برگزیده های پرشین تولز

adidas **ارجینال**

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
با سلام

کتونی مخصوص سالن(فوتسال) ندارید؟
کفش ها دارای گارانتی هستند ؟
جنساییکه خود آدیداس گارانتی میده ماهم با گارانتی میدیم.
لینکش رو براتون فرستادم...

yebil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
آدرس فروشگاه تون و ساعات بازدیدتونو میخاستم بدونم

mahdi255

Registered User
لایک‌ها
42
سلام. سايز هاي كوچيك(٣٤ ٣٥) چي دارين؟ كوچكترين سايز تون چيه؟

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
سلام. سايز هاي كوچيك(٣٤ ٣٥) چي دارين؟ كوچكترين سايز تون چيه؟
بله داریم. سایزها از 4 شروع میشن ک فکر کنم کوچیکتر از اینی هست ک شما گفتین.
سایز کوچیکتر هم برای بچه ها داریم...

Gallar2

Registered User
لایک‌ها
25
سلام، بی زحمت آدرستون و همینطور ساعتهای بازدید علی الخصوص در روز جمعه اگر فروش دارید، بی زحمت برام می فرستید.

reza x-zibit

Registered User
لایک‌ها
72
سلام آدرس فروشگاهتونو لطف کنید برام بفرستید

Mjaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
آدرس فروشگاهتونو برام بفرستید
ممنون

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060

erfan_band

Registered User
لایک‌ها
1,057
کفش فوتیال علل خصوص مدل لیگ قهرمانان مسی رو دارید؟؟؟چه قیمت؟

دستکش دروازه بانی چی؟؟؟

همچنین آدرس هم لطف کنید.....

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
کفش فوتیال علل خصوص مدل لیگ قهرمانان مسی رو دارید؟؟؟چه قیمت؟

دستکش دروازه بانی چی؟؟؟

همچنین آدرس هم لطف کنید.....
بله موجوده.
اطلاعات رو ارسال کردم...

amirt1980

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
درود
راستش من تا بحال در هیچ جای دنیا ندیدم که مثلا کمپانی مثل آدیداس یک نماینده گی یا مجوز پخش بده بعد اون نماینده یا پخش کننده قیمت های اجناس هر طور دلش بخواد و در هرکجا که دلش بخواد عرضه کنه.
قیمت کلیه محصولات برند در هرکجای دنیا که برید ثابت هست و این مطلب رو من بارها چک کردم.
حالا سوال من این هست نام شرکت شما به عنوان نماینده انحصاری محصولات آدیداس در کجا ثبت شده و چه مدرکی برای این موضوع میتونید ارائه بدید؟
دلیل این سوال من این هست که به فرمایش شما حتی تو فروشگاه های آدیداس هم که بری متوجه فیک بودن برخی از کالا ها نمیشی من گاها کفشی در فروشگاهی دیدم و عینا همون کفشو در یک فروشگاه دیگه با قیمت دیگه ای دیدم.

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
درود
راستش من تا بحال در هیچ جای دنیا ندیدم که مثلا کمپانی مثل آدیداس یک نماینده گی یا مجوز پخش بده بعد اون نماینده یا پخش کننده قیمت های اجناس هر طور دلش بخواد و در هرکجا که دلش بخواد عرضه کنه.
قیمت کلیه محصولات برند در هرکجای دنیا که برید ثابت هست و این مطلب رو من بارها چک کردم.
حالا سوال من این هست نام شرکت شما به عنوان نماینده انحصاری محصولات آدیداس در کجا ثبت شده و چه مدرکی برای این موضوع میتونید ارائه بدید؟
دلیل این سوال من این هست که به فرمایش شما حتی تو فروشگاه های آدیداس هم که بری متوجه فیک بودن برخی از کالا ها نمیشی من گاها کفشی در فروشگاهی دیدم و عینا همون کفشو در یک فروشگاه دیگه با قیمت دیگه ای دیدم.
من یکم ب اطلاعاتتون اضافه میکنم :)
اول سوال اصلیتون! کلیه مدارک امضا شده بین آدیداس و شرکت ما ب علاوه توافق های امضا شده در کنسول گری آلمان و ایران همگی موجوده ک اگر نیاز باشه ب شخص نشون داده میشه!
در مورد آدیداس:
آدیداس یکسری نمایندگی های اصلی در کل دنیا داره ک مستقیم زیر نظر خودش هستن! ب عنوان مثال , تنها نمایندگی سری originals در خاورمیانه ک دست دوبی هست و همه فروشگاه ها (مجاز!) و حتی ما باید این سری از اجناس رو از اونا بگیریم! قیمت محصولات رو دوبی تعیین میکنه و عاملیت های فروش (کلیه فروشگاه های مجاز آدیداس در ایران , عاملیت فروش از دوبی رو دارن!) باید قیمت های اونارو رو اجناسشون بذارن! حالا اینکه چرا شما ی کفشو تو دوتا فروشگاه (صرفا در ایران!) با دو قیمت متفاوت پیدا میکنین رو هم در ادامه توضیح میدم!
تا اینجا دو دسته رو گفتم (نمایندگی و عاملیت فروش) و دسته سوم ک ماهم جزوشون هستیم distributeurs یا پخش کننده های محصولات آدیداس هستن! distributeur ها ب زبون ساده خود آدیداس نیستن! محصول رو باید از آدیداس بخرن! البته با قیمت خیلی پایین تر از عاملیت های فروش! پخش کننده ها خودشون حق دارن روی قیمت نظارت داشته باشن , عاملیت فروش داشته باشن و حتی رو دیزاین عاملیت های فروششون هم نظارت داشته باشن! ما ب عنوان پخش کننده آدیداس , میتونیم سری originals یا همون فشن رو هم مستقیم با قیمتی پایین تر نسبت ب جاهای دیگه (مثل پرفورمنس) خرید کنیم و بفروشیم!
شاخه چهارم outlet ها هستن ک در ایران همچین مرکزی نداریم! آدیداس محصولات فصلیکه فروش نمیرن رو از نمایندگی ها و همچنین عاملیت های فروش جمع آوری میکنه و محصول رو میده دست outlet و معمولن هم با آفرهای خیلی بالا محصول ب فروش میره!
آدیداس در ایران :D :
من خیلی رو واژه مجاز تاکید داشتم! اول این دوتا لینک رو معرفی کنم:
فروشگاه های مجاز : لینک
نمایندگی ها : لینک (بالای صفحه یک علامت کره زمین کوچیک هست , روش کلیک کنین مپ باز میشه!)
میخوام فروشگاه های مجاز (عاملیت ها در ایران) رو یکم ریز بشم روشون! همونطورکه از روی لینک میبینین , خیلی از فروشگاه های آدیداس در ایران ک میلیاردی خرج تبلیغات و فروشگاه هاشون میکنن , حتی مورد تایید آدیداس هم نیستن و 100% جنس فیک ب مردم میدن! آدیداس اصولا در تمام دنیا , روی کلیه فروشگاه هاییکه محصولاتش رو میفروشن نظارت مستقیم داره جز ایران! چون اینجا قانون کپی رایت رعایت نمیشه و تنها کاریکه از دست آدیداس برمیاد , ی تیم تو ایران داره ک تولیدی های آدیداس در ایران رو میبنده :| فروشگاهیکه تو سایت آدیداس ب عنوان عاملیت فروش شناخته شده , یک حد خرید سالیانه ای از آدیداس داره ک اگه اونو نخره از لیست عاملیت ها حذف میشه ولی این ب هیچ وجه باعث نمیشه ک اجناس 100% از آدیداس خریداری شده باشن! برای همینه ک شما هیچ وقت نمیتونین با اطمینان بگین ک جنس اصل خریدم و ممکنه کفش بعد از 6ماه بکل نابود بشه!
ی توضیح مختصری هم بدم , روی ماکه distributeur هستیم نظارت مستقیم در مورد اجناس و اصل بودنشون هست!
ی بحث سنگی در مورد آفرهاییکه در ایران داریم و هیچ ربی ن ب آدیداس و ن ب منظق آدمیزاد داره هم هست ک اگه خواستین تو پست بعدی یا حضوری خدمتتون توضیح میدم :دی
.
شما برای چک کردن محصول اصل تو حالت عادی چنتا راه دارین! محصول حتما باید article داشته باشه اونهم دوتا! مثلا در مورد کفش , یکی روی زبونه کفش و یکی هم از روی کاغذیکه از سوراخ بند کفش آویزونه! محصولیکه آرتیکل نداشته باشه فیکه! شما وقتی این آرتیکل رو تو گوگل یا آدیداس چک میکنین , باید عین همین محصول رو تو یکی از سایت های آدیداس بیاره براتون! مورد دوم qr کد هست ک روی زبونه کفش میبینین و تقریبا میشه گفت نمیشه اینرو کپی کرد! اگه با نرم افزار اونو چک کنین , بهتون میگه ک جنس مجازه یا نه! (مثال) مورد بعد quality محصول هست! البته این روش تشخیصش سخت و اغلب غیر ممکنه چون جوری های کپی میزنن ک نماینده آدیداس هم تشخیص نمیده (این اتفاق اخیرا توی منیریه افتاده بود!!!) مورد چهارم هم طولانیه :دی ولی در کل در مورد جنسیکه ما میدیم دلیلای خیلی بیشتری وجود داره ک بالاتر بهش بهش اشاره کردم...

Last edited:
بالا