برگزیده های پرشین تولز

مشکلات و سوالات پیرامون استفاده از فروم

paris-kocholo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دلیل بن شدن این نام کاربری چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
fuunkadeh.ir
نام کاربری بالا رو تورو خدا باز کنین

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام دلیل بن شدن این نام کاربری چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
fuunkadeh.ir
نام کاربری بالا رو تورو خدا باز کنین

سلام
فروش دیتابیس ایرانسل (امری کاملا غیر قانونی).

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
سلام
قبلاها وقتی کسی فیدبک بازارچه ثبت می کرد، به صورت اتوماتیک از سوی جناب @Forum Manager برامون پیغام خصوصی میومد که فلانی فیدبک ثبت کرده.
ولی من امروز دوتا فیدبک گرفتم هیچکدوم اطلاع رسانی نشد.
خواستم بگم اگه غیرفعال شده فعالش کنید.
@mirij861
@Forum Manager
@m_2t_ab

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
سلام
قبلاها وقتی کسی فیدبک بازارچه ثبت می کرد، به صورت اتوماتیک از سوی جناب @Forum Manager برامون پیغام خصوصی میومد که فلانی فیدبک ثبت کرده.
@mirij861
@Forum Manager
@m_2t_ab
سلام
توی تنضیمات اطلاعیه ها تیک امتیاز جدید رو بزنید
http://forum.persiantools.com/account/alert-preferences

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام
@mirij861
@Forum Manager
@m_2t_ab
سلام
دوست عزیز در پروفایل خود وارد تنظیمات اطلاعیه ها شوید ودر قسمت دستاورد ها تیک امتیاز جدید را بزنید.
اگر فعال نشد اطلاع دهید تا پیگیری های لازم صورت بگیرد.

doweb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام

من چند روز پیش یوزر اصلیم بن شد و تو جزیره بن شدگان زدن به دلیل کل کل و .... که خب قبول داشتم و چیزی در اون مورد نیست

امروز که چک کردم دیدم تو جزیره زده مولتی یوزر با کاربر oiu

چند وقت پیش هم اومدن گفتن مولتی یوزر با کاربر فکر کنم milad بود

حتما پس فردا هم میاید میگید مولتی یوزر با فروم منیجر :|

بعدشم میاید میگید مولتی یوزر با احسان :|

من موندم این طرف djmehdi2014 رو دیگه از کجا آوردید میگید مولتی یوزر هستم با ایشون ؟ :|

این کاربر oiu که میگید مولتی یوزر من هست دیگه فک کنم همه میشناسنش اسمو مشخصات و آدرس و ... رو ازش دارم یه خانوم 18 ساله هست که تهرانه و من کرج

حالا نمیدونم تو این چند وقته چرا گیر دادید به من مولتی یوزر با همه دارم میشم

این کاربرا sibmoz و shopriz و dlprog و چند تای دیگه اینا هم از من اسکریپت گرفتن میگم نظرتون چیه بیاید اینارو هم بن کنید بگید مولتی یوزر من هستن ، چطوره ؟ موافقید ؟ سرگرمیه خوبیه ها واستون که بگید مدیر هستید :)

من همه مشخصاتم هست اون کاربر oiu هم یه بار از من اسکریپت خریده و همه مشخصاتش هست نمیدونم چه ربطی به من داره که من بن دائم شدم

خواهشا اینو برطرفش کنید و بعد به کل منو بن کنید فقط این مورد تهمت رو درست کنید خودتون چند تا دسترسی بهتون دادن با خیال راحت آبرو و اعتبارو و هرچیه هرکسی رو میخواید ازبین میبرید عین خیالتون هم نیست :|

این تاپیک رو هم خواستید پاک کنید حداقل خبر بدید رو هوا منتظر نباشیم

Last edited:

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
من تنها بخشی از پی تی که دوست دارم استفاده کنم پاتوق هست ! و تقریبا" تنها سرگرمی امه . اما ظاهرا" روابط دوستی بعضی از کاربران
با مدیران نظارت کننده ، تو رفتارهای مدیریتی اشون تاثیر داره . مثلا" چند روز پیش یک تایپیکی بود به اسم " متن فیلم های هالیوودی رو از کجا پیدا کنم " ، کاربری با پستی بی مورد موضوع تایپیک رو منحرف کردن که باعث شد عصبی بشم !
اون وقت من بن شدم ! تایپیک هم معلوم نشد کجا رفت ! امروز هم در تایپیکی دیگر اتفاق مشابهی افتاد و تایپیکم بسته شد !
سوال من اینکه ، ایا مدیر هر بخش می تونه هر کاری که مطابق میلش بود انجام بده یا ما می تونیم اعتراض کنیم ؟

zapas1369

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
113
من تنها بخشی از پی تی که دوست دارم استفاده کنم پاتوق هست ! و تقریبا" تنها سرگرمی امه . اما ظاهرا" روابط دوستی بعضی از کاربران
با مدیران نظارت کننده ، تو رفتارهای مدیریتی اشون تاثیر داره . مثلا" چند روز پیش یک تایپیکی بود به اسم " متن فیلم های هالیوودی رو از کجا پیدا کنم " ، کاربری با پستی بی مورد موضوع تایپیک رو منحرف کردن که باعث شد عصبی بشم !
اون وقت من بن شدم ! تایپیک هم معلوم نشد کجا رفت ! امروز هم در تایپیکی دیگر اتفاق مشابهی افتاد و تایپیکم بسته شد !
سوال من اینکه ، ایا مدیر هر بخش می تونه هر کاری که مطابق میلش بود انجام بده یا ما می تونیم اعتراض کنیم ؟
منم ماه قبل کاربری اومد و بهم توهین کرد و بهم گفت الاغ و این حرفا بعد من گزارش زدم 1ماه بن شدم ! :|

aminbrlee

Registered User
لایک‌ها
15
چی کار کنم تا امکان ویرایش امضا در انجمن برام فعال بشه - سابقه اکانت من که فکر کنم کافی باشه - اگه مدیر انجمن پیام منو میبینن درستش کنن - متشکرم

Kingarthor

Registered User
لایک‌ها
558
چی کار کنم تا امکان ویرایش امضا در انجمن برام فعال بشه - سابقه اکانت من که فکر کنم کافی باشه - اگه مدیر انجمن پیام منو میبینن درستش کنن - متشکرم
سلام نوشته های خودتون رو به 70 برسونید

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
چرا موضوعاتي كه در اونها مشترك شدم،نمايش اطلاعيه هاي جديدش ديمي شده و پستهايي جديدي كه ارسال ميشه بعضي مواقع اصلا مطلع نميشم و گوشه سمت چپ بالاي صفحه اصلا اطلاعيه جديد بعضي اشتراكها نمايش داده نميشه؟تازه اگه خودم رفتم توي تاپيك ها بگردم تازه متوجه ميشم پست جديد ارسال شده؟چرا اينطوريه؟

بالا