برگزیده های پرشین تولز

░▒░[اضافه کردن هارد دوم در لپتاپ] وب سایت :[ hddcaddy.ir ] [فروش SSD : Crucial│ SanDisk│Samsung]

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
فروش و پشتیبانی اس اس دی های حرفه ای مخصوص لپ‌تاپ دسکتاپ سرور و دیتا سنتر در سایت تخصصی ایران اس اس دی
مشاهده پیوست 739304

سایت پشتیبانی www.hddcaddy.ir

(گروه تجاری اَپ سیستم)
www.irssd.ir

HDD CADDY :اضافه کردن SSD یا HDD روی مکبوک پرو/آیمک و هر نوع لپتاپ با درایونوری استاندارد
بکمک این قطعه میشه از دو هارد روی مکبوک پرو استفاده کرد و هزینه های سنگین برای SSD های با حجم بالا رو حذف کرد(سازگار و قابل استفاده در همه لپتاپها)
نکته مهم :این کیت در دو مدل موجود هست.این مدل هم قابلیت نصب SSD و هم HDD رو داره و تا 1.5T ساپورت HDD داره.
دوستان بعضا لینک مدلهایی رو از امازون و ای بی میدن که با این موجودی متفاوت هست.این نوع کدی هم بعنوان یک آپشن با سفارش برای دوستان تهیه میشه باقیمت ۵۰۰۰۰ تومان و بدون گارانتی.

لیست قیمت HDD CADDY:
1-HDD CADDY IMAC (قابل استفاده برای مکبوک و لپتاپ+قابلیت نصب پنل برای لپتاپ) قیمت درجه۱ ۱۱۵۰۰۰ تومان l /خرید سایت ifixit.com
2-HDD CADDY Macbook (قابلیت نصب پنل برای لپتاپ) قیمت درجه۱ ۹۵۰۰۰ تومان l خرید سایت hddcaddy.com
3-HDD CADDY Laptop (قابلیت نصب پنل برای لپتاپ) قیمت درجه۱ ۷۵۰۰۰ تومان l خرید سایت hddcaddy.com
4-HDD CADDY Laptop قیمت (کپی) ۴۰۰۰۰تومانl خرید متفرقه چین
5-(قطعه مکمل:کیت جاگذاری سوپردرایو تبدیل به سوپردرایو اکسترنال) قیمت ۷۰۰۰۰ تومان / عکس

---------------------------------------------------

لیست قیمت SSD:
شرکت مک آپ وارد کننده و پخش کننده رسمی اس اس دی های سامسونگ حاوی هولوگرام رسمی و کارت گارانتی تعویض به انتخاب خریدار
SSD Samsung 850PRO 512G : استعلام قیمت l تماس با دفتر فروش
SSD Samsung 850PRO 256G : استعلام قیمت l تماس با دفتر فروش
SSD Samsung 850PRO 128G : استعلام قیمت l تماس با دفتر فروش

SSD SAMSUNG 850EVO 500G
قیمت تحویل روز بایک سال خدمات پس از فروش ۶۷۰۰۰۰ تومان l
SSD SAMSUNG 850EVO 250G
قیمت تحویل روز بایک سال خدمات پس از فروش ۳۸۰۰۰۰ تومان l مهلت ۴۸ ساعت تست l دوسال گارانتی تعویض ۴۲۰۰۰۰ تومان
SSD SAMSUNG 850EVO 120G
قیمت تحویل روز بایک سال گارانتی شرکتی متفرقه ۲۵۰۰۰۰ تومان l مهلت ۴۸ ساعت تست دوسال گارانتی تعویض ۲۸۰۰۰۰ تومان

** SSHD Seagate 1T : قیمت هارد سیگیت هایبریدی حجم یک ترابایت : گارانتی تعویض ۲سال ویستا : موجود. قیمت ۳۳۰۰۰۰ تومان

قطعات اصلی را حتما با هولوگرام 'مک آپ' و کارت گارانتی تعویض حاوی برچسب هولوگرام تحویل بگیرید

cardgauranty-front11x11-jpg.649718

140920142464-jpg.668866

200720142354-jpg.633222

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
عزیز جان یه مکبوک پرو دارم مال سال 2009
میخواستم ببینم یه ssd 128 گیگ بخوایم روش ببندیم که قیمتش مناسب باشه چقدر در میاد ؟

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
فقط برند سامسونگ دارید؟

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282

shahrooz7216

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام آقاي آقايوسفي
لطف مي كنيد قيمت يك SSD 840 120 EVO را با تخفيفات ويژه دومين خريد برام مي فرستيد كه سفارش بدم؟

Iphone1387

Registered User
لایک‌ها
162
سلام مهدی جان
فلشcorsair من رسید. طبق معمول همع چیز عالی
دستت درد نکنه. جنسهای بعدی کی میاد؟
ضما پیگیر سفارش جدید من باش

dehgan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
درود
این قطعه که میخواهیم هارد دوم را اضافه کنیم باید دی وی دی رایتر را حذف کنیم و یا طریقه نصب جور دیگری هست؟

Iphone1387

Registered User
لایک‌ها
162
درود
این قطعه که میخواهیم هارد دوم را اضافه کنیم باید دی وی دی رایتر را حذف کنیم و یا طریقه نصب جور دیگری هست؟
با اجازه استارتر
بله دوست عزیز رایتر خارج میشه و هارد دوم بوسیله کدی جایگزین میشه
از رایتر به عنوان اکسترنال باید استفاده بشه

ضمنا مهدی جان بابت تجهیزات عکاسی که از امازون زحمتشو‌کشیدی ممنون. خیلی حال میکنم

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

shahrooz7216

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام آقا مهدي گل،
لطف مي كني قيمت قطعات زير رو برام ارسال كني؟
SSD Samsung 850 EVO 250 GB
Caddy لپ تاپ Asus N550J (و تفاوت دو نوعش)
هاردباكس WD Element Sata 3.0
به علاوه يه سوال: براي لپ تاپي كه هنوز گارانتي داره، آيا پيچ گوشتي مخصوص با سر لاستيكي يا پلاستيكي(غيرفلزي) وجود داره كه اثر خراش باز كردن پيچ روي دستگاه باقي نمونه؟
قيمت ها مخصوص مشتريهاي هميشگي باشه ها.. ;)

dehgan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
دوست عزیز هارد ssd زیر سرعت بیشتری داره یا مدل های سامسونگ در ضمن عکس زیر که قرار دادم لطفا بفرمایید مارک دیگری که از این سرعت بالایی دارد قیمت 120 و 240 را بفرمایید

فایل های ضمیمه

• Captu012re.PNG
    Captu012re.PNG
    510.8 KB · نمایش ها: 14

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
دوست عزیز هارد ssd زیر سرعت بیشتری داره یا مدل های سامسونگ در ضمن عکس زیر که قرار دادم لطفا بفرمایید مارک دیگری که از این سرعت بالایی دارد قیمت 120 و 240 را بفرمایید
سلام این مدلی که گذاشتید سری کاربر عادی کروشیال هست و ۵ماه هست از رده تولید خارج شده. مدل بالاترش میشد M550 که این هم از رده خارج شد و بجاش از ۵ ماه پیش MX200 تولید میشه .در مقایسه با سامسونگ EVO سرعتش تقریبا یکی هست . به شخصه در مقایسه بین Crucial MX200 و Samsung 850EVO تفاوتی قاعل نیستم ولی کروشیال MX200 رو برای کاربر حرفه ای تولید میکنه و سامسونگ EVO روبرای کاربر عادی.

Samsung 850EVO120G : 265.000 دوسال گارانتی تعویض
Samsung 850EVO250G : 430.000 یکسال گارانتی تعویض
Samsung 850PRO128G : 380.000 یکسال گارانتی تعویض
Samsung 850PRO256G : 570.000 دوسال گارانتی تعویض

Crucial MX200 250G : 470.000 یکسال گارانتی تعویض
(سری حرفه ای MX200 کروشیال فقط 250G به بالا تولید میشه)

Last edited:

shahrooz7216

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با تشکر فراوان
بسته قطعاتی که خواسته بودیم رسید. و مثل همیشه همه چیز عالی و سر وقت.
حتی پیگیری و سوالات بعدی هم خیلی سریع پاسخ داده شد.
ممنون از آقا مهدی گل و مجموعه منظم و دقیقشون.

exeda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان من مطالب توی سایت رو خوندم و یه سوال واسم پیش اومده من لنونو Z510 i7 دارم و میخواستم سیستمو ارتقا بدم. ایا اگه بخوام یک هارد 120 ssd با HDDcaddy بذارم روی سیستمم و ویندوز رو روی اون بوت کنم سرعت ویندوز در مقایسه با این که هارد اصلیه سیستم رو ssd بذارم یکسان خواهد بود ؟؟یا کند تر یا سریعتره؟؟؟(منظورم فقط سرعت ویندوز و و نرخ انتقال داده از ssd هستش)
ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
راستی ایا میشه این پروسه رو برعکس انجام داد؟؟ ینی که هارد SSD رو جای هارد اصلی بذارم و هارد HDD رو به درایو نوری منتقل کنم؟؟؟
و اینکه ایا اصلن این دوتا هارد کنار هم باشن باعث نمیشه سرعت ssd کم بشه؟ (این سوالو محض این پرسیدم که ایا سیستم عامل میتونه نوعشون رو از هم تفکیک کنه و مدیریت صحیحی روی سرعت داده ها داشته باشه یا نه)
ببخشید سوالاتم زیاد شد ولی فک کنم سوال خیلیا باشه

ali_oop

Registered User
لایک‌ها
41
سلام دوستان من مطالب توی سایت رو خوندم و یه سوال واسم پیش اومده من لنونو Z510 i7 دارم و میخواستم سیستمو ارتقا بدم. ایا اگه بخوام یک هارد 120 ssd با HDDcaddy بذارم روی سیستمم و ویندوز رو روی اون بوت کنم سرعت ویندوز در مقایسه با این که هارد اصلیه سیستم رو ssd بذارم یکسان خواهد بود ؟؟یا کند تر یا سریعتره؟؟؟(منظورم فقط سرعت ویندوز و و نرخ انتقال داده از ssd هستش)
ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
راستی ایا میشه این پروسه رو برعکس انجام داد؟؟ ینی که هارد SSD رو جای هارد اصلی بذارم و هارد HDD رو به درایو نوری منتقل کنم؟؟؟
و اینکه ایا اصلن این دوتا هارد کنار هم باشن باعث نمیشه سرعت ssd کم بشه؟ (این سوالو محض این پرسیدم که ایا سیستم عامل میتونه نوعشون رو از هم تفکیک کنه و مدیریت صحیحی روی سرعت داده ها داشته باشه یا نه)
ببخشید سوالاتم زیاد شد ولی فک کنم سوال خیلیا باشه
دوست عزیز منم همین لپتاپ رو دارم
از روزی که SSD 120 خریدم و بجای هارد اصلی گذاشتم و با استفاده از کدی هارد یک ترا رو گذاشتم ، واقعا سرعت لپتاپ بالا رفته و راضی ام ازش
به شمام توصیه میکنم حتما این کار رو بکنید
سرعت حداقل 5 برابر میشه
مثلا یک فلش رو برای اولین بار که میزنی بدون SSD 30 ثانیه طول میکشید ولی با SSD خیلی سریعتر در حد 3 4 ثانیه میشناسه
اخرین نسخته فتوشاپ در عرض 3 ثانیه باز میشه

exeda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز منم همین لپتاپ رو دارم
از روزی که SSD 120 خریدم و بجای هارد اصلی گذاشتم و با استفاده از کدی هارد یک ترا رو گذاشتم ، واقعا سرعت لپتاپ بالا رفته و راضی ام ازش
به شمام توصیه میکنم حتما این کار رو بکنید
سرعت حداقل 5 برابر میشه
مثلا یک فلش رو برای اولین بار که میزنی بدون SSD 30 ثانیه طول میکشید ولی با SSD خیلی سریعتر در حد 3 4 ثانیه میشناسه
اخرین نسخته فتوشاپ در عرض 3 ثانیه باز میشه
مرسی از پاسخ سریعتون واقعا راهنمایی خوبی بود متشکرم :) فقط اینکه هارد اصلی ک داخل کدی قرار میگیره سرعتش نسبت به حالت اولیش کم نمیشه؟
برای در پوش درایوه چیکار کردین؟ همینجوری بازه؟؟

ali_oop

Registered User
لایک‌ها
41
مرسی از پاسخ سریعتون واقعا راهنمایی خوبی بود متشکرم :) فقط اینکه هارد اصلی ک داخل کدی قرار میگیره سرعتش نسبت به حالت اولیش کم نمیشه؟
برای در پوش درایوه چیکار کردین؟ همینجوری بازه؟؟
نه اصلا کم نمیشه
درپوش خود سی دی رام رو باز کردم انداختم روش
کسی نمیفهمه کدی داخل دستگاهه یا سی دی رام مگر اینکه دکمه رو بزنه و ببینه کار نمیده

exeda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
متشکرم بابت پاسخ
یک سوال دیگه ای هم واسم پیش اومده اینکه اگه من هارد اصلی رو داخل کدی قرار بدم (با فرض اینکه پارتیشن بندی رو تغییر ندم) و هارد جدید رو هم اضافه کنم و ویندوز 10 روش نصب کنم ایااااا اطلاعات هارد قبلی باقی میمونه؟؟ و اگر باقی میمونه ایا ویندوز قبلی 8.1 که روی هارد داخل کدی هست هم بوت میشه؟؟ ینی هر دوتا ویندوز در دسترس میمونه؟؟؟

shokrollah

Registered User
لایک‌ها
264
متشکرم بابت پاسخ
یک سوال دیگه ای هم واسم پیش اومده اینکه اگه من هارد اصلی رو داخل کدی قرار بدم (با فرض اینکه پارتیشن بندی رو تغییر ندم) و هارد جدید رو هم اضافه کنم و ویندوز 10 روش نصب کنم ایااااا اطلاعات هارد قبلی باقی میمونه؟؟ و اگر باقی میمونه ایا ویندوز قبلی 8.1 که روی هارد داخل کدی هست هم بوت میشه؟؟ ینی هر دوتا ویندوز در دسترس میمونه؟؟؟
سلام. با اجازه دوستان...
جواب هر دوسال شما مثبت هست .بله و بله

بالا