برگزیده های پرشین تولز

طرح سوالات مربوط به iOS در این تاپیک

apple iphone

Registered User
لایک‌ها
486
اگه سی دی بصورت mp3 ذخیره شده میتونی از داخل آیتیونز از منوی File روی Add Folder to Library رو بزنی و آدرس اون پوشه آهنگات رو بدی و دوباره آیپاد رو Sync کنی که این فایل ها هم میرن تو گوشیت، اما اگه سی دی به صورت Audio ذخیره شده یعنی پسوند فایل رو باید به mp3 تغیر بدی یا Rip کنی
مرسی از پاسخت. امتحان میکنم خبرش میدم:)))
چجوری اهنگ قبلیارو پاک کنم؟ دیلیت و اینام نداره تو گزینه ها که پاکش کنم!

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
مرسی از پاسخت. امتحان میکنم خبرش میدم:)))
چجوری اهنگ قبلیارو پاک کنم؟ دیلیت و اینام نداره تو گزینه ها که پاکش کنم!
اگه میخوای اهنگ قبلیت پاک بشه باید از قسمت لایبرری آیتونز حذف بشه و وقتی آیپاد وصله و سینک میکنی تمام فایل های داخل لایبرری وارد آیپاد میشن، حالا شما میخوای هرکدوم رو که نره داخل آیپاد باید از داخل لایبرری حذف و اونایی کع میخوای بره رو به لایبرری اضافه کنی

fazel1989

Registered User
لایک‌ها
207
درود
عرض ادب
دوستان توي ios چجوري ميشه شماره هاي دفترچه تلفن رو توي سيمكارت ذخيره كرد؟

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
درود
عرض ادب
دوستان توي ios چجوري ميشه شماره هاي دفترچه تلفن رو توي سيمكارت ذخيره كرد؟
#1. The iPhone DOES NOT save ANYTHING at all to the SIM.
#2. Even if it did, if it is not working, you wouldn't be able to do that, would you?
You should have been syncing your contacts to something. A contact manager on your computer, a cloud service... They should still be there. If nothing else, print them out and enter the ones you need into your temporary phone by hand.
How to Transfer Contacts from iPhone to Computer

• Like
Reactions: bnc

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
درود گرامی
کابلت رو عوض کن مشکلت حل میشه، البته اگه کابلت غیرارجیناله، اگه هم اورجیناله با یه کابل ارجینال دیگه تست کن، این مشکل خیلی ها هست و شما تنها نیستید:

http://www.imore.com/if-your-iphone...ore-it-could-be-third-party-cable-youre-using
سلام، یه بار کار میکنه یه بار نه، کابل اورجینال خودش هستش، ولی با یه آداپتور و کابل دیگه تست میکنم راحت شارژ میشه، البته آداپتور فکر کنم مشکل داشته باشه.

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
سلام دوستان
خیلی وقته خیلی تاپیک میخونم و چند جا سئئوال کردم کسی جواب نداد امیدوارم فروم قدیمی خودمون جواب بدن
من میخوام سایجیک نصب کنم از انواع سایتها دانلود کنم یعنی الان 4نمونه سایچیک دارم
یکیش که میره نصب بشه کلا میره بعد میگه نصب نشدد ..
دومیش میره بعد میگه authorize کنید و از این چرندیات که من وصلم به ایتیونز
سومیش که اصن ولش میره روی گوشی بعد میگه مپ دانلود کنید و میرم وسط دانلود میمیره ... حجمشم از بقیه کمتره
خب
من با نصب یه سری بازی هم این مشکلو دارم که اصلا نصب نمیشن مثل gta همرو از یه سایت گرفتم و جالبه بعضیا نصب میشن بعضیا نه !!
Iphone 5s , Jailbreak Ios 8.1.2

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
سلام دوستان
خیلی وقته خیلی تاپیک میخونم و چند جا سئئوال کردم کسی جواب نداد امیدوارم فروم قدیمی خودمون جواب بدن
من میخوام سایجیک نصب کنم از انواع سایتها دانلود کنم یعنی الان 4نمونه سایچیک دارم
یکیش که میره نصب بشه کلا میره بعد میگه نصب نشدد ..
دومیش میره بعد میگه authorize کنید و از این چرندیات که من وصلم به ایتیونز
سومیش که اصن ولش میره روی گوشی بعد میگه مپ دانلود کنید و میرم وسط دانلود میمیره ... حجمشم از بقیه کمتره
خب
من با نصب یه سری بازی هم این مشکلو دارم که اصلا نصب نمیشن مثل gta همرو از یه سایت گرفتم و جالبه بعضیا نصب میشن بعضیا نه !!
Iphone 5s , Jailbreak Ios 8.1.2
این جواب نداد؟
http://www.appleapps.ir/1392/sygic-iran-gps-navigation-کاملترین-نرم-افزار-gps-برای-ایران/

• Like

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
نسخه قبلیشو دانلود کردم نصب نشد حالا دوباره دانلود میکنم ببینم چی میشه !!
سلام داداش سختش نکن برنامه تانگبو رو نصب کن گوشیتو بهش سینک کن.هر برنامه ای میخوای ازش دانلود کن و نصب کن بی دردسر و خیلی راحت

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
SYGIC هار.و دانلود کردم نصب نشد گوشیم کلا زیاد داغ میکرد و باتری زیاد مصرف میکرد دارم رست میکنم برم تانگبو
اخه چه وضعیتیه میخوام با تانگبو هم دانلود کنم میزنه invalid link !!!!!! هوووف چه جوری به تانگبو برنامه بدم؟

Last edited:

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
SYGIC هار.و دانلود کردم نصب نشد گوشیم کلا زیاد داغ میکرد و باتری زیاد مصرف میکرد دارم رست میکنم برم تانگبو
اخه چه وضعیتیه میخوام با تانگبو هم دانلود کنم میزنه invalid link !!!!!! هوووف چه جوری به تانگبو برنامه بدم؟
:general210:
مهندس اول سورس http://cydia.iphonecake.com رو ADD کن تو Cydia.
بعد AppSync رو از این سورس نصب کن.
بعد لینک های زیر رو دانلود کن و نصب کن اگه اوکی نشد لینک بعدیش رو دانلود کن و نصب کن، به احتمال 99% جواب میده.
فقط حتمن حتمن خاطرت باشه که AppSync رو از این سورس نصب کنی.

http://www.filepup.net/files/4tVk2dX1373689342.html
http://www.filepup.net/files/nkqRa01373637762.html
http://www.filepup.net/files/cJBqU8AQ1420100515.html
http://www.chayfile.com/deptylgx0jac.html

• Like

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
من یه مشکل دیگه هم بجز سایجیک داشتم اونم این بود که گوشی خیلی گرم میکرد ومصرف باتری خیلی بالا بود بخاطر همین میخواستم سیدیا رو پاک کنم
منتها خیلی ناشیانه زدم erasE بعد از اون خوندم نباید میزدم :( اشکمو در آورده دیگه .. میخوام فریمور 8.1.2 بهش بدم نفهم میره اکستراکت اخر بعد میگه could not be restored
من بعد از اینکه erase رو زدم دیدم که نباید بعد از جیلبریک erase زد .. حالا مشکلم اینجاس نسخه فریمور ios 8.1.2 رو گرفتم ... هی میره تا آخر میزنه رستور نمیشه .. شماره اررور رو که میزنم اینفورمیشن بزنه میگه نتو چک کن
https://support.apple.com/en-us/HT201442
میخواستم بدونم راهی هست ؟
اگه نه برم اپدیت کنم .. چی میشه ؟؟ میتونم از تانگبو اینا بازم استفاده کنم ؟

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
من یه مشکل دیگه هم بجز سایجیک داشتم اونم این بود که گوشی خیلی گرم میکرد ومصرف باتری خیلی بالا بود بخاطر همین میخواستم سیدیا رو پاک کنم
منتها خیلی ناشیانه زدم erasE بعد از اون خوندم نباید میزدم :( اشکمو در آورده دیگه .. میخوام فریمور 8.1.2 بهش بدم نفهم میره اکستراکت اخر بعد میگه could not be restored
من بعد از اینکه erase رو زدم دیدم که نباید بعد از جیلبریک erase زد .. حالا مشکلم اینجاس نسخه فریمور ios 8.1.2 رو گرفتم ... هی میره تا آخر میزنه رستور نمیشه .. شماره اررور رو که میزنم اینفورمیشن بزنه میگه نتو چک کن
https://support.apple.com/en-us/HT201442
میخواستم بدونم راهی هست ؟
اگه نه برم اپدیت کنم .. چی میشه ؟؟ میتونم از تانگبو اینا بازم استفاده کنم ؟
الان گوشی بالا میاد؟ یا تو حالت ایتونز گیر کرده؟
اگه بالا نمیاد که ببر تو حالت بوت و از اونجا ریستور کن
اگه بالا میاد که اخرین ورژن رو بگیر با ایتونز و اپدیت یا ریسوتر کن
البته میتونی تا دوشنبه هم صبر کنی ورژن ۸.۲ میاد که خیلی بهتر و قویتره و ظاهرن مشکل باطری هم حل شده چون تو حالت بتاش که خبر رسیده باطری بهتر شده
ولی تو این مدت جلبریک رو برای یه مدتی از دست میدی
کلن نگران نباش

• Like

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
الان گوشی بالا میاد؟ یا تو حالت ایتونز گیر کرده؟
اگه بالا نمیاد که ببر تو حالت بوت و از اونجا ریستور کن
اگه بالا میاد که اخرین ورژن رو بگیر با ایتونز و اپدیت یا ریسوتر کن
البته میتونی تا دوشنبه هم صبر کنی ورژن ۸.۲ میاد که خیلی بهتر و قویتره و ظاهرن مشکل باطری هم حل شده چون تو حالت بتاش که خبر رسیده باطری بهتر شده
ولی تو این مدت جلبریک رو برای یه مدتی از دست میدی
کلن نگران نباش
ممنون که پاسخ میدید
مشکل اینجاس که دوستان میگن رستور به 8.2 بستس .. !! هوووف پرید ..
میره قسمت لودینگ اریز میهنگه !!
هیچی دیگه رفتیم بدون جیلبریک بزنیم .. فقط بگید که تانگبو کار میکنه ؟

(یه چیز عجیب توی لیست کشور های فریمور 8 نهایی یا همون 8.3 کشور ایران نیست !!!!!!!!؟ ))

Last edited:

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
ممنون که پاسخ میدید
مشکل اینجاس که دوستان میگن رستور به 8.2 بستس .. !! هوووف پرید ..
میره قسمت لودینگ اریز میهنگه !!
هیچی دیگه رفتیم بدون جیلبریک بزنیم .. فقط بگید که تانگبو کار میکنه ؟

(یه چیز عجیب توی لیست کشور های فریمور 8 نهایی یا همون 8.3 کشور ایران نیست !!!!!!!!؟ ))
اره دیگه 8.1.2 ساین نمیشه و شما باید 8.1.3 رو دانلود کنین
اینکه کشور ایران نیست چیزه خاصی نیست بزنید امریکا دانلود کنین.
البته نگران جلبریک نباشید بعد از معرفی 8.2 در دوشنبه مطمعن باشید به یک هفته نرسیده جلبریکش میاد.
آره تانگبو کاری به جلبریک نداره و نصب میشه

• Like

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
اره دیگه 8.1.2 ساین نمیشه و شما باید 8.1.3 رو دانلود کنین
اینکه کشور ایران نیست چیزه خاصی نیست بزنید امریکا دانلود کنین.
البته نگران جلبریک نباشید بعد از معرفی 8.2 در دوشنبه مطمعن باشید به یک هفته نرسیده جلبریکش میاد.
آره تانگبو کاری به جلبریک نداره و نصب میشه
عزیز ممنون از اینکه سریع پاسخ میدید بازم
این 8.2 که فرمودین رو کلا نگرفتم چی میشه ؟ اها یعنی نسخه جدیدتری از 8 هم میاد؟ اخه گفتن این نسخه نهایی هشت هستش !
در مورد تانگبو اصلا ازش راضی نیستم این kuaiYong از همه بهتر هستش حتی sygic با زبان فارسی داره ..
منم الان ریختم کامل کار میکنه عالیه

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
عزیز ممنون از اینکه سریع پاسخ میدید بازم
این 8.2 که فرمودین رو کلا نگرفتم چی میشه ؟ اها یعنی نسخه جدیدتری از 8 هم میاد؟ اخه گفتن این نسخه نهایی هشت هستش !
در مورد تانگبو اصلا ازش راضی نیستم این kuaiYong از همه بهتر هستش حتی sygic با زبان فارسی داره ..
منم الان ریختم کامل کار میکنه عالیه
من نگفتم با تانگبو اون Sygic رو نصب کنین یه چندتا لینک دادم که باید حتمن جلبریک باشید که بتونین ازشون استفاده کنین.
البته خوبه که مشکلتون حل شد حالا به هر روشی.

آره 8.2 یه نسخه جدید هست که دوشنبه آپدیتش فعال میشه.
از ابتدا که 8 اومد مشکل باطری وای فای و چندتا باپ دیگه داشت که نهایت ختم شد به آپدیت 8.1
بعد از این باز هم مشکل باطری و وای فای همچنان مونده بود و یه باگی هم در تقویم وجود داشت که منجر شد به 8.1.3
حالا بعد این همه مدت یه آپدیتی دوشنبه میاد که میشه 8.2 و قراره که مشکلات رفع بشه البته به صورت موازی آپدیت بعدی هم مشخصه که در حال بهینه سازیه که میشه همون 8.3 که مطمعنن این هم نسخه نهایی نخواهد بود شاید همچنان نیاز به بهینه شدن داشته باشه ولی چیزی که واضح هست پروژه iOS 8 تا اینجا با شکست مواجه شده و 7.1.2 واقعن نسبت به این ورژن ها خیلی قوی تر و بهتر بود مخصوصن در مصرف باطری!

• Like

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
من نگفتم با تانگبو اون Sygic رو نصب کنین یه چندتا لینک دادم که باید حتمن جلبریک باشید که بتونین ازشون استفاده کنین.
البته خوبه که مشکلتون حل شد حالا به هر روشی.

آره 8.2 یه نسخه جدید هست که دوشنبه آپدیتش فعال میشه.
از ابتدا که 8 اومد مشکل باطری وای فای و چندتا باپ دیگه داشت که نهایت ختم شد به آپدیت 8.1
بعد از این باز هم مشکل باطری و وای فای همچنان مونده بود و یه باگی هم در تقویم وجود داشت که منجر شد به 8.1.3
حالا بعد این همه مدت یه آپدیتی دوشنبه میاد که میشه 8.2 و قراره که مشکلات رفع بشه البته به صورت موازی آپدیت بعدی هم مشخصه که در حال بهینه سازیه که میشه همون 8.3 که مطمعنن این هم نسخه نهایی نخواهد بود شاید همچنان نیاز به بهینه شدن داشته باشه ولی چیزی که واضح هست پروژه iOS 8 تا اینجا با شکست مواجه شده و 7.1.2 واقعن نسبت به این ورژن ها خیلی قوی تر و بهتر بود مخصوصن در مصرف باطری!
دوست عزیز بنده هم مخاطبم در مورد تانگبو شما نبودی که بگم اشتباه گفتید یا درست عزیز .. من خیلی سرچ کردم همه جا نوشته بود تانگبو تانگبو .. گفتم بقیه هم بخونن بدونن از این روش خیلی خیلی ساده میشه نصب کرد

با تشکر از پاسخگویی و تبادل اطلاعات شما ددوست عزیز

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
بالا