برگزیده های پرشین تولز

هارد مناسب برای تبلت!

dlbartar

Registered User
لایک‌ها
14
سلام من دنبال یه هارد 1TB میگردم كه بتونه به تبلت اندرويد متصل بشه و بشه مثل ممورى كارت ازش استفاده كرد! تشكر

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
به عنوان مموری نمیدونم اما وقتی گوشی روشن شد و بالا اومد میتونی وصل کنی و چیزی روش بریزی یا از روش بخونی
Seagate back up plus
توجه بفرمایید.که باطری گوشی شما کشش راه اندازیشو داشته باشه برای من تبلت زورش میرسه
نکته دیگه گوشی شما otg ساپورت کنه مثلا فلش وصل میکنی بشناسسه
نکته سوم اگه هارد و وصل کردید چراغش روشن شد و بعد چند دقیقه اگه نشناخت و پیغامیم نداد شما فولدری به نام اندروید روی مموری اینترنالت هست اونو بر میداری روی هارد کپی میکنی حله.

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
اگه باطری قوی داره به هارد اکسترنال وصلش کن ولی فکر نکنم هیچ تبلتی بتونه به هارد وصل بشه اون هم به عنوان مموری کارت. اصلا چنین چیزی براش تعریف نشده

hi160

Registered User
لایک‌ها
171
سلام من دنبال یه هارد 1TB میگردم كه بتونه به تبلت اندرويد متصل بشه و بشه مثل ممورى كارت ازش استفاده كرد! تشكر
منظور شما از اینکه مثل مموری کارت باشه یعنی اینکه روش برنامه نصب کنی؟
قطعا این کار بی فایده س چون حتی اگه شدنی هم باشه شما نمیتونی همیشه یه دستگاه بزرگ و سنگین به تبلت وصل کنی
ماهیت تبلت قابل حمل بودنش هست که شما اینجوری ازش میگیری
ولی اگه میخوای فیلم و اهنگ روش داشته باشه بله این کار شدنی هست و میتونی از هر هاردی که بدون اداپتور باشه برای این کار استفاده کنی
یک سری هارد هایی هم هست که به صورت وایرلس به دیوایس وصل میشن و قیمت بسیار بالایی دارن و فکر نکنم بخواید انقدر هزینه کنید
ولی اونها برای منظوری که شما دارید گزینه مناسب تری هستن

ramin35

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
بالا