیزی نیست!) و رئیس جمهور محترم هم داریم :general210:
دیگه نمیدونم چی بگم. :general112:
این فقط یه ویدیو از یه موضوعه، هموجا ویدیو های مربوطه در موضوعات مختلف رو هم میتونید ببینید. دلم به حال خودمون میسوزه... همش در حسرت! :rolleyes::confused:

Last edited:

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
توی یوتیوبه ها... قندشکن میخواد لینک اینه:
کد:
https://www.youtube.com/watch?v=HW8L41kgUho
اگه قند شکن دارید همینجا میتونید ببینید:

یا میتونید با این سرویس های مخصوص مستقیمش کنید یا دانلود کنید.

forums

Registered User
لایک‌ها
243
لینک دانلود مستقیم بدین

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,449
هیچ چیزشون رو نمیشه با خودمون مقایسه کنیم نه فقط اینترنت

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
=))

واقعا ؟ الان تنها بحث اینترنته ؟ برو از خدا بترس. ما توی خیلی چیزهایی که فکر نمی کنی وضع داغونی داریم. از سیستم اداره کشور ( اسلامی ) گرفته تا آموزش پرورش و شغل یابی و طرز فکر و امکانات و رفاه عادی یک انسان ( انسان ! ) ، امنیت و ... . ما نه امنیت داریم و نه رفاه. نونی که امروز داریم می خوریم معلوم نیست فردا بیاد توی سفرمون ! ساده ترین کار رو نمی تونیم بکنیم. اعتبارمون در جهان از ان هم کمتره. پاسپورتمون با جوهری از جنس ان چاپ شده ! مردم دستشون نمی گیرن.

شما فقط تنها مشکل و انتقادت از اینجا ؛ اینترنته ؟!

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
زندگی که فقط اینترنت نیست، منم گفتم از زندگیم سیر شدم... بقول خودت امنیت هم که نیست... حالا خودت بگیر منظورم چیه دیگه.
کشور آزادی داریم هرچی بخوایم میتونیم بگیم درسته ولی بعد از آزادی معلوم نیس چی میشه دیگه...

ashk4n

Registered User
لایک‌ها
330
دولت اگر بخواهد میتواند اینترنت 1000/mbs بدست مردم بدهد همین الان دیتاسنتر های ایران پورت 1gb رو دارا هستند مشکل اینه که دولت دوست نداره اینترنت نامحدود و پر سرعت دست مردم بیفته نمیخوان مردم بفهمن در جهان چه میگذره :general607:

(منشا تمام فسادها بیکاریست , شیطان برای دستهای بیکار کار پیدا میکند)

forums

Registered User
لایک‌ها
243
دولت اگر بخواهد میتواند اینترنت 1000/mbs بدست مردم بدهد همین الان دیتاسنتر های ایران پورت 1gb رو دارا هستند مشکل اینه که دولت دوست نداره اینترنت نامحدود و پر سرعت دست مردم بیفته نمیخوان مردم بفهمن در جهان چه میگذره :general607:

(منشا تمام فسادها بیکاریست , شیطان برای دستهای بیکار کار پیدا میکند)
حرفت طلاست

aploon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
اینا همه درست اما (چیزی از ارزش های مخابرات کم نمیشه) :general705:

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
لیاقت ما بیشتر از این نیست.بالاخره فرقی هست بین ما و مردم امریکا.اینجا به کمترین و محدود ترین امکانات راضی هستیم ولی اونا روز به روز پیشرفت میکنن.
اینم ده کشور اول:

22px-Flag_of_Singapore.svg.png
سنگاپور ۱۰۵٫۱۷
۲
22px-Flag_of_Hong_Kong.svg.png
هنگ کنگ ۹۷٫۱۰
۳
22px-Flag_of_Japan.svg.png
ژاپن ۷۰٫۴۸
۴
22px-Flag_of_Romania.svg.png
رومانی ۵۸٫۸۲
۵
22px-Flag_of_South_Korea.svg.png
کره جنوبی ۵۳٫۴۱
۶
22px-Flag_of_Sweden.svg.png
سوئد ۵۳٫۲۳
۷
22px-Flag_of_Macau.svg.png
ماکائو ۴۹٫۳۰
۸
22px-Flag_of_Lithuania.svg.png
لیتوانی ۴۵٫۴۰
۹
22px-Flag_of_the_Netherlands.svg.png
هلند ۴۵٫۳۰
۱۰
20px-Flag_of_Switzerland.svg.png
سوئیس ۴۴٫۸۳
یعنی ماکائو رتبه 7 داره!:D
http://fa.wikipedia.org/wiki/فهرست_کشورها_بر_پایه_سرعت_اتصال_اینترنت

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
جلل خالق من تو عمرم ماکاعو نشنیده بودم... ماکارونی خورده بودم ولی :general210:

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
شما با گوسفند روبرو شی اولین کارت چیه ؟ سرش می بری, حکایت حکومت با مردم ایران همینه البته مردم کره شمالیم میشه تو لیست گذاشت :)
شما تیتر روزنامه ها و اخبار 2 زاری سیمارو چک کن همش دارن میگن لطف میکنیم حقوق میدیم لطف کردیم عیدی کارمندارو دادیم یارانه هم که شده قوز با گوز برای مردم راه آهنی که هیچ موقع راه اندازی نمیشه پروژه هایی که زمان پایانی نداره و ......................> کعنهو ارث ننشون دارن میدن به مردم شجره نامه همشون غیر ایرانی و پاپتی گشنه دنبال روضه خونی

amirsarab3

Registered User
لایک‌ها
328
بله که راضی هستم مگه میشه راضی نباشم ؟ کشور ما تو اینترنت رکوردداره دیگه چی میخوای ؟ حالا کاری ندارم از بالا به پایین یا پایین به بالا ...

reza152

Registered User
لایک‌ها
87
بدتر از اینترنت آزادی و حقوق اجتماعییه
کلن مردم از تغییر میترسن ، هر روز میگن همینی که هستیم رو دودستی بچپسببیم و گرنه میشیم عراق و افغانستان ، نمیگن قطر و امارات و ترکیه ببنیند، قطر سال گذشته 15 میلیارد دلار فقط درآمد فرودگاهش بوده! هر روز دارن ثروت مند تر میشن پیشرفت میکنن ،حقوق کارگر ایرانی یکدهم حقوق کارگرا تو این کشورا نیست! اینجا هم فقط و فقط **** ، دشمن، سلطه:(

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
کلا بهمون یاد دادن برای گرفتن حقمون هیچ اعتراضی نکنیم و هرچی بود راضی باشی... اینترنت ما به معنی واقعی کلمه مزخرفه و بسیار گرونه و آپتایم بسیار مسخره ای داره! مثلا اگه سه روز هم قطع بشه هیچ غلطی نمیشه کرد... یعنی هیچ غلطی

بالا