برگزیده های پرشین تولز

زن رقاصه ای که در حرم امام رضا(ع) محجبه شد + عکس

batar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
"فاطمه فتحعلی اوا” خانمی که حرفه رقاصی داشت پس از بازگشت از مشهد و زیارت امام رضا علیه السلام به کشورش گفت: من نزدیک تر شدن به خدا را درک می کنم لازمه این کار ترک حرفه ام است و من تصمیم قاطع و راسخ خود را در این باره اتخاذ کرده ام.

یک خانم از جمهوری آذربایجان پس از زیارت حرم امام رضا علیه السلام در مشهد مقدس مسیر زندگی خود را کاملا تغییر داد.

"فاطمه فتحعلی اوا” خانمی که حرفه رقاصی داشت پس از بازگشت از مشهد و زیارت امام رضا (ع) به کشورش گفت: من نزدیک تر شدن به خدا را درک می کنم لازمه این کار ترک حرفه ام است و من تصمیم قاطع وراسخ خود را در این باره اتخاذ کرده ام.

grmry5aafzewalozvlra.jpg

وی افزود: دیدار از مشهد و زیارت یکی از بزرگترین رویاهای من بود. اکنون مردم مرا "مشهدی خانم” صدا می کنند … و من احساس خوشحالی بسیاری می کنم.

وی همچنین گفت که در هنگام نماز از خداوند خواسته است تا برای کنار گذاشتن شغلش به او کمک کند.
فاطمه فتحعلی اوا افزود: شاید این درخواست من تعجب ها را برانگیزد اما من از خداوند خواستم تا بابی جدید را در برابر من بازکند تا دیگر به کار قبلی خود ادامه ندهم.
"فتحعلی اوا” ابراز امیدواری کرد که دیگر آذری ها هم شانس و فرصت زیارت حرم امام رضا علیه السلام را داشته باشند تا بتوانند به باور کامل خدا برسند.

عرش نیوز

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

hamidra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
آفرین آفرین آفرین آفرین

ladymj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
این زن دکتر سعید جلیلی هست که :|

مرد خدا

Registered User
لایک‌ها
91
ببینید اگر خدا بخواهد کسی را هدایت کند،حتی یک رقاصه را هم هدایت می کنه.این رو دارم میگم برای اون کسانی که متاسفانه در این کشور اسلامی حجاب رو رعایت نمی کنن و با ساپورت و مانتو باز وارد خیابان ها می شوند و با هزار عشوه و ادا و اطوار جوانان مسلمان را منحرف می کنن.اینها بدون شک سرباز بی جیره و مواجب استکبار جهانی در حوزه فرهنگ هستند که انشالا در قیامت به دلیل این خیانتشون به جامعه اسلامی سخت مجازات خواهند شد.

lucifer_quest

Registered User
لایک‌ها
748
اگه امكانش هست عكساي قبل از هدايتشم بذاريد!

ladymj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
منافاتش چيه؟؟؟ زن ايشون هدايت ناپذير بوده؟؟؟
منافاتش اینه من دوره انتخابات ریاست جمهوری این عکس رو دیدم
رقاصه به نظرت زن دکتر جلیلی؟؟؟؟
عکسش فیکه مطلب رو نمیدونم

dibawebhost

Registered User
لایک‌ها
137
هنوز تا رسیدن به خانم چرخنده خیلی فاصله دارن، پرچم دست الهام خانومه:general502::general502:

lucifer_quest

Registered User
لایک‌ها
748
منافاتش اینه من دوره انتخابات ریاست جمهوری این عکس رو دیدم
رقاصه به نظرت زن دکتر جلیلی؟؟؟؟
عکسش فیکه مطلب رو نمیدونم

عزیزم خبر رو "خبرآنلاین"، "مهر" و "عصر ایران" هم کار کردند ینی احتمال اشتباه بودنش نزدیک به صفره!
حالا اینکه اون جلیلیه بلا گرفته چرا همچی زنی اختیار کرده رو خودش میدونه و خدای خودش!!!

بالا