برگزیده های پرشین تولز

اولین عامل خرید از بزرگترین مارکت پلیس آنلاین دنیا Taobao.com چین (در ایران)

javane_pishtaz

Registered User
لایک‌ها
57
سلام
با توجه به صحبت های شما اگه یه خرید زیر ۵ کیلو داشته باشیم تنها راه ارسال از طریق پست اکسپرس هوایی هستش؟
سلام
نه دوست من اگر حد نصاب شما به 5 کیلو به عنوان مثال در تجمیع هوایی نرسد, باز هم میتونید با این روش حمل کالاتون رو پست کنید اما طبیعتا هزینه 5 کیلو برآورد میشه, البته ملاک شما پرداخت هزینه کمتر میباشد , به عنوان مثال قصد وارد کردن کالایی دارید که 3 کیلو وزن داره و اگر قرار باشه با پست اکسپرس ارسال بشه شما برای Kg اول 38$ و برای دو Kg بعد 13$ که جمعا میشه $64 میبایست پرداخت کنید , اما همین کالا اگر به روش تجمیع هوایی ارسال شود با همان سرعت و امنیت با اینکه وزن حجمی کالا 5 کیلو گرم محاسبه میشه, شما جمعا برای هر کیلو 8$ پرداخت میکنید که جمعا میشه 5*8 دلار = 40 دلار
==========
و حتی در شرایطی که الویت زمان براتون ملاک نیست میتونید با کارگو دریایی ارسال کنید که هزینتون نصف اون مبلغ میشه که برای هر کیلو 2$ محاسبه میشه و شما جمعا 20$ پرداخت میکنید در ازای 3 کیلو گرم.
=========
نکته = ما این فیلترها و محدودیتهای ارسال در روش تجمیع رو درحالت بدبینانه طوری تعبیه کردیم که از دو جنبه برای دوستان مفید باشه :
1- تجمیع هر چه سریعتر کالاهای خریداری شده .
2- پرداخت هزینه به مراتب کمتر و مقرون به صرفه تر ارسال کالاهای کم حجم به طوری که برای همگان قابل استفاده باشد.
البته ممکنه این شیوه معایبی داشته باشه , باز هم دوستان اگر پیشنهادی دارند میتونند با ما در میون بزارند برای نتیجه بهتر.
موفق باشید.

javane_pishtaz

Registered User
لایک‌ها
57
سلام و عرض ادب
شب خوش

دوست گرامی میشه قیمت این کالا را بفرمایید؟
http://item.taobao.com/item.htm?spm=a230r.1.14.1.9XdJaT&id=157628547&ns=1&abbucket=2#detail
ممنونم
سلام
دوست گرامی
قیمت لینک اول + کارمزد پیشتاز دلیور + پست داخلی چین = 225500 تومان معادل 378 یوان
قیمت لینک دوم + کارمزد پیشتاز دلیور + پست داخلی چین = 237500 تومان معادل 398 یوان
قیمت لینک سوم + کارمزد پیشتاز دلیور + پست داخلی چین = 243500 تومان معادل 408 یوان
قیمت لینک چهارم + کارمزد پیشتاز دلیور + پست داخلی چین = 170000 تومان معادل 285 یوان
===============================
هزینه ارسال + قیمتهای بالا :
ارسال پست اکسپرس 38$ = 135500 تومان
هزینه ارسال (تجمیع دریایی) 2$= 7500 تومان
هزینه ارسال (تجمیع هوایی) 8$ = 28500 تومان
مجموع خرید های شما + کارمزد حواله

توجه = برای ارسال به روش تجمیع , کالاهای خریداری شده شما در یک یا چند مرحله , باید حداقل 5 کیلوگرم (تجمیع هوایی) و وزن کالاهای خریداری شده شما باید حداقل 10 کیلوگرم (تجمیع دریایی) باشند.
================
توجه =کارمزد حواله در کمترین حالت10دلار می باشد. در اینصورت شما قبل از ارسال, چه یک عدد کالا و چه یک کانتینر خرید داری نمایید یکبار کارمزد حواله را خواهید پرداخت.
==============
لطفا برای ارسال و استعلام درخواست هاتون در انجمن سایت ثبت نام کنید.
موفق باشید.

bigool

Registered User
لایک‌ها
38

javane_pishtaz

Registered User
لایک‌ها
57
سلام قیمت این لینک چقدر هزینش میشه و چند روزه به دستم میرسه؟؟
سایز m
http://item.taobao.com/item.htm?spm=a230r.1.14.18.Mo8TFc&id=43797000199&ns=1&abbucket=17#detail
سلام
بله حق با شماست , عذر میخوام
===========
قیمت کالا + کارمزد پیشتاز دلیور + پست داخلی چین = 923000 تومان معادل 1549 یوان + هزینه ترخیص 100000 تومان / جمعا = 1,023,000 تومان
ارسال (تجمیع دریایی) 2$= 7500 تومان
ارسال (تجمیع هوایی) 8$ = 28500 تومان
توجه = برای ارسال به روش تجمیع , کالاهای خریداری شده شما در یک یا چند مرحله , باید حداقل 5 کیلوگرم )تجمیع هوایی)و وزن کالاهای خریداری شده شما باید حداقل 10 کیلوگرم )تجمیع دریایی)باشند.
================
توجه =کارمزد حواله در کمترین حالت10دلار می باشد. در اینصورت شما قبل از ارسال, چه یک عدد کالا و چه یک کانتینر خرید داری نمایید یکبار کارمزد حواله را خواهید پرداخت.

bigool

Registered User
لایک‌ها
38
سلام
بله حق با شماست , عذر میخوام
===========
قیمت کالا + کارمزد پیشتاز دلیور + پست داخلی چین = 923000 تومان معادل 1549 یوان + هزینه ترخیص 100000 تومان / جمعا = 1,023,000 تومان

امکان این وجود داره که گمرکی بخوره چند درصده ؟؟ چون فقط یکی است و جنبه تجاری نداره ؟؟
و اگر کالای دیگر هم برای ارسال وجود داشته باشد از طریق تجمیع هوایی تا 1 کیلو گرم 28500 تومان می باشد؟؟ درسته؟؟
در صورت سفارش به ظور معمول چند روزه به ایران می رسد؟؟ با وجود تعطیلات عید؟؟

javane_pishtaz

Registered User
لایک‌ها
57
امکان این وجود داره که گمرکی بخوره چند درصده ؟؟ چون فقط یکی است و جنبه تجاری نداره ؟؟
و اگر کالای دیگر هم برای ارسال وجود داشته باشد از طریق تجمیع هوایی تا 1 کیلو گرم 28500 تومان می باشد؟؟ درسته؟؟
در صورت سفارش به ظور معمول چند روزه به ایران می رسد؟؟ با وجود تعطیلات عید؟؟
سلام
دوست گرامی در حال حاضر سقف مجاز بدون عوارض گمرکی واردات , برای هر شخص به صورت سالیانه به ارزش 50$ میباشد, و برای افراد مسافر به ارزش 80$,مقوله تجاری بودن کالا با این اصل متفاوت است از دید کارشناس گمرک اگر اجناس وارداتی جنبه غیر تجاری داشته باشند تا 50$ اول عوارضی ندارد و مابقی بر حسب اولویت بندی کالا حقوقی ورودی در نظر گرفته میشوند ولی اگر اجناس وارداتی از دید کارشناس گمرک جنبه تجاری پیدا کند ترخیص آن ملزم به کارت بازرگانی خواهد بود .
====
بله تا سقف یک کیلو 28500 تومان ولی بیشتر از آن 2 کیلو محاسبه میشود. ولی در روش تجمیع هوایی میبایست حداقل 5 کیلو خرید داشته باشید یا اینکه هزینه وزن حجمی کالا را پرداخت کنید.
====
با کارگوهای هوایی سفارش شما حدود 30 روزه به دستتون میرسه و ربطی به تعطیلات عید هم نداره.
موفق باشید..

bigool

Registered User
لایک‌ها
38
سلام
دوست گرامی در حال حاضر سقف مجاز بدون عوارض گمرکی واردات , برای هر شخص به صورت سالیانه به ارزش 50$ میباشد, و برای افراد مسافر به ارزش 80$,مقوله تجاری بودن کالا با این اصل متفاوت است از دید کارشناس گمرک اگر اجناس وارداتی جنبه غیر تجاری داشته باشند تا 50$ اول عوارضی ندارد و مابقی بر حسب اولویت بندی کالا حقوقی ورودی در نظر گرفته میشوند ولی اگر اجناس وارداتی از دید کارشناس گمرک جنبه تجاری پیدا کند ترخیص آن ملزم به کارت بازرگانی خواهد بود .
====
بله تا سقف یک کیلو 28500 تومان ولی بیشتر از آن 2 کیلو محاسبه میشود. ولی در روش تجمیع هوایی میبایست حداقل 5 کیلو خرید داشته باشید یا اینکه هزینه وزن حجمی کالا را پرداخت کنید.
====
با کارگوهای هوایی سفارش شما حدود 30 روزه به دستتون میرسه و ربطی به تعطیلات عید هم نداره.
موفق باشید..

در تجمیع هوایی یعنی جنس من که لینک دادم 1 کیلو حساب میشه ولی باید 5 کیلو حساب کنم؟؟ یعنی 40 دلار هزینه ارسال هوایی میشه درسته؟؟
میشه هزینه نهایی که من باید چرداخت کنم با هزینه هوایی بگین؟؟

javane_pishtaz

Registered User
لایک‌ها
57
در تجمیع هوایی یعنی جنس من که لینک دادم 1 کیلو حساب میشه ولی باید 5 کیلو حساب کنم؟؟ یعنی 40 دلار هزینه ارسال هوایی میشه درسته؟؟
سلام
بله , شروع محاسبه وزن 1 کیلو است .
ببینید روش تجمیع برای کسانی تعبیه شده که میخواند بارهای کوچک با هزینه مقرون به صرفه وارد کنند , مقدار بار میتونه بسته به خرید مثلا از 5 تا 50 کیلو باشه. در صورتی که همین 5 کیلو رو اگر بخواند از ارسال اکسپرس استفاده کنند چیزی حدود 85$ خواهد شد. اما در مورد شما در صورتی که فقط به این خرید اکتفا کنید 5 کیلو محاسبه میشه ,ولی میتونید دقیقا به اندازه 5 کیلو خرید واقعی داشته باشید.
اما اگر نخواهید هزینه 5 کیلو رو بپردازید میتونید از پستهای ویژه استفاده کنید که کمی سریعتر از, کارگوهای هوایی هستند ..
===============
موفق باشید

javane_pishtaz

Registered User
لایک‌ها
57
سلام قیمت این لینک چقدر هزینش میشه و چند روزه به دستم میرسه؟؟
سایز m
http://item.taobao.com/item.htm?spm=a230r.1.14.18.Mo8TFc&id=43797000199&ns=1&abbucket=17#detail
هزینه نهایی از روش تجمیع هوایی در صورتی که نخواهید خرید دیگری داشته باشید = 1165500 تومان خواهید بود
موفق باشید.

Last edited:

javane_pishtaz

Registered User
لایک‌ها
57
داداش به عنوان مثال ۱۰۰ تا از مورد زیر بخوام چقدر تموم میشه.

http://h5.m.taobao.com/awp/core/det...&abtest=2&rn=5bf58ebb0246009cdfabaeaa01f9e96a
سلام
لطفا از لینک زیر نمونه مشابه رو انتخاب کنید , اون یکی که شما گذاشتید یکم قیمت بالا در میاد واستون هر کدوم 23 یوان پست داخلی هم داره
http://s.taobao.com/search?q=手机壳+fr...d=tb.index&spm=a215z.7106357.5803581.d4908513
موفق باشید

javane_pishtaz

Registered User
لایک‌ها
57
داداش به عنوان مثال ۱۰۰ تا از مورد زیر بخوام چقدر تموم میشه.

http://h5.m.taobao.com/awp/core/det...&abtest=2&rn=5bf58ebb0246009cdfabaeaa01f9e96a
قیمت کالا + کارمزد پیشتاز دلیور + پست داخلی چین = 41000 تومان معادل 48 یوان + هزینه ترخیص 100 عدد 40 هزار تومان / جمعا = 4,140,000 تومان
توجه = برای ارسال به روش تجمیع , کالاهای خریداری شده شما در یک یا چند مرحله , باید حداقل 5 کیلوگرم )تجمیع هوایی)و وزن کالاهای خریداری شده شما باید حداقل 10 کیلوگرم )تجمیع دریایی)باشند.
================

berayan

Registered User
لایک‌ها
143
قیمت کالا + کارمزد پیشتاز دلیور + پست داخلی چین = 41000 تومان معادل 48 یوان + هزینه ترخیص 100 عدد 40 هزار تومان / جمعا = 4,140,000 تومان
================

خب داداش اگر از علی اکسپرس سفارش بدیم که خیلی به صرفه تره
همین سفارش از علی اکسپرس حدود 1 نومن در یاد با نرخیص و تحویل 30 روزه

به هر حال ممنون از توضیحاتتون

javane_pishtaz

Registered User
لایک‌ها
57
خب داداش اگر از علی اکسپرس سفارش بدیم که خیلی به صرفه تره
همین سفارش از علی اکسپرس حدود 1 نومن در یاد با نرخیص و تحویل 30 روزه

به هر حال ممنون از توضیحاتتون
خب لینکو شما گذاشتید . توضیحات تخصصی بدید تا دایرکتوری کالاتون رو داخل چین پیدا کنیم یا از واسطه های عمده فروش قیمت بگیریم. منظور از توضیحات : برند کالا + مدل کالا + ....
ضمن اینکه برای 100 تا کالاتون جنبه تجاری داره و نیاز به کارت بازرگانی دارید. 6% حقوق ورودی + 8% مالیات بر ارزش افزوده

meysam_1992

Registered User
لایک‌ها
20

javane_pishtaz

Registered User
لایک‌ها
57
سلام
جمعا با پست داخلی چین 397¥ + 4% کارمزد = 413¥
========
ارسال به روش تجمیع هوایی برای هر کیلو بار 8$
لینک چهارم (کفش) وزن حجمی 2KG + کارتن
و سه لینک دیگر با هم دیگه 1KG
زمان تحویل حدود 30 روز
====================
هزینه پست 24$ + هزینه ترخیص و تحویل درب منزل 30000 تومان = 114700 تومان
=========
موفق باشید

javane_pishtaz

Registered User
لایک‌ها
57
**مهم**

دوستانی که از
روش تجمیع هوایی سفارش خرید خود را

نهایی کرده اند برای تکمیل سفارشات خود
و دوستانی که

هنوز خرید خود را نهایی نکرده اند
: به استحضار می رساند

تا تاریخ
25 اسفند کلیه سفارشات را جهت ارسال در تاریخ

28 اسفند
نهایی و تصفیه نموده در غیر اینصورت

سفارشاتشان موکول به هفته سوم فروردین خواهد شد

================

لازم به ذکر است کلیه سفارشات با هر وزن و ابعادی تا

تاریخ مذکور پذیرفته خواهد شد. (حداقل 1 کیلو)

Last edited:

Skill_Master

Registered User
لایک‌ها
366
**مهم**

دوستانی که از
روش تجمیع هوایی سفارش خرید خود را

نهایی کرده اند برای تکمیل سفارشات خود
و دوستانی که

هنوز خرید خود را نهایی نکرده اند
: به استحضار می رساند

تا تاریخ
25 اسفند کلیه سفارشات را جهت ارسال در تاریخ

28 اسفند
نهایی و تصفیه نموده در غیر اینصورت

سفارشاتشان موکول به هفته سوم فروردین خواهد شد

================

لازم به ذکر است کلیه سفارشات با هر وزن و ابعادی تا

تاریخ مذکور پذیرفته خواهد شد. (حداقل 1 کیلو)
سلام
من پرداخت کردم و فرم ثبت سفارش رو پر کردم
دیگه بعد از این مرحله کاری هست؟

meysam_1992

Registered User
لایک‌ها
20
سلام
جمعا با پست داخلی چین 397¥ + 4% کارمزد = 413¥
========
ارسال به روش تجمیع هوایی برای هر کیلو بار 8$
لینک چهارم (کفش) وزن حجمی 2KG + کارتن
و سه لینک دیگر با هم دیگه 1KG
زمان تحویل حدود 30 روز
====================
هزینه پست 24$ + هزینه ترخیص و تحویل درب منزل 30000 تومان = 114700 تومان
=========
موفق باشید
تجمیع هوایی 30 روز طول میکشه؟
دریایی چقدر طول میکشه؟
روش هوایی که محاسبه کردین جمعا میشه 350 تومن؟

javane_pishtaz

Registered User
لایک‌ها
57
سلام
من پرداخت کردم و فرم ثبت سفارش رو پر کردم
دیگه بعد از این مرحله کاری هست؟
سلام
خیر , فقط اگه خرید دیگه ای دارید تا تاریخ ذکر شده نهایی کنید.
موفق باشید.

بالا