برگزیده های پرشین تولز

مشاوره در مورد کلاسهای شبکه... واقعا واقعا گیج شدم

Bahman NO1

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
smiley-sealed.gif

میدونم موضوع تکراریه ولی خواهش میکنم وقت بذارید و بخونید

اول باید بگم
icon_sad.gif

میخوام برای دوره های سیسکو و میکروتیک کلاس برم...
کورسهای MCITP رو خودم تو خونه خوندم و تا حد زیادی یاد گرفتم. بالاخره یکی دو تا سیستم اطراف آدم پیدا میشه که یکی رو بذاری سرور و بقیه کلاینت و باهاشون مباحث رو تمرین کنی ...اینو گفتم که کسی خواهشا نیاد بگه سیسکو هم خودت بخون و ...
چون خیلی تو این زمینه فکر و تحقیق کردم و به این نتیجه رسیدم که باید کلاس برم... کلاسی که استاد خوب داشته باشه و مهمتر از همه اجازه کار با تجهیزات رو به دانشجو بده...
هر جا هم که تو اینترنت رفتم همه گفته بودن سعی کنید با استاد خوب بردارید و جایی برید که بذارن با تجهیزات کار کنید... کسی نگفته بود استاد خوب کیه و کدوم آموزشگاه وسایل در اختیار دانشجو میذاره...

چند تا اموزشگاه از بقیه به اصطلاح معروفترن... حالا تبلیغات دارن یا واقعا کار درستن بماند... ولی معروفترن... تحقیقات خودم رو اینجا مینویسم هر کس هم تجربه ای داره خواهشا اینجا یا تو PM راهنمایی کنه جای دوری نمیره...

1- موسسه لایتک (آزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف ):
ظاهرا دوره های سیسکو رو خیلی وقت نیست برگذار میکنن و متاسفانه تجهیزات ندارن و فقط با شبیه ساز کار میکنن... در عوض دوره های
لینوکس و امنیت خوبی دارن و خودشونم بیشتر روی این دو تا مانور میدن و طراحی وب...

2- موسسه کاریار ارقام: قدیمی تر از بقیه هستن... ظاهرا رکهای INE رو دارن و طبق متد INE درس میدن... کاملا مشخصات تجهیزاتشون رو توضیح میدن... میگن اجازه کار با تجهیزات رو میدن... دوره های تخصصی تر مثل دیتا سنتر و ... هم دارن. منتها رزومه ای از اساتیدشون رو من پیدا نکردم

3- عصر شبکه: خیلی روی مهندس شاهی مانور میدن... البته تو نمایشگاه الکامپ که پرسیدم گفتن کاناداس و فقط دوره های مجازی درس میده...
نمیدونم استاد خوب دیگه ای داره یا نه ... ولی بعضیهاشون رو من دیدم مدرک دانشگاهیشون هنر یا مکانیک بود ... تجهیزاتی مثل رک CCIE و روتر بورد میکروتیک رو دارن... میگن اجازه کار با تجهیزات رو میدن و این که نسخه های جدید دوره ها رو درس میدن... شهریه هاشون هم واقعا بالاس...

4- سایبرتک یا همون کندو: مانور اصلیشون روی تجهیزات و جوایزی که تا حالا کسب کردن هست... خیلی اسم در کرده... شنیدم علیرغم داشتن امکانات و تجهیزات خوب، غیر از عده معدودی از اساتیدشون، الباقی سطح بالایی ندارن... البته شاید هم من اشتباه میکنم...

درخواستم از دوستان این هست که اگر تجربه شرکت در کلاسهای این آموزشگاهها رو دارن و واقعا سر کلاسها کار عملی هم کردن و اساتید خوبشون رو میشناسن اینجا معرفیشون کنن... اگرم اینجا نشد از طریق PM یا...

ضمن این که پستهای تبلیغاتی که از طرف عوامل این موسسات در اینجور تاپیکها ارسال میشه کاملا تابلو هست و به نظرم این دوستان فقط خودشونو خسته میکنن...

obdo

Registered User
لایک‌ها
13
آموزش جامع میکروتیک رو دارم
سه تا دی وی دی هست 30 تومن با پست 38 تومن

Getcha

Registered User
لایک‌ها
261
اقا از شبکه و سیسکو بیا بیرون برو سروقت ویپ ، سیسکو دیگه ترکید از 2006 به این ور هر جا می ری یکی سیسکو بلده برو VOIP یاد بگیر

ehsaan_gh

Registered User
لایک‌ها
20
سلام دوستان اگه کسی قصد ثبت نام دوره نتورک پلاس در آموزشگاه کندو(سایبرتک سابق) رو داره بهم بگه تا کارت تخفیف 30 درصدی بهش بدم.

بالا