برگزیده های پرشین تولز

مزایده فروش لپ تاپ dell m1330 مشکل دار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohsen@nn

Registered User
لایک‌ها
126
دوستان قصده فروش این لپ تاپ دارم با مشخصات زیر ( لپ تاپ مشکل داره)

مشخصات فیزیکی:ابعاد: 370x254x37 میلی‌متر - وزن: 1.8 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core 2 Duo t7500
حافظه RAM:ظرفیت: 2 گیگابایت - نوع: DDR2
حافظه داخلی:ظرفیت: 160 گیگابایت - مشخصات: 5400 RPM
پردازشگر گرافیکی:NVIDIA GeForce 8400
DVD-RW
خوب بریم سر مشکل لپ تاپ...
باطری لپ تاپ خرابه و چیپست گرافیکش
دوستان این لپ تاپو برای من اوردن که کلا تصویر نداشت منم بازش کردم و دیدم که چیپست گرافیکش هیت داده شده (البته خوده مشتریم گفت که چند دفعه رفته تعمیر) از اونجایی که من تعمیرکار لپ تاپ نیستم و تجهیزاتشو ندارم برای تعمییر تنها کاری که از دستم بر اومد اینه که یه هیت به چیبست گرافیکش بدم که تصویرش اومد و درست شد البته فقط برای تست خودمم میدونم فایده نداره و دوباره خراب میشه ، هیت دادن فایده نداره و دوباره مشکلش پس از مدتی برمیگرده یا باید ریبال بشه با هزینه تقریبیه 60 الی 80 که به نظرم بعد چندماهی دوباره خراب میشه یا کلا باید چیپست کرافیکش عوض بشه با هزینه 120 الی 150 که کلا عرضششو نداره چون بردش تو بازار 200 هزار تومان میباشد
در نتیجه تصمیم به فروش لپ تاپ به همین صورت گرفتم (البته انتظار ندارم به عنوان قیمت لپ تاپ بفروشمش یعنی هرجور که خودتون قیمت بدید خدا بده برکت )
تمامیه قطعات درسلامت کامل به سر میبرن شارژر - cpu - رم ها - هارد - دی وی دی رایتر ال سی دی و تمامیه قطعات لپ تاپ

دوستان لپ تاپو هیت دادم الان روشن میشه تا چند دقیقه تصویر مانیتورش صاف بود که بعدش بهم ریخت من روش یه ویندوز 8 هم ریختم ولی الان فقط تصویر از خروجیه لپ تاپ میاد و اگه صفحه خودش احیانا تصویر بده به صورت خط خطی هست البته در مانیتور صاف صاف اگه قسمت چیپسته گرافیکشو فشار بیاری تصویر تو مانیتوره خودشم صاف صاف میاد
شرایط فروش هم به صورت مزایدست یعنی هرکی هر قیمتی دوست داره میتونه بده به بالاترین پیشنهاد تا دو روزه دیگه واگذار میشه
پایان مزایده دوشنبه شب ساعت 10 میباشد
دوستان فقط متذکر بشم که بنده هیچ تظمینی برای تعمیر شدن یا نشدنش ندارم پس قیمتاتون بیشتر بر اساس قطعات باشه و هیچ تظمینی بابت رفتن تصویرش ندارم که اگه لپ تا پو خریدید و مثلا بعد یه مدت تصویرش دوباره رفت چون فقط من بهش یه هیت دادم و تعمیرش نکردم چون در تخصص بنده نیست

اینجا به چیپستاش کمی فشار اوردم تصویر هم تو مانیتوره خودش هم خروجیهاش صاف صاف

تو این تصویر کلا تصویره مانیتورش رفته ولی خروجیش تصویر میده

تو این تصویر خروجیهاش تصویر کاملا صاف میدن و خود به خود تصویر مانیتورش اومده ولی رنگا قاطیه البته وقتی بهش فشار میارم تصویر مانیتوره خودشم صاف میشه

اینم عکسه در لپ تاپ که کمی خط و خش داره

Last edited:

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
لطفا با استفاده از نرم افزار Hd tune از هارد تست تهیه کرده و تصویر آن را در پست اول قرار دهید .

mohsen@nn

Registered User
لایک‌ها
126
لطفا با استفاده از نرم افزار Hd tune از هارد تست تهیه کرده و تصویر آن را در پست اول قرار دهید .
مدیر عزیز فروش لپ تاپ هاااااا!!!! کی تاحالا تست هارد گرفته تو فروش لپ تاپ که من دومیش باشم میدونید چقدر وقت میخاد ، توی قوانین والا صحبتی از تست هارد لپ تاپ نبوده ولی در هر صورت چشم سعی میکنم تا فردا از هارد تست بگیرم و بزارم :eek:

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
مدیر عزیز فروش لپ تاپ هاااااا!!!! کی تاحالا تست هارد گرفته تو فروش لپ تاپ که من دومیش باشم میدونید چقدر وقت میخاد ، توی قوانین والا صحبتی از تست هارد لپ تاپ نبوده ولی در هر صورت چشم سعی میکنم تا فردا از هارد تست بگیرم و بزارم :eek:
دوست عزیز قوانین بخش واضح هست ! لطفا قوانینو با دقتی بیشتر بخونید
خدمت شما :
قوانین تکمیلی بخش سخت‌افزار و زیر‌بخش‌های آن:

کاربران محترم ضمن رعایت تمام مواد قوانین اصلی در خصوص تاپیک‌هایی که در بازارچه کامپیوتر و ماشین‌های اداری ایجاد می‌کنند، می‌بایست موارد زیر را هم رعایت نمایند:
  1. قرار دادن تصویر کارت گارانتی (یا لیبل و نشان آن) برای تمام کالاهای دارای گارانتی الزامی است، در غیر این‌صورت کالا فاقد گارانتی تلقی می‌شود.
  2. برای تمام انواع هارددیسک، SSD و فلش مموری یا تمام کالاهایی که دارای این قطعات هستند، باید با استفاده از نرم افزار HD TUNE بدون تیک کوئیک تست انجام شود و از از تب Health و تب ErrorScan به این صورت عکس گرفته شود:
    کاغذی را که نام کاریری و تاریخ روی آن نوشته شده باشد روی مانیتور، کنار کادر نرم‌افزار، قرار دهید و با دوربین از صفحه مانیتور عکس گرفته و در تاپیک ضمیمه کنید. (دقت داشته باشید که هم صفحه تست نرم‌افزار و هم کاغذ، هر دو در کادر دوربین و کاملاً واضح باشند.)
    • تبصره 1: وجود عکس‌های تست به شیوه فوق الزامی است اما درصورت تمایل و یا اگر این تصاویر به اندازه کافی خوانا نبودند، می‌توانید تصویر استخراج شده از نرم‌افزار را هم ضمیمه کنید.
    • تبصره 2: کالاهای آکبند و پلمب و کالاهایی که تحت عنوان معیوب و یا از کار افتاده به فروش می‌رسند، از این بند مستثنی هستند.
    • تبصره 3: در صورتی‌که هارد آکبند است و فقط بسته‌بندی یا پلمب آن باز شده تصویر تب Health که در آن ساعت کارکرد هارد برابر صفر باشد کفایت می‌کند. خریدار در این خصوص می‌تواند درخواست مهلت تست نماید.
    • تبصره 4: این بند شامل لب‌تاپ‌ها و پی‌سی تبلت‌ها هم می‌شود.
  3. فروش قطعات دارای حافظه که در آن دیتا وجود دارد فقط برای «فروشندگان معتبر» و در تاپیک‌های با محوریت کالای اصلی مجاز است و در خصوص دیتا هم فقط باید به لفظ دیتا اکتفا شود.
    • تبصره 1: قرار دادن هر نوع فهرست دیتا و تصاویر و پوستر دیتا (مانند فیلم، موسیقی و ..) در تاپیک و بحث پیرامون محتوای آن برای تمام کاربران ممنوع است.
    • تبصره 2: سایر کاربران بدون اشاره به دیتا، امکان فروش کالای اصلی را با رعایت مقررات دارند.
  4. با‌توجه به ممنوعیت خرید و فروش ادوات ماهواره، وسایل ارتباطی با برد و یا فرکانس غیر‌مجاز و دستگاه‌های شنود و جاسوسی، ایجاد تاپیکی که حتی بخش کوچکی از کالاهای آن شامل این موارد باشد تخلّف محسوب می‌شود.
  5. در مورد کالاهایی که دارای اکانت هستند (مانند مودم‌های وایمکس)، تصویر صفحه اکانت نیز باید در تاپیک ضمیمه شود.
  6. در مورد عکس‌های کالا توجه داشته باشید که باید کاغذی شامل نام کاربری، نام فروم و تاریخ کنار کالا (خود قطعه و نه جعبه آن، به استثناء موارد آکبند و پلمب) قرار داده و عکس تهیه شود، نوشتن این موارد به هر طریق دیگر (مانند نرم‌افزار نوت‌پد و یا نمایش صفحه پروفایل انجمن و...) قابل قبول نیست.
در صورت عدم رعایت هر یک از موارد بالا تاپیک یا پست بدون اخطار قبلی حذف و در صورت تکرار، اخطار با نمره منفی و محدودیت دسترسی اعمال خواهد شد.

jan_sakht

Registered User
لایک‌ها
443
رفیق هاردو جدا میفروشین !!!
اگه نه قیمت لپ تاپ چند !!!

wotlk

Registered User
لایک‌ها
95
با همین وظعیت لپتاپ کامل چند ؟

mohsen@nn

Registered User
لایک‌ها
126
دوستان کاملا پیشنهادی قیمتاتونو شما بدید به بالاترین پیشنهاد واگذار میشه هارده لپ تاپم زدم بره برای تست بزودی تستشو میذارم

mohsen@nn

Registered User
لایک‌ها
126
دوست عزیز گفتم پیشنهادی نگفتم که مسخره کنید این قیمتی که شما دادید فقط قیمت هاردشه لطفا کمی توجه کنید ملت که .... نیستن لطفا تو قیمت گذاریتون کمی توجه کنید.... ممنون

mohsen@nn

Registered User
لایک‌ها
126
دوستان قیمت پایه 200 هست چون خودم 200 خریدم از مشتری با همین حالت و مطمعنن به این قیمت نمیفروشمش و انتظار قیمت بالاتری دارم تا کمی سود کنم

brayanbarni

Registered User
لایک‌ها
172
ارادتمند
بی زحمت شات از hd tune سربرگ health رو هم اضافه کنید
یه gpu-z هـــــم

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
به عنوان اولین پیشنهاد معقولی که با توجه به قیمت خرید 200 تومنیتون براتون سود آور هم باشه
شارژر ( حدود 40 تومن ) هارد ( به گفته ی خودتون تو چند پست بالاتر 70 تومن ) و یکی از رم ها ( 30 تومن )
این 3 مورد رو از روی لپتاپ بردارید . 140 تومن تا اینجا از رو لپتاپ برداشتید.
بقیش رو 130 تومن بدید به من.

mohsen@nn

Registered User
لایک‌ها
126
به عنوان اولین پیشنهاد معقولی که با توجه به قیمت خرید 200 تومنیتون براتون سود آور هم باشه
شارژر ( حدود 40 تومن ) هارد ( به گفته ی خودتون تو چند پست بالاتر 70 تومن ) و یکی از رم ها ( 30 تومن )
این 3 مورد رو از روی لپتاپ بردارید . 140 تومن تا اینجا از رو لپتاپ برداشتید.
بقیش رو 130 تومن بدید به من.
پخ دادم

Ellipsis

Registered User
لایک‌ها
116
درود بر شما
پایه +10 برای من

derakulla

Registered User
لایک‌ها
123