برگزیده های پرشین تولز

دوران مدرسه تقلب می کردی؟

دوران مدرسه تقلب می کردی؟

• Total voters
    253

daalloon.ir

Registered User
لایک‌ها
173
یه بار فقط تقلب کردم همون یه بارم رسوا شدم:general304::D:general705:

آره والا... اصلا ما شانس نداریم بقیه همه کار میکنن و گندشم در نمیاد ولی تا من یه کاری میکنم همه میفهمند!!
امتحان نهایی سال سوم بود که با نفر جلویی که دوستم بود برگه هامون رو عوض کردیم و ناظم فهمید ولی به خاطر انضباطم چون خوب بود به بازرس نگفت و ختم به خیر شد.دیگه هم نذاشت بقیه امتحان ها رو پیش هم بشینیم.

AlcAtrAz....CBR

Registered User
لایک‌ها
194
آره والا... اصلا ما شانس نداریم بقیه همه کار میکنن و گندشم در نمیاد ولی تا من یه کاری میکنم همه میفهمند!!
امتحان نهایی سال سوم بود که با نفر جلویی که دوستم بود برگه هامون رو عوض کردیم و ناظم فهمید ولی به خاطر انضباطم چون خوب بود به بازرس نگفت و ختم به خیر شد.دیگه هم نذاشت بقیه امتحان ها رو پیش هم بشینیم.
دقیقا برا منم همین اتفاق افتاد: داشتم برگه رو عوض میکردم مراقب متوجه شد

قوی سیاه

Registered User
لایک‌ها
96
طولِ تقلب های من ، دیواره چین رو هم دردمند میکنه از بس بسط و گسترش داره :D D . این اولیش :
سال دوم و سوم دبیرستان ته هه کلاسمون یه دیوار رنگِ روغنی بود ، جای من و دوستامم همون ته رو نیمکتهای آخر بود . هیچ بنی بشریم نمیتونست اندازه ی یه شَته ی سبزم تقلب کنه . معلمامون همه چهار چنگولی مثل مارِ بوآ و مارِ جعفری رو فضا چنبره زده بودن ! :general112: :general508:نگون بختهایِ آخره کلاسم تیره بخت شده بودن . :general712:کلی طول کشید تا این دیوار و خاصیتش رو کشف کردم :general703: این دیوار سمت راست من بود ، کل زیر و رو و پایین و بالاشو با اِتود ریز ریز تقلب مینوشتم ، بعدم خیلی ریلکس بهش تکیه میدادم ، سر امتحانم عینِ این بچه های نظیف و لطیف و شیرین زده خیلی مثبت سرمو میکردم سمت دیوار و زیر زیرکی تقلب ها رو مینوشتم ! :general410::general411::general405:کل لغتهای عربی و زبان و فرمولهای فیزیک و حسابان و… . با این شیوه مینوشتم . :p تا معلمم نزدیک میشد به بهانه در آوردن خودکار ، کوله و کیفو پرت میکردم سمت دیوار و هیکلمم مینداختم اون سمت همه جا رو استتار میکردم ! :general412: :general708:مارِ پینتون که هیچ افعیِ شاخدارم نمیتونست بر ما نفوذ کنه. ;) اون اوایلم دوستام و اون وره کلاسیها کلی مسخره ام میکردن و میخندیدن ، بعدها که نمراتم شاهکار گونه رفت بالا ، فشارشون دونه دونه افتاد پایین ، جنازه هاشونم رفت تو زمین ! :D :) :general705::general402:یعنی نصفه ترم پاک کن به دست دیوار میسابیدم . :general408::general606:یکی از معلمامونم جو که هیچ ، کل گازهای گلخونه ای گرفته بودش و تا یکی تقلب میکرد هی میگفت از فلانی یاد بگیرید ؛ :general406::oops: تمومه طولِ امتحان سرشو میکنه اون ور نه به ورقه بغل دستیش نیگاه میکنه نه کله میکشه رو نیمکت جلو . :general611::general707:یعنی از شدت خنده تو جا میزی عین خارپشت گوله میشدم !!!!!! :general304::D:android06:بعدها برای اینکه لو نرم کلی از بچه ها با دستخط های مختلف دورو ورِ دیوار رو پرِ چرت و پرت و گل و سنبل کردن ، که اگه یکی از معلمها فهمید بگم اینا و تقلبها رو سالِ قبلی ها نوشتن . خودمم با قاشق دل و روده ی دیوار رو عین هندونه ریختم بیرون و زخمی کردم که طبیعی به نظر برسه . :general105: بساط تقلبِ ما چنان گرفت که اون وره کلاسیها میخواستن با رشوه و زد و بند دیواره محبوب و مطلوب ما رو بربایند !! :general106: تیره روزی اینجا بود که کل دیوارهای کلاس از دو طرف تا نیمه سنگ شده بود و جز آخره کلاس که منتهی به نیمچه ستون میشد کسی همچین دل و دلبری نداشت ! :p اون وری ها داشتن اما یکی از شوفاژ ها مانع میشد تا این عمل سخیف رو خیلی عفیف و نحیف انجام بدن . :general206:یه چند بارم رشوه ( انواعِ خوراکی ، کتاب ، فلش ، cd فیلم و موسیقی ، بازی ، نوشتن تکالیف و… ) بر ما اثر کرد و گول خوردیم و اغوا و اغفال شدیم و دیوار و جامون رو سر چند تا از امتحانا بخشیدیم ! بیت المال رو رسما فروختیم ! ;-) عاقبتم سال سوم معلم زبان فهمید یه طاقاری زیره کوزه است . :general503::general509:خدا رو شکر اخراج نشدم ، اما دیگه سر همه ی امتحانا معلمها جای منو عوض میکردن و میبردن جلوی کلاس ، نفس نمیتونستم بکشم . :general306::general603:بعله این اولین شیوه ی تقلب من بود ؛ یه دونه تقلبِ پنجره ایم دارم که بعدها میام میگم . :p:general708:یه عالمه هم نیمچه تقلب برای جمیعِ متقلبین دارم .
نام نوشته : تقلب یعنی کلوچه
نگارنده : قوچه :D :(

helghast

Registered User
لایک‌ها
46
اره اندازه موها سرت البته نه اینکه درسم خوب نبود البته راستش رو بخوای اواخر گند زده بودم ولی تا راهنمایی 19-20 بودم. خاطره هم زیاد ازش دارم خدا خیرت بده استارتر با این تاپیکات چه نوستالژی بمون دادی اون از اتاری میکرو و سگا اینم از دوران مدرسه
یه اخوند شوتی معلم ما بود روز امتحانش بود اونم معلوم نبود حواسش به صیغه هاش بود به چی بود خلاصه تو آسمون سیر میکرد منم که هیچ نخونده بودم دفتر زیر میز باز کردم مو به مو از رو دفتر جواب سوالها رو نوشتم جف دستیم هم مثل خودم نخونده بود جواب ها رو بهش دادم
خدایی از همون اول آدم دست دلبازی بودم خیالی برام نبود به بقیه برسونم میز بعدیم که یارو خرخون کلاس بود تا اونجایی که اگر یه بار 20 نمیشد افسردگی میگرفت رو مجاب کردم که جواب های 2 و 3 رو برعکس نوشته پاک کنه درستش کنه ولی مگه تو کتش میرفت دیگه داشتم با کفش خودم رو میزدم که یارو مجاب شد و درستش کرد البته جفت دستیش هم مجبور شد برعکسش کنه خلاصه 4 نفر پنج سوال رو مو به مو مشابه جواب دادن
هیچ دیگه امتحان تموم شد منم مثل یه شیر سرم رو با غرور بالا گرفتم که بله من به خرخون کلاس تقلبی رسوندم من فلانم من چلانم.
هفته بعد سر زنگ هندسه میگم این درسا بسه (شوخی)
خلاصه هفته بعد شد و من همچنان با افتخار منتظر تصحیح برگه ها بودم که اقا شوته اومد و اسم ها رو خوند و برگه ها رو داد
اقا پشت سری من رفتُ دپرس برگشت هیچ من هنوز با غرور منتظر بودم اسم جف دستیم رو خوند اونم رفت یه نگاه خشمگینی بم کرد گفتم خدا چرا اینا اینطوری شدن مگه اینا عینا از رو من ننوشتن؟ هیچ اسم منم خوند منم رفتم دیدم نمرم شده 6 (از 10)
فک میکنین جریان چی بود؟
یه فلش کشیده بود از سوال 2 به 3 و نوشته بود جواب ها برعکس است برگه دوستم رو نگاه کردم دیدم عینا همین رو نوشته به برگه پشت دستیم نگاه کردم دیدم مو نمیزنه.
هیچی دیگه ترجیح دادم صبر نکنم اسم خرخونه رو بخونه گفتم اقا اجازه کلیم درد میکنه باید برم دکتر. بدبخت مجبورش کردم چیزی که درست توشته بود رو خط بزنه یه بار اومدیم صواب کنیما!!!!!!! بعد میگن صواب خوبه کار خیر انجام بده
نتیجه : نتیجه میگیریم آخوندها شوت تشریف دارن و تمام وقت حواسشون به صیغه هاشون است. مرتیکه 4 تا برگه کپی پیست شدن و همشون جواب سوال 2 و 3 رو برعکس نوشتن. نمیفهمی یچیزی این وسط مشکوک میزنه؟

speed24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
استاتر چرا بنه؟

ziro00

Registered User
لایک‌ها
582
یه بارسرکلاس مطالعات امتاحن بود داشتم خیلی طبیعی ازروی کتاب مینوشتم بلندشدم برگموبدم دیدم معلم مطالعات واستاده کنارم نگاه میکنه :general208:
ولی دمش گرم نمرموکامل داد:general707:

ziro00

Registered User
لایک‌ها
582
یه باردیگه هم سرکلاس عربی یادمه خیلی برا امتحان خونده بودم 18-19میشدم یعنی 20مین برگموپرکردم که رفیقم گفت بیابرامنم جواب بده آقابرداشت برگمواسم خودشونوشت روبرگم دادبه معلم-منم اسم اونو نوشتم روبرگش که براش پرکرده بودم-خلاصه دوبرگه به اسم اون شد -من بدون برگه-جفتمونو2.5دادنامرد:general505:

Film_iran

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
483
یه سری سر امتحان یکی از درس ها کتاب همون درس برده بودم !!

مدیر مدرسه کتاب پرتاب کرد رو هوا گفت این چیه

نکته جالبش میدونید چی بود؟؟

اینکه لای همون کتاب تقلب هم نوشته بودم که اگر نتونستم پیدا کنم از رو کتاب از رو اونا بنویسم :general707:

خلاصه پرتاب کرد و تقلب از لای کتاب پر پر شد رو هوا بچه ها بودن که رو زمین از خنده غلط میخوردن ما هم یه دو تا تو گوشی خوردیم و ادب شدیم که به صورت کلاسیک تقلب کنیم :general304: :general707:

--------------

سر امتحان آمار آخر سال دفترشو بردم لای کافشنم باز میکردم مینوشتم اون سال من آمار 19.5 شدم :general107:

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
من بیشتر تقلب میرسوندم .

only_flight

Registered User
لایک‌ها
595
چه امتحانات دی ماه چه امتحانات خرداد ماه ( حتی دما +50 درجه باشه ) یه کاپشن پشمی بزرگ میپوشیدم تقلب ها رو توش میزاشتم.... دونه دونه اینور اونورش با سوزن میچسبوندم !

amirhossein5

Registered User
لایک‌ها
182
من زیاد تقلب نمیکردم فقط سخنان شیرین رهبران کشورمون بود که منو به تقلب وا میداشت.
فلمبه سلمبه زیاد داشت.:mad::mad:

ali2040

Registered User
لایک‌ها
193
سلام.من زیاد تقلب نمیکردم فقط 2 الی 3 بار موفق شدم درس تاریخ سوم دبیرستان بود که هرچی خوندم دیدم حفظم نمیشه.سر کلاس عربی هم تقلب کردم البته معلممون یه خورده گلابی بود متوجه نشد.یکی از دوستام بود خداوکیلی هیچ معلمی بهش شک نمیکرد تو همه درسا تقلبی میکرد همش 20 میگرفت معلما اینقدر نفهم بودن این چرا همش 20 میگیره؟؟!!!!!!!!!!!تو کامپیوتر رد شد معلم از کلاس رفت بیرون زود دفتر کلاسی رو باز کرد نمره 10 رو 12 کرد قبول شد معلمه هم نفهمید به همین راحتی.یه دفعه هم تقلبی کردم فکر کنم دوم دبیرستان بود معلممون خیلی مرد خوبی بود اومد گفت تقلبی کردی منم راستشو گفتم خدا شاهده هیچی بهم نگفت نمره هم کم نکرد همین معلمه سر امتحان کمک بهم کرد ایشالا هرجا هست موفق باشه.

chichaks91

Registered User
لایک‌ها
663
من تا الان هرچی درس خوندم تقلب کردم حتی الان که تو دانشگام :|
از اول دبیرستان شروع شد :/

wolfmoon

Registered User
لایک‌ها
197
من در دوران مدرسه تقلب نکردم. بعد که رفتم دانشگاه چند باری تقلب کردم تازه فهمیدم چه چیز خوبیه دیگه باقیشو نمیگم :D

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251

CodeElite

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
من تا ۵دبستان نمیدونستم تقلب چیه و ۵ام ک فهمیدم از کسایی ک تقلب میکردن بدم میومد :) اول دوم سوم راهنمایی اکثر امتحانارو با این ک بلد بودم تقلب میکردم دبیرستان کاری کردم نصف بیشتر بچه ها توی المپیاد قبول شن الانم توی دانشگاه گه گاهی واسه کیفش تقلب میکنم

imi75

Registered User
لایک‌ها
197
من از اولین سال تحصیل شروع به تقلب کردم :D
تو دبیرستان دوران اوجم بود من یادم نمیاد سال اول و دوم درس خونده باشم یعنی همه امتحانا به امید تقلب میرفتم سال سوم نهایی بود یکم میخوندم ولی تقلب هم حتما ضمیمه کار بوده
پیش دانشگاهی که هیچی اصلا مدرسه هم نمیرفتم :D امتحانارو هم با تقلب
تو تقلب بی کله میشم
یه امتحان بود سال سوم نهایی من 5 تا برگه داشتم نفر جلوم یه دونه :D شانس ما مراقب جاشو عوض کرد اونجا دیگه دست و پا به ارز افتاد که چجوری برگرو بدم بهش .
یه دفه ب بهونه خودکار رفتم برگه هارو دادم خیلی استرسی بود حرکت:cool:
هر روشی که بگین من تقلب کردم
یه زیرپوش داشتم خارجی بود کشی مانند بود وقتی میکشدیش نازک میشد باز میشد
منم یه سری به فکرم زد بیام زیر پوش بکشم روش تقلب واسه امتحان تاریخ سال دوم دبیرستان رو بنویسم
اقا من نوشتم تقلب رو این زیر پیرهنم پوشیدم به بهونه گرم بودن دکمه هارو باز کردم تا مراقبه حواسش پرت میشد اینو میکشدم از مطالب استفاده میکردم :D 4 5 تا از امتحانا همینجوری پاس شد تا اینکه از بس شستمش دیگه اون جنس خودشو از دست داد دیگه پیدا نشد ازش
خیلی جالب بود وقتی تو کش نبود انگار روش خط کشیدن اصلا کسی شک نمیکرد یعنی عقل کسی نمیرسید

Last edited:

peyman5002

Registered User
لایک‌ها
132
من معتاد به تقلب شدم اصلا نمیتونم ترکش کنم :D
حتی الان تو دانشگاه هم خودم تقلب میکنم هم به بقیه تقلب میرسونم
تاحالا اصلا نخوندم از اول ابتدایی بگیر تا الان :general404: یه بار هم نشده بخونم برم امتحان
همین ترم که گذروندم هرکی دورم مینشست برگش کپی من بود
اینقدر پیشرفت کردم که سر جلسه امتحان جزوه برگه هاشو میزارم تو جیبم تقلب میکنم
تاحالا هم نشده ازم تقلب بگیرن :D
تا الان که به خوبی پاس کردم
و در آخر یه نتیجه میشه گرفت : تقلب بهتر از خوندن هست

بالا