برگزیده های پرشین تولز

بهترين نرم افزار و سي دي براي يادگيري مكالمه زبان انگليسي چيه؟

arsan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی خودآموز GET ENGLISH که موسسه زبان پرتودانش تولید کرده را می شناسه ؟
می گن نسخه جدیدش امکانی داره که می تونی با نرم افزار صحبت کنی و ارادات صحبتی تونو بگیره

aliataei

Registered User
لایک‌ها
13
بنده به عنوان مدرس زبان انگلیسی سی دی رو پیشنهاد نمیدم و همینطور کتاب رو خوب نمی دونم برای self study بخاطر اینکه اگر به استاد دسترسی نداشته باشید و مشکلی وجود داشته باشه نمی تونید که متوجه بشید درست و احتمال خطا زیاد هست.
ما برای حل این مشکل کلاس هامون رو بصورت مجازی گذاشتیم توی سایت مارکت آموزش های آنلاین کلاورپد و دسترسی به استاد هم در کلاسهای متنوع هست و همیشه میتونید سوالات خودتون رو از استاد و دانشجویان دیگر بپرسید که باعث میشه خیلی بهتر یاد بگیرید.

Amoo Mohsen

Registered User
لایک‌ها
30
تنها نرم افزار درست حسابی فقط روزتا استون و لرن تو اسپیک انگلیس هستن

Sahar72

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نرم افزار نصرت عالیه رزتا استون بد نیست ولی نصرت خیلی خوبه

mohammadyar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من بهتون پیشنهاد نرم افزار جهانی تاپ ناچ رو میدم عالی کار کرده طوری که دوماهه مکالمه زبان انگلیسی رو یاد می گیرید و تموم ساختارهای مهم زبان انگلیسی برای مکالمه رو به روش نرم افزار و خود شما یاد میده یعنی از خود شما می خواد با نرم افزار گفتگوکنید دقیقا مثل یک مکالمه واقعی که فیلم های آموزشی فارسی اون که توسط مهندس زرین تدریس شده به همراه نرم افزار رو می تونید از سایت زرین یار دانلود کنید آدرس سایت www.zarinyar.com

samkii74

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نرم افزار و اپلیکشین یادگیری زبان انگلیسی جای خود بنظرم اگر قصد دارای زبان انگلیسی رو از صفر شروع کنی باید از پک های خود آموز زبان انگلیسی استفاده کنی.
من تقریبا دو سال پیش با همین پکیج ها شروع کردم و بعد ازچندماه بصورت خودخوان توانستم سطح زبانم رو خیلی ارتقا بدهم.

بالا