برگزیده های پرشین تولز

///فلوکستین و سرترالین///

p30world

Guest
لایک‌ها
17
سلام من به بیماری سوشال فوبیا(هراس اجتماعی) مبتلا هستم
الان با تجویز پزشک روزانه یک عدد فلوکستین20 میخورم حالم میشه گفت 10٪ بهتر شده
میخواستم بدونم اگه سرترالین رو هم همزمان با فلوکستین مصرف کنم چی میشه یعنی تاثیر مثبت میزاره؟؟!

cyrusz

Registered User
لایک‌ها
20
بدون مشورت با پزشک همچین کاریو نکنید.چون خطرناکه.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
اگه دوتارو با هم مصرف کنی روزی 3 کیلو اضافه وزن میاری، هر دقیقه باید بخوری، نخوری نمیتونی زندگی کنی. دیوانه وار میخوری ...

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
میخواستم بدونم اگه سرترالین رو هم همزمان با فلوکستین مصرف کنم چی میشه یعنی تاثیر مثبت میزاره؟؟!

درود،

مخالف سرسختِ انجمن P30World هستم. عمرم رو تلف کردم اونجا با یه مشت مدیرِ بچه. بهرحال. بهبچ وجه هر دو رو با هم مصرف نکنین. فلوکستین 20 رو باید 3 ماه مصرف کنین تا نتیجه بده. دو ماه کامل بعد از شروعِ مصرف، شما حالتون 100 درصد بدتر از گذشته میشه. پس شما 3 ماه فیکسوقت لازم دارین تا اون دارو با سیستم بدنتون "هماهنگ" بشه. انگلیسیتون قویه؟

پ. ن. اگر فکر میکنین ضد افسردگیهای سه حلقه ای و چهارحلقه ای و مهارکننده‌های بازجذب سروتونین و حتی مائو ها، مثل دیازپام عمل میکنن ک بعد از خوردن "زِرتی" اثرشون رو نشون بدن، کاملا در اشتباه هستین. دوباره میگم، 3 ماه باید در ساعتِ مشخصی از روز مصرف بشه تا اثر کنه. یک روز نخورین، "سیرکِل" دوباره از نو باید شروع بشه.
پ. ن. دوخط نوشتم، سرم رو آووردم بالا دیدم کیبورد روی انگلیسی بوده.
پ. ن. میکس نکنین هیچ دارویی رو با ضد افسردگی ها.
پ. ن. عمو کلاس چندی؟

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385
مخالف سرسختِ انجمن P30World هستم. عمرم رو تلف کردم اونجا با یه مشت مدیرِ بچه. بهرحال. بهبچ وجه هر دو رو با هم مصرف نکنین. فلوکستین 20 رو باید 3 ماه مصرف کنین تا نتیجه بده. دو ماه کامل بعد از شروعِ مصرف، شما حالتون 100 درصد بدتر از گذشته میشه. پس شما 3 ماه فیکسوقت لازم دارین تا اون دارو با سیستم بدنتون "هماهنگ" بشه. انگلیسیتون قویه؟
منم خیلی اونجا فعالیت کردم اما واقعا مدیراش بچه وضع هستن
حرف این دوستمون در حد مرگ قبول دارم
فاروم فقط پی تی
شما دوست عزیز هرگز این دوتا دارو رو باهم مصرف نکنین چون دچار سندرم سرتونین میشه و خیلی خطرناکه این دارها فقط باید زیر نظر پزشک مصرف بشن

dark-night

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
به هیچ وجه این دو رو با هم مصرف نکن.برای اینکه نتیجه بگیری باید فلوکستین رو بصورت مرتب مصرف کنی و بعد از 3 ماه تغییراتش رو حس میکنی البته اگر روی سوشیال فوبیات تاثیر مثبتی داشته باشه

cyrusz

Registered User
لایک‌ها
20
Pm دادم خدمتتون

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

p30world

Guest
لایک‌ها
17
ممنون از همه دوستان به خاطر پاسخهاشون جوابمو گرفتم:)

frzn87

Registered User
لایک‌ها
79
l من هم به مدت 3 سال این قرص ها رو مصرف می کردم
بیشتر سرترالین میخوردم و فلوکستین هم مصرف داشتم ( اما راهنمایی نمی کنم در مورد نحوه مصرف)
اینو می دونم که همیشه خواب آلود بودم و خیلی چاق شده بودم . . .:D
البته من وسواس داشتم به شدت
مدت درمان : درست از ابتدای ترم 2 لیسانس تا ترم آخر لیسانس .. معدلم هم خراب شد اما چاره ای نیست واقعا اگر کوتاهی کنی ممکنه بیشتر هم طول بکشه بیماری باید دارو مصرف کرد
خدا رو شکر خوب شدم .
انشاالله شما هم هرچه زودتر خوب بشی دوست عزیز

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
من یه هفته سرترالین خوردم زبونم از دهنم میزد بیرون و دسته راستم میلرزید!!

shanell

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من چند ساله سرترالین میخوردم. خیلی برام موثر بود. یکسال بنا به دلایلی نخوردم. الان که دوباره شروع کردم و میخورم خیلی کسل و خواب آلود شدم. نمیدونم اگه فلوکستین بخورم شاداب میشم یا نه؟؟!!

HRP32

Registered User
لایک‌ها
709
ﭼﺮﺍ ﺳﻮﺷﺎﻝ ﻓﻮﺑﻴﺎ ﺑﺬﺍﺭ ﺻﺤﺒﺖ ﮐﻨﻴﻢ ﺍﺯ ﺻﺪ ﺗﺎ ﺩﺍﺭﻭ ﺑﻬﺘﺮﻩ
ﻣﺸﮑﻠﺖ ﭼﻴﻪ
ﺍﺯ ﮐﯽ ﺗﻮ ﺟﻤﻊ ﺧﺠﺎﻟﺖ ﻣﯽ ﮐﺸﯽ- ﻣﯽ ﺗﺮﺳﯽ ﻧﻤﯽ ﺩﻭﻧﻢ

ﻓﮑﺮ ﮐﻦ ﺍﻭﻣﺪﯼ ﺑﻴﻦ ﻳﻪ ﻣﺸﺖ ﮔﺎﻭ

ﺭﺍﺣﺖ ﺑﺎﺵ

ﺑﻪ ﻇﺎﻫﺮ ﻭ ﻟﺒﺎﺱ ﭘﻮﺷﻴﺪﻧﺖ ﺑﺮﺱ ﻭ ﺑﺎ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﺑﻪ ﻧﻔﺲ ﺑﻴﺎ ﺑﻴﻦ ﮔﻮﺳﻔﻨﺪﺍ

ﺣﺘﻤﺎ ﺍﻳﻦ ﮐﺎﺭﺍﺭﻭ ﺍﻧﺠﺘﻢ ﺑﺪﻩ 100 ﺩﺭﺻﺪ ﺑﻬﺘﺮ ﻣﯽ ﺷﯽ

ﻫﺮ ﭼﻨﺪ ﺛﺎﻧﻴﻪ ﻫﻢ ﺗﻮ ﭼﺸﻢ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻣﺤﮑﻢ ﻭ ﺑﺎ ﺍﺧﻢ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﻦ

ﺍﻳﻦ ﻣﺮﺩﻡ ﺍﮔﻪ ﺑﺒﻴﻨﻦ ﺳﺮ ﺑﻪ ﺯﻳﺮﯼ ﻳﺎ ﺧﻮﺷﺮﻭﻳﯽ ﺳﻮﺍﺭﺕ ﻣﻴﺸﻦ ﻳﺎ ﻣﺴﺨﺮﺕ ﻣﯽ ﮐﻨﻦ

idnavmooknedr

Registered User
لایک‌ها
1,859
درود،

پ. ن. اگر فکر میکنین ضد افسردگیهای سه حلقه ای و چهارحلقه ای و مهارکننده‌های بازجذب سروتونین و حتی مائو ها، مثل دیازپام عمل میکنن ک بعد از خوردن "زِرتی" اثرشون رو نشون بدن، کاملا در اشتباه هستین. دوباره میگم، 3 ماه باید در ساعتِ مشخصی از روز مصرف بشه تا اثر کنه. یک روز نخورین، "سیرکِل" دوباره از نو باید شروع بشه.
پ. ن. دوخط نوشتم، سرم رو آووردم بالا دیدم کیبورد روی انگلیسی بوده.
پ. ن. میکس نکنین هیچ دارویی رو با ضد افسردگی ها.
پ. ن. عمو کلاس چندی؟
سلام
دوز این دارو باید چه مقدار باشه؟ 10 میلی گرم خوبه؟ نوشتین 20 من فقط 10 این دارو (ایرانی جنس خوبش) رو پیدا کردم خارجی هم که کلا بیخیال
اگر باید 20 مصرف کنم مصرف دو عدد 10 بصورت کپسول مشکلی ایجاد نمیکنه؟ میشه در ساعت مختلفی این دوتا فلوکستین 10 رو مصرف کرد؟ مثلا عصر و شب؟
در چه ساعتی بهتره مصرف بشه؟ با معده خالی بهتره مصرف بشه یا بعد از غذا؟ کپسولش بهتره یا قرصش؟
یه مدت پاروکستین 20 مصرف میکردم ورقاش 14 تایی بودن بعد 28 روز تموم شدن اون اواخر به نظرم بهتر شده بودم بعد قطع مصرف هیچی به هیچی، بین فلوکستین و پاروکستین کدومش بهتره؟
دارو SSRI رو باید مینیمم 3 ماه مصرف کرد؟
بالا